Jump to content

Moto Zajednica

Da li se KTM stvarno toliko cesto kvari?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Loznica

Ktm-a imam godinu dana ,u pitanju je model 640 sm 06 god, cele sezone je agresivno i samo agresivno vozen, znaci ucenje zadnjaka, zadnjak, prednji i ostale zajebancije. Ne bih da baksuziram ali NISTA se nije pokvarilo, jedino sto sam imao da kupim su delovi koje sam ostetio prilikom pada, stopaljka retrovizor i izgulio deklic prednje kocnice. Ulje menjam na 2500-3000km, tako su mi preporucili iskusniji ljudi od mene i tako radim, sipam Motorex. Preporucio bih ga svima sem pocetnicima, iduci motor ce mi sigurno biti KTM. Kada ga jednom probas, kad ga "osetis" shvatices o cemu svi pricaju i da ce te retko sta posle njega oduseviti i pruziti ti taj uzitak u voznji. Muski motor! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660R

Frane pocinje da prica gluposti kao i ostali,mora da su ti TTR-a sklapali Rumuni,znam XTR-a koji je 50000 gazen krvavo kako je i sam vlasnik govorio,zadnjak po 2-3km,pun gas cim se ukaze prilika,NIKAD nije imao kvar na motoru a ko zna koliko taj motor ima sada,to je bilo pre 2 godine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Frane pocinje da prica gluposti kao i ostali,mora da su ti TTR-a sklapali Rumuni,znam XTR-a koji je 50000 gazen krvavo kako je i sam vlasnik govorio,zadnjak po 2-3km,pun gas cim se ukaze prilika,NIKAD nije imao kvar na motoru a ko zna koliko taj motor ima sada,to je bilo pre 2 godine

 

Prica o HARD ENDURO voznji, gde su opterecenja maksimalna..... I slazem se sa njim....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1102 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

Frane je potpuno u pravu, kao i svi mi...

 

Svako pise (ili bi bar trebalo) iz sopstvenog iskustva i na pitanje ove teme je trebao da odgovori samo onaj ko licno ima iskustva sa KTM-om. E sad, to sto su se javili razni i dali svoje misljenje koje je zasnovano na rekla-kazala je nama svojstvena, Srbska, karakterna osobina    ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Frane je potpuno u pravu, kao i svi mi...

Svako pise (ili bi bar trebalo) iz sopstvenog iskustva i na pitanje ove teme je trebao da odgovori samo onaj ko licno ima iskustva sa KTM-om. E sad, to sto su se javili razni i dali svoje misljenje koje je zasnovano na rekla-kazala je nama svojstvena, Srbska, karakterna osobina    ;D

 

Ma nemate vi pojma, JA sam u pravu! A o čemu se priča?

 

 

Tako nekako :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ove svadjalichke teme uvek dobro posecene budu :)

 

ja mislim da ih ljudi zato i otvaraju malo da se svadjaju

 

 

Sacu ja da otvorim temu da je Kawasaki bolji od Honde i ima da ima 200 stranica za 10-ak dana:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Овде се нико не свађа  :)

 

 

Ma znash ti na shta ja mislim... Ono kao otvorio lik temu jel se KTM chesto kvari... malo tema ajd ne za svadjanje nego za NEistomisljenike:0

 

 

PS: Jel su bolji Sportaci ili Chopperi? ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

tema je zapocela ozbiljno a prerasla u sprdnju

tko nema sta pametno reci u vezi sa temom ili naslovom,neka se drzi off topica  ::)

 

Tako je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660R

Pricas gluposti o Yamahinom kvalitetu,a koliko se KTM-ova pokvarilo,vozio si jednu yamahu,i ja sam vozio SMC-a 660 starog godinu dana i trebalo je 5min da upali svaki put pa ne ke...,vidis da si isti kao i vecina ovde,mislis da znas nesto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Lazarevac/Beograd

raspravljate se bezveze...svaki motor moze da se unishti ma ko da ga je napravio..dovezi mi bilo koji motor,ja ti garantujem da cu ga u roku od sat vremena unishtiti..svaki proizvodjach ima na svojim modelima poneku manu,i to se vozi i dalje..daj da vidimo koji je to najbolji motor na svetu ,koji se nikad ne kvari pa da ga svi kupimo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6310 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Pricas gluposti o Yamahinom kvalitetu,a koliko se KTM-ova pokvarilo,vozio si jednu yamahu,i ja sam vozio SMC-a 660 starog godinu dana i trebalo je 5min da upali svaki put pa ne ke...,vidis da si isti kao i vecina ovde,mislis da znas nesto

A sto se nalazis prozvan licno, pa vredjas ? Ovde se prica o motorima, decko je dao svoje misljenje, nije te opsovao. Ako ti je stalo da isteras pravdu, nadji konkretne stvari na netu, postavi linkove, pa ga ucutkaj na taj nacin, ali treba se za to malo pomuciti, najlakse je izvredjati nekog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

koji si odnos imao na yamahu TTR 14-51? i terao si ga non stop u crveno pa normalno da ce se kvariti kad je fabrika napisala za njega 15-44 ili 15-47

ja vozim TT i nikad nisam imao problem sto se tice masine jedine probleme sam imao sa instalacijom i to sam sredio otad pali na drugi kick i ide extra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ne prichaj sa njim naaabooodiiigaaaaaaa nabodigaaaaaaaa nabodigaaaAAAAaaa!!! Ajde bre da batalimo svadju (tastaturnu) i da idemo da se vozimo negde bre. ;) Vas dvoica se nadjite negde u nekoj shumi pa vozite dok prva mashina ne crkne, chija ostala upaljena on je pobedio. ili gas do "crvenog" pa koja pre crkne ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

pa na hrvackim forumima si rekao da si ga terao stalno u crveno i da ti je odnos bio 14-51 to je bio Frane TT sad ako ti nisi taj ja se izvinjavam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja