Jump to content

Moto Zajednica

Fotografija dana (tvoja, ne tuđa)

Recommended Posts

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Beloglavi supovi, Rezervat Uvac. Jedna izuzetna strvina. Par komada zgrabe ovcu i omazu je za sekund, ostane samo kostur

zl8.jpg

:takoje: :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Crveni...opet!!!

Evo da se i ja upisem. Kao sto neko rece, vecina nas tezi nekim udaljenim destinacijama a nismo videli ni ono sto nam je ispred nosa. Na slici je moje okruzenje tokom odmora dok pijem jutarnju kafu. Vrnjacka banja, Srbija. post-14546-0-04461400-1377693114_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

hm, da, hm, kako da se izrazim, khm khm, kako da kažem, hteo bih - ovaj, hm, ne mogu naći reči, ............

 

Ona ruka sa desne verovatno je alko test: "Koliko prstiju vidiš?" lol2.gif

 

 

 

liči mi na kosilicu

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

U ovoj temi bih voleo da postavljamo fotke na kojima smo uslikali nešto interesantno, a za šta ne postoje druge teme. Da ne bi preterivali, neka se svako ograniči na maksimalno jednu fotografiju dnevno.

 

Ne moraju da budu umetničke, mada super ako jesu, samo treba da su interesantne po nečemu - nešto što bi želeli da podelite s' drugima. Zanimljivosti iz svakodnevnog života, ili nešto lepo/neobično/posebno, bilo šta...

 

Propratite i sa nekim tekstom ako vas ne mrzi...

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

ja razumem da je koncept point-and-shoot intelektualno daleko zahtevniji od manevra copy-paste ...al ovo je tema fotografija dana a ne bullshit veka. glupe fotke neću da brišem al tuđe hoću a za smeće s neta ima drugih tema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Budućnost je sada:

 

i-CjBQX4r-M.jpg

 

Ova fotografija očigledno nema umetničku vrednost (telefon, na brzaka, manjak svetla), ali na njoj je nešto što me je fasciniralo: budućnost, koju smo kao klinci gledali na filmovima, a koja je sada tu, i na ovoj fotografiji evo i ja u njoj. Znači ovo je 100% električni automobil. Nema motor na benzin uopšte. Nije u luna parku, nije na filmu, nije ga pravio neki ludi naučnik. Kupljen u auto kući (Nisan), normalno registrovan, izgleda kao i svaki drugi. Jeste, čitao sam ja o njima u magazinima, i video ih na internetu, ali tek kada ga je kupio moj tast onda sam zaista shvatio da je ovo stvarnost. Preko noći u garaži je utaknut u struju, kao telefon, da se napuni; po danu se lepo vozi kao i svaki drugi. I to se vozi za džabe - benzin ne troši, a sve stanice za punjenje električnih automobila su besplatne u Kaliforniji. Sva ostala motorna vozila, ali sva, su sada zastarela i pripadaju prošlim vekovima.

 

Još jedna mala zanimljivost: sa leve strane displeja se vidi simbol nalik na jelku... Kada se auto upali, taj simbol nije tu... U toku vožnje se pojavi donji deo, pa postepeno raste što duže traje vožnja, ali pod uslovom da vozač vozi "štedljivo." Kompjuter u kolima prati kako se troši energija - naglo ubrzavanje i agresivna vožnja smanjuju efikasnost. Znači, kao u video igrici, štedljivom vožnjom sakupljaš nevidljive poene da bi jelkica porasla. I kada poraste skroz, kao na ovoj fotografiji, kompjuter šalje signal Nisanu, i Nisan posadi jedno drvo. :)

  • Podržavam 18

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1795 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Gligo, ne znam da sli postoji jedna fotka koju si ti napravio a da se meni ne svidja! :) Btw, ova je fenomenalna! :)

 

Evo od mene malo rakije :D

 

 

Jedno veliko hvala 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja