Jump to content

Moto Zajednica

Bajk Rok Misija – Kosovo 2011

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Zna li neko ima li tamo neka mogucnost smestaja za nas suvise matore za satore i vrece za spavanje? Nesto tipa hotela ili privatnih soba?

Sator ti ne treba, jer se spava u balon sali. Dakle samo podmetac (dobar) i vreca. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ma kapiram, ali sam ja suvise debeo za takvo nocenje http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/51743-viii-akcija-dobrovoljnog-davanja-krvi-18-septembar-2010-u-10h/page__st__180 druga slika u prvom (Arakisovom) postu. Kicma me odvaljuje i posle spavanja u krevetu, da prespavam na patosu, ne bi mogli da me otkoce 3 dana. :( Znaci, za mene, nikava varijanta koja ne podrazumeva spavanje u krevetu ne dolazi u obzir. Nije problem da platim spavanje, naravno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Nema besplatnog goriva u povratku, ta 2 tankovanja na putu do tamo i to je to. Registrovan motor, dozvola i nema greshke preko granice.

 

ma mnogi su isli neregistrovani, cak i bez dozvola i licnih karti. Drugar 17god vozio neregistrovanu hiljadarku i na grani izvadio PSP. Pisijada.. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Zna li neko ima li tamo neka mogucnost smestaja za nas suvise matore za satore i vrece za spavanje? Nesto tipa hotela ili privatnih soba?

Ima u Zubin Potoku motelčić... Nas četvorica koji smo bili pre par godina smo tamo odseli. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

Braco moja,ja sa zenom sjedam na makinu i put Kosova ravnog!!! Interesuje me jel' mozemo preci granicu sa licnim kartama kao na 2.Mirovnoj misiji kad sam pokisao kao MIS!!! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

Braco moja,ja sa zenom sjedam na makinu i put Kosova ravnog!!! Interesuje me jel' mozemo preci granicu sa licnim kartama kao na 2.Mirovnoj misiji kad sam pokisao kao MIS!!! :D

naravno

ja živim deset kilometara od rudnice, tako da se prelazi sa ličnom kartom a još ovo srpska policija je prošle godine u povratku bajkera sa kosova kontrolisala motore i registracije tako da je dosta vozača popilo prijavu >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: HONDA XL 600 V TRANSALP

I OVE GODINE KAO I PROSLE AKO BOG DA A ODLICAN SMESTAJ IMAS U ZVECANIMA PAR KM OD MITROVICE 15 EURA SPAVANJE SA DORUCKOM

ALI JE ZAISTA EXTRA A DALI JE MOGUCE DA JE OVE GODINE OVAKO MALI ODZIV PROSLE DA NEBUDEM SKROMAN

BILO 1500 MOTORA NAJMANJE :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Mislio sam ja i prošle godine da će biti slab odziv, međutim, kad smo krenuli, bilo je zaista impresivno. Videćemo kako će biti ove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

Braco moja,ja sa zenom sjedam na makinu i put Kosova ravnog!!! Interesuje me jel' mozemo preci granicu sa licnim kartama kao na 2.Mirovnoj misiji kad sam pokisao kao MIS!!! :D

naravno

ja živim deset kilometara od rudnice, tako da se prelazi sa ličnom kartom a još ovo srpska policija je prošle godine u povratku bajkera sa kosova kontrolisala motore i registracije tako da je dosta vozača popilo prijavu >:(

jes siguran da je to bila srpska policija!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Srpska policija je kontrolisala skoro sve motore i vozace u povratku, dva drugara su popili prijave za registraciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Motocikl: Suzuki Boulevard C90T

Pitanje. Dal je bezbedo ici bez dozvole za "A"? Nas sedmorica u grupi krecemo iz Bg-a, od toga trojica smo bez polozenog za A.

U BG-u nije problem, samo me zanima da li su usput panduri veci cimaci, tj da li primaju ispod ruke ako vec nece da oproste? :D

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Pitanje. Dal je bezbedo ici bez dozvole za "A"? Nas sedmorica u grupi krecemo iz Bg-a, od toga trojica smo bez polozenog za A.

U BG-u nije problem, samo me zanima da li su usput panduri veci cimaci, tj da li primaju ispod ruke ako vec nece da oproste? :D

Računaj da ćete biti proveravani na granici! (ako ni zbog čega drugog ono zbog ovakvog i sličnih postova)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 302 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1200ST

Nema besplatnog goriva u povratku, ta 2 tankovanja na putu do tamo i to je to. Registrovan motor, dozvola i nema greshke preko granice.

 

ma mnogi su isli neregistrovani, cak i bez dozvola i licnih karti. Drugar 17god vozio neregistrovanu hiljadarku i na grani izvadio PSP. Pisijada.. :moto3:

 

Jeste ali u povratku na masem prelazu panduri trazili dokumente.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 516 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Ja sam bio prošle godine i nikada neću zaboraviti tu vožnju od 12h u jednom pravcu gde doista užaivaš i u ljudima i u prirodi.Tako da ko MOŽE neka ide OBAVEZNO.Ja nažalost trenutno nemam registrovan motor,ali ne bih baš da izazivam te na kvazi "granici" jer moraš stati da ti bace pogled na ličnu kartu.Problema u KM nisam imao,balon hala je sasvim gotivna tako da vam ne treba sator samo jedna vreca i lepo se spava.Sve u svemu još jednom,ako možete iskoristite ovo pozitivno ludilo koje traje par dana!!!

 

Pozdrav! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

off

Dali se plaća ufur u Kosovo?

 

Ne (ako imas srpske, makedonske ili crnogorske tablice)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Etotigana...

 

zelena karta se na območju Kosova ne priznava, pri vstopu se zaračuna dodatno zavarovanje za vozilo v višini 40 EUR za 14 dni ali 100 EUR za en mesec

izvor: http://www.amzs.si/?...rzava=50&info=0

Tako oni vama a priznali ste ih medju prvima! :nanana:

Izvini Tomo,nisam mogao da odolim a i znam tvoje misljenje o svemu tome. :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

moj savet (možete da poštujete a možete da se smejete )

ne idite na kosovo bez dokumenata i registrovanog motora , kada se budete vraćali imaćete problema <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

moj savet (možete da poštujete a možete da se smejete )

ne idite na kosovo bez dokumenata i registrovanog motora , kada se budete vraćali imaćete problema <_<

 

Verujem ti posto vidim da si iz Raske, ali je prilicno bezveze da ako nas vec "njihova policija" ne trkeljise onda da to uradi nasa pri povratku, ne razumem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja