Jump to content

Moto Zajednica

Bajk Rok Misija – Kosovo 2011

Recommended Posts

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Ljubovija
  • Motocikl: Kawasaki VN1500 classic, MZ etz 150, IZH Planeta 5...

Treci put sam ove godine ucestvovao na Bajk-rok misiji, i fenomenalan je osecaj,nema sta! A o momcima koji dodju da se ogrebu za gorivo, nemam sta da kazem, trudim se da potisnem tu cinjenicu da ima i takvih...ali dobro, sta se tu moze-cak i da je bilo nekih bonova,potvrda ili nesto slicno,opet bi se naslo prostora za grebu i prevaru... ima nas i takvih,nazalost!

P.S. Sarac, kolega, postavi neku sliku ili snimak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Motocikl: SV 650

Mozda fali jos koja strofa i o tima sto su isli do kraja nikakve razlike u sipanju corbe skoro imali nisu, mozda nisi mogao na prvi pogled da ih raspoznavas jer nisu bili u Fila papucama ali na Lozovickoj ja sipah jedan rezervoar oni dva, u Kraljevu oni u rezervoar i u kanister pa kanistere u dzakove i kofere stekuju, a ja pola samo koliko sam potrosio, oni u KM prvi, pravi, vazni i nasmejani... al nema veze znam kome mashu ona deca i starci jer nikad u tanjir komsije nisam se petljo i kad vidim da ce proliv kad tad dobiti..!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

ovi sto kazu ko jebe NIS, nije neka steta, ne kapiraju izgleda ni zasto mi idemo dole... kratkovido to sve, samo u svoju guzicu da strpaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Ne znam shta da ti kazhem Veljo, osim da ne zasluzhuju ni takve pesme. Ne treba troshiti vreme na njih i prichu o njima. Oni za stid i sram ne znaju pa ih nishta nece ni pogoditi. Ima ljudi koji su se po noci vracali jer su imali obaveze u nedelju pa su jedva i taj jedan dan odvojili da budu dole iz istih razloga kao i mi koji smo bili 2 ili vishe dana. Njima svaka chast i ne treba ih meshati sa trkachima u majicama na bretele koji su samo sipali gorivo i vratili se u svoje dvorishte. Uzhivo smo gledali tipa u kraljevu koji u majici na bretele i shorcu sipa gorivo i dok mi idemo da jedemo on vraca motor u dvorishte prekoputa.

 

Cilj akcije je jasan i malom detetu. Uvek se neko ogrebe za neshto, kao shto i na svakom moto skupu neko drpishe pare, kao shto i u vecini moto klubova neko drpishe pare itd. Jel to razlog da nemamo klubove i skupove? ;)

 

P.S. Sutra popodne, oko 15-16h krecem na Kosovo (ne mogu ranije zbog obaveza inache bih sad krenuo), ako ima neko ko bi voleo da ode na dva dana, dobrodoshao je da ide sa mnom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

...

P.S. Sutra popodne, oko 15-16h krecem na Kosovo (ne mogu ranije zbog obaveza inache bih sad krenuo), ako ima neko ko bi voleo da ode na dva dana, dobrodoshao je da ide sa mnom.

Ja bih vrlo rado išao s' tobom, al' iz opravdanih razloga ne mogu. Ponesi foto aparat, i kada se vratiš voleo bih da napišeš putopis. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

mojso super sam vozio sa nekim zutim TDM-om od kraljeva do raske... da nisi to bio ti ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

heheh... da znas kako sam se smorio kada si stao... pustio sam i gas i sve... taman sam pomislio evo jos jednog vuka samotnjaka kad ti stajes medj neku bratju :)

 

lepo smo vozali... sem onih sto su nas obrijali sa 200 i kusur :) hehehe kad je lik legao pored mene ( a ja uleteo brze nego sto ulecem ) oduzeo sam se :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

iskreno receno najvise se radujem Vidovdanu i voznji sa kolegama bajkerima na Kosovo,sta reci osim da je bilo fenomenalno kao i svake godine,extra voznja,druzenje i sve ostalo,fantastican docek u K.Mitrovici kao i uvek.Bio sam po treci put ove godine i zdravlja idem i sledece.:takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja