Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650/s

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4402 postova
21 hours ago, ZoranP said:

Ova sva iskustva su individualana. Imam mali vizir i on malo pomaže, ali mislim da ako je kaciga loša nikakav vizir to neće nadomestiti. 

Moraš jednostavno probati SV-a.

Nista kad dodje vreme, za Fazera mozda i mogu naci ovde momka pa da probam, za SV vec nemam. Pa otom potom. Definitivno cu morati probati ovako ne mogu odluciti. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Ovde se pise o malim vizirima da pomazu a u enduro delu i turing stavljaju balkonska vrata da ne osete vetar 😃 Kod mene je neki poveci vizir za far sto se stavlja i ima efekta al tuce u kacigu kako god da okrenem. Pomaze ali mislim da sv s, hornet s, fazer s i bandit s su mnogo bolji po tom pitanju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Da li mozda ima neko za sv650 wvby 2003-2005 cdi od 25kW ili 35kW? Tražim da kupim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Neznam, živim u Austriji.

Jel se može uopšte u Srbiji blokirati motor na 35kW?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 6 sati, Gile_Extremeboy je napisao:

Neznam, živim u Austriji.

Jel se može uopšte u Srbiji blokirati motor na 35kW?

Prvo pitanje: zašto bi ga blokirao na 35 kw? Ima raznih načina, od ECU, preko restriktora u usisu, izduvu, do fizičkog ograničenja na gasu koje si i sam postavio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Zato što mi zena ima A2 kategoriju do 35kW. A ispravno pitanje bi bilo, da li se u Srbiji može zavesti blokada na 35kW u papire motora, pitam čisto informativno, ja to izvodim u Austriji i motor se vozi na Austrijske tablice. I to se radi na sledeći nacin: kupi se blokada sa papirima u mom slučaju 120e, ugradis sam ako znaš, odeš do neke radionice za motorcikle da pogleda jel to ugrađeno po propisu i izdaju ti potvrdu za neke novce za koje se dogovorite, e onda se ide na tipizaciju pred državne organe da se prezentuje ugradnja sa papirima, 25e košta da pogledaju i 25e košta da upišu i eto ga motor na 35kW. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 408 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS

@Gile_ExtremeboyU Srbiji jako tesko,gotovo nemoguce,ako nije uvezen i homologovan tako od strane uvoznika.Potreban je fabricki podatak da je takav pravljen za nase trziste,i opet zajebavaju 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Može, ali teško. Moraš da ugradiš blokadu u legalnom servisu, zatim da ideš na valjke da mere snagu i mislim da usput imaš još svašta nešto od papirologije.

 

Pre 21 sati, Gile_Extremeboy je napisao:

Zato što mi zena ima A2 kategoriju do 35kW. A ispravno pitanje bi bilo, da li se u Srbiji može zavesti blokada na 35kW u papire motora, pitam čisto informativno, ja to izvodim u Austriji i motor se vozi na Austrijske tablice. I to se radi na sledeći nacin: kupi se blokada sa papirima u mom slučaju 120e, ugradis sam ako znaš, odeš do neke radionice za motorcikle da pogleda jel to ugrađeno po propisu i izdaju ti potvrdu za neke novce za koje se dogovorite, e onda se ide na tipizaciju pred državne organe da se prezentuje ugradnja sa papirima, 25e košta da pogledaju i 25e košta da upišu i eto ga motor na 35kW. 

E kad bi kod nas bilo tako lako da se reši na manje ili više kW.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Za tu cenu motor sasvim korektno izgleda, i još nije fiksno 1600, znači računaj da ide za 1500eura. 
Ajde @Motorcyclist šta si se stiso, pare u džep i idi pazari to :takoje: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Realna cena za SV650S 1. gen po mom mišljenju je tako, od 1.600 - 2.000 EUR u zavisnosti od stanja. Ako je neki baš, baš, baš očuvan, ima smisla i koji eur preko toga.

 

Mene frapirala cena u oglasiva za neki CBR600F2 1993. godište, za koji je traženo mislim 2.200 EUR. Nije ništa specijalno očuvan ili da ima malo pređenih kilometara. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6819 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Nije ni lako naći dobar SV650. Svojevremeno kad smo drugar i ja tražili takav motor, obišli smo pola Srbije pa na kraju uze najskuplji u oglasima i jeste bio najbolji. Doduše to je bilo pre 10 godina, taj motor za sve vreme je redovno servisiran i nije štucnuo nikad.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja