Jump to content

Moto Zajednica

Ovo je najcrnji dogadjaj

Recommended Posts

Guest diRRty

Nema veze sa motorima i motoristima , ali nekako me je sramota , a da se ne pomene ova tagedija koja se desila ljudim au vozu u Crnoj Gori.

Sta da kazem osim , katastrofalno stanje u bilo kom vidu saobracanja u nasoj drzavi.

Neka je vecna slava svima onima koji su nastradali u toj teskoj tragediji i brz i celokupan oporavak zelim svima onima koji su izvukli zive glave.

Nadam se da ce ono dete koje se tom prilikom usiljeno rodilo , biti pametno, zivo i zdravo , a siguran sam da ce biti srecno . Opet je zivot pobedio smrt.

Malo sam se vise raspisao , ali eto mislim da je i vise nego vredno pomena , bez obzira na kakvom je mediju i kakvog je taj medij tipa.

Jos jednom neka je vecna slava svim poginulima :cry: :cry: :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Niš, SRBIJA
  • Motocikl: DR 650

Horor. Zaista velika katastrofa. Stravicno

Nek je vecna slava nastradalima, a prezivelima sto brzi oporavak.

Stvarno se od juce lose osecam, zao mi je tih ljudi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5346 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Saucesce svima... :cry:

 

Secam se kad sam putovao kao srednjoskolac vozom do Bara, sa nekim drugarima, da je dosao kondukter kod nas u kupe (posto je bilo najveselije tu). Tad smo nesto pricali, pa nam je rekao da je ta pruga jos tad bila u katastrofalnom stanju i da mnoge deonice tu imaju veci nagib od dozvoljenog... Sta reci vise... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Kolko sam ja shvatio, nije toliko kriva pruga, koliko je voz bio neispravan. Samo ne znm sta je bilo sa onim sto ga je popravljao par kilometara ranije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Iskreno saucesce unesrecenima :(

 

Sto se tice pruge i ispravnosti voza - nazalost sve je kako je gore vec napisano - ispravnost je nikakva a pruga je vec u izgradnji bila potencijalna katastrofa... bilo je pitanje vremena kada ce se desiti nesto ovako i nazalost eto dogodilo se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

eto, koliko dugo zivim u CG i prolazim kanjonom Morace, i koliko sam puta isao istom tom prugom... i nikad mi nije jasno bilo sto bjese tim ljudima da grade tu prugu u te vrleti gore u klance.... van svake pameti. no, da ne zalazimo sad u tu problematiku...

ovdje je haos bio totalni, ali solidarnost ovakvu jos nidje vidio nisam. napokon, ali i nazalost, svi smo bili jedno bice i nikad, cini mi se, ujedinjeniji nismo bili... sve organizacije, svi mjestani, policija, vojska, vatrogasci, taxisti, ugostitelji... ama svi, svi su pokazali da jos uvijek, koliko-toliko, imamo srca i da znamo sto je humanost.

nek je nastradalima laka crna zemlja

:cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1573 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Kazu da JE masinovodja bio u vozu...mislim da je suvise mrtvih da bi ovde spekulisali...aj malo da sacekamo da ne budemo vidoviti i prepametni pre zvanicnog izvestaja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Šta je uèinjeno, uèinjeno je! Nama (a ni njima) nema više nikakvu važnost informacija da li je bio u vozu ili ne. Niti je na nama da o tome sudimo niti je to lepo od nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja