Jump to content

Moto Zajednica

Bajk Rok Misija – Kosovo 2011

Recommended Posts

  • U prolazu, 26 postova

Divan dozivljaj, sjajno vreme. Divljanje je bilo nepotrebno, slazem se. A i sipanje goriva na kvar u kraljevu je malo ..... doguraju motore bez trunke goriva, naspe i vrati se kuci.

post-2375-0-47994500-1309165318_thumb.jpg

post-2375-0-84160600-1309165365_thumb.jpg

post-2375-0-39938400-1309165395_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

nino u pravu si... bilo je toga i na prvom sipanju na zalost...

 

mislim boli me uvo za nis... nece da propadnu ni zbog nas ni zbog onih kvarnih... ali ne bih mogao da sipam na kvar zbog one decurlije sto je stajala ceo dan i mahala ( koliko ih je samo bilo i u nedelju kada se vracalo nazad )...

 

divljanje u koloni opet ne razumem... par puta sam video bas zeznute situacije ali srecom sve proslo ok...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Ja na cesmi nisam sipao pa neznam ali u Kraljevu sam video i bilo me blam na njihov red... Pa mogli su bar da stave kacige i da se "maskiraju" kao da krecu za Mitrovicu a ne da dolaze u papucama i sorcevima, sramota...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

Njima na dusu ako je uopste imaju ili ako su culi od nekoga za obraz!!! Neka ih je sramota i da se stide Boga i onih ljudi iz Kosovske Mitrovice. To su srpska posla,nije ni cudo sto smo ovde gdje smo. P.S.: Na snimku Nine-Pirusa sam na 0:17 sekundi! Ja i zena u mene :) Dokaz da sam bio ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA
  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

Ja na cesmi nisam sipao pa neznam ali u Kraljevu sam video i bilo me blam na njihov red... Pa mogli su bar da stave kacige i da se "maskiraju" kao da krecu za Mitrovicu a ne da dolaze u papucama i sorcevima, sramota...

 

a zašto su pumpadžije uopšte točili vozačima u šorcevima i papučama...to je toliko očigledno da su oni grebatori !

 

pumpadžije su mogle su da ih izkuliraju i da ih izbace iz kolone, jednom da ih tako izblamiraju pred svima, ne bi se više setili da se tako glupiraju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

Nema rechi koje mogu da opishu ovaj skup. Jedino shto smo malo promashili put pa ushli u Mitrovicu sa juzhne strane :lud:

 

Boki niste skrenuli desno prema zvecanu nego ste otisli pravo ?

 

Ma opusteno... vi ste brzi :)

 

ps. Pumpadzije su cekale HD klub da dodje pa je tek onda pocelo tankanje... moguce je da su u prvim redovima bile Fila papuce ( mozda i brzi drugari da ne gresim dusu ) i zbog toga se kasnilo skoro 2 sata... verovatno da ne bi ispali problemi sipali su i Filama... mada sumnjam da bi bilo bilo kog problema i da su ih odjebali... isuvise je tamo bilo brace bajkera koji bi isli bez obzira da li ima ili ne tankanja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Evo da prenesem i ja utiske, prvi put sam bio.

 

Prvo lepe strane

 

- put odlican, za voznju fenomenalan

- docek u Mitrovici i ljudi pored puta za Mitrovicu koji su pozdravljali bajkere ( samo zbog ovoga vredi ici )

- sve kolege bajkere koje sam pitao za put mogu samo da pohvalim, svi su ponudili da idem sa njihovom grupom.

 

A sad one druge, manje lepe ali brojnije strane:

 

- Organizacija ocajna, kao da smo svi bili tamo sto puta. Ljudi koji usmeravaju su bili samo na isljucenju sa auto puta, posle je bilo snaliazi se kako ko stigne. Nie koplikovano ali ipak ako neko organizuje puta red je postavi ponekog čoveka na većim rasrsnicama.

 

- Ja sam bio prvi put i očekivao sam neku voznju u koloni opusteno, ali u stvari svaka grupa je vozila za sebe , pa tako i ja sa devojkom na kinezu uglavnom solo. Sreca sto je lep put pa uzivas u voznji. Jedino od granice do KM je bila ta vožnja, ali je opet bilo divljanja, ali tako valja mora.

 

- Smestaj je bio u balonu za koji skoro niko nezna gde je . Pitao sam pet kolega i niko pojma nema a treba da spava tamo. Jedan mi je rekao da je cuo da je kod crkve pa sam ga tak nasao. Tamo sam nasao i par kolega koji su mi rekli da nema nikog da cuva stvari i da su oni poslali drugara da ode natrag na skup da pita organizatore. U medjuvremenu je stigao momak koji je mislim presednik kluba 028, drzi kafic Inkonito i nazvao tog lika koji je dosao da cuva stvari i motore.

 

- vecera u obliku pasulja sa virslom je bila posluzena na sportskom terenu, ali za nekolicinu srecnika. Posle par minuta im je nestalo tanjira, onda su delil te virsle u hlebu. Kada su stigli tanjiri, onda je deljen klot pasulj a onda je nestalo i hleba na opste negodovanje bajkera. Da se razumemo nisam dosao da bi jeo pasulj ali je sramota. Bolje da su naplacivali ulaz bar tim klincima 100 dinara sto su dosli na besplatan koncert i pokrili troskove pasulja. BTW ja sam jeo u Seidi odlican rostilj, nije sa cumura ali je odlican.

 

- na koncertu je bilo šaka bajkera , od kojih je nekoliko besomucno pucalo i palilo gumu u sred mase. A masa mahom neki klinci , verovatno i studenti ( mada moram da priznam bilo je i dosta dobrih cica :zvizduk:). Ozvucenje bih rekao da je poprilicno lose, al ajde nisam neki strucnjak. OStli su bili po kaficima po gradu koliko sam primetio

 

-U baloni ni najosnovnijih higjenskih uslova. Zavrnuli su i vodu.

 

Kako je balon po recima drugih bio neizvestan u nedelju vece, a vecina se spakovala i otisla i ja sam posle rucka seo na bajk i krenuo nazad. Mislio sam da sam jedini ali sreo sam dosta bajkera , verovatno je bio problem i ponedeljak kao radni dan.

 

Sve u svemu vredi otici zbog puta i onih ljudi tamo, ne kajem se nimalo. Moto skup za mene pomalo razočaravajuć. Predhodno sam bio u Šapcu, to je majka za ovaj dole.

 

Ala se raspricah, ali pun sam utisaka.

 

ps. Očekivao sam dosta više kineza ali sam bio jedan od malobrojnih ( video sam jednog princa ZR table cinimi se i jednog Speed-a, tip sa devojkom ).

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Boki niste skrenuli desno prema zvecanu nego ste otisli pravo ?

 

Ma opusteno... vi ste brzi :)

 

Ma da. Zadrzhali smo se u Sochanici kod prijatelja pa smo tek oko devet doshli tamo. Vec sam bio u KM i znam put ali nas je pre skretanja za Zvechan isekao jugo a ishli smo dosta brzo pa smo jedva ostali na tochkovima i onako iznervirani smo samo nastavili pun gas do skretanja za juzhni deo, kasno smo ukapirali gde smo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

jedna provokativna fotka ispred mosta,srecom nismo dobili kamenicu s druge strane :zvizduk:sJ3X7_26062011224.jpg

Vrhunska slika

 

Bravo Peđa za ovu sliku zaista vrhunaska!!! :takoje::care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

Xiriumm i Bandolera hvala puno i meni je puno draga ova fotkica a pre slikanja svi smo pevali onu Borinu: "Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubiju, on hoce opet".:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

 

hahha Kika hvala za snimak :)

 

ja sam ovaj sto ide suprotnom stranom ulice :)

 

EDIT : Lemy druze sve se slazem sa tobom... osim ovog dela za hranu... pazi hranu organizuje studentski dom... e sad... oni to rade kao zahvalnost... ok super s njihove strane i verujem da ima bikera kojima taj obrok pre svega bas znaci sa finansijskog aspekta... ali otici u KM i ne udaviti se u specijalitetima iskrene nam brace Goranaca ( burek sa svim i svacim, cufte napravljene samo od mesa i bez priloga , lepinjice popularne ramazanke , spricer ( boza + limunada ), kolaci ) prosto mi je jeres :)

 

ja sam toliko dugo bio u KM i kad god se vratim imam ritual vezan za mezetluk :)

 

btw i ja sam sam isao ... generalno se privatim uz neku grupu ... mada sam nasao super ekipu za povratak ( nasao = ubacio se ) iz sombora i prali smo ga dobro ibarskom... tako da sam put od 9 sati koliko nam je trebalo do dole skratio na 3 i nesto u povratku :)

 

do godine u Pristini !

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova

Mi smo odseli u motelu Bisevac u centru, sednemo da klopamo, trazim jelovnik, kaze konobar nema potrebe on ce da nam napravi mesano meso za 3 osobe. Lepo ce te klopati bez brige, sumnjivo meni, ali ajd nema veze, donese posle 45 min oval i salatu, 2 piva 2 kokte, ceh 3000 din. :). Bratski nema sta, kao na Amsterdamu u Beogradu da smo kopali. Ali nema veze, suvise je lep provod bio i filing celog spektakla i putovanja da to nije moglo da pokvari sjajan utisak.

 

Kaze mi drugar tamo: e kazu momci pored nas, da je ok otici do Gazimestana ujutru, meni sumnjivo,pogledam dzivdzane sa 2 grama mozga, al ajd da pitam coveka lokalca. Gleda me on, uffffffffffffff.... paaaaaaa... i ne morate bas da cackate mechku. Da je bilo koji dan pa i nekako, sad znaju da su svi dosli u KM, pa jos i Vidovdan je, kamenovace nas. HVALA chiko, sve mi je jasno :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

nino bio sam pored tebe za sve vreme prvog tankanja ( ruzni bmw F650 ) i glupo mi je bilo da te nesto cimam kad su te svi vec zasipali svakojakim pitanjima...

 

jbg da sam te cimao mogao sam da ti dam brdo predloga :)

 

evo sta je nas 4ro dobilo za 3000 u jednom predivnom etno restoranu sa sve ribnjakom ( sta da ti kazem kada je ovo najlepsi etno restoran koji sam video u zivotu ) ;

 

4x kacamak sa kajmakom ( onak kacamak sto se kuva 4 sata ) + kiselo mleko

4x domaca kruska

2x kisela 1l

2x sopska

2x kajmak

1x strugana pogaca ( mmmmm wrh )

Porcija teletine ispod saca ( cca mnogo grama )

0.5 dimljeni vrat ( samo pola od mnogo grama zbog ove predhodne stavke )

2x vino ....

 

mislim da je to to :)

 

ps. sledeci put mani hondu i cilindre i pitaj : Jel bre ljudi gde da se zdere u KM :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova

Po opisu to je etno kuca u Zvecanu, tamo smo doruckovali :) :). Sjajan kajmak i prijatna usluga, cak sta vise, 2 momka iz KM koje smo upoznali sat vremena ranije su nas castili ruckom tu. :moto3::moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

hehehe krenuo sam da ti udarim + ali vidim ne moze :)

 

da .... Zavicaj! reci... nego ne vidim gde vam je kacamak i strugana pogaca ( edit : Nasao sam struganu :) )?

 

ps. to nije Zvecan :) ali da ne davim sada sa geografijom Severnog Kosmeta :)

 

pps. bolje da davim neko ce mozda ponovo dole... selo se zove Zerovnica... na putu KM - Zubin potok preko brda ( pre penjanja a posle Zvecana )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja