Jump to content

Moto Zajednica

umalo ludak da mi ubije drugara

Recommended Posts

  • Moto servis Lion-s, 126 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki dr 600,Kawasaki klr 600,Bmw r 1100 rt,Suzuki dr 750 big,Suzuki epikuro

Danas lik sa nekim kadetom presece put drugaru sa beverlijem.Ovaj ga sustigne i vozeci pored njega ga pita da li je normalan sta to radi,nasta lik kao iznerviran smota pun levi,obori Nesu sa motora i koliko je otisao levo,udari jos parkiran auto.Slikao sam,malo lose ali jbg.

post-6828-0-15780600-1312493243_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis Lion-s, 126 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki dr 600,Kawasaki klr 600,Bmw r 1100 rt,Suzuki dr 750 big,Suzuki epikuro

STO JE NAJGORE NIJE PIJAN,IZGLEDA LUD...A OVAJ DRUGAR TEK SE OPORAVIO OD PRETHODNOG UDESA OD PRE 20 DANA KAD GA SASEKAO JUGO KOJIM JE UPRAVLJAO DROGIRANI KLINAC.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Večeras sam došao sa mora bez problema. Čim sam, ušau u Rakovicu, tip me iseče izlazeći sa parkinga, ja sirenu i stanem na semaforu. Pored mene policijski patrolni auto i pitaju šta je, pokažem na drugi auto iza njih koji stoji popreku dve trake i kažem šta je bilo i tražim da intervenišu. Pogledaše me onako belo, pali se zeleno i oodoše u levo, ja pravo. Sumnjam da su išta uradili.Ovo nema kraja.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Teočin, Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha yz125 2003

U jbt, kakvi mentoli postoje na ovom svetu. Da je sreće bilo pa da je taj sa opelom malo čuknuo svoju glavu pa da se malo opameti. Takvi treba da idu na robiju za pokušaj ubistva.rat3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis Lion-s, 126 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki dr 600,Kawasaki klr 600,Bmw r 1100 rt,Suzuki dr 750 big,Suzuki epikuro

NESA JE U BOLNICI,SLOMLJENA REBRA I PONOVO OSTECENA TEK ZARASLA NOGA,BILA JE MURIJA DUGO VREMENA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1041 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Jaoooo ako sada napisem sta bih mu radio dobio bih trajni ban sa ovog foruma ybog javnog poziva na lič i još koječega >:( >:(>:( >:(

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

NESA JE U BOLNICI,SLOMLJENA REBRA I PONOVO OSTECENA TEK ZARASLA NOGA,BILA JE MURIJA DUGO VREMENA

Dobro, bila je policija i sta se desilo, sta su rekli? Uhapsili tog ubicu? :stabre: Nestrpljivi smo! ps: Pisi malim slovima :takoje:

Nesi zelim brz oporavak

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

Nikad ne znas koliko je taj drugi veca budala od tebe.

Izbegao si nezgodu a nisi spreman da ga peglas ili nisi jachi?

Prekrsti se i teraj dalje.

Na strani sam motoriste 1000% ali ako je vec izbegao sranje,nije trebao da chachka mechku gde ne treba.Od pametovanja je sad decko nahebao ni kriv ni duzan.Mnogo je narod nervozan,besparica je ucinila da cemo se medjusobno poubijati i poklati zbog najmanje sitnice.

 

Sto se tiche vozacha kante od 100 eura,slazem se da je to pokusaj ubistva i tako ga treba teretiti i nauchiti ga pameti.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690

Nemam reči. Nije trebao da ga juri, tj ako ga već juriš onda ne vredi da mu fino objašnjavaš da je napravio grešku.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis Lion-s, 126 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki dr 600,Kawasaki klr 600,Bmw r 1100 rt,Suzuki dr 750 big,Suzuki epikuro

ne znam sta su uradili sa ludakom posto sam otisao u urgentni.za slova jbg slucajno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Zapisao je neko broj tablice sa automobila tog .... ne znam ni kako da ga nazovem?! >:(

 

Vidi sliku VA-018-JF 1zdravo.gif

 

Pa onda će ga policija naći očas posla.... Neka organi rade svoj posao. Na sud, pa natenane....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Backi Petrovac, Vojvodina
  • Motocikl: Tomos Automatic A35-S / Kawasaki ZZR600

Zapisao je neko broj tablice sa automobila tog .... ne znam ni kako da ga nazovem?! >:(

 

Vidi sliku VA-018-JF 1zdravo.gif

 

Pa onda će ga policija naći očas posla.... Neka organi rade svoj posao. Na sud, pa natenane....

 

Jel ti vidish sliku ?? :D Nema shta policija da ga nadje kad se zakucao u parkirani automobil... I policajac je vec tamo uslikan vrsi uvidjaj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Jel ti vidish sliku ?? :D Nema shta policija da ga nadje kad se zakucao u parkirani automobil... I policajac je vec tamo uslikan vrsi uvidjaj...

 

Gledam, ali nisam skontao da je TO TAJ TIP. Mislio sam da je pobegao, a da je ostao udaren nečiji auto.... auuuuuuuuuuuuuuuu tek sada vidim šta je uradio.... Pokušaj ubistva, drugačije i ne može da se tretira! >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ovo dodje kao neko naopako "ispravljanje greske". Promasio ga za dlaku, ali je ovaj uspio da ga stigne i da mu jos jednu sansu.

Pogotovo sto je tek zarastao, trebao je upravo on najbolje da zna. :neznam:

Mogu opeldziju posle da peku u ulju...

 

Ako je vec morao da ga odgaja, trebao je na dobrom odstojanju da ga prati dok stane. To bi mu taman dalo vremena da uvidi da je besmisleno.

LM, brz oporavak zelim.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8615 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ukoliko se desilo kao sto je opisano trebali bi potpisati neku peticiju da ovom govedu bude sudjeno za pokusaj ubistva a ne saobracajni prekrsaj... Ako se izvuce bice jos bahatiji, sledeci put mozda i uspe u nameri ne daj boze!

Zna li neko kako ovo da organizujemo? Pablo, valjalo bi reagovati na ovo kao zajednica.

 

Pozdrav Nenad.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja