Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

da li primate nove clanove u klub? vec izvesno vreme vas pratim pa rekoh da se prikljucim iako vozim po vasim standardima NAJOMRAZENIJI skuter! :)

 

Zašto tako misliš, pa šta fali Beverly-u 500?? nosi piaggio master mašinu koju ne treba puno komentarisati, jedno što sam čuo da je nestabilan na većim brzinama...ali da je loš i omražen daleko od toga..

 

čika Veljo: jel se polaže po novom ili je sve još uvek po starom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 311 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gilera Nexus 500

Na osnovu komentara nekih vasih clanova, ''skuter za kurobecanje po gradu a ne za peave ljubitelje dvotockasa'' zakljucio sam da vam i nije najomiljeniji skuter, inace u mom slucaju to je vec duze vreme najlepsi i najbolji skuter na trzistu i najzad sam uspeo da ga priustim!:D Pre njega sam imao Yamahu majesty i piaggio x7, provozao nekoliko skutera 400-500 ccm i veruj mi da mi ovaj najbolje lezi. A sto se tice nestabilnosti dolazi do turbulencija samo pri brzinama vecim od 150km/h a po mom misljenju skuteri nisu za takvu vrstu voznje vec za uzivanje i lagano krstarenje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5818 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

da li primate nove clanove u klub? vec izvesno vreme vas pratim pa rekoh da se prikljucim iako vozim po vasim standardima NAJOMRAZENIJI skuter! :)

 

Dobro ti nama došao komšija i bolje nas našao! :zdravo: Daleko od toga da je najomraženiji skuter, samo smo patili što niko od vlasnika se nije družio sa nama... :'( VolEmo mi sve maxije podjednako i rado se vozamo na njima. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750XD; Honda Africa Twin CRF1100

čika Veljo: jel se polaže po novom ili je sve još uvek po starom?

 

Jeste jos uvek klasicna prica... sve se polaze po starom, stim sto na primer imas neka pitanja gde priznaju i odgovore po novom zakonu... nekada si morao na motoru da upalis svetlo samo van naseljenog mesta ali ako odgovoris i u naseljenom i van njega priznaju ti odgovor zbog novog zakona...

L tablica 11500

+ 3500 testovi

+ 3500 voznja ( ovo su cene a as rak nova pazova)

+ 1500 izdavanje nove dozvole ( ako imas staru moras da je menjas a ako imas novu ne mogu da dopisu nego moras ponovo da vadis <_< i to naravno kosta 1500rsd ali zato mozes da zadrzis staru sliku :aha: )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V strom 650

 

 

e da sredio sam mu onu plastiku sto ide preko rezervoara sa turtle wax extreme cockpit & bumper tako pise na bocici.. zelena bocica kupio sam u tempu kod luke navodno je za automobile za tablu ali je zavrsila posao savrseno prakticno izgleda kao novo..

preklio je sve ogrebotine i vratilo crnu boju... ( ako nekom kojim slucajem zatreba da zna)

 

 

 

Pre svega dobrodosli novi "banditi" u nas klan, a pitanjce za čika_velju je da li se skida sjaj nakon pranja vodom? :/ Ja sam danas isprskao plastike nekim levim sprejom za instrument tablu i razlika je drasticna! Naravno u pozitivnom smislu. :) Posto je naprskano danas posle pranja, jos nisam imao priliku da vidim kako ce se ponasati u kontaktu sa vodom pa zato pitam. :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 2T tuner, 170 postova
  • Lokacija: Beograd, Kotez
  • Motocikl: Malaguti Phantom F12 LC, Malaguti Madison RS250

Pozdrav svim maxi skuterasima. Zovem se Damir, zivim u Beogradu i od skoro sam vlasnik Malaguti Madison-a 250, koji mi je zelja od kad sam prvi put seo na skuter. Unapred se radujem druzenju i voznji sa ekipom starijih i iskusnijih vozaca. Pratim teme i cekam neki skup :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5818 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Dobrodošao Damire! Uskoro nam sledi 2. Okupljanje Maxi Scooter Cluba pa se ubaci na spisak. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2046 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Drage koleze treba mi pomoc.Trebao bi promeniti ulje u menjackoj kutiji,po manuelu bi trebao da stavom SAE 10w-30.Gledam sva ulja za menjac skutera su 80w-90.Da li neko zna sta bi mi bilo najpametnije da uradim.Hvala1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Drage koleze treba mi pomoc.Trebao bi promeniti ulje u menjackoj kutiji,po manuelu bi trebao da stavom SAE 10w-30.Gledam sva ulja za menjac skutera su 80w-90.Da li neko zna sta bi mi bilo najpametnije da uradim.Hvala1zdravo.gif

stavis ovo i ne razmisljas

post-10121-0-78886300-1338571467_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

Drage koleze treba mi pomoc.Trebao bi promeniti ulje u menjackoj kutiji,po manuelu bi trebao da stavom SAE 10w-30.Gledam sva ulja za menjac skutera su 80w-90.Da li neko zna sta bi mi bilo najpametnije da uradim.Hvala1zdravo.gif

stavis ovo i ne razmisljas

0stabre.gif Za skutere ispod 250ccm je preporucljivo da se sipa malo redje menjacko ulje tipa 10w30 ili 10w40. Scooter gear mineralno 80w90 je mnogo gusto za slabije skutere. Ja sam u Madisona 3 250ie sipao 10w40 i extra mi se pokazalo. U Xcitinga 500 sam naravno sipao gusce ulje 80w90.

I naravno, svako odlucuje sta ce da sipa u svoj motor. Ja samo iz licnog iskustva i jer sam radio sa tim iznosim svoje misljenje i preporuku.

 

MAXI pozdrav 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

ZA SVE CLANOVE IZ NOVOG SADA I SIRE OKOLINE: ako neko zeli da ide sutra na DDK u BG neka se upise ovde pa ako nas ima da se nadjemo na pumpi AVIA na izlazu posle kackog mosta u 10h!!!

 

 

1.BigRider

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 70 postova
  • Lokacija: Ub
  • Motocikl: piaggio X9 500ie EVO

Da se pohvalim, ja poručio ...

 

 

caberg_justissimo-gt-mi_detail2.jpg

xghdxgfimages.jpg

 

Kad stigne biću faca ko Zeka :lol: :lol: :lol:

 

pope jel to uzimas novu justissimo gt i koja joj je sad cena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2046 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

@ Šipi

 

Hvala kolega tako nesto sam i kapirao ali bolje da proverim a iskusnijim.Scooter gear je ok za noviju generaciju jacih scutera.

Videcu da li ću Motul ili Bardahl kapiram da su male razlike.

 

Pozdrav,1zdravo.gifi hvala jos jednom.0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

Da se pohvalim, ja poručio ...

 

 

caberg_justissimo-gt-mi_detail2.jpg

xghdxgfimages.jpg

 

Kad stigne biću faca ko Zeka :lol: :lol: :lol:

Znaci Cobe ne uzima Schubertha.. 1lol.gif1lol.gif1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

ZA SVE CLANOVE IZ NOVOG SADA I SIRE OKOLINE: ako neko zeli da ide sutra na DDK u BG neka se upise ovde pa ako nas ima da se nadjemo na pumpi AVIA na izlazu posle kackog mosta u 10h!!!

 

 

1.BigRider

 

Znaci niko!!! Tako sam i ocekivao!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja