Jump to content

Moto Zajednica

GoSPodAri TreŠNjicE – 07.06.2011

Recommended Posts

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Druze svaka cast na pisanju a ima tu par fotografija na kojima bi ti mnogi profesionalci pozavideli. Bas mi je bilo lepo dok sam citao i gledao, cak mi je u jednom momentu palo na pamet kako bi bilo lepo da imam neki motor koji moze van asvalta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 754 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

Kako meni ne pokazesh ovakvo Valjevo !? :zvizduk::)...

Kakva ste ekipa, svaka vam cast! Josh jedan putopis koji pokazuje pravu vrednost enduro mashine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

ja nesto ne ljubim te krsevite puteve al si me zapanjio skroz,htedoh malopre da kazem ja bi tuda proterao autobus a ne kle-a al sad mi drago sto nisam...i drago mi je sto si pokupio nagradu... :moto3:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Malecni Sprint Eagle i Suzuki GSX750F

Ni ja ne volim staze i bogaze, al' ovo bas lepo, sto bi rekao Marokanac ......... Ja volim........0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Baš volim ove tvoje putopise jer malo-malo pa eto vas u mom rodnom kraju... Ceo podrinjsko-kolubarski kraj je neiscrpan izvor lepote :) Lepo ga je proći na motoru, ali ponegde je je još lepše sići sa surih bedevija pa polako peške... Elem, iz Košalja na dole nisi dobro potrefio (ili ti košljanci nisu lepo objasnili), inače može motorom da se stigne skroz dole do Trešnjice - ti si stigao do Miroša - malo ranije trebao si da skreneš ka Postenju - ide se ispod Mitrove stene i siđe u Postenju na samu reku. Tu može da se pređe i ide na Trutinac pa ispod Osojače i Popovića ka Grčiću i onda dalje po želji - jedna opcija je da se siđe u selo Trešnjicu dole do škole a druga da se okrene ka Bačevcima :) Ima i drugi interesantan put samo njime ne pamtim kad sam zadnji put prošao - ide se od Košljanskog brda ka Donjem Savkoviću desnom stranom iznad kanjona Tribuće i na kraju se spušta isto do Trešnjice i njime se sa druge strane opet stiže do škole u Trešnjici... Ako imaš "vojnu" topografsku kartu barem 1:50.000 ovog područja garantujem da mora imati ucrtane ove puteve :)... Supove nema šanse da omašiš ako se makar sat vremena zadržiš na potezu Miroš - Postenje - Trutinac :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Valjevo

Moram nesto da pitam ! Prvi put koji opisujes ide u Postenje, pa preko Tresnjice u Trutinac a odatle na Zapolje ? E sad , kada skrenemo levo pored skole u Kosljama, silazimo u Rav(m)nu Goru ? Moze li se tim putem spustiti niz Tresnjicu do skole, pa na Drinu ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Iz pravca Ramne Gore ako hoćete dole do škole u Trešnjici, mislim da bi trebalo biti prohodno ako okrenete na Lukiće i odatle do Bjele i onda se odatle praktično spustite baš do škole. 'bem li ga kakvi su sada ti putevi - slabo je ostalo gore naroda, a ja nisam sigurno nekoliko godina tim krajem prolazio. Nekad je tuda išao "traktorski" saobraćaj, znači bilo je prohodno :) ... Ili okrenite na Lokve pa se odatle spustite direktno na drinsku magistralu - mislim da je tu sasvim "normalan" makadam - bar je nekad bio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Isplatilo ti se @ Libero :takoje: ...zaista si jedan od retkih koji je uspeo da vidi celo jato ovih veličanstvenih ptica!!! Mogu samo da pretpostavim kako si se osećao u tom momentu!!! :care::zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja