Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za sezonu 2011

Recommended Posts

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Pitanje za vrle Stonerove navijace!

Stoner je od Rossija mladji sest godina.

Koliko je godina potrebno da dostigne Rosijeve rezultate?

Koliko ce Stoner tad imati godina?

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4977 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Stoner je od Rossija mladji sest godina.

Rosi je bio mlađi 8 godina od Maksa i 7 godina od Setea kada se borio protiv njih, tako da je sada situacija obratna.

Koliko je godina potrebno da dostigne Rosijeve rezultate? Koliko ce Stoner tad imati godina?

Potukao ga je što se tiče pobeda u 800cc, čovek ima 23 pobede i to na Dukatiju. Da li je ovo dovoljno? Šta ima više da dokazuje i kome? Što se mene tiče iako nisam njegov fan ne mora više uopšte da vozi da bi nešto nekom pokazao i dokazao brojem titula, pobeda itd., uostalom imaš ljude koji su u motosportu decenijama pa pročitaj njihovo mišljenje, npr.

http://www.crash.net/motogp/news/155794/1/tardozzi_stoner_is_the_best_rider_in_motogp.html

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

A odgovor je brzo stigao

 

Doohan said that you are at the end of your career. Would you like to respond?

"Mick never liked that I won more races and titles than him in the premier class. A few years ago they discounted my wins in 125cc and 250cc, to keep him ahead of me, but I passed him anyway. I'm not mad about the comments, and his behavior is actually funny to me. I have even told him this in person."

Odgovor koji po mom mišljnju nije dostojan velikog šampiona. Oni se tako ne ponašaju. Bar ne na mojoj planeti. Zanima me šta će odgovoriti Pernatu, Tardozziu itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1437 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Slovakinja.

 

Obzirom da su se upoznali na trci u Australiji, gde je ona bila među paddock devojkama, mislio sam da je Ozijevka, ali sada mi je jasno kako je mogla da pogleda u zubonju, Slovakinja, sve jasno :lol:

Izgleda da je i dalekovida što je poznato za slovačku naciju :nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1437 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

A odgovor je brzo stigao

 

Doohan said that you are at the end of your career. Would you like to respond?

"Mick never liked that I won more races and titles than him in the premier class. A few years ago they discounted my wins in 125cc and 250cc, to keep him ahead of me, but I passed him anyway. I'm not mad about the comments, and his behavior is actually funny to me. I have even told him this in person."

To rekla kazala je u najmanju ruku smešno i ovde totalno irelevantno

Logično je da neko nešto mora da izjavi pa je i logično neka replika na to ali šta da radimo sa tim kada JB i VR kažu da su se zajebali oko procene Ducatija i Stonera i da će najkasnije za Mugello da motor bude tip-top kao i VR na njemu !?

I šta sad nikom ništa

I šta ako se zaista desi da ne daj bože Rossi reši da se povuče a u međuvremenu samo još više okalja sve ono što je radio prethodnih 10god

 

Rešenje je samo jedno a to je rezultat, Rossi ima veliki credit ali ništa nije večno

 

Pazi ti Burgessa šta kaže da Ducati je loš zato što se sve vreme bavio Stonerovim uspesima a nije se obazirao na DNF kojih je bilo na pretek.

Pa on je vozio da pobedi Yamahu i Hondu i dobro ih je više puta namučio a mnogo puta i pobedio za razliku od Rossija. Ko ima snimke trka 2010 pa na dole neka pogleda i neće verovati da crveni motor tolko muke zadaje Hondama i Yamahama a ponekad i debelo pobeđuje. To sada kada gledaš shvatiš koliko parče uspeha nosi vozač.

 

Samo neka svako gleda svoja posla i neka gleda šta će u Maleziji, Valensiji i dalje tokom 2012, šteta je samo što se ozbiljne izjave vrlo brzo zaborave i služe samo kao merketinški odgovor tog trenutka.

 

Izgleda da je jedino Adriana bila dalekovida kada mu je tražila autogram na njenom 13-godišnjem stomačiću a JB, Tardozzi, Suppo i ostala ekipa nisu znali ko vozi Ducati pa su sada našli da pričaju kako je Stoner veoma kvalitetan vozač

Da li je to Rossi na Ducatiju zajedno sa JB koji ima zlatne ruke morao da otkrije?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Ja sam vrlo srecan, ovde se vise prica o Rosiju :care: nego o aktuelnom sampionu Moto GP :zbunjen: :zbunjen: . Samo nastavite momci. I to je dovoljan dokaz ko je najpopularniji vozac danasnjice. :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

Ban-e aj kod mene u misiju rupu da vidis sto je dobro... ima pice, ima meze a zidove sam oblepio sa princezom i dam ti onu kapu sa zubatim suncem za zimu :)

 

batali raspravu do 2012 a posle cemo da vidimo... da pustimo Laleta da uziva zasluzio je :)

 

 

 

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12921 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ja sam vrlo srecan, ovde se vise prica o Rosiju :care: nego o aktuelnom sampionu Moto GP :zbunjen: :zbunjen:

 

Pa bio je veliki vozač, red je da ga ispratimo s pijetetom.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Pa pustio sam ja njih da se dive Stoneru, i nisam pisao nista, ali posle samo malo divljenja odmah su krenuli Rosi ovo Rosi ono. Pa nek se dive Stoneru nemam nista protiv, ali toliko prozivki na racun Rosija, odmah ti postaje jasno ko im je trn u oku i ko je najbolji vozac danasnjice.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1437 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Ja sam vrlo srecan, ovde se vise prica o Rosiju :care: nego o aktuelnom sampionu Moto GP :zbunjen: :zbunjen: . Samo nastavite momci. I to je dovoljan dokaz ko je najpopularniji vozac danasnjice. :takoje:

Ja sam odavno rekao da je Rossi u fokusu samo zato što je seo na crveni motor i što su očekivanja od njega i dalje velika a rezultati su takvi kakvi su

Da je seo na Tech3 Yamahu ne bi imali reper uspeha ili neuspeha kao što imamo na Dukatiju

 

Činjenica je da je sve ispričano a da se ništa novo nije desilo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4977 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Ja sam vrlo srecan, ovde se vise prica o Rosiju :care: nego o aktuelnom sampionu Moto GP :zbunjen: :zbunjen:

 

Pa bio je veliki vozač, red je da ga ispratimo s pijetetom.

 

Znači ti misliš da

 

 

zjTaW_myphotogo.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Ok je odgovorio, saljivo kao i uvek. :) Sta je trebalo da mu kaze? :Mina:

Ma naravno, ne kažem, samo mi odgovor deluje prilično zajedljivo i bezobrazno. Doohan je pričao o tome da Stoner može da prestigne i njega i Rossia, kao i da se Rossi ne trudi na Ducatiu kao Stoner, što su sve činjenice, a Rossi odgovara: " Micku se nikada nije svidelo što sam osvojio više titula i ostvario više pobeda u premijer klasi..."

 

Ono što hoću da kažem je da veliki šampion ne odgovara na taj način, ali ajde, zna se da Rossiu kultura nikada nije bila jača strana, sećam se kako je pre početka sezone samo pričao o Lorenzu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Ja sam vrlo srecan, ovde se vise prica o Rosiju :care: nego o aktuelnom sampionu Moto GP :zbunjen: :zbunjen: . Samo nastavite momci. I to je dovoljan dokaz ko je najpopularniji vozac danasnjice. :takoje:

To niko nije ni dovodio u pitanje, čovek je brend nad brendovima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Pa pustio sam ja njih da se dive Stoneru, i nisam pisao nista, ali posle samo malo divljenja odmah su krenuli Rosi ovo Rosi ono. Pa nek se dive Stoneru nemam nista protiv, ali toliko prozivki na racun Rosija, odmah ti postaje jasno ko im je trn u oku i ko je najbolji vozac danasnjice.

Možda su prozivke i kritike upućene zbog nezapamćeno katastrofalne sezone koju ima :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Ja sam vrlo srecan, ovde se vise prica o Rosiju :care: nego o aktuelnom sampionu Moto GP :zbunjen: :zbunjen:

 

Pa bio je veliki vozač, red je da ga ispratimo s pijetetom.

 

Znači ti misliš da

 

 

9o1Mc_myphotogo.jpg

Može biti, a i ne mora :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Nikola, ajd ovu sliku uradi u horizontalnom formatu, da postavim "najboljeg vozaca danasnjice" na desktop.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Nije mi jasno zasto Suzuki odugovlaci sa ugovorima? Hopkins je izjavio da koliko god bi voleo da dobije ponudu od Suzuki Rizle, a ako ga ne kontaktiraju uskoro, rasmislja o ponudi tima LRC Honda (ako sam dobro zapamtio). Mislim da sam negde procitao i da se Tommy Hill dovodi u vezu sa MotoGP-om 2012.

Samo jos da dodam nesto sto nema veze sa dvotockasima. Vozač serije Indy 500 Dan Wheldon je tragicno izgubio zivot na ovalnoj stazi Las Vegas . RIP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4977 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Nije mi jasno zasto Suzuki odugovlaci sa ugovorima? Hopkins je izjavio da koliko god bi voleo da dobije ponudu od Suzuki Rizle, a ako ga ne kontaktiraju uskoro, rasmislja o ponudi tima LRC Honda (ako sam dobro zapamtio). Mislim da sam negde procitao i da se Tommy Hill dovodi u vezu sa MotoGP-om 2012.

Stvarno tragična ekipa, prvo su pustili niz vodu Bena Spiza, prošle godine su izgubili titulu sa Tomijem Hilom u BSB-u kao i ove godine sa Džonom Hopkinsom + prošle godine i u superbajku sa Leonom Haslamom. A iza svega stoji (osim u slučaju Haslama) Pol Dening sadašnji menadžer i vođa oba tima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja