Jump to content

Moto Zajednica

Registracija vozila GM Moto

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Ja juce pokupih kola s namontiranim novim tablicama i zalepljenom nalepnicom, sedoh i oterah kuci!

 

Kasnije, dobih i pivo od uzicke ekipe s kojom se druzim jer mi je Losmi, trazeci da tablice ne sadrze slova s kvacicama, izdejstvovao tablicu BG - ... - UE! :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Letos registrovao motor kod Losmija, sve ekspresno, ali se tada nisam oglasio, hebi ga, nisam bio aktivan na forumu. Ali sada imam priliku da ispravim gresku:

 

Juce dosao na red i auto. Svratio u toku popodneva. Dok je ekipa radila papire i tehnicki pregled, Losmi i ja (u par minuta koliko mu nije zvonio mobilni :D) popismo kaficu i dogovorismo ostale detalje. S obzirom da onu zgradurinu u Ljermontovoj ocima ne mogu da vidim, u obzir nije dolazila ni jedna druga kombinacija do ona da Losmi radi "ful" varijantu tj. dobije od mene ovlascenje, pare i sve sam zavrsi. Takav je dogovor i pao. Ocekujuci da zbog strajka policije ne ide sve bas glatko, pomirih se sa tim da mi za danas ne gine voznja GSP-om. "Ujutro, do 9 sati, sam kod tebe sa gotovom registracijom i stavljamo nove tablice", glasilo je njegovo obecanje . "Dobro, kako ti kazes", "Cao, vidimo se..."

Zar se neko usudi da sumnja da je moglo biti drugacije? :staa2: Mozda, da sam ja ili neko drugi u pitanju. Ali, jedan je Losmi!!! Jutros, u 8,40 stize Losmi sa tablicama i ja se u 9,00 odvezoh u nove radne pobede :jee3: .

Losmi care, necu te menjati :care: !

Matori,nemoj da me toliko hvalis,uobrazicu se... ::)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Letos registrovao motor kod Losmija, sve ekspresno, ali se tada nisam oglasio, hebi ga, nisam bio aktivan na forumu. Ali sada imam priliku da ispravim gresku:

 

Juce dosao na red i auto. Svratio u toku popodneva. Dok je ekipa radila papire i tehnicki pregled, Losmi i ja (u par minuta koliko mu nije zvonio mobilni :D) popismo kaficu i dogovorismo ostale detalje. S obzirom da onu zgradurinu u Ljermontovoj ocima ne mogu da vidim, u obzir nije dolazila ni jedna druga kombinacija do ona da Losmi radi "ful" varijantu tj. dobije od mene ovlascenje, pare i sve sam zavrsi. Takav je dogovor i pao. Ocekujuci da zbog strajka policije ne ide sve bas glatko, pomirih se sa tim da mi za danas ne gine voznja GSP-om. "Ujutro, do 9 sati, sam kod tebe sa gotovom registracijom i stavljamo nove tablice", glasilo je njegovo obecanje . "Dobro, kako ti kazes", "Cao, vidimo se..."

Zar se neko usudi da sumnja da je moglo biti drugacije? :staa2: Mozda, da sam ja ili neko drugi u pitanju. Ali, jedan je Losmi!!! Jutros, u 8,40 stize Losmi sa tablicama i ja se u 9,00 odvezoh u nove radne pobede :jee3: .

Losmi care, necu te menjati :care: !

Matori,nemoj da me toliko hvalis,uobrazicu se... ::)

 

Samo pisem kako je bilo... :takoje: ... ljubazno, brzo, efikasno, onako kako i kazes... A sto se mene tice mozes i da se uobrazis. Samo nastavi da radis ovako kao do sada. :dobar::D

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Osim što nam piju krv i otimaju zelene novčanice.. gospoda plavi i štrajkuju..

Ko je danas trebao da polaže vozački.. :zvizduk:

takođe ga je izduvao..

 

Lepo je imati drugara koji ti završi registraciju za dva sata u ova krizna vremena :care:

 

jbga..hitan slučaj :jee:

 

Lošmi care.. nećemo da te menjamo :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Osim što nam piju krv i otimaju zelene novčanice.. gospoda plavi i štrajkuju..

Ko je danas trebao da polaže vozački.. :zvizduk:

takođe ga je izduvao..

 

Lepo je imati drugara koji ti završi registraciju za dva sata u ova krizna vremena :care:

 

jbga..hitan slučaj :jee:

 

Lošmi care.. nećemo da te menjamo :D

Za drugara Vlajka nam nije tesko bilo i ulje da mu zamenimo na kanalu...jeste da je ulje Dijamant ali ipak Mazda je to ::)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Moliću lepo da u sklopu vašeg objekta ubacite i perionicu sa prsatim plavušama.. :jee:

 

Može i neki šank na proleće :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Moliću lepo da u sklopu vašeg objekta ubacite i perionicu sa prsatim plavušama.. :jee:

 

Može i neki šank na proleće :D

dopunio bi se, mogao bi i neki roštilj, kotlic i sl. sa lepinjama i kajmakom.

barem mjesta ne fali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Moliću lepo da u sklopu vašeg objekta ubacite i perionicu sa prsatim plavušama.. :jee:

 

Može i neki šank na proleće :D

 

3tras1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Moliću lepo da u sklopu vašeg objekta ubacite i perionicu sa prsatim plavušama.. :jee:

 

Može i neki šank na proleće :D

 

3tras1.gif

 

Napraviš diverziju i ubaciš :gej: sa plavom perikom :jee::bacikosku:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

Kaže mi danas koleginica (kojoj sam još letos preporučio GM moto) da je ''na neviđeno'' prenela preporuku prijateljici koja je potom bila veoma zadovoljna profesionalnošću i ekspeditivnošću Miloševe agencije. E, sada će i ova (prva) da poslove oko registracije vozila poveri Milošu.

Baš sam se lepo osećao znajući da je neko koga sam preporučio bio tako poslovan i korektan. Nažalost, tako nešto je danas retkost.

Bravo Miloše!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Majdanpek
  • Motocikl: Kawasaki 450LTD

Zna li neko da nam kaze da li i za motocikle starije od 15 god. vazi zakon kao za vozila, da mora na tehnicki pregled svakih sest meseci?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Milence, znas i sam da sam prosle godine imao udes. Zanima me da li cu, i koliko platiti skuplje ove godine....

Ako steta nije naplacena od osiguranja a koliko znam nije u tvom slucaju,nece ti biti skuplje osiguranje. :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Zna li neko da nam kaze da li i za motocikle starije od 15 god. vazi zakon kao za vozila, da mora na tehnicki pregled svakih sest meseci?

Jos nista se ne zna sto bi rekao Čika Rajko.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Da li godina proizvodnje 1992. znaci da je motocikl stariji od 20 godina (zbog registracije) ili mora da bude 1991.? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM SMR 690

ja registrovao skoro dva auta :) srecan i presrecan uslugama i brzinom radnog kadra kao i sto je bilo do sad!

od marta moped...i tako u krug >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

ja registrovao skoro dva auta :) srecan i presrecan uslugama i brzinom radnog kadra kao i sto je bilo do sad!

od marta moped...i tako u krug >:(

Hvala... :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Petak, ćerka kupila lepi auto i gde sad da jurimo registraciju, čekamo u redovima, gužva na sve strane neopišljiva...tu je naš dobri i prepošteni Miloš :D, došli kod njega oko 11h, već oko 15h je doneo i nove tablice i sve papire.

 

Bravo druže i hvala na brzini i poslovnosti :zdravo:

 

 

Rece cika Rajko ili ti Arakis...

A ja kazem,hvala i nema na cemu. :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ја до сада два пута регистровао ауто, два пута мотор......само речи хвале....0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Losmi, aj izradi nekog za lovu, ne registruj mu na vreme, naplati mu nesto skuplje al nemoj mene. Cisto da rasplamsamo temu, ovako postaje monotono :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja