Jump to content

Moto Zajednica

GM MOTO Agencija za registraciju vozila

Recommended Posts

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd

šefe, a da odgovoriš na moje pitanje pod brojem #33 :zbunjen: kakva je sitacija sa 50 cc :zvizduk: prva je 6,5 soma, a sledeća :zbunjen:

Registracija za 50ccm kosta 5500din + tehnicki pregled.

Registracija za 125ccm kosta 8000din + tehnicki pregled.

 

 

Izvinjavam se na kasnjenju sa odgovorom,pocela sezona :zdravo:

 

da li je i za 2t 125cc ista cena registracije?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8122 postova

Moram i javno da pohvalim i preporucim naseg kolegu Loshmi-ja (uzivo sam to vec ucinio;).

 

Osim sto neograniceno podrzavam svakoga ko pokusava da radi nesto za sebe i svoju porodicu (umesto da sedi i kuka), usluga koju covek pruza je skoro savrsena. U stvari, tesko da je moguce zamisliti jednostavniju proceduru: covek izracuna potrebnu kintu, dodje po dokumente gde mu kazes i odnese tablicu i zavrsene papire opet gde mu kazes (bar u mom slucaju, tj. ja jos nisam ni bio licno prisutan!).

 

Narocito cenim sto bez obzira na moje nestrpljenje (razumljivo;) covek nije prihvatio rok koji nije mogao da garantuje (samo da bi meni povladjivao, sto je tako cfesto da je gotovo pravilo kod nas), a ni minut nije produzio rok koji je obecao (a koji je bio samo pola dana kasnije).

 

Druze, ako izdrzis ovim tempom (citaj: kvalitetom usluga) mislim da ce retko ko sa ovog foruma registrovati bilo koje vozilo na neki drugi nacin ;).

 

Da li sam spomenuo? Usluga (trenutno) kosta 500 din :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

šefe, a da odgovoriš na moje pitanje pod brojem #33 :zbunjen: kakva je sitacija sa 50 cc :zvizduk: prva je 6,5 soma, a sledeća :zbunjen:

Registracija za 50ccm kosta 5500din + tehnicki pregled.

Registracija za 125ccm kosta 8000din + tehnicki pregled.

 

 

Izvinjavam se na kasnjenju sa odgovorom,pocela sezona :zdravo:

 

da li je i za 2t 125cc ista cena registracije?

Cena je ista.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

ОК, нема фрке за кашњење ... али јел то сигурно да је и следеће године за 50-тку 6500 са техничким или је само 400 налепница, 1000 осигурање + технички :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Daleko je sldeca godina ali bi tako trebalo da bude,po novom zakonu se vise nece odlaziti u sup vec ces kompletnu registraciju zavrsavati na tehnickom pregledu.

 

Znaci,osiguranje,tehnicki i nalepnica za 50ccm.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Moram i javno da pohvalim i preporucim naseg kolegu Loshmi-ja (uzivo sam to vec ucinio;).

 

Osim sto neograniceno podrzavam svakoga ko pokusava da radi nesto za sebe i svoju porodicu (umesto da sedi i kuka), usluga koju covek pruza je skoro savrsena. U stvari, tesko da je moguce zamisliti jednostavniju proceduru: covek izracuna potrebnu kintu, dodje po dokumente gde mu kazes i odnese tablicu i zavrsene papire opet gde mu kazes (bar u mom slucaju, tj. ja jos nisam ni bio licno prisutan!).

 

Narocito cenim sto bez obzira na moje nestrpljenje (razumljivo;) covek nije prihvatio rok koji nije mogao da garantuje (samo da bi meni povladjivao, sto je tako cfesto da je gotovo pravilo kod nas), a ni minut nije produzio rok koji je obecao (a koji je bio samo pola dana kasnije).

 

Druze, ako izdrzis ovim tempom (citaj: kvalitetom usluga) mislim da ce retko ko sa ovog foruma registrovati bilo koje vozilo na neki drugi nacin ;).

 

Da li sam spomenuo? Usluga (trenutno) kosta 500 din :)

Severiane,hvala na ovim recima podrske i hvala za preporuku.

 

Znao sam koliko ti znaci da bude sto pre,ja sam ucinio sve da bude tako.

 

Zelim ti puno sigurnih i lepo odvezenih kilometara na novom BMW 1200 GS-U i jos jednom cestitam na kupovinmi istog! :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

A jel ima nekih tema u vezi ovih registracionih nalepnica za motore?

Sta te konkretno interesuje?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Pa to gde se lepe,itd...

Ako je u pitanju automobil ,kamion...lepi se sa unutrasnje strane sofersajbne i to sa desne strane u donjem delu.

Ako je u pitanju motocikl lepi se sa spoljne strane vizira isto sa desne strane a u koliko motor nema vizir,lepi se u predelu fara na plastici isto sa desne strane.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: BMW R1200GS

Danas mi je Losmi zavrsio registraciju i imam samo reci hvale. Dosao covek, sacekao me ispred firme, uzeo potrebnu dokumentaciju, zavrsio posao i doneo mi dokumenta ponovo na dogovorenu lokaciju.

Svaka cast, sve preporuke !

Veoma profesionalno i brzo, i tacno sve po dogovoru.

Jos jednom, sve preporuke.

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Obavestavam sve kolege Bajkere i sire da agencija GM MOTO nece raditi u petak 15.4.2011.god.

 

Loshmi Capo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Moram i ja da se upišem u listu onih koji hvale GM Moto. Ali ovaj put ne zbog registracije. To se podrazumeva. Sad je nešto sasvim drugo. Pošto se bliži Uskršnja akcija Sremčica i Kulina, iz GM Moto je stigla donacija. Pun gepek i sedišta osim vozačkog.

 

Da ne prepisujem sve sa liste koju mi je Miloš dao, jer toga ima mnogo, navešću par stavki onako na preskok kako mi padne pogled.

 

Flips sa poklonom - 60 kom.

Juhu družina, bela - 72 kom.

Kidi mlečni, 30g - 48 kom.

Papirne maramice - 1000 kom.

Tečni sapun 0.5kg - 20 kom.

Brendi bevita - 24 pakovanja po 24 kom.

 

i još desetak redova stavki u ukupnoj vrednosti od 13147,73 rsd.

 

Pored registracije, ovo je samo deo onoga što GM Moto čini za nas a za uzvrat ne traži ništa. Mislim da to mnogo govori o firmi i Milošu kao čoveku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

Zavrsio sam registraciju preko GM Moto. Platio cekovima na 7 rata. Milos se cimao 3 puta skuterom oko papira, a jutros mi doneo tablicu na posao. Znaci, o Milosu sve najbolje, veoma ozbiljan i pouzdan lik, a iz donacije vidimo i da je veliki covek. Ubuduce registrujem iskljucivo preko ove agencije. Brzo, efikasno i povoljno. Topla preporuka svima, i puno srece agenciji u buducem radu!

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: piaggio tourer 250

Davide,imas PP.

 

Pozdrav iz GM MOTO i Loshmija.

 

 

moram da se nadovezem na pohvale, greota je ne reci neku dobru rec za dobre ljude! :takoje:

 

eto resismo juce Milos i s ja pricu, ocas posla, sve odradio zavrsio , sacekao me ispred supa sa papirima (jedino nije neku klopu doneo jer sam obitavao 3h u supu - padao im siistem nonstop $#@$@$@# ) ;)

 

znaci samo reci hvala i pohvala za profesionalizam! :moto3:

 

uzdravlje i ziv bio! :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

sve shto vam kazhu za loshmija ovde verujte da lazhu, chovek je MNOGO bolji od onoga shto se pricha. chovek se trudio oko mene kao da smo rod rodjeni! Miloshe tebi zhelim da nastavish ovako, dobra usluga (a jeftina) se danas teshko nalazi a tebi je zagarantovan uspeh. ljudino :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Evo i meni je danas Loshmi zavrsio registraciju i ja sam odusevljen! Sve kako je dogovoreno tako je i bilo. Apsolutno profesionalno brzo i tacno.

 

Svaka cast! Samo tako nastavi :care: :care: :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Idimidodjimi
  • Motocikl: DR650, KTM SMT

Evo i ja da se upisem u zadovoljne korisnike usluga GM MOTO. Losmi je odradio sve po dogovoru za minimalno vreme. Posebno me je odusevilo sto je stalno na skuteru i u pokretu tako da nije bio problem da se nadjemo bilo gde na teritoriji bg u kratkom roku.

Sve najbolje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja