Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: TL1000rr, Afrika Twin RD4, GSF650n k9, Ninja500r

post-16369-0-15267300-1309725318_thumb.jpgDa ti posaljem ziro racun pa uplati nesto ili sacuvaj za naocare pa ti nece proci nesto kao recenica gde pise "Ali hvala im i za to jer su ljudi makar dali sto su imali ili mogli da mi pruze". Frizeru!!!!

Napisi jos nesto na ovom mom postu sto bi ja razumeo drugacije nego vid podrske.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

post-16369-0-15267300-1309725318_thumb.jpgDa ti posaljem ziro racun pa uplati nesto ili sacuvaj za naocare pa ti nece proci nesto kao recenica gde pise "Ali hvala im i za to jer su ljudi makar dali sto su imali ili mogli da mi pruze". Frizeru!!!!

Napisi jos nesto na ovom mom postu sto bi ja razumeo drugacije nego vid podrske.

nije ni cudno što te niko nece sponzorirati kada si tako arogantan. najaci, najveci .... perica

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Zamolio bih vas da prepucavanje ostavite za pp(ako bas morate)u suprotnom bicu primoran da zakljucam temu.

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Zamolio bih vas da prepucavanje ostavite za pp(ako bas morate)u suprotnom bicu primoran da zakljucam temu.

Hvala.

Pera, ovo nije prepucavanje, dapace jako je vezano za temu "put u Vladivostok" i bilao bi šteta zakljucati je. ljudi nas citaju i stvaraju slike o nama, tj. MI im dajemo slike o nama. mislim da je forum bogatiji za nove spoznaje o clanovima a to se može jedino kroz postove ukoliko ne postoji mogucnost izravnog kontakta clanova. nema tu ništa lošeg.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • дипл.инж.саобраћаја, 157 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: R 1150 GS

Сагледах снимак на фејсбуку ... :stabre:

 

Утисак:

 

Од оволико капитала и "Американ дрим" приче, ти јуриш ситну кинту за један сервис и пар гума ... нешто ми се не уклапа ... мислим да ти је Миле коректно рекао, продаш један и имаш за путешествије и успут ако се нађе која кинта да даш сиротињи или бар неког поведеш кад кренеш поново у те Америке да још неко види тај "трули" запад (кажу наши стари, "севап" је то!) :aha:

 

срећно на путу и напиши неки добар путопис, надам се бесплатан ... живео! ;)

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: TL1000rr, Afrika Twin RD4, GSF650n k9, Ninja500r

Podizem sutra Ukrainsku Vizu. Bata Fonza (Noci Vukovi) je odradio za jedan dan svaka mu cast, sutra samo da predam za Mongolsku u LJ-Jermontovu i da se do petka srede sve vize.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: TL1000rr, Afrika Twin RD4, GSF650n k9, Ninja500r

Imali neko u Jermotovoj da ubrza stvar oko Mongolske vize

Ako je zakljucan post neka posalje na PP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: TL1000rr, Afrika Twin RD4, GSF650n k9, Ninja500r

Znaci dodjem ja juce tamo u LJ- Jermontovu a oni meni ljepo u pasos stavili Kinesku umesto Mongolske vize ????? Auuuuu

Danas sam Napokon dobio i tu mon golsku vizu a Kineska je ponistena:) Nadam se da je to jedina zaj....cija

Postavicu slike od viza sutra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • дипл.инж.саобраћаја, 157 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: R 1150 GS

Перице, напиши неку реч више, сви то чекамо! живели! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: TL1000rr, Afrika Twin RD4, GSF650n k9, Ninja500r

Nema internet pase kacim po ulicama. Sad sam u Habarovsku 760km do Vladivostoka. bice slika kad se vratim

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: TL1000rr, Afrika Twin RD4, GSF650n k9, Ninja500r

Habarovsk je do sad najlepsi grad posle njega Krasnojarsk pa Ulanbator i Ulanude. A Republika Burjatija i Mongolija jedino sto sam lepo video od prirode. Pravim neki sajt bice slika http://obrad.powweb.com/slobodan/# trnutno je u izradi ceka da dodjem

Trenutno se nalazim u Kameni Ribolov , malo mesto na jezeru Hanka (granica Kine i Rusije dvesta km od Vladivostoka)

A za one duhovite dodji ovde pa se uveri:) da nema interneta i pisem kad stignem

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

Habarovsk je do sad najlepsi grad posle njega Krasnojarsk pa Ulanbator i Ulanude. A Republika Burjatija i Mongolija jedino sto sam lepo video od prirode. Pravim neki sajt bice slika http://obrad.powweb.com/slobodan/# trnutno je u izradi ceka da dodjem

Trenutno se nalazim u Kameni Ribolov , malo mesto na jezeru Hanka (granica Kine i Rusije dvesta km od Vladivostoka)

A za one duhovite dodji ovde pa se uveri:) da nema interneta i pisem kad stignem

 

Odlicno, samo napred, uzivaj kod bacuski!

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

U Vladivostoku. Jeknula mi pumpa za gorivo, na samom kraju

skini pumpu, izvadi onaj ulozak i produvaj na kompresoru, proradice, ja sam tako jedanput resio problem. Probaj, nista te ne kosta. Skupi se tu gomila nekog mulja.

Bravo. Srecno!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: TL1000rr, Afrika Twin RD4, GSF650n k9, Ninja500r

Skido sam dva puta i ocistio filter(onaj mali sto je potopljen u casici ispod pumpe) biloje svega i svacega. Za novi filter treba da cekam minimum petnest dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja