Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: TL1000rr, Afrika Twin RD4, GSF650n k9, Ninja500r

Dali sam sad najaci najlepsi:) puno pozdrava iz Vladivostoka.

post-16369-0-15267300-1309725318_thumb.jpgDa ti posaljem ziro racun pa uplati nesto ili sacuvaj za naocare pa ti nece proci nesto kao recenica gde pise "Ali hvala im i za to jer su ljudi makar dali sto su imali ili mogli da mi pruze". Frizeru!!!!

Napisi jos nesto na ovom mom postu sto bi ja razumeo drugacije nego vid podrske.

nije ni cudno što te niko nece sponzorirati kada si tako arogantan. najaci, najveci .... perica

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: TL1000rr, Afrika Twin RD4, GSF650n k9, Ninja500r

Uragan duva f.. oluja a ja danas stavljam motor na voz, nevidi se prst pred okom. Nasi ljudi iz Velestroja pomazu mi u svemu. Na svakih osamdeset km ima nase gradiliste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

Uragan duva f.. oluja a ja danas stavljam motor na voz, nevidi se prst pred okom. Nasi ljudi iz Velestroja pomazu mi u svemu. Na svakih osamdeset km ima nase gradiliste.

imaš povratnu kartu?.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: TL1000rr, Afrika Twin RD4, GSF650n k9, Ninja500r

Dali sam sad najaci najlepsi:) puno pozdrava iz Vladivostoka.

 

Da nisi ovo postovao, mozda bi i bio.

 

 

Voleli me mrzeli me ja obiso krug oko zemlje. Pozdrav iz Vladivostoka!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: TL1000rr, Afrika Twin RD4, GSF650n k9, Ninja500r

Uragan duva f.. oluja a ja danas stavljam motor na voz, nevidi se prst pred okom. Nasi ljudi iz Velestroja pomazu mi u svemu. Na svakih osamdeset km ima nase gradiliste.

imaš povratnu kartu?.

 

Nasi ljudi iz Velestroja poslali mi motor za Moskvu i kupice mi kartu za Srbiju. Svaka im cast

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Dali sam sad najaci najlepsi:) puno pozdrava iz Vladivostoka.

 

Da nisi ovo postovao, mozda bi i bio.

 

 

Voleli me mrzeli me ja obiso krug oko zemlje. Pozdrav iz Vladivostoka!!!

slaba ti je geografija, svjet ne pocinje u Trsteniku i ne završava u Vladivostoku. napravio si malo veci Đir. kada bi se zbrojile endurijade i kepojebine svaki od njih je napravio više od tebe a samo Jager je za tebe van svake konkurencije.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: TL1000rr, Afrika Twin RD4, GSF650n k9, Ninja500r

Dali sam sad najaci najlepsi:) puno pozdrava iz Vladivostoka.

 

Da nisi ovo postovao, mozda bi i bio.

 

 

Voleli me mrzeli me ja obiso krug oko zemlje. Pozdrav iz Vladivostoka!!!

slaba ti je geografija, svjet ne pocinje u Trsteniku i ne završava u Vladivostoku. napravio si malo veci Đir. kada bi se zbrojile endurijade i kepojebine svaki od njih je napravio više od tebe a samo Jager je za tebe van svake konkurencije.

A sta je blo sa San Dijegom, Kalifornija do Sidneja, Nova Skosija. Geografija hihihihihi toje bilo u severnoj Americi prosle godine. Svaka cast Jageru i voleo bi da popijemo pice. A sa tobom bi voleo da pogledamo mapu sveta cisto da ti pokazem kuda sam vozio motor. i gde je Beograd gde sam se rodio a i Zajecar odakle sam krenuo za Vladivostok. A Vladivostok je izmedju Kine Japana i Severne Koreje. Pozdrav iz Vladivostoka i hvala na podrsci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Dali sam sad najaci najlepsi:) puno pozdrava iz Vladivostoka.

 

Da nisi ovo postovao, mozda bi i bio.

 

 

Voleli me mrzeli me ja obiso krug oko zemlje. Pozdrav iz Vladivostoka!!!

slaba ti je geografija, svjet ne pocinje u Trsteniku i ne završava u Vladivostoku. napravio si malo veci Đir. kada bi se zbrojile endurijade i kepojebine svaki od njih je napravio više od tebe a samo Jager je za tebe van svake konkurencije.

A sta je blo sa San Dijegom, Kalifornija do Sidneja, Nova Skosija. Geografija hihihihihi toje bilo u severnoj Americi prosle godine. Svaka cast Jageru i voleo bi da popijemo pice. A sa tobom bi voleo da pogledamo mapu sveta cisto da ti pokazem kuda sam vozio motor. i gde je Beograd gde sam se rodio a i Zajecar odakle sam krenuo za Vladivostok. A Vladivostok je izmedju Kine Japana i Severne Koreje. Pozdrav iz Vladivostoka i hvala na podrsci

stvarno neznam šta je sa sidnejom i novom skosijom jer te nisam vidio na nekim slikama i dok ne potkrepiš tvrdnju dokazima možeš pricati da si bio i na mjesecu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

izanalizirao sam i ovu temu pa moram reci prije svega da si napravio dobru kilometražu i " skidam kapu " ali (uvjek neko ALI ) opseg ili obim zemaljske kugle je 40 ooo kilometara koji manje ali nebitno. kada se kaže " napravio sam krug oko svjeta onda si u cugu prosao barem 60 ooo kilometara ( nebitno koliko vremenski trajalo dali 80 dana ili 10 godina ali kada si krenuo na taj pothvat uvjek si vozio u " u jednom smjeru ")

svako tko malo zna sa google maps ili google earh neka spoji dvije tocke tj. Zajecar i Vladivostok i neka procita udaljenost pa tu udaljenost uveca za 50 % pa neka sve zbroji ili odgoogla Beograd - Mosva udaljenost autom (2218 km) pa zatim Moskva - Vladivostok ( 9288,2 km ) pa to zbroji u 11 506,2 km ) i to je to može se dodati još 1000 - 2000 km ali nebitno. Niti jedna trecina geodetskog opsega od 40oookm ili realnog od oko 60ooo km.

sada se ja pitam kako je pericamali obišao svjet.

informacije o udaljenostima uzeo sam sa interneta postoji neznatna anomalija od jednog do drugog ponuđenog na netu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12242 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Mile a da ne budeš toliko osvetoljubiv i da se okaneš "kontriranja"?

 

Stvarno, svima nama što čitamo prepucavanja vas dvojice se već smučilo...ima toliko tema a i još lepog vremena, uživajte malo ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

ma ne kontriram i nisam osvetoljubiv ali nisam budala da mi neko prica o putu oko svjeta kojeg nije napravio a to sam i rekao kroz dokaze pa neka ih pobije ako ima argumente. pa zar nesmijem odgovoriti na post a pogotovo što sam citiran u 110 post u ovoj temi? ako nesmijem recite mi i zašto. postovi mi se brišu bez razloga, tjera me se ta teme, prjeti mi se banom pa dajte mi napišite razlog ili pokažite gdje koga vrjeđam osim što ne vjerujem u put oko svjeta odlaskom do Vladivostoka i vožnjom po djelu SAD.a i to napišem. sada kada sam rekao svoje necu se mješati jer vidim da vama smeta a i strah me je da me ne banujete ( ali ne po svaku cjenu )

pozdrav ovoj temi......

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: TL1000rr, Afrika Twin RD4, GSF650n k9, Ninja500r

Nisam Isus da hodam po vodi(vozim) ccccccc. Zajecar Vladivostok 15360km a kuda sam vozio tek treba da postavim na putopise u slici i recima. Novi Bruncvik je Provincija u Kanadi a ne predgradje Los Andjelos, Kvibek isto Nova Skosija i Princ Edvard Ostrvo hihihihihihi. Pozdrav iz Vladivostoka!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Nisam Isus da hodam po vodi(vozim) ccccccc. Zajecar Vladivostok 15360km a kuda sam vozio tek treba da postavim na putopise u slici i recima. Novi Bruncvik je Provincija u Kanadi a ne predgradje Los Andjelos, Kvibek isto Nova Skosija i Princ Edvard Ostrvo hihihihihihi. Pozdrav iz Vladivostoka!!!!!!

ma ne pobijam ja tvoju kilometražu i skidam ti kapu za podvig i neka si napravio i 17 000 km. i sve ostalo što stoji ali NISI obišao svjet a s obzirom da si prgavo uporan vjerovatno hoceš jednom i tasda cu ti se pokloniti, ali tada.

Kvibec, Nova Skosija i Princ Edvard ok. cuo sam i otprilike si znam gdje su ali New Brunswik nikada cuo pa sam odgooglao i dao mi je 10 odgovora npr Canada, univerzitet u istom mjestu. dio Los Angelesa sa istoimenom djecijom bolnicom, ima ga u Nederlandu ... itd. s obzirom da si mješao babe i žabe u putopisu logicno sam pomislio da je vezano za L.A. greška moja priznajem i drago mi je da imaš nešto da se nasmiješ jer tamo gdje jesi nije ti lako.

hvala na pozdravu i cestitke na jednosmjernom putu za Vladivostok, ipak je to podvig koji ti priznajem. pozdrav iz Pule.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: TL1000rr, Afrika Twin RD4, GSF650n k9, Ninja500r

Nisam Isus da hodam po vodi(vozim) ccccccc. Zajecar Vladivostok 15360km a kuda sam vozio tek treba da postavim na putopise u slici i recima. Novi Bruncvik je Provincija u Kanadi a ne predgradje Los Andjelos, Kvibek isto Nova Skosija i Princ Edvard Ostrvo hihihihihihi. Pozdrav iz Vladivostoka!!!!!!

ma ne pobijam ja tvoju kilometražu i skidam ti kapu za podvig i neka si napravio i 17 000 km. i sve ostalo što stoji ali NISI obišao svjet a s obzirom da si prgavo uporan vjerovatno hoceš jednom i tasda cu ti se pokloniti, ali tada.

Kvibec, Nova Skosija i Princ Edvard ok. cuo sam i otprilike si znam gdje su ali New Brunswik nikada cuo pa sam odgooglao i dao mi je 10 odgovora npr Canada, univerzitet u istom mjestu. dio Los Angelesa sa istoimenom djecijom bolnicom, ima ga u Nederlandu ... itd. s obzirom da si mješao babe i žabe u putopisu logicno sam pomislio da je vezano za L.A. greška moja priznajem i drago mi je da imaš nešto da se nasmiješ jer tamo gdje jesi nije ti lako.

hvala na pozdravu i cestitke na jednosmjernom putu za Vladivostok, ipak je to podvig koji ti priznajem. pozdrav iz Pule.

Hvala idemo dalje. Danas mi je rodjendan i veceras izlazimo ja i moji prijatelji iz Velestoja u grad Sibircov (200km od Vladivostoka) Pozdrav svima

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: TL1000rr, Afrika Twin RD4, GSF650n k9, Ninja500r

Pa da, 200km u Rusiji je kao kod nas 200m :lol: Srećan rođendan i ne preteruj sa votkom :takoje:

Ljudi iz Velestroja su mi bukvalno spasili zivot Kupovinom Avionske karte slanjem mortora za Moskvu dali stan i da klopam triputa dnevno a veceras samo da prezivim galone balone Vodke hihihihihhi.

Inace smrso sam petnest kilograma od jedanestog Jula

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: Kraljevo

SVAKA CAST,al ja bih ipak prodao jedan od ta 4 motora ili cak dva i zapucao bez cimanja i bez razmisljanja da l ce da mi neko nesto pokloni i bio svoj covek,i nadam se da cu jednog krenuti na BAM ili ROB.al svi smo mi razliciti pa i Ian Coates sa kojim sam bio ceo dan,nijednom mi nije pomenu da putuje 12 godina :D

Nadam se da cemo se nekad upoznati komsija :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: TL1000rr, Afrika Twin RD4, GSF650n k9, Ninja500r

SVAKA CAST,al ja bih ipak prodao jedan od ta 4 motora ili cak dva i zapucao bez cimanja i bez razmisljanja da l ce da mi neko nesto pokloni i bio svoj covek,i nadam se da cu jednog krenuti na BAM ili ROB.al svi smo mi razliciti pa i Ian Coates sa kojim sam bio ceo dan,nijednom mi nije pomenu da putuje 12 godina :D

Nadam se da cemo se nekad upoznati komsija :takoje:

Pozdravi mi Iana. Ja sam njegov Prodage, on me je spremio jos pre tri godine jos kad sam bio u Kanadi. Kazao mi koji motor da kupim dao kontakte svuda u svetu. Trebao sam da krenem sa njim iz Sjetla za Vladivostok ali imao sam zezanje sa slanjem stvari za Srbiju i kasnio sam dva meseca. Imao sam zelju da prodam motore ali dva su na USA table a jedan na Kanadske i trazili su mi puno para za carinu i taxsu. Hihihihi pitaj Iana koliko cela njegova oprema vredi hihihihi 100$. Umro sam od smeha kad mi je rekao da zimi vozi sa rukavicama od radnika u hladnjaci i da kostaju pet dolara a za borbu protiv komaraca Kaze nemoj da se kupas i smrdi pa ce komarci da pobegnu od tebe(tu sam ga poslusao:)

Naravno da ce mo se videti 20 km do Kraljeva. Ja pre nego sto odem za Australiju idem do Portugala tako da cu obici sve nase bivse republike(cale mi je iz Sibenika pa da vidim dali je vino jos uvek kako treba:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: TL1000rr, Afrika Twin RD4, GSF650n k9, Ninja500r

Ponovo nazad za Rusiju da pokupim motor iz Moskve. Znaci Satlbas do Budimpeste Pa avionom do Kijeva i na kraju Moskva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja