Jump to content

Moto Zajednica

Dileme pri kupovini maksi skutera

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Motocikl: Suzuki Burgman K7

Videli smo se juce u budvi, kaze da ima sitnix ogrebotina i rupica na sedistu od transporta iz italije i da ce ako stigne da ispolira plastike. Organizovao mi je i prevoz do kuce. Ima i ovog atlantica pa cu videti u cetvrtak kad probam oba koji cu kupiti. Korektan prodavac skroz

 

za atantica ne znam...ali za spidermaxa,ja sam bio u cudu kada sam video kako su ljudi mogli da upropaste takav skuter0staa2.gif a pritom ima 7500km predjenih1hmm.gif0zbunjen.gif ima i malo vise od tih sitih ogrebotina hvali parce plastike kod volana,nema hrom lajsnu na bocnim skrgama itd...moje misljenje je da je on u jako losem stanju...srecno pri izboru1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 338 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

I ja zakasa trazeci skuter,mada malo mi je manji budzet,a ko za k...c probao sam t max pa sad stekam lovu za njega,

ovaj je po prici koju sam cuo od vise ljudi izgreban pri transportu ali je odlicno sredjen

http://www.polovniautomobili.com/oglas4884480/malaguti_spajder_max/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1621 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

I ja zakasa trazeci skuter,mada malo mi je manji budzet,a ko za k...c probao sam t max pa sad stekam lovu za njega,

ovaj je po prici koju sam cuo od vise ljudi izgreban pri transportu ali je odlicno sredjen

http://www.polovniau...ti_spajder_max/

 

Pogledajte 1. i 5. sliku na ovom oglasu, levi prednji migavac mu nije isti, a i na ostalim slikama se vidi razlika izmedju prednja dva migavca. Ne mora nista da znaci, ali takve stvari meni bodu oci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

mislim da do 2008 spidermax postoji samo u 3 boje silver, tamno siva i teget,cini mi se ovaj je farban ceo, ali sta to znaci, samo argument za obaranje cene

U zmigavcu vidis drugaciji odsjaj sijalice zbog ugla gledanja, oni su ok 0takoje.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 338 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Skuter i jeste bio siv,ja nisam siguran ali mi je drug rekao da je bio tu kad su istovarali skutere iz kamiona i da su ovaj ostetili,ono sto sam video je da je skuter ekstra ofarban i da su ove crvene detalje ubacivali po zelji vlasnika jer je hteo da ga zadrzi za sebe,inace on vozi onaj mayesti u pozadini,licno poznajem prodavca i mogu jos malo da se raspitam,billy ovaj motor sam naveo kao predlog od prodaje zaista nemam nista da ne bude zabune1zdravo.gif

ovaj skuter sam pocetkom marta prodao za 1050evra,bio je kao nov zaista bez mane,ako ga vlasnik nije mnogo vozio vredi ga pogledati

http://www.mojauto.rs/polovni-motori/1663211_Honda_2392_Jazz_2001_god

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 338 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Aj ako moze jos jedno objasnjenje,koliko trosi t max ako se vozi normalno posto bi ja tako vozio vecinu vremena i koliko je skuplje odrzavanje za njega nego za recimo xciting 500,na koliko se menja lanac i posto je?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Aj ako moze jos jedno objasnjenje,koliko trosi t max ako se vozi normalno posto bi ja tako vozio vecinu vremena i koliko je skuplje odrzavanje za njega nego za recimo xciting 500,na koliko se menja lanac i posto je?

 

Ne znam za vas kolege, ali ja bi uvek pre isao na XCITING 500 (HONDA), nego na Yamahu.

 

To je jer vise volim Hondu, mozda sam zato subjektivan, ali Honda je Honda :P1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2047 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Па да зато ти возиш Хонду 0stabre.gif,а не ти возиш Кавасакија.0zbunjen.gif0zbunjen.gif0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Па да зато ти возиш Хонду 0stabre.gif,а не ти возиш Кавасакија.0zbunjen.gif0zbunjen.gif0zbunjen.gif

 

Pa vozim Hondu kao skutera, eno mi Honda od 250ccm u garazi :D

 

Sa potrosnjom od 3.5 litre na 100km u gradu, ne bi je menjao ni za koji drugi skuter :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Belgrade
  • Motocikl: Mt800Explore

Sutra cu da okacim slike. A cena je 1550 26000km presao. Ugradjen pre 1500km nov kevler kais. Gume solidne. Givi kofer. Prvi vlasnik

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja