Jump to content

Moto Zajednica

Da li se KTM stvarno toliko cesto kvari?

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Pariz francuska , gornji milanovac srbija

I da li su servisi stvarno skuplji i cesci nego kod drugih motora?

Voleo bih da mi sadasnji ili bivsi vlasnici KTM-a odgovore na ta 2 pitanja,jer mislim da je ktm ubedljivo najbolji sto se tice kros motora ali kad god nekom spomenem da bi to rado vozio odmah mi svi pocinju sa pricom : aaauuuu skupooooo odrzavanje,kvari se non-stop,stalno je na servisu,bla,bla..

verujem da preteruju ali ima li istine u tome i koliko?

 

 

U pitanju su samo motori tipa LC4 ,  to znaci od 1992/1993 pa cak i do 2007, mislim ... sta se desava ??

 

Lager na sklopu klipnjace , koji treba da se servisira ( promeni ) svakih 15.000 kms , nije naravno nikad promenjen , sto znaci narocito kad je motor u supermoto verziji , pukne i klipnjaca probije cak ponekad i blok motora

 

[/img]

post-5946-12879040319986_thumb.jpg

post-5946-12879040320629_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Niko se nije uvrijedio i ja isto samo zakljucujem iz prilozenog :D

 

Lutko, nije isto uvrediti i povrediti.Ja mislim da sam ti samo povredio osecanja koja gajis prema bajku,taman posla da bih te uvrediio tebe ili bilo kog od kolega.Pa ne pricam nista lose o vasim djevojkama ili zenama daleko bilo samo iznosim misljenje na postavljeno pitanje o KTM-u.

 

Koji nikada nisi vidio  :)

 

Vido ga ne vido to je idalje krsinma kvarljiva koji sam ja prvi put vozio daleke 95 kad si ti jeo pacju kaku po pesku zato me iskuliraj malo ,dosadan si vise bre sa tim KTM--om internet strucnjace.

 

 

 

 

hahahaha  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Pariz francuska , gornji milanovac srbija

I da li su servisi stvarno skuplji i cesci nego kod drugih motora?

Voleo bih da mi sadasnji ili bivsi vlasnici KTM-a odgovore na ta 2 pitanja,jer mislim da je ktm ubedljivo najbolji sto se tice kros motora ali kad god nekom spomenem da bi to rado vozio odmah mi svi pocinju sa pricom : aaauuuu skupooooo odrzavanje,kvari se non-stop,stalno je na servisu,bla,bla..

verujem da preteruju ali ima li istine u tome i koliko?

 

 

U pitanju su samo motori tipa LC4 ,  to znaci od 1992/1993 pa cak i do 2007, mislim ... sta se desava ??

 

Lager na sklopu klipnjace , koji treba da se servisira ( promeni ) svakih 15.000 kms , nije naravno nikad promenjen , sto znaci narocito kad je motor u supermoto verziji , pukne i klipnjaca probije cak ponekad i blok motora

 

[/img]

 

 

 

 

post-5946-12879040322562_thumb.jpg

post-5946-12879040323002_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Vido ga ne vido to je idalje krsinma kvarljiva koji sam ja prvi put vozio daleke 95 kad si ti jeo pacju kaku po pesku zato me iskuliraj malo ,dosadan si vise bre sa tim KTM--om internet strucnjace.

 

Kako ovo da shvatim, kao uvredu!? Kako zelis da ti dokazem da nisam samo internet strucnjak? Ja jesam malo mladji od tebe, ali ne mozes samnom tako da razgovaras.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Pariz francuska , gornji milanovac srbija

  Koliko para, toliko i muzike.

 

23haqe9.jpg

 

  Ovo svira R'n'R.

 

 

 

Evo kako svira R n R kad se ne promene lageri na klipnjaci redovno ,sto znaci svakih  15.000 kilometara naj kasnije , ali to kosta , naravno ...

 

 

 

post-5946-1287904032519_thumb.jpg

post-5946-12879040325978_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 719 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM ima

Evo kako svira R n R kad se ne promene lageri na klipnjaci redovno ,sto znaci svakih  15.000 kilometara naj kasnije , ali to kosta , naravno ...

 

  Je l' tebi ovaj lavor u potpisu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Ja mislim da su ovde pokvareni odnosi medju kolegama!!!!!!!!!!

 

Batalite tu nervozu i dokazivanje!!!!!!

 

 

Nema svrhe Lazi dokazivati, covek zna sta hoce i sta moze......

 

Suprotni kolega zna sta nece....

 

I cemu ubedjivanje, a o vredjanju da ne pricam.......

 

IDEMO DALJE!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 320 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GN 125, Honda VT 600

Vauuu, znači penisi su na stolu, čeka se samo nezavisna komisija da donese lenjir i da konačnu presudu.

 

Ima nas na forumu koji želimo da čujemo OBJEKTIVNO mišljenje ljudi koji su posedovali ili makar vozili KMT, a ne procene ljudi koji su videli KTM na omotu Pan Erotike i delovo im je pokvareno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

    Mislim da je pit izuzetno potkovan i obavešten da sudi o KTM-u, na osnovu detaljnog super-testa, uradjenog, ne tako davne 1995. godine, i mislim da su ti podaci validni i upotrebljivi do dan danas, na najnoviju generaciju mopeda... Lično mogu da potvrdim takvo izlaganje, na osnovu detaljnih analiza par Japanskih modela, koje sam posedovao, kao i Lazarov KTM 690sm, koji sam čak i uživo video 2-put  i takodje da izjavim da je KTM jedna velika prevara. Za cenu jednog KTM-ovog cilindra, kod Japanaca dobijete bar 2, ako ne i sva 4 cilindra uračunata u cenu!

Strašno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

I pored svega sto sam procitao AT bih se odrekao samo za 990 Adv...

 

 

:o :o ??? ???...brate izdao si hardcore  :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12277 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Priznali to ili ne, KTM je "state of the art", a svaka umetnost ima svoju cenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

malo je vjerovatno da neko na forumu, iskren, ne bi volio da ima jednog ktm-a :)

 

990 adv, pa nek crkne drugi dan  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

malo je vjerovatno da neko na forumu, iskren, ne bi volio da ima jednog ktm-a :)

 

990 adv, pa nek crkne drugi dan  ;D

 

Kad sam kupovao 640 adv tako sam i razmišljao " pa nek crkne drugi dan ".

 

Još uvek ga vozim  ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

malo je vjerovatno da neko na forumu, iskren, ne bi volio da ima jednog ktm-a :)

 

990 adv, pa nek crkne drugi dan  ;D

 

 

 

He hhe pa nemoj tako druze Kepo pa nece  bas drugi dan al posle nekolko tisuca kilometara oce a u medjuvremenu ce da visi non stop po servisima da otklanja fabricke greskice.Zalosno ali istinito.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Boze koliko strucnjaka na jednom mestu koji bi rado provozali ovo Kratkotrajno turistiko smece.

Ono sto je bitno je da su ovde u raspravi uglavnom ljudi koji nikada nisu ni seli na KTM ali su culi itd. i koje upravo to govno sto se kvari uzasno pali. Kad vec nesto nemas onda ga barem pljuj da opravdas sebe.

Ljudi manite se budalastina, lepo je vreme, pustite ove kretenske rasprave sto ste culi od nekoga i idite malo da se provozate. Ovo je sve kao prica kada sam imao pet godina pa se svadjao ciji je tata jaci i vozi bolje auto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Boze koliko strucnjaka na jednom mestu koji bi rado provozali ovo Kratkotrajno turistiko smece.

Ono sto je bitno je da su ovde u raspravi uglavnom ljudi koji nikada nisu ni seli na KTM ali su culi itd. i koje upravo to govno sto se kvari uzasno pali. Kad vec nesto nemas onda ga barem pljuj da opravdas sebe.

Ljudi manite se budalastina, lepo je vreme, pustite ove kretenske rasprave sto ste culi od nekoga i idite malo da se provozate. Ovo je sve kao prica kada sam imao pet godina pa se svadjao ciji je tata jaci i vozi bolje auto.

 

 

 

Je si li ti nesto nervozan a majstore u cemu je tvoj i dvih ostalih probl;em ,tebi se KTM svidja meni ne iz razloga sto se kvari vise od ostalih a ko misli suprotno nije dobro obavesten tj subjektivan tj ludo je zaljubljen u ovu marku.Sa kTM ti je kao sa zenama sto te vise HEBE vie je volis na srecu pa ja spadam u onu drugu grupu tako da izbegavajte duboke recenice tipa ko niuje vozio ne moze da prica o KTM kao da vi ostali znate sta sam ja vozio iblalalalal uostalom meni motor i ne sluzi da s njim nesto istrazujem kranje granice nego vise kao utovarni instrument a za to je TDM vise nego dobar.

P.S. tema je da li se KTM kvari vise od ostalih i molim sve vas da se ubuduce pridrzavate teme bez nervoznih insinuacija na znanje i iskustvo ucesnika u raspravi pogotovu ako ne poznajete sagovornike .U najmanje ruku ispadate nekulturi.POZDRAV I BEZ NERVOZE.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Nije mi jasno kako si se ti osetio ovde jedini prozvanim? Mora da te muci neki kriterijum gore navedeni? Ja kada neko nesto napise a nema veze samnom, ja i ne reagujem.

Kao prvo ne citam ovu temu odavno jer nema nikakvog smisla, po meni. Ali je stvarno uzasno ruzno sto svi nabrajaju neke stvari koje su culi. Zato sam i napisao da se ljudi manu praznih prica i izadju napolje, upale svoje ljubimce, provozaju se, uzivaju. Sve je to bolje nego da se ovde prepucavaju po nekoj besmislenoj temi. Ko je naumio da kupi taj motor i odvoji tolike pare, nece sigurno da se pomami ovakvom temom u kome ljudi pricaju sta su culi od NN lica. U redu komentari Majstor Zivote i ostalih strucnih lica koji jako puno znaju, njihova misljenja mogu da pomognu nekome. Ja nisam napisao da je ni dobar ni los, imam svoje misljenje i zato vozim dva, i putni i cross, i nebi ih menjao ni za jedan drugi, a vozio sam i japance. Ali to nigde nisam napisao, jer je tema kao da se deca igraju i nadjacavaju.

Dakle govno je tesko od motora, nema ni uspeha ni rezultata, svaki dan se kvari i ne smes ni do Rudnika da odes sa njim, ne koci, juris radilicu po putu i svako ko sumnja u njega nemoj ni da pomislja da kupi, ima puno proverenijih stvari:afika, tenere, TDM je najbolji kompromis po meni, strom.

 

Manite se ljudi ovoga, popite neko pivce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Ja ovo me viđeh ni na jednom forumu katastrofa je koliko malo poučnih stvari ovde možeš da pročitaš, svaka tema je ista ....Rossi ili Stoner,Ktm ili Africa ili slično

Valjda se tako kucaju one zvezdice ako je to ikome važno

Reče mi skoro jedan drugar da je ovaj forum Kindergarten a je sve više verujem u to bez obzira na starost učesnika

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Nije mi jasno kako si se ti osetio ovde jedini prozvanim? Mora da te muci neki kriterijum gore navedeni? Ja kada neko nesto napise a nema veze samnom, ja i ne reagujem.

Kao prvo ne citam ovu temu odavno jer nema nikakvog smisla, po meni. Ali je stvarno uzasno ruzno sto svi nabrajaju neke stvari koje su culi. Zato sam i napisao da se ljudi manu praznih prica i izadju napolje, upale svoje ljubimce, provozaju se, uzivaju. Sve je to bolje nego da se ovde prepucavaju po nekoj besmislenoj temi. Ko je naumio da kupi taj motor i odvoji tolike pare, nece sigurno da se pomami ovakvom temom u kome ljudi pricaju sta su culi od NN lica. U redu komentari Majstor Zivote i ostalih strucnih lica koji jako puno znaju, njihova misljenja mogu da pomognu nekome. Ja nisam napisao da je ni dobar ni los, imam svoje misljenje i zato vozim dva, i putni i cross, i nebi ih menjao ni za jedan drugi, a vozio sam i japance. Ali to nigde nisam napisao, jer je tema kao da se deca igraju i nadjacavaju.

Dakle govno je tesko od motora, nema ni uspeha ni rezultata, svaki dan se kvari i ne smes ni do Rudnika da odes sa njim, ne koci, juris radilicu po putu i svako ko sumnja u njega nemoj ni da pomislja da kupi, ima puno proverenijih stvari:afika, tenere, TDM je najbolji kompromis po meni, strom.

 

Manite se ljudi ovoga, popite neko pivce.

Šta li si ti vozio od Japanaca kad ti se KTM sviđa. I koliko dugo si ih vozio, da si napravio neku dalju vožnju sa nekim drugim motorom, sigurno ne bi sada vozio KTM, nego si se verovatno samo vozikao po gradu i okolini, pa ti se sada i KTM sviđa. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja