Jump to content

Moto Zajednica

Jagodina 07.08.2011. industrijska zona

Recommended Posts

  • Uploader, 419 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: GSXR 600

Ajmo u nedelju u industrijskoj zoni u Jagodini da se malo vozimo. Ustvari da se mnogo brzo vozimo. Znači 1700 metara novog asfalta, "vata ko za oči", 5 krivina, nema saobraćaja, pravac od 400-500m, ima i kros staza odmah pored nje, može i kros da se vozi... Sve u svemu ko ima želju za izvuče maksimum od motora, kočnica, guma neka dođe, da se zezamo. Za nedelju najavljuju 33 stepena, znači ekstra dan za vožnju.

Osim ako ne uživate u razgledanju prirode 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uploader, 419 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: GSXR 600

Možda nije zanimljivo kad nema traktora... obezbedio sam i nosače kamera, samo ponesite fotoaparat i od mene dobijate nosač za kameru i možete da snimte svoju vožnju.

Otprilike ovako:

 

http://www.youtube.com/watch?v=daTGn6p4T4I

 

 

Nadam se mnogo brže, pošto je ovo voženo zimus na 10 stepeni.

 

Asfalt je odličan, greota je da se ne iskoristi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uploader, 419 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: GSXR 600

Kako je bilo? Jel bio neko?

Ja nisam mogao...jbga,nedeljni porodicni (obilni) rucak :)

 

P.S. hvala na pozivu.

 

kažu neki bolje od sexa, ja kažem da me sve živo boli, vučem se kao prebijen. Nenad_Dj je vozio kao "besan", a Yamaha mu ide kao san... Sve u svemu, treba doživeti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Za vikend planiram malu turu Jagodina-Ravanica-Lisine-Manasija-Despotovac pa kuci preko Medvedje. Dolazi mi ortak iz Kraljeva pa hoce da vidi i ta cuda. Ali ako budem tu svraticu da vidim to izivljavanje :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uploader, 419 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: GSXR 600

Zaboravio sam da su još vozili sa foruma sasajan, milorad30 i boki-kg... Mića je sa njegovim Z1000 odlično vozio, samo uvek smo vozili sa pola kruga razdaljine i nikako da se pohvatamo na stazi. Sasajan je zadnju gumu potrošio da su konci poispadali, Boki-kg je kasno došao i malo je vozio ali je bila super. Nije bilo nikakvih ekcesa (hvala Bogu). Očigledna je razlika u vožnji ljudi koji su prvi put vozili na ovakav način, sa početka i na kraju vožnje. Drastično.

Tek na kraju su mi rekli da su mi gume došle do markera za bacanje (prednja), zadnja je bila OK samo je popustila dva puta po jedno pola metra je otklizavala u stranu. Teflonska creva su mi završila posao, kočnice su radile besprekorno, nije bilo problema kada se zagreju (iako su lepljene).

 

Edit:

Sith izvini što sam te ispustio iz nabrajanja, dugujem pivo zbog toga :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha fz1

Kao sto vidite javljam se tek sada (podne:), sinoc nisam imao snage da podignem poklopac na lap topu :lol:

 

Sasa potpuno si u pravu, sex je sada za mene marginalna prirodna potreba, sva zadovoljstva cu traziti na stazi :jee:

Bilo je fenomenalno, skupilo se dosta ljudi...domacini su bili sjajni, organizovali rucak, pre okupljanja su ocistili i potpuno pripremili stazu, sve organizovali.

 

A na stazi LUUUUUUUUUDILO :moto3: Asfalt je odlican, drzi kao lud, dugi pravci, teske krivine, idealne za vezbanje i obaranje. SasaFilipovic i sasajan fantasticno voze, svaka cast momci. Vidimo se sledeceg vikenda, stizem vas cim malo uvezbam stazu :zvizduk:

 

PS: steta sto nije bilo nasih prijatelja sa foruma, clanova MK "vozi pazljivo, prilagodi brzinu" da malo gledaju, navijaju i da se posle druzimo u kaficu :nanana:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

Evo i ja da se javim... Vreme i mesto odigravanja super, a drustvo odlicno. Jes' da sam kvario prosek sto sam jedini dosao endurom, ali bar sam izigravao "safety car" :moto3: U svakom slucaju lep provod i naravno vidimo se opet!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Evo i ja da se javim... Vreme i mesto odigravanja super, a drustvo odlicno. Jes' da sam kvario prosek sto sam jedini dosao endurom, ali bar sam izigravao "safety car" :moto3: U svakom slucaju lep provod i naravno vidimo se opet!!

 

U rukama Mandusica Vuka.... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malo Zlo, 753 postova
  • Lokacija: BGD

Pu, bre, Sith, mora da smo se mimoisli- jer, ja da ne primetim nekog sa TA, sanse neeeema.... :zvizduk:

Elem, kao sto rekose momci- zaista je zanimljivo bilo gledati ih kako se vozikaju...

Bukvalno, bili su srecni kao deca u pesku, sa lopaticama i koficama... Ona prava radost i osmeh... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja