Jump to content

Moto Zajednica

MotoSport vesti za sezonu 2012

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

I zbog toga u aps....pffffff....mogao je doći ovdei kupiti je za sitne pare, kod nas ima svakojakih dozvola na lageru, našla bi se neka i za njega :neznam: ....a još bi ga i dočekali Boris i Ivica da secne koju vrpcu :zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12889 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

kad se bude postavio limitator na 14500 i max brzine ce da se smanje za 30 - 40 km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Hoce li ES international ili ES2 prenositi BSB? Nemam net u stanu pa k'o ustrojen vepar!

Zna li se sta u vezi Lascorza?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5400 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Juce su javili da ce na British ES biti sve trke direktno, a za ovaj "obicni", ne znam. A iskren da ti budem i ne vjerujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

 

Rosi: Ne mogu da vozim ovaj Dukati

Izvor. B92 | JT Devetostruki svetski šampion Valentino Rosi bio je veoma razočaran posle desetog mesta na trci u Kataru, na otvaranju sezone u Moto GP šampionatu.

 

9433394584f82ebe8bb2a6711895322_640x382.jpg

Beta

‘Doktor’ je imao velikih problema sa svojim Dukatijem od početka trkačkog vikenda na stazi “Losail” i nijednog trenutka nije mogao da parira vozačima na čelu, a čak ni svom timskom kolegi Nikiju Hejdenu.

 

Posle prve trke ovogodišnjeg šampionata Rosi je rekao da je kontakt sa Hektorom Barberom na Pramak Dukatiju imao udela u lošem rezultatu, ali da je najveći problem to što mu novi motor uopšte ne odgovara.

 

Imao sam velikih problema na početku trku, novi pneumatici su me mučili. Pored toga, izgubio sam četiri, pet sekundi posle kontakta sa Barberom. Uspeo sam malo da napredujem, u poslednjem krugu sam čak ostvario svoje najbolje vreme na potpuno istrošenim pneumaticima. Ali, od toga nemamo nikakve koristi, pošto uopšte nismo konkurentni”, istakao je ‘Doktor’.

 

Rosi je velikih problema sa vožnjom Dukatija imao još prošle sezone, a iako se mislilo da će se to promeniti ove godine, takav nije slučaj.

 

Ne mogu da vozim ovaj motor, ne mogu da napravim nikakvu razliku, ne mogu čak ni da pariram Nikijevom ritmu, a navikao sam da budem brz u poređenju sa njim. U teoriji, sa novim pneumaticima trebalo bi da budem brži. Niki je imao dobru trku, ali je bio tek šesti”, naglasio je Rosi.

 

20826530984f82fc630d4c0601435713_orig.jpg

Beta

Iako je tek prva od 18 trka u ovogodišnjem šampionatu iza nas, Rosi ističe da se plaši da bi ova sezona mogla da bude još teža od prethodne, tokom koje se samo jednom našao na podijumu.

 

Tokom testiranja u Heresu sve je bilo bolje, bio sam šesti na bržim pneumaticima. Ali, naš cilj nije da se borimo za šesto mesto, već za nešto više. Ali, želim da budem iskren, ne mogu da vozim ovaj motor dobro, čak i u poređenju sa ostalim vozačima na Dukatiju. Ovaj Dukati ima probleme, dao sam instrukcije gde treba nešto da se menja, ali nismo rešili probleme. Nažalost, ja nisam inženjer pa ne mogu da uradim ništa povodom toga. Jedina pozitivna stvar je što nisam imao udese sa ovom šasijom”, rekao je Italijan.

 

Vozač Dukatija je, takođe, rekao da mu je teško da bude optimista, pošto Dukati prošle godine nije mnogo napredovao posle razočaravajućeg starta sezone.

 

“Prošle sezone mi je ponestalo nade. Više od toga potreban nam je bolji motor, ali ne želim da sebe opteretim kao prošle godine, misleći i nadajući se da će razvoj druge šasije doneti napredak. Pokušao sam da budem profesionalac. Kada me je Barbera udario razmišljao sam o tome da odem i parkiram se u garažu, ali sam ostao na stazi da bismo dobili neke podatke i pokušali da ih iskoristimo da bismo napredovali”, rekao je Rosi.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2893 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

MIslim da ima. Ne mogu da se ne setim one izjave kako ce on i JB srediti taj motor za po' sata :takoje: :takoje: :takoje: Nie li zivot kurva :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5346 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Procitah negde buvu o kombinaciji Yamaha M1 + Rossi + Coca Cola za 2013 godinu... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4969 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Ne mogu da se ne setim one izjave kako ce on i JB srediti taj motor za po' sata

Za 80 sekundi. 1lud.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Procitah negde buvu o kombinaciji Yamaha M1 + Rossi + Coca Cola za 2013 godinu... :neznam:

 

Tesko... Pitanje da li bi Yamaha isporucila motocikle nekom ko ce biti konkurencija fabrickom timu.

 

Ne mogu da se ne setim one izjave kako ce on i JB srediti taj motor za po' sata

Za 80 sekundi. 1lud.gif

 

Da li se dobro secam da je neko od te dvojice jos rekao da "Stoner slabo vozi Ducati"? Jer ako se dobro secam, onda je tek to pravi crnjak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4969 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Procitah negde buvu o kombinaciji Yamaha M1 + Rossi + Coca Cola za 2013 godinu... :neznam:

 

Tesko... Pitanje da li bi Yamaha isporucila motocikle nekom ko ce biti konkurencija fabrickom timu.

 

Ne mogu da se ne setim one izjave kako ce on i JB srediti taj motor za po' sata

Za 80 sekundi. 1lud.gif

 

Da li se dobro secam da je neko od te dvojice jos rekao da "Stoner slabo vozi Ducati"? Jer ako se dobro secam, onda je tek to pravi crnjak...

 

1lol.gif To za Koka Kolu je čista patka, neko se šalio na tviteru. Nema šanse da dobije Yamahinu mašinu.

Carlo Pernat:

... there are no spaces in either Honda or Yamaha.

 

http://www.gpone.com...ource=GPone.com

 

 

 

Evo vam tekst:

 

“It is very difficult to understand the level of the Ducati because Stoner doesn’t push at 100 per cent,” Rossi said

 

http://www.theroar.c...ard-says-rival/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5346 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Procitah negde buvu o kombinaciji Yamaha M1 + Rossi + Coca Cola za 2013 godinu... :neznam:

 

Tesko... Pitanje da li bi Yamaha isporucila motocikle nekom ko ce biti konkurencija fabrickom timu.

 

Ne bi isporucili besplatno svakako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4969 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Procitah negde buvu o kombinaciji Yamaha M1 + Rossi + Coca Cola za 2013 godinu... :neznam:

 

Tesko... Pitanje da li bi Yamaha isporucila motocikle nekom ko ce biti konkurencija fabrickom timu.

 

Ne bi isporucili besplatno svakako...

 

Lin Jarvis: "Valentino Rossi back in Yamaha is not an option"

 

http://www.twowheels...s-not-an-option

 

To što se fabričkog tima tiče. Tech 3 sledeće godine ima jedno zagarantovano mesto za Bredlija Smita. Znači Kal i Andrea će voditi borbu za to drugo mesto i eventualno jedno mesto u fabričkom timu ako Ben podbaci.

Opšte je poznato da Lin nije baš nešto naklonjen Benu i da očigledno 100% protežira Horhea. To se videlo i u Asenu posle Benove pobede kad je ovaj umesto da bude srećan što je Yamahin vozač pobedio na proslavi 50- godišnjce fabrike bio kao popišan.

 

Lin Jarvis about Ben Spies: “Except for his victory at Assen Ben’s results have been disappointing and I’m sure he’s also be disappointed and dissatisfied. I hope that this year he’ll be able to do better and be more consistent as he clearly has the potential. Being consistent is everything. Casey won ten races so he’s consistent, but Jorge was always there. Apart from a couple of errors he was always ahead and if did not win he was second or third. That’s what’s you have to do. You need luck and preparation, not make mistakes and be focused. Those are the things that Ben clearly has to work on this season.”

Yamahina filozofija 2 + 2 ne ostavlja ama baš nikakve nade da bi Vale dobio njihovu mašinu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Ja sam Rosijev fan ali moram priznati da je mnogo kenjao dok je bio car

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5400 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

A nemojte tako po covjeku, pa ko se nekad makar iz zajebancije ne bi malo sprdao sa ostalim, ako imas 9 titula u dzepu, nemojte grijesiti dusu. Dok ne ode u penziju, navijam za njega. Vjerujem da ne prodje dan, a da ne zazali za onim padom kad je krcnuo nozni zglob.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2893 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Mislim da mu je taj lom zgloba samo dobar izgovor za to sto ga je Lorenco isprasio te sezone. Uveren sam da bi Mrgud uzeo titulu u svakom slucaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12889 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Vjerujem da ne prodje dan, a da ne zazali za onim padom kad je krcnuo nozni zglob.

 

Mnogi žale zbog mnogih padova...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

[quote name='to crank' timestamp='1334129733' post='12798

 

Mnogi žale zbog mnogih padova...

Boga mi, kvarno! Ali tuzno istinito.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4969 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Auu, al su opalili po Rosiju i Dukatiju! 1Mina.gif

 

Promenio član acim
Umetnut klip.
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja