Jump to content

Moto Zajednica

Nalepnice - prepoznavanje

Recommended Posts

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Ja srce ne bih stavljao na svoj auto...

a ja drug na drumu ne bi stavljao ni na tudji auto!  :D

najbolje da stavimo i srce i da dodamo TOPLI ispred DRUG NA DRUMU :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Joj Boki, nemoj molim te, ni na kraj uma da miniram. 

Nema od ovega ništa, ja si pravim nalepnicu za sebe.

 

E jebi ga sad....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6519 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

@Jager, kad dolaziš za BG.

 

Vidi, ne postoji apsolutno rešenje ni za ijedan pojam u životu, uvek nekom nešto paše a drugom ne. Mora da postoji kompromis za konsenzus. Nalepnice za bezbednost zbog onog JA pazim...su ispale  neupotrebljive za motorcikl i verovatno kontra produktivne kod nekih  frustriranih vozača koji misle, ma zabole me što ti paziš, ja neću i bum na nas. Sad ćemo ponovo praviti istu "grešku" ili raditi 4 nalepnice jer ih je toliko potrebno:

-za bezbednost

-za prepoznavanje, bilo motorista međusobno, bilo za opšte

-grb BJB

-logo WWW.BJB.COM

Ja lično smatram neukusom šaranje po bilo kom prevoznom sredstvu, ajd u reklamne svrhe i nekako i nisam voljan da mećem na auto 4 napred, 4 pozadi i uopšte ne znam gde i kako bi ih zalepio na motor, a tu ih smatram najvažnijim. Stava sam  da su sve ove nalepnice povezane i čine jednu celinu ma kako imale svaka za sebe namenu, one su sve u cilju poboljšane uočljivosti, ravnopravnosti, bezbednosti... i na kraju toleranciji od strane Policije. Znači ništa ne bi valjalo izbaciti, a 4 je zaista mnogo. Na stranu estetika koja je mnogima isključiva jer će i boja morati da se slaže sa ljubimcem. Odem kod poznanika, dam smernice i odštampa mi ono što smatram prioritetnim kao dvojni vozač i zahvalan član foruma, to je bezbednost pre svega pa onda sve uklopljeno u to. Obrnusmo ovoliko strana a nismo ni pedalj makli se i sramota me što za neke druge akcije nismo pokazali toliko agilnosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Да ли си приметио да си сваки предлог искритиковао, и нешто испрозивао...

и сад ти нешто смета . . . наравно да свако има неки предлог сугестију....али ти имаш

предлог ама баш на све, и кад ти је човек направио оно што тражиш није ти одговарало то што

је знак једнакости направио од два кључа....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Nadam se da su se strasti smirile...? Iskulirajte ljudi, ponasate se k`o zivotinje! Polako samo...pricajte o problemu...

 

 

Ja srce ne bih stavljao na svoj auto...

 

Ok, oblik cemo promeniti, daj predlog (i obrazlozi)?

 

 

a ja drug na drumu ne bi stavljao ni na tudji auto!  :D

najbolje da stavimo i srce i da dodamo TOPLI ispred DRUG NA DRUMU :)

 

Smislite drugi slogan?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

 

Ja srce ne bih stavljao na svoj auto...

 

Ok, oblik cemo promeniti, daj predlog (i obrazlozi)?

 

 

Pa jednostavno srce ne bih stavljao na svoj auto, ne svidja mi se. Oblik zavisi od poruke, te moze biti u vidu saobracajnog znaka, nekog geometrijskog oblika ili bilo sta drugo ali je usko povezano sa porukom cele nalepnice. Tesko da moze to tako da neko kaze oblik neko poruku treci text i da sve to na kraju samo ulepimo u jedno. Ja sam dao predlog kako ce se najbrze doci do valjanog resenja, ali vecina ovde ima drugacije zamisli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

 

Ja srce ne bih stavljao na svoj auto...

 

Ok, oblik cemo promeniti, daj predlog (i obrazlozi)?

 

 

Pa jednostavno srce ne bih stavljao na svoj auto, ne svidja mi se. Oblik zavisi od poruke, te moze biti u vidu saobracajnog znaka, nekog geometrijskog oblika ili bilo sta drugo ali je usko povezano sa porukom cele nalepnice. Tesko da moze to tako da neko kaze oblik neko poruku treci text i da sve to na kraju samo ulepimo u jedno. Ja sam dao predlog kako ce se najbrze doci do valjanog resenja, ali vecina ovde ima drugacije zamisli.

 

Ja bas mislim da srce izrazava odredjenu simboliku, recimo nasu ljubav prema motorima...ali nema veze...

 

Problem je sto svako ima neku ideju, neku vec gotovu nalepnicu u glavi...i to svako ima razlicitu zamisljotinu i ni jedna druga mu se ne svidja, samo ta njegova! Ne mozemo sve raditi... Moramo naci kompromisno resenje...

 

Samo polako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Black Adder F4isport

Evo neke od mojih ideja... Ovo sam brzinski odradila u Paint-u, pa ne zamerite nesavrsenosti...  ::)

 

P.S.

Ova ideja4, to sam se vodila onim My way... Ali, kako ni sama ne volim da se koriste strane reci kad nisu preko neophodne, odlucih se za ovaj prevod na nas jezik... :)

 

A da... Na primer, crna slova su uocljiva i na plavoj pozadini- nekoj svetlije plavoj.. zatim, na roze- svetlo ili pink, svejedno... Ali, meni su najbolje kombinacije ili ovako zuta ili one fluo zute, roze, zelene, narandzaste...  :D  Sta cu, volim drecave i 'vristece' boje... :)

 

 

 

  Ljudi nisam par dana pretio temu zbog drugih obaveza, al kad sam video ovo odusevio sam se. Mislim da je ovo prava stvar i to u bas ovoj kombinaciji boja pa jos da svetli nocu i da se lepi na tacno odredjena mesta. Moj predlog je u levom uglu sa vozaceve strane napred i kao i pozadi sa leve strane jer ipak ako se pretice po propisu ide se na tu stranu.

  Po meni je ovakav logo jednostavan, uocljiv i upecatljev sto je najbitnije od svega. Pa da vidis kad se pojavi 1000 ili 10000 automobila u Bgu i ostalim gradovima sa ovako upecatljivim obelezjem ljudima ce hteli ne hteli da se u podsvesti javi neko razmisljanje (naravno kod onih koji mozga nemaju to se nece postici, al kod takvih ni nema leka nego bezanija :) )

  Jos i to da kazem da bi moglo da se napravi logo za svaki tip motora ako to nekom smeta (npr. ako neko sa coperom nece da ima nalepnicu sa R-om isl) Al opet mislim i to da kad nekom neupucenom u motore kazes motor on u 99% pomisli na R te bi stoga to bilo najbolje resenje ako se ne bi stampalo vise varijanti nalepnica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

... kad nekom neupucenom u motore kazes motor on u 99% pomisli na R...

 

Oni BAŠ-BAŠ neupućeni (a kojih je i najviše) pomisle na Harley :) no nema veze ... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

... kad nekom neupucenom u motore kazes motor on u 99% pomisli na R...

 

Oni BAŠ-BAŠ neupućeni (a kojih je i najviše) pomisle na Harley :) no nema veze ... :)

 

Mladje generacije zaista pomisle prvo na R-a iako ga ne zovu R-om, nego trkackim! :) Ti isti Harlija ne smatraju motorom...(odnosno ne razmisljaju o tome tako)...

 

No, da se vratimo temi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 952 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

iscitah celu temu, zakljucak je da demokratija ne postoji ili nije odrziva, 100 misljenja 100 kriticara.

ko hoce da se bakce sa nalepnicama neka uradi tri predloga i da na glasanje.

ja ih licno nikad necu staviti na auto. motorom predjem godisnje 15000 a autom oko 50000 km, stavim nalepnicu a onda slucajno smlatim motoristu na raskrsnici pa umrem od sramote. bolje je bez  ;D ;D ;D

 

a sad ozbiljno, nalepnica treba da bude sto jednostavnija ako mislite da je svi shvate, silueta motora bez texta po meni je sasvim dovoljna. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

a sad ozbiljno, nalepnica treba da bude sto jednostavnija ako mislite da je svi shvate, silueta motora bez texta po meni je sasvim dovoljna. ;)

 

Takodje ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ево ово је и очигледно и испуњава све услове.....само да напишемо на ћирилици  ;)

post-4576-12879094886912_thumb.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 952 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

Ево ово је и очигледно и испуњава све услове.....само да напишемо на ћирилици  ;)

 

jbo cirilicu kad je osnova slike americka oznaka puta  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Ево ово је и очигледно и испуњава све услове.....само да напишемо на ћирилици  ;)

 

jbo cirilicu kad je osnova slike americka oznaka puta  >:(

 

Bitno je da je Dzoks ub`o sustinu! Treba da bude nesto na tu foru, ne komplikovanije od toga! Eventualno da se doda BJB logo...

 

 

P. S. A da stavimo oblik "cika Ivicine znacke"? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja