Jump to content

Moto Zajednica

Fotografija dana (tvoja, ne tuđa)

Recommended Posts

  • Advanced Member, 1835 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Senke trave i rastinja pored puta pocinju da se igraju sa psihom. Posto tamni vetrobran "smeta" u voznji odlucuje da spadne sa motora i polomi se na sasvim zadovoljavajuci broj parcica. Tu prestaje biti zanimljivo...

PaydiT7.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1835 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

A onda krene sranje. Milionito odvajanje opet zavrsava kao neprohodno. Na "glavnom" putu nailazis na gomilu raskrsnica, nema sanse da znas koji je vazniji tj koji se priblizava civilizaciji. Vozis totalno besciljno, srecom rezervoar je pun goriva. U neko doba primetis da si, potpuno nesvesno okrenuo za 180 stepeni i da se priblizavas tacki sa koje je sve krenulo. Nedugo zatim nailazis na kucu sa upaljenim svetlima, dva sata lutanja se privode kraju. Ostaje jos samo da 45 minuta vozis u novom, pravom smeru, malo makadamima a malo i asfaltom. Apsolutna uzivancija!!!

IW2pXfG.jpg

Gotov serijal nocne uzivancije. Sutra opet odo' na par dana vozanja, racunam da ce biti zanimljivih fotki :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: BMW F800GS

Danas sam upoznao jednog fenomenalnog coveka koji ima vikendicu 500m od moje kuce, ne mogu da verujem da pre nisam znao za njega. Covek se bavio fotografijom dosta dugo, drzao casove fotografije, poseduje staru analognu "pro" opremu (analogni eos sistem). Veliki je kolekcionar, nema sta nema u svojoj kolekciji/biblioteci. Dobio sam od njega par knjiga o fotografiji da procitam pa da vratim, sto me odusevilo :)

Da se pohvalim, on razvija svoj sajt o Radjevini i Krupnju (region u zapadnoj Srbiji, ako neko ne zna sta je radjevina), pa skuplja materijal uglavnom fotografije i price o ljudima i mestima, pa sam veoma pocastvovan sto ce tu da bude dosta mojih fotografija :)

 

Naravno da sam morao da ga pitam za jednu fotku, mozda sam jos pod utiskom, ali meni se cini da je ovo jedan od mojih najboljih portreta! :) Prosudite sami:

 

 

9268277707_0cd89018a6_b.jpg

Kovacevic R. by Slobodan Gosic, on Flickr

  • Podržavam 26

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Dobra... :takoje:

(da je seo malko blize tebi i vise u levom uglu "da otvori" prostor iza njega bila bi jos bolja!)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja