Jump to content

Moto Zajednica

Koliko kilometara su vam presli kineski motocikli?

Recommended Posts

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

OD 15 januara DO 10 jula ....8000km :D

 

Quinqi 200gy :D

 

Bez problema osim umrelog freilaufa zbog loseg akumulatora....0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif obozavam svoj motorin

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS SE 800, Honda 125 Varadero

pozdrav za vlasnike kineza

sprint challenger 250, s obzirom da je mi je prvi motor i prva sezona prešao sam 5500km. (trenutno na satu 13000,bivši vlasnik nije imao nikakvih kvarova )od toga za dve nedelje 1800, do mora i nazad preko mnogih planina i dolina. ne kašlje, ne kija, samo pali i vozi... prosečna potrošnja kad je nas dvoje i prtljag je bila 3 litra na 100km što je nam prilično uštedelo budžet. kad sam se sam vozikao je oko 2,5 litara. i tako...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: smederevo

Pozdrav, kao što napisah 12.02.2011 u 11 i 52 h :

predjoh sa njim preko

17 000 km bez ijednog kvara.Neverovatno, poluplastične gume Duro su još uvek kao nove !? Bog dao i sada u sred zime pali ko mina i gura kao i kada je bio nov.

Danas sa vožnjom u lokalu ( pijac-kućni potrčko i pecanje) :

predjoh sa njim preko

25 000 km bez ijednog kvara.Neverovatno, poluplastične gume Duro su još uvek kao nove !? Bog dao i sada u sred zime pali ko mina i gura kao i kada je bio nov.( Gume !? - za sada čudo )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Zemun-Ugrinovci
  • Motocikl: suzuki dr 650

slicna prica za gume kao i kod kapetana koce...

prosli kinez keeway 125 presao oko 13000 i nigde stao nije,ne pokazuje uopste znake

dotrajalosti pa cak ni na gumama....jos su kao nove??!?!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 200 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: vfr750f rc24,rc-36

Svaki motor je dobar toliko koliko je i njegov gazda.Dal je kinez ili japanac ako se redovno odrzava trajace dugo.Nezaboravimo da svi kineski motori(mislim preventivno na agregat),kopije starih japanskih agregata.Naprimer:Princ 125-honda rebel 125,Quinki125-suzuki dr125,keway supershadow 250-yamaha virago 250,i tako dalje.Samo da je agregat dobar,ostalo sve moze popraviti za male pare.Nisam nikad imao kineza,al prijatelj mi je kupio Qiunki 200GY(to je stari japanski agregat suzukija dr200).Stavili smo japanski lanac,kavalitetno ulje,japansku svecicu,promenili sve sarafe,kvalitetne lezajeve u tockove,i od tada smo vozi misko.1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Brčko Distrikt, BiH
  • Motocikl: Sprint Hawk 2T

Ja sam skuter kupio znači negdje oko sredine Jula i otisao na more, i znači par dana u Julu, cijeli Avgust, Septembar, Oktobar i malo Novembra i presao sam 5000, trenutno ima 16700 na satu i nikad nisam imao nekih kvarova što se mašine tiče, samo potrošni materijal i struja me zezala, a cilindar sam razbušio da bi dobio na preformansama, nikad mi nije zaribao. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova

Challenger 17800km provozao se do Čanja (i nazad) bez problema, doduse menjao sam silent blokove u felni ali to ce biti reseno uskoro sa debljim podloskama i nadam se da ce to smanjiti zazor izmedju lancanika i felne...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Čačak, Srbija
  • Motocikl: Fz6s

Sprint Pulser 125 32 000 km , 2 godine( nije bilo pocetka i kraja sezone 1moto3.gif ) isao kuda god je mogao,samo redovan servis, DEFINITIVNO NAJBOLJI KINEZ!!! 1jezik.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Kymco Pulsar 125

Kod mog motora je na satu trenutno 5200 predjenih km. Do sad me nije izdao. Samo redovni servisi,lagana voznja i nema problema, to je najbolji savet za vlasnika svake masine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Kawasaki zrx 1100

Moj bivši motor kivej 125 od 2010 god.11.000 km. do ove godine mart mesec.Nikad ništa samo sipaj i vozi svima bi ga preporučio.Od marta ove god. kle 500 radi obilaženja daljih destinacija sa većom putnom brzinom prešao 2000 km. za sada bez problema nadam se i ubuduće što se agregata tiče.:zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Kinroad XT250-16, od 2008 do sad oko 15500, samo standardna ulaganja ulje, itd.. Sljaka kao, umal' da kazem leptir, vise kao traktor, al' aj sad, nisam imao problema sa njim niti me kad izdao, zafali mi malo kubikaze kad idem tipa Beograd Uzice i obratno, al' obzirom da to predjem za 850 din goriva nemam pravo da se zalim :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Нови Сад Србија
  • Motocikl: Gazela

Данас у Иригу причао са колегом из Осијека . Вози CF V5 250 cm3. 51000 километара и мало јаче са оригиналним кинеским гумама :staa::staa2::takoje:.

Невероватно ал` истинито дође ми жао што сам продао мог кинеза 0plac.gif

 

cf2_zps86e2edf0.jpg

 

cf1_zps0ef59d29.jpg

 

:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 296 postova
  • Lokacija: Nju nau
  • Motocikl: XF 650 freewind

Evo i da se ja dopisem ;),6669km za 7[sedam] sezona :jok:,nije bas nesto,ali jedan akumulator,i jedan frajlauf,koji uzgred budi receno nije valjao od prvog dana :(,smatram sasvim zadovoljavajuce sto nas narod kaze'koliko para toliko muzike':zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Kee Way Superlight

ja vozim kee way superlight 150,2006 godiste,prvi sam vlasnik,proso sam oko 20 000,nikad me nije ostavio nigde,samo redovno odrzavanje i glancanje i ima da traje,e sad to sto se rastego lanac ili su lancanici dotrajali ili pak crko regler to je normalna stvar jer je sve to potrosna roba...

Kinezi su se dokazali da i oni mogu da imaju kvalitetnu robu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500R, Yamaha FJ1100, Kawasaki GTR1000, Honda VF500F(II), Honda VF500F, NSU Pretis 175, Suzuki DR750S Big, Honda XL600LM

27000km. Ovo je tema koja pokazuje kako kinezi i ostali jugoistok umeju da naprave i dobre motore sto svakako nije misljenje ljudi :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Baotian speedy 49ccm, Yamaha Majesty 250, Elektro skuter made in China, eletricni trotinet, Suzuki VL800, Capriolo mountbike

Baotian 49ccm speedy 17000 km, 2007 godiste. Bitni su kilometri a ne kilovati.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: smederevo

Pozdrav, kao što napisah 12.02.2011 u 11 i 52 h :

predjoh sa njim preko

17 000 km bez ijednog kvara.Neverovatno, poluplastične gume Duro su još uvek kao nove !? Bog dao i sada u sred zime pali ko mina i gura kao i kada je bio nov.

Danas sa vožnjom u lokalu ( pijac-kućni potrčko i pecanje) :

predjoh sa njim preko

25 000 km bez ijednog kvara.Neverovatno, poluplastične gume Duro su još uvek kao nove !? Bog dao i sada u sred zime pali ko mina i gura kao i kada je bio nov.( Gume !? - za sada čudo )

0

Pozdrav , sve to isto važi ali sada na 35 500 km, stim da sam pre neki dan zamenio gume (neverovatno a mogle su još).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Ja sam bio pun predrasuda o kinezima, obzirom da sam pre njega vozio 2 aprilie i 1 derbia, da kucnem u drvo blizi se 17000 samo promena akumulatora i guma, delovi jeftini, potrosnja i da ne govorim, milina, zao mi je samo sto nema jacih agregata, prerastao sam svoju 250icu, da mogu da je zadrzim a da kupim nesto jace zbog duzih putovanja bih bez razmisljanja ovako videcemo 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja