Jump to content

Moto Zajednica

Dileme pri kupovini maksi skutera

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 304 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750 sivi soko šaltalica

Uf fale ti ovde ikona među skuterima T-max jer baš postoji izražen stereotip kod onih koji ih gone :) Lepo si ovo sročio, šaljivo i bez bilo kakvih uvreda. Dopiši za tmax i bmw skuter (po želji c650 ili sad c400) da se nasmejemo još malo

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6912 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900
Quote

 3.Xmax e, to je barem lako, to mi je za one obožavaoce Valentina Rossia, znači Xmax nije Xmax ako nema nalepnicu 46! Povremeno se pobegne i van grada, ali samo do nekog mesta gde može da se ispija kafica na način opisan za kategoriju broj 2. Dalje, vlasnik je najčešće detailing majstor i nema ni ženu, ni decu. Voli brzinu, ali voli i sebe toliko da se ograničio sa Xmaxom umesto da je kupio Mt07. Kaciga Fullface sa nalepnicom 46;

Kad neko vozi X Max, odmah se vidi da nije imao pare za T Max :D


Šala, da ne skačete :D

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki sv650N
2 hours ago, vucko23 said:

Uf fale ti ovde ikona među skuterima T-max jer baš postoji izražen stereotip kod onih koji ih gone :) Lepo si ovo sročio, šaljivo i bez bilo kakvih uvreda. Dopiši za tmax i bmw skuter (po želji c650 ili sad c400) da se nasmejemo još malo

Poslušao i dopunio 😃

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki sv650N
7 minutes ago, boza_kg said:

@Luka9905, nije loše, ali mnogo si nešto nežan prema Hondi, vidi se strahopoštovanje iz aviona. Mora to oštrije 😉

A ja to da ne pokrenem priču o pouzdanosti hondinih agregata... Eventualno sam mogao da dodam da su im dotovi na gumama do dve godine starosti, sve preko toga se baca

 

Ostaje prostor da se XADV vozači okarakterišu, ali su mi još uvek sveži, pa nisam skupio dovoljno materijala 😁

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Nisam siguran jesam li na pravom mestu ali mi treba pomoc pri kupovini prvog skutera.

Prvo da se predstavim, ja sam Vladimir i imam skoro 50god ,visinu od 178 i nekih 100kg

Potreban mi je za grad i okolinu oko 20km od kuce

Nije mi bitna brzina i startnost ali volim kvalitet , da ne trosi model ulje cim izadje iz prodavnice

Razmisljam izmedju modela  125 i 250 , krajnja varjanta 400  u  godistu 2004-2010

Ako neko ima neki predlog recite, do sada sam vozio samo vece motocikle

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: SYM Simphony ST 200i

@zec , pazi ove neuhranjene.... 😝 beš čoveka ispod 130kg

 

Šalu na stranu, Symče moje sa 180cc, juće od blokova do Ivanova kod Pančeva 80km/h  ide lepo

ali ne možeš brže zbog radara i semafora. Potrošnja ispod 3litre, Sasvim dovoljno za nas "starije".

 

 

Promenio član Mugos
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Ljig

Pozdrav, visok sam 193 cm i tezak oko 95 kg, vozio sam sa 17-18 stari piaggio skuter od 80 kubika godinu dana i nisam vozio poslednjih 5-6 godina, imam A2 kategoriju i kupio bih neki skuter, interesantan mi je novi zontes 125m, kymco agility 300 i honda forza 125.

Voljan sam da čujem predloge, budžet je do nekih 4000 e, skuter bih koristio i za izlete i za vožnju po gradu, brzina od 90 ak mi je sasvim dovoljna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3182 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Slične smo i visine i težine, meni sasvim paše Agility 300, a ove 125ice koje pominješ su male. A ranije sam imao People GTi 300, isto Kymco, i on je baš komotan za visoke & krakate. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peugeot Satelis 250

Mislim da ti je za izlete 125 kubika malo, naročito sa tvojim gabaritima. Može naravno to da se izgura al nije isto zadovoljstvo.

Preporučio bi ti sve preko 250 kubika jer tu počinje uzivanje u vožnji. Između obe kubikaže je mala razlika u potrošnji i održavanju al je sama vožnja totalno drugačija.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2429 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
2 minutes ago, Aleksandar011 said:

Mislim da ti je za izlete 125 kubika malo, naročito sa tvojim gabaritima. Može naravno to da se izgura al nije isto zadovoljstvo.

Preporučio bi ti sve preko 250 kubika jer tu počinje uzivanje u vožnji. Između obe kubikaže je mala razlika u potrošnji i održavanju al je sama vožnja totalno drugačija.

Podrzavam sve napisano

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Ljig

Hvala na savetima, da li ima iskustvo neko sa Zontesom 310m?

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Zontes M 310, 2022. godište, Scooter, vozilo prešlo 8884 km, Novi Sad. Cena 3.490 € - Motori - Polovni Automobili

 

Ovaj mi je interesantan, skoro nov motor, malo mi je lepši od kymca, izgleda da mi je najbolja opcija ovako nešto ili kymco agility

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3182 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Kad si van standarda po veličini, moraš da biraš prvo po gabaritima, a ne šta ti se više sviđa. Ebiga, tako mu je.

Morao bi da sedneš na ovaj i da probaš da li ti paše. Ja ovako odokativno, nema na njemu sreće ako si 193cm, al možda i grešim.

 

Imao sam mladog kolegu, visok metar i žilet, a jurio je samo neke visoke devojke, samo mu se take sviđale. Nije se baš usrećio.

Hoćureći, gledaj sproću sebe ;)

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Ljig

Hvala lepo na savetu, čim uhvatim malo vremena idem da pogledam i jedno i drugo, svakako kada nešto kupim pišem na forumu.

Sve najbolje!

Promenio član alexanto
Nema potrebe citirati 1. post iznad
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sym HD300

Imas Agiliti300 na Polovnim.3300$..Dobra ponuda,jeste dugo na oglasima Ali opet treba uzeti u obzir Jos prvi vlasnik

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 304 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750 sivi soko šaltalica

Pa nije popularan taj model kod nas, zbog toga je dugo na oglasima. Svi bi xmax i beverly, a sad kad su stigli žingmingsiđiping i preuzeli primat kod nas, stajaće ovaj Agility još sigurno. Ja baš hteo da okačim link, neko je skoro postavljao, ne mogu se setiti u kojoj temi, al ajde da ponovimo

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kymco agility 300, 2021. godište, Scooter, vozilo prešlo 13150 km, Borča. Cena 3.300 € - Motori -...

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3182 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Ja sam postavljao link, koliko na prošloj strani ove teme, tad je koštao 3.500. Jednostavno, nije popularan model kod nas, slabo se priča o njemu, slabo se reklamira, nije ni mnogo fotogeničan :), isto kao recimo SYM HD. A to su super zahvalni skuteri, vrše poso samo tako.

 

Ja ne znam kakva bi me teška muka morala da natera da menjam Agility za Bev recimo, ali sam svakako u manjini.

Promenio član boza_kg
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sym HD300
pre 14 minuta, vucko23 je napisao:

Pa nije popularan taj model kod nas, zbog toga je dugo na oglasima. Svi bi xmax i beverly, a sad kad su stigli žingmingsiđiping i preuzeli primat kod nas, stajaće ovaj Agility još sigurno. Ja baš hteo da okačim link, neko je skoro postavljao, ne mogu se setiti u kojoj temi, al ajde da ponovimo

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kymco agility 300, 2021. godište, Scooter, vozilo prešlo 13150 km, Borča. Cena 3.300 € - Motori -...

 

Kymco ce propasti samo zbog uvoznika,secam se kad Sam otisao u salon I bas hteo ovaj model I kazu nema,kad ce biti kaze lik nemam pojma,imali Xtown I meni se svidi,ja da sednem kaze lik nemoj ne sme,ja u cudu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3182 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Autopromet je tu napravio dobar posao, jer su ponudili test primerke za probu. Mora da se pametno radi i ulaže, ako hođeš dobar pazar. Ništa bolje nego kad čoek može da proba neki model, ako ga muče nedoumice. Sad je doduše, drugi problem, jer nemaju dovoljno robe za prodaju :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja