Jump to content

Moto Zajednica

GM MOTO Agencija za registraciju vozila

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBRF4i, KLX650, TT600S

O Milosu sve najbolje. Covek se iscimao da mi podigne porez za prenos u opstinu, sve dazbine oko registracije mi je platio unapred od njegovih para, a video me samo jednom u zivotu...da to nije uradio, morao bih da uzmem slobodan dan na poslu...

 

Sve pohvale od mene! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Iz opravdanih razloga se svima izvinjavam kojima se nisam javljao na tel u zadnjih par dana,nisam bio u zemlji.

Agencija GM MOTO od juce radi normalno.

 

Pozdrav iz GM MOTO i Loshmija.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Danas sam registrovao motor kod losmija, usluga brza i profesionalna, svaki dogovor je ispostovan i siguran sam da cemo opet saradjivati.Moja preporuka svim clanovima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha V-star

Jos jedna zadovoljna musterija koja je dobila nove tablice za jedan dan. Za moju tablicu se 3 puta cimao kroz grad!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: piaggio tourer 250

cika Milose, oliti Losmi,

 

ide novi PP (ovaj put za auto)!

 

 

p.s ako bude trebala i registracija za bicikl , imaces i onda PP :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • HTTP 404 page not found, 87 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: suzuki freewind xf650

Eto i ja da pohvalim Loshmi-ja.. Pomogao mi čoek oko prepisa, poreza i odjave tablica motora iz BG, što reče neko kao rođenom, a ni ne poznajemo se . :takoje:

 

Šteta što nemamo više ovakvih ljudi!

 

:care::care::care:

 

Pozdrav Loshmi-ju i Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

:zdravo: Jedno pitanje!

Kakva je procedura prilikom registracije kada je izgubljena jedna registarska tablica.

Dali ce morati vlasnik da registruje-da pise izjavu o izgubljenoj tablici ili mogu da dam da odradi agencija.

Ako je neko imao iskustva neka kaze, pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

:zdravo: Jedno pitanje!

Kakva je procedura prilikom registracije kada je izgubljena jedna registarska tablica.

Dali ce morati vlasnik da registruje-da pise izjavu o izgubljenoj tablici ili mogu da dam da odradi agencija.

Ako je neko imao iskustva neka kaze, pozdrav svima

Morace vlasnik da prijavi nestanak tablice da bi dobio potvrdu sa kojom ce moci da regisruje vozilo bez jedne tablice kad mu bude isticala registracija.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2830 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Naravno, niz pohvala za mog imenjaka se nastavlja :moto3:

 

 

 

 

Registrovao auto i Jare (otišle mi pare :D ), na najbezboljniji mogući način, bez čekanja, nerviranja, drndanja sa šalterušama. Po meni, Lošmi treba da dobije medalju za živce koje mu kidamo i mi sa svojim problemima, kombinacijama, idejama "a da li može da se izvede", a i zbog onog čega se svi mi užasavamo- susreta sa državnom administracijom.

 

Još jednom, hvala Lošmi.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys

Pitanje- "Kako da kupim motocikl iz Novog sada koji je registrovan recimo do jula? Ja sam recimo u Smederevu? Sta raditi, da li odmah u sudu overiti kupoprodajni ugovor, ili uraditi ugovor o poklonu, ili sacekati istek registracije? Ko moze da odjavi tablice u Novom sadu? Meni je malo daleko da bih nosio tablice na odjjavu- da li se cekaju brojevi(rano ujutro) i za to ili to moze preko reda? Imate li iskustva sa ovim novim zakonom? Ja nisam verziran.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Kao prvo registraciju motora mozes uraditi mesec dana pre isteka sadasnje registracije,tako da vidi do kad je registrovan pa mozes zapoceti proceduru mesec dana ranije.

Ugovor o poklonu vazi koliko znam samo za prvo koleno u porodici sto znaci da morate napraviti kuporodajni ugovor u Novom sadu u opstini ili sudu-moja preporuka je u opstini, i u poreskoj upravi Novog sada platiti porez na prenos apsolutnih prava,sto se tice tablice moze je odjaviti vlasnik iz Novog sada ili neko ovlasceno lice kojeg ti ili vlasnik ovlastite. Kada i tablica bude odjavljena odlazis u sup u Smederevu i registrujes motor.

U Beogradu se tablice dobijaju za dan ali u Smederevu zaista ne znam.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys

Hvala na odgovoru, ali zbog posla, znaci meni se po novom zakonu uopste ne isplati da kupujem neki motor van mog grada? Zbog obaveza na poslu (slobodni dani), cekanje u redu za brojeve, recimo u Novom sadu za odjavu tablica, ja moram da iskortistim godisnji odmor od 15 dana da bih preneo motor i registrovao na svoje ime, a ne mogu da ga vozim na ovlascenje? Da li sada agencije to mogu da odrade bez mene, normalno uz nadoknadu? Ili ce da se prikljuce nekim tehnickim pregledima? Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

OVOM PRILIKOM OBAVESTAVAM SVE BAJKERE DA JE FIRMA GM MOTO NAPRAVILA I SVOJ TEHNICKI PREGLED ZA NASE LJUBIMCE,ZNACI, KOMPLETNA LINIJA ZA TEHNICKI PREGLED MOTOCIKALA,AUTOMOBILA I TERETNIH VOZILA DO 4T NOSIVOSTI.

 

TEHNICKI PREGLED SE NALAZI U ČINGRIJINOJ ULICI BR. 26 NA ZVEZDARI I TO NA SAMOJ OKRETNICI TROLEJBUSA 28 I 40.

 

KOMPLETNA REGISTRACIJA I TEHNICKI NA JEDNOM MESTU I TO NARAVNO PO NAJNIZIM CENAMA U GRADU A ZA BAJKERE KAO I UVEK IMAMO POPUST BEZ OBZIRA NA VOZILO KOJE SE REGISTRUJE.

 

RADNO VREME JE OD 8H-17H ALI PO POTREBI OSTAJEMO I DUZE U KOLIKO NEKO NE MOZE DA STIGNE U TOM INTERVALU.

 

SUTRA, TJ. 14.06.2011. IMAMO POSLEDNJU KONTROLU OD STRANE MUPA PRED DOBIJANJE DOZVOLE ZA RAD PA CU VAS BLAGOVREMENO OBAVESTITI O TACNOM DATUMU POCETKA RADA TEHNICKOG PREGELDA,REGISTRACIJU NARAVNO I DALJE RADIMO BEZ OBZIRA NA DOBIJANJE DOZVOLE.

 

MOJA PROCENA JE DA CE TO BITI ZA NEKIH NEDELJU DANA ALI POSTO GM MOTO PLANIRA DA OBELEZI OTVARANJE TEHNICKOG PREGLEDA NEKOM MALOM ZAKUSKOM,OVOM PRILIKOM VAS SVE POZIVAM NA OTVARANJE A ZA TACAN DATUM CU VAS OBAVESTITI ZA KOJI DAN.

 

VELIKI POZDRAV IZ GM MOTO I LOSHMIJA.

 

MOB. 065 8620 973

FIX. 380-97-87

 

 

P.S. SVE INFORMACIJE OD SADA MOZETE DOBITI I NA FIKSNI TELEFON 011 380 97 87.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Koristim priliku da ovim putem prvi čestitam dobrom drugaru i lege ali legendi Lošmiju srećno useljenje i unapređenje poslovanja uz pesmu koju on oće.

Desetak ljudi koje sam uputio na njega do sada nije imalo zamerku, dapače samo reči hvale. A od sada će da bude sve u fulu; masovni pregledi, hiljade i hiljade tehničkih.

 

Živ bio Miloše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2830 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Čestitam na proširenju posla. Sad samo, što kaže Drvodelja, hiljade i hiljade tehničkih i registracija da te snađu svakog meseca. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

da li je proradio tehnicki?

Iskreno se nadam oko 1.7.2011. Sve testove smo prosli na zavidnom nivou i cekamo samo resenje za pocetak rada,svakako cu vas sve obavestiti jer planiramo malu zakuskicu za otvraranje.

Jos jednom hvala na interesovanju... :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

da li je proradio tehnicki?

Iskreno se nadam oko 1.7.2011. Sve testove smo prosli na zavidnom nivou i cekamo samo resenje za pocetak rada,svakako cu vas sve obavestiti jer planiramo malu zakuskicu za otvraranje.

Jos jednom hvala na interesovanju... :takoje:

 

Kako to mislis " malu"? :Bokilic:

 

Ako mislis da zoves :Navijac: bajkere bolje odmah pocni sa pripremama :Bandolera:

A racunaj da su bajkeri poprilicno jesni :rostilj::kotlic:

A mozes da ocekujes neke i na duze :kamp:

:jee3:

:D :D :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

 

Iskreno se nadam oko 1.7.2011. Sve testove smo prosli na zavidnom nivou i cekamo samo resenje za pocetak rada,svakako cu vas sve obavestiti jer planiramo malu zakuskicu za otvraranje.

Jos jednom hvala na interesovanju... :takoje:

 

 

Srecno i dugovecno!

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja