Jump to content

Moto Zajednica

Registracija vozila GM Moto

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Odradjeno:

registracija, prenos, atest...

Cena - prava sitnica!

Sve je bilo gotovo za dan. Uskoro na red dolazi motor.

Milose cujemo se za neki mesec, pa opet sve od pocetka.

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Molimo sve clanove da od sada u ovoj temi ostavljaju komentare na rad doticne agencije,za sva ostala pitanja i informacije mozete se obratiti LOSMIJU na ovaj link.

HVALA.

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/61351-gm-moto-agencija-za-registraciju-vozila/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Kolege Bajkeri,od danas mozete da ostavljate komentare vezane za registraciju vasih ljubimaca preko moje agencije GM MOTO u ovoj temi a za bilo kakva pitanja sta,koliko,kako,kad...itd...pisite u temi http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/61351-gm-moto-agencija-za-registraciju-vozila/ ili na PP a ja cu vam kao i do sad odgovoriti u najkracem roku kao sto vecina i zna.

 

Veliki pozdrav od GM MOTO i Loshmija.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: BMW f 650 CS

Dosla na red registracija motora, pa resih da isprobam Losmija, s obzirom da ga bas nahvalise na forumu.

 

Sad mi je jasno i zasto.

 

Prvoklasna usluga po ekstra ceni.

Sve je obavljeno brzo, u jednom danu uz minimum cimanja sa moje strane. Losmi je susta suprotnosti vecine nadrndanih radnika po agencijama. Ima strpljenja da sve lagano pojasni i da podeli koji vredan savet.

 

Jbg, znam da svima nama ove registracije znace samo davanje gomile para Drzavi i osiguranju >:( , al' mi bre nekako malo lakse kad te pare dajem nekom kao sto je Losmi...

 

Svaka preporuka...:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Meni više nije jasno zašto bi iko išao sam da završava registraciju...

 

Čovek mi poslao obrazac ovlašćenja na mail, overio sam u opštini za 5 minuta i to kada je meni odgovaralo, Miloš došao po ovlašćenje i pare i ja sutradan dobio nalepnicu i tablicu, na kućnu adresu.

 

A čujem od ljudi da je gužva u MUP-u... ;)

 

Miloše, još jedan pozdrav i svaka čast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

Tekst koji sledi napisao sam u okviru teme u moto berzi a tek naknadno ukapirao da je ovde primereniji. Nadam se da nema problema zbog toga. Pozdrav svima i (naravno) administratoru od ''bajkera početnika''. A evo i pomenutog teksta:

 

''Šta da napišem, a da to bude neki novi izraz zahvalnosti, koji nije do sada naveden u postovima o poslovnoj saradnji sa Milošem (odnosno agencijom GM Moto). :zbunjen:

Ljubazan, vredan, korektan, tačan, lepo vaspitan, profesionalan (pa i više od toga).... I strpljiv da umesto vas odradi sve one birokratske zavrzlame koje oduzimaju vreme i nerve :( .

Ja sam danas dobio tablice za moj prvi motor ''Belku'':jee1: . Miloš je sve to (po običaju) obavio veoma ekspeditivno.:takoje:

Pre petanaestak dana uradio je registraciju automobila, sada motora... prosto mi žao što nemam još neko vozilo pa da te dosadne poslove poverim Milošu.:)

Hvala Miloše :care: :care: :care: ''

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Dosla na red registracija motora, pa resih da isprobam Losmija, s obzirom da ga bas nahvalise na forumu.

 

Sad mi je jasno i zasto.

 

Prvoklasna usluga po ekstra ceni.

Sve je obavljeno brzo, u jednom danu uz minimum cimanja sa moje strane. Losmi je susta suprotnosti vecine nadrndanih radnika po agencijama. Ima strpljenja da sve lagano pojasni i da podeli koji vredan savet.

 

Jbg, znam da svima nama ove registracije znace samo davanje gomile para Drzavi i osiguranju >:( , al' mi bre nekako malo lakse kad te pare dajem nekom kao sto je Losmi...

 

Svaka preporuka...:takoje:

Hvala Sale,ajd pa neki djir da napravimo... :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Tekst koji sledi napisao sam u okviru teme u moto berzi a tek naknadno ukapirao da je ovde primereniji. Nadam se da nema problema zbog toga. Pozdrav svima i (naravno) administratoru od ''bajkera početnika''. A evo i pomenutog teksta:

 

''Šta da napišem, a da to bude neki novi izraz zahvalnosti, koji nije do sada naveden u postovima o poslovnoj saradnji sa Milošem (odnosno agencijom GM Moto). :zbunjen:

Ljubazan, vredan, korektan, tačan, lepo vaspitan, profesionalan (pa i više od toga).... I strpljiv da umesto vas odradi sve one birokratske zavrzlame koje oduzimaju vreme i nerve :( .

Ja sam danas dobio tablice za moj prvi motor ''Belku'':jee1: . Miloš je sve to (po običaju) obavio veoma ekspeditivno.:takoje:

Pre petanaestak dana uradio je registraciju automobila, sada motora... prosto mi žao što nemam još neko vozilo pa da te dosadne poslove poverim Milošu.:)

Hvala Miloše :care: :care: :care: ''

Boro,zaista mi je drago da si dosao do jako zeljenog motora i nadam se da ce se Gospodja smiriti,znam da cekad lepe dane da ta makina oseti Beogradski asfalt,samo napred i haval jos jednom :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

" Pu, Pu ", da ga ne "ureknemo". :takoje:

:zdravo:

Hogar ne bi bio Hogar a da nije strasni,ja sam upoznao Hogara i zaista je strasan covek,sto bi rekli prva liga,vidimo se uskoro da zavrsimo saobracajnu :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1821 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav,

samo da pitam posto mi je jedan motor registrovan do 23marta, da li moram da ga registrujem do tog roka ili mogu koji dan kasnije i da li placam neke penale za to?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Pozdrav,

samo da pitam posto mi je jedan motor registrovan do 23marta, da li moram da ga registrujem do tog roka ili mogu koji dan kasnije i da li placam neke penale za to?

Mozes kad god tebi odgovara.

Imas temu u Moto Berzi gde mozes da postavis bilo koje pitanje u vezi registracije svog vozila,videces Agencija GM MOTO pa nastavi tamo sta god te zanima,ova tema je za isustva sa Agencijom GM MOTO i vasim utiscima.

Pozdrav SKYRUNNER.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Samo da napisem da mi je Losmi i ovaj put zavrsio posao kako treba. Nove tablice su tu, a na sajmu sam uzeo novi okvir za tablice za 200 kinti, da ne bih brusio tablicu. A i devojka koja je prodavala te okvire je bila toliko profesionalna - da sam kupio okvir za tablice i za auto iako mi ne treba...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki dr 650 rs, suzuki gs500e

Sve pohvale za Losmija,Nasli se ispred Ljermontove u 8h a u 8 i 15 izasao obavljenog posla.

Svi ga znaju i svuda je prvi ili daje mito ili je izuzetno ljubazan :takoje: .

Sve pohvale za rad i kupio me za sva vremena.

P.S. Brzina mu je vrlina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 250ie

Šta reći, a da već nije rečeno. Registracija završena brzo, efikasno i povoljno. Naravno, kao što je Miloš i obećao, tablice bez "kukica". Još jednom, sve pohvale!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

Registrovao sam kola danas preko Loshmi-ja

 

maksimalna usluga i korektnost

a i covek je bajker

 

po ovome kod njega cu i sve ostalo zavrsavati

 

pozdrav Ivan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

I od mene svaka preporuka saradnje sa Milosem! Brzina, dogovor, odnos prema musterijama, tacnost... sve samo lepe reci od mene.

 

Bravo! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Obavestavam sve kolege Bajkere i sire da agencija GM MOTO nece raditi u petak 15.04.2011.

 

Loshmi Capo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja