Jump to content

Moto Zajednica

Registracija vozila GM Moto

Recommended Posts

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

imam pitanje; da li je istina da ako registracija istekne a vozilo se ne registruje, moraju da se vrate tablice nakon mesec dana i vozilo (motor) odjavi?

 

to pitam zato, jer mi registracija ističe 10.10.2012-te, i ja hteo da registrujem tamo negde februar-mart. e sad ako mora u roku od mesec dana, onda mora, jer mi se ne kupuje ponovo tablica i saobraćajna, a lepo rekoše da će da važi 7 godina, kad ono kanda jok.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Na zalost ako registracija istekne vise od 30 dana ( ne mesec dana ) vozilo i tablice ne moraju da se odjavljuju ali prilikom registracije koju recimo budes hteo da uradis za 3 meseca nakon isteka registracije,moraces da im vratis te tablice i da ponovo kupis nove sto ti predstavlja dodatni trosak od 3200 din. za novu saobracajnu dozvolu i nove tablice ( vazi za automobile ) i 2400din. ( za motocikle ).

 

Kalkulisi da ga registrujes ako mozes u tih 30 dana.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

hvala za info druže :takoje:, onda kalkulišem da se vidimo negde oko početka 11-og meseca, i da maksimalno iskoristim tih 30 dana. mnogo je dobar osećaj kad ti je motor registrovan celu sezonu, od snega do snega. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Nema problema,kad god tebi bude odgovaralo,ja sam tu...

Slazem se da je dobro kad ti je motor registrovan celu sezonu jer se X puta desilo da pukne par lepih vikenda u januaru,februaru a frka ti da te ne zaustave i naplate kaznu.

:hack:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Pre neki dan sam kod Losmija registrovao sestrin auto, pre 2 meseca je odradjen moj auto, a na pocetku sezone je registrovan motor. Ja sam prezadovoljan!

 

Dobitnu kombinaciju ne treba menjati! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

'Ajde da se i ja ''dopišem'', iako nemam šta novo reći: Miloš kao i obično, ljubazan, poslovan, pedantan... a na mojoj Hondi nova registraciona nalepnica ''duga godinu dana''. Umalo da zaboravim: Momci što rade na liniji GM tehničkog pregleda takođe na visini zadatka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

još jedna zadovoljna mušterija, juče odneo papire, danas se vozio , preporučujem, odičan servis! :takoje:

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Pozdrav,Lošmi možeš li mi reći koliko izadje za Honda dominator 250...........12.5kw,243cm,1992god,bez udesa.

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Pozdrav,Lošmi možeš li mi reći koliko izadje za Honda dominator 250...........12.5kw,243cm,1992god,bez udesa.

Hvala.

Imas PP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: 4 cilindra :-)))

Da kažem i ja nešto za dnevnik,registrovao i motor (Honda Ta),i auto(Cruiser)kod Lošmia,baš zadovoljan,a on je pozitivan čovek :takoje: ,pozdrav druže,i nemoj da teraš Bmw po džombama da se naslednik\ca ne ljuti ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Sve odradjeno brzo i maksimalno profesionalno,registrovao mog vernog konja danas ,sve pohvale za Lošmija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Da kažem i ja nešto za dnevnik,registrovao i motor (Honda Ta),i auto(Cruiser)kod Lošmia,baš zadovoljan,a on je pozitivan čovek :takoje: ,pozdrav druže,i nemoj da teraš Bmw po džombama da se naslednik\ca ne ljuti ;)

Uzivaj Lad,ne brini za Bmw-a...

Nadam se da si ok,sve sam cuo.

Drzi se :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

Ako moze info,koliko kosta registracija za Kawasaki KLX 650 1993 godiste,33 KW, 652 ccm po saobracajnoj ?

 

Dal ce se menjati cena sledece godine kad planiram da ga registrujem,jer ce tad napuniti 20 godina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja