Jump to content

Moto Zajednica

Nalepnice - prepoznavanje

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

E ovako:

 

1. Nalepnice bi trebalo da idu u paru, jedna prednja, jedna zadnja (da li ce se razlikovati ili ne nije toliko bitno sad).

 

2. Logo BJB-a nema smisla jer ima ljudi koji su slicni nama, ali nisu clanovi BJB-a i to im nista ne znaci (nema potrebe za tim)...

 

3. "VOZAC AUTA"? Mislim da je to trenutno visak i zbog finansija (dakle duple nalepnice za 1 auto treba da se stampaju, cak moraju u da sijaju u mraku, sve je to daleko skuplje nego one o bezbednosti)...

 

4. Trougao je ok, smislicemo resenje za coskove, promenicu siluetu verovatno sutra... Svidja mi se ona u srcu, ali potrazicu jos (ako neko ima neko ok siluetu motora neka okaci ovde).

 

5. Slazem se sa Djuntom, bolje je da uhvatimo 2 muve jednim udarcem jer pritom necemo nikog povrediti... Dakle ok je da pored toga sto se medjusobno prepoznajemo, drugi ljudi znaju da je motorista u kolima i da se ugleda na nas stil voznje koji se razlikuje od njiovog (npr. mi se sklanjamo sa strane da motorista prodje...)!!!

 

 

Toliko od mene... :)

 

 

EDIT:

pratim i nekontam,kako ce motociklista da uoci tu nalepnicu u nekome mimoilzenju! mozda bi pored nalepnice bilo interesantno da se odredi tj definise pozicija te nalepnice! mozda u gornjem desno uglu gledajuci auto sa prednje strane,sto je po meni najuocljivije za dolazeceg motociklistu! pa cak i ako ne vidi tacno sta je na istoj znat ce o kome se radi!

 

Uocice je u mimoilazenju zato sto mislim da niko sem nas ne lepi nalepnice odnapred... Ko zna o cemu se radi prepoznace je izdaleka, a ko ne zna valjda ce imati srece da je 2 - 3 puta vidi na nekom parkingu i onda ce skontati... Pametno je da odredimo mesto lepljenja!

 

P.S. Mislim da ne treba dirati ona 2 slogana: "DRUG NA DRUMU" i "JEDAN OD VAS"!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Pa definitivno bi mi da se đilkošemo na svome atu. U zujanju se ne vidi ništa nit ima potrebe za bilo čime gledano tako. Međutim na semaforu, u koloni, u provlačenju, na parkiralištu...su sva mesta na kojima se vidi i čita, naravno ako privuče pažnju. Ako mislite da niko ništa ne gleda, ne čita, da ništa neće promeniti, onda čemu sve ovo, topuzinu na motor i ajd.

 

Pogano, zašto ne i tekst vozač auta i šta to košta više pored dve linije sa onim što si napisao. Pogledaj ko je koliko  novaca dao za prošlu pa onda kaži da je skupo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Pogano, zašto ne i tekst vozač auta i šta to košta više pored dve linije sa onim što si napisao. Pogledaj ko je koliko  novaca dao za prošlu pa onda kaži da je skupo.

 

Kostale su oko 7000 dinara, 1000 komada... Sad racunaj da ce biti za 500 automobila (jer idu po 2 na svaki), pa jos kad se doda fluorescentna boja ko zna koliko ce to da izadje...

 

Maxxa rece da je jeftinije ako bude 2 boje + bela podloga, dakle fakticki 3 (to je mali savet)...

 

 

P.S. AKO BUDE PARA JA NEMAM NISTA PROTIV TOGA DJUNTA!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ja se pre svega izvinjavam sto se sad prikljucujem temi, tj. sto nisam ranije pisao.

 

Ako sam dobro shvatio temu, predlazete da se naprave nalepnice da bismo se prepoznali u saobracaju, ali opet ne da to budu BJB forum nalepnice. Meni bas deluje da je poenta da se tim nalepnicama prepoznamo da smo sa foruma jer cim vozimo motor, prepoznace nas drugi da smo motociklisti.  ??? Do sada je puno BJB nalepnica zalepljeno na motore i prema tome su se neki ljudi i uzivo upoznavali i prepoznavali na drumu. Trebalo bi da insistiramo na pripadnosti ovom mestu i to da popularizujemo jer je ova prica i dalje drugacija od mnogih drugih, a ne da od toga bezimo zato sto postoje 'drugi koji nisu na BJB-u'.

 

Ako pricamo o bezbednosti, onda su skroz dobre i dovoljne nalepnice za kola na kojima se propagiraju poruke tipa 'Ja pazim na motocikliste'. Poruke 'ja sam motociklista' meni licno deluju besmislene jer nemaju neku vrednost za posmatraca. Ako je taj posmatrac bajker i jos ako zna za BJB (sto je velika verovatnoca), onda je bolji nacin zalepiti BJB nalepnicu i tako nekome pokazati pripadnost, uslovno receno.

 

Sad, ako sam promasio poentu teme, recite...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Djunta..to sto se stavlja SAMO drugi tekst..to je X2 u parama..

 

Ok je ideja..ali ajmo jedno po jedno..najlakse je na vec odradjenu pripremu promeniti tekst..

 

Pogani razumeli smo se..

ostaje da vidimo za samu dimenziju trugla?

 

Mesto lepljenja je vec nadjeno..i kada budemo imali dimenziju..mozemo da trazimo najbolju ponudu..jer su te drecave boje skupe..ali da vidimo koliko?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Ja se pre svega izvinjavam sto se sad prikljucujem temi, tj. sto nisam ranije pisao.

 

Ako sam dobro shvatio temu, predlazete da se naprave nalepnice da bismo se prepoznali u saobracaju, ali opet ne da to budu BJB forum nalepnice. Meni bas deluje da je poenta da se tim nalepnicama prepoznamo da smo sa foruma jer cim vozimo motor, prepoznace nas drugi da smo motociklisti.  ???

 

To je ok Pablo ali ove nalepnice su za kola pa nas drugi motoristi koji nisu clanovi BJB-a nece prepoznati u kolima samo ako vide logo BJB-a. Nadam se da razumes...

 

Pogani razumeli smo se..

ostaje da vidimo za samu dimenziju trugla?

 

Mesto lepljenja je vec nadjeno..i kada budemo imali dimenziju..mozemo da trazimo najbolju ponudu..jer su te drecave boje skupe..ali da vidimo koliko?

 

Dimenziju cemo odrediti kad zavrsimo komleptnu nalepnicu, takodje cemo i da vidimo koliko ce da kosta po komadu ALI TEK KADA ZAVRSIMO i vidimo koliko treba fluorescentne boje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ja se pre svega izvinjavam sto se sad prikljucujem temi, tj. sto nisam ranije pisao.

 

Ako sam dobro shvatio temu, predlazete da se naprave nalepnice da bismo se prepoznali u saobracaju, ali opet ne da to budu BJB forum nalepnice. Meni bas deluje da je poenta da se tim nalepnicama prepoznamo da smo sa foruma jer cim vozimo motor, prepoznace nas drugi da smo motociklisti.  ??? Do sada je puno BJB nalepnica zalepljeno na motore i prema tome su se neki ljudi i uzivo upoznavali i prepoznavali na drumu. Trebalo bi da insistiramo na pripadnosti ovom mestu i to da popularizujemo jer je ova prica i dalje drugacija od mnogih drugih, a ne da od toga bezimo zato sto postoje 'drugi koji nisu na BJB-u'.

 

Ako pricamo o bezbednosti, onda su skroz dobre i dovoljne nalepnice za kola na kojima se propagiraju poruke tipa 'Ja pazim na motocikliste'. Poruke 'ja sam motociklista' meni licno deluju besmislene jer nemaju neku vrednost za posmatraca. Ako je taj posmatrac bajker i jos ako zna za BJB (sto je velika verovatnoca), onda je bolji nacin zalepiti BJB nalepnicu i tako nekome pokazati pripadnost, uslovno receno.

 

Sad, ako sam promasio poentu teme, recite...

 

 

Bolje vas nasli ;)

 

Pablo..ove sto smo dosad odradili nisu imale nikakvog stranackog obelezja..i to se pokazalo kao dobrim..ne postoji osnov za bilo kakav prigovor od strane bilo koga..Cesto su me pitali dok sam delio nalepnice..a koji je to MK?

Nije MK, eto mi to sami radimo, uz malo cimanja pojedinaca na forumu..

 

Sa druge strane nikakav problem nije pored ovog trougla nalepiti i logo BJB-a..

Takve nalepnice vec postoje..samo da se obnovi stampanje..moze i zajedno sa ovom turom..da ubijemo cenu;)

Zato ovde i diskutujemo..da nadjemo najbolje resenje..a na tebi i ostalim rukovodecim je da probas da dobacis dalje..

da se cimaju ministarstva..da se trazi sponzor..da snimamo kamerama..da pokusemo malo da prebacimo loptu na nasu stranu..jer smo u vecitom gubitku..

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

@Pagano. Slušaj, nemoj da obnaroduješ, nismo na svadbi, al pitaj Maxu ko je koliko priložio.

 

@Vlajko. Jeste puta 2 al zar ne misliš da treba malo više dobrotvora  da se uključi. Meni je naj jeftinije da odem kd drugara i napravim sebi par nalepnica za čašu soka.

 

@Pablo. Pokušavamo da postavimo opšti znak prepoznavanja motorista za volanom 4 točka i pao predlog da ga proširimo time što će ostali vozači takođe prepoznati da im je kolega za okruglim volanom takođe i motorista, sa nadom da će slediti njegov primer ponašanja i shvatiti da motoristi nisu samo  motordžije. Takođe je ideja, moja, da isti znak bude i na motoru sa naznakom da je i vozač auta i da ga tako i shvate i poštuju ko kad je na 4 točka. Zasebna je nalepnica sa onim "ja pazim ..." a preglasani smo u odnosu na "molimo pazite..." BJB jeste lep i poželjan znak i treba ga nositi svakako, ja bi ga zasebno postavio i na motor i na auto al nije zgore ni da se ukomponuje u ove nalepnice, mada mislim da bolje ostane van da bi članovi ostalih grupacija prihvatili ove naše kreacije kao nad neutralne. Da, na protestu ispred RTS-a nakon ubistva Marka i Marije uzeli su ih i članovi drugih udruženja, ipak je solidarnost i bezbednost na prvom mestu. Slažem se sa Vlajkom da BJB bedž stavljamo zasebno kao i što bi članovi drugih asocijacija.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

 

@Pagano. Slušaj, nemoj da obnaroduješ, nismo na svadbi, al pitaj Maxu ko je koliko priložio.

 

Nije bitno ko je koliko prilozio... To nisam ni pominjao... Jednostavno mislim da je ovo novcano zahtevnija nalepnica i da ce biti malo nalepnica ako uradimo sve kako zelimo za novce slicne onim prikupljenim za one nalepnice... ALI ako se ukljuci vise dobrotvora kako ti kazes bez problema bi mogli i to da uradimo...

 

Pablo pomozi da nas cuju, ti si glasniji, imas veca usta!!! ;D

 

 

 

P.S. cika Djunta, sto me mrzis?  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

@Pagano, vidiš da ti namerno izvrćem ime kolko te mrzim. Stvarno ne vidim razlog da se ne daje po sto kinti mesto jedne flaše pića u Balanseru i mislim da će nakon predhodne ture mnogi kojima je Vlajko podelio i slao poštom doturiti neki Dinar. Ajd da metemo u Balansero kasicu pa nek svako ubaci po nešto i biće pozamašno. Ja preskakao malo Balansero al ponovo ću da se aktiviram.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Razumem sta kazete, ali je meni licno dosta tog stranackog prepucavanja i stida od BJB obelezja. Raznima se ne svidja BJB ili mu se zamera ovo ili ono, a opet sve ovakve inicijative dodju sa BJB foruma bilo od clanova foruma interno ili od nas koji forum i organizaciju vodimo. A da ne pricam o tome da ti isti koji imaju neki umisljeni problem sa BJB forumom, tj. brendom, zdusno koriste taj isti BJB forum kada im zatreba. Prosto, ako je inicijativna krenula odavde, ne vidim zasto bismo se stideli BJBikers.com adrese ili BJB znaka da ide uz takvu inicijativu.

 

Posto vidim da ovde ima nekoliko ljudi koji su zainteresovani da izguraju ideju, predlazem da se dogovorimo i vidimo uzivo. Tako cemo najlakse i najbrze doci do realizacije. Na tom sastanku bih da resavamo kompletno ideju nalepnica kao sredstva propagande u korist motociklista. Ako ste zainteresovani, ja hocu da pomognem. A ako ne, nikakav problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Da znas samo da se BJB-ram za tablicu odavno ne moze kupiti..

 

A ako ne mora kravata na sastanku..onda reci kad i gde ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Da znas samo da se BJB-ram za tablicu odavno ne moze kupiti..

 

A ako ne mora kravata na sastanku..onda reci kad i gde ;)

 

Znam, al znam i da se najavljuje promena tablica i za motocikle, pa dok se to ne desi, glupo je ljudima prodavati ramove koji im mozda nece trebati uskoro...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

@Pablo, ja lično imam svoj problem nezavisnosti i tako  gledam na svet oko sebe pa i izradu univerzalne moto naznake. Nisam protivnik BJB znaka, naprotiv, al  bih ostavio  mogućnost da i drugi motoristi mogu da metu znak bez ikakvog sputavanja. Može zaseban znak ispod ili pak da se ostavi neka šlajfna na koju bi se dolepio znak grupacije, asocijacije, moto kluba ili ne znam šta još postoji. Nisu sve grupe kadre da iznesu svoj amblem prepoznavanja pa nek koriste naš jer cilj nam je da se što više afirmišemo ko motoristi. Ja bi lično naš znak zasebno vidljivo isticao. Za pohvalu je što mnogo inicijativa kreće odavde i što mnogi mogu da je iskoriste i zato smo ponosni na to. Inače, ja tražio majcu, fluo prsluk mog broja sa znakom a za okvir tablice nisam ni znao da ima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

@Pablo, ja lično imam svoj problem nezavisnosti i tako  gledam na svet oko sebe pa i izradu univerzalne moto naznake. Nisam protivnik BJB znaka, naprotiv, al  bih ostavio  mogućnost da i drugi motoristi mogu da metu znak bez ikakvog sputavanja. Može zaseban znak ispod ili pak da se ostavi neka šlajfna na koju bi se dolepio znak grupacije, asocijacije, moto kluba ili ne znam šta još postoji. Nisu sve grupe kadre da iznesu svoj amblem prepoznavanja pa nek koriste naš jer cilj nam je da se što više afirmišemo ko motoristi. Ja bi lično naš znak zasebno vidljivo isticao. Za pohvalu je što mnogo inicijativa kreće odavde i što mnogi mogu da je iskoriste i zato smo ponosni na to. Inače, ja tražio majcu, fluo prsluk mog broja sa znakom a za okvir tablice nisam ni znao da ima.

 

Slazem se sa tobom. I ja sam slicno razmisljao, dok nisam shvatio kako funkcionise nas srpski svet. Od tad drugacije razmisljam... Prosto, kad god nekome nesto predlozis novo i napredno, odmah taj neko razmislja dal hoces da ga prevaris ili dal hoces nesto da mu time uzmes ili sta god. Al dobro, najbolje se nauci kad probas i vidis sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

@Pablo, ja lično imam svoj problem nezavisnosti i tako  gledam na svet oko sebe pa i izradu univerzalne moto naznake. Nisam protivnik BJB znaka, naprotiv, al  bih ostavio  mogućnost da i drugi motoristi mogu da metu znak bez ikakvog sputavanja. Može zaseban znak ispod ili pak da se ostavi neka šlajfna na koju bi se dolepio znak grupacije, asocijacije, moto kluba ili ne znam šta još postoji. Nisu sve grupe kadre da iznesu svoj amblem prepoznavanja pa nek koriste naš jer cilj nam je da se što više afirmišemo ko motoristi. Ja bi lično naš znak zasebno vidljivo isticao. Za pohvalu je što mnogo inicijativa kreće odavde i što mnogi mogu da je iskoriste i zato smo ponosni na to. Inače, ja tražio majcu, fluo prsluk mog broja sa znakom a za okvir tablice nisam ni znao da ima.

 

+1

 

Ali probacemo nesto... Neki kompromis... @Pablo? Logo BJB-a u sto vecoj rezoluciji?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Što se tiče para, Laboratorija daje 1500 dinara za nove nalepnice, kakve god da budu. Smatram da je naša dobra volja prerasla u moralnu obavezu sobzirom da smo servis koji vode bajkeri za bajkere i jer se kod nas okuplja veći broj ljudi koji voze motore ili su simpatizeri. Pablo je u pravu da se ne treba stideti BJB-a jer i ova akcija, kao i sve prethodne, potiču upravo sa ovog mesta. Neću ulaziti u raspravu da li na nalepnici treba da bude logo BJB-a ili ne. Ali takođe mislim da je neophodno odštampati ili izrezati veći broj logoa BJB koje bi smo lepili po kolima i/ili motorima.

 

Dakle, logo BJB bi morao biti uočljiv i masovan bar na našim kolima i motorima jer smo odavno dorasli zadatku kroz ovakve akcije. Već nas i marsovci prepoznaju a baš danas me je saobraćajac pitao "da li sam i ja jedan od tih koji voze motore i bore se za bezbednost" jer je komentarisao nalepnicu Ja pazim na motoriste na kolima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

@Pablo, ja lično imam svoj problem nezavisnosti i tako  gledam na svet oko sebe pa i izradu univerzalne moto naznake. Nisam protivnik BJB znaka, naprotiv, al  bih ostavio  mogućnost da i drugi motoristi mogu da metu znak bez ikakvog sputavanja. Može zaseban znak ispod ili pak da se ostavi neka šlajfna na koju bi se dolepio znak grupacije, asocijacije, moto kluba ili ne znam šta još postoji. Nisu sve grupe kadre da iznesu svoj amblem prepoznavanja pa nek koriste naš jer cilj nam je da se što više afirmišemo ko motoristi. Ja bi lično naš znak zasebno vidljivo isticao. Za pohvalu je što mnogo inicijativa kreće odavde i što mnogi mogu da je iskoriste i zato smo ponosni na to. Inače, ja tražio majcu, fluo prsluk mog broja sa znakom a za okvir tablice nisam ni znao da ima.

 

Slazem se sa tobom. I ja sam slicno razmisljao, dok nisam shvatio kako funkcionise nas srpski svet. Od tad drugacije razmisljam... Prosto, kad god nekome nesto predlozis novo i napredno, odmah taj neko razmislja dal hoces da ga prevaris ili dal hoces nesto da mu time uzmes ili sta god. Al dobro, najbolje se nauci kad probas i vidis sam.

 

Napredujemo, dvoje se složilo. Ima ona srpska, neko gleda u brdo a neko preko njega.

 

 

Ali probacemo nesto... Neki kompromis... @Pablo? Logo BJB-a u sto vecoj rezoluciji?

 

Po meni opet onda zasebne ture, sa i bez loga, al bi zaista radije napravio zaseban lep amblem BJB koje ći biti ukras na prevozu i tu metuo IP adresu (a kad dobijem i prekorednu zvezdicu i njih pored.)

 

@Scube, slažem se da se naš logo omasovi i dovoljno vidno postavi a to mislim da nije moguće na nalepnici koja treba da ima svoju poruku i značaj.( Malo of, što ne dođe po rashladnu vitrinu za servis kad ti auto bio kod Batice)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 660 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Malo da se vratim na pitanja boja. Je l' razmisljate o fluo bojama (drecavim) ili o reflektujucim, koje bi se mogle i nocu videti? Znam da samolepljive fluo folije nisu nesto trajne (izblede posle 6 meseci), pa bi trebalo proveriti da li to vazi i za sito boje. A ako se ne varam, stampa na reflektujucim materijalima bi trebala da bude jeftinija u odnosu na fluo boje. Ovde doduse cena ne bi trebala da igra ulogu u odabiru, vec  namena nalepnice, tj da li je potrebnije da bude sto vidljivija nalepnica preko dana ili treba da bude vidljiva i nocu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Malo da se vratim na pitanja boja. Je l' razmisljate o fluo bojama (drecavim) ili o reflektujucim, koje bi se mogle i nocu videti? Znam da samolepljive fluo folije nisu nesto trajne (izblede posle 6 meseci), pa bi trebalo proveriti da li to vazi i za sito boje. A ako se ne varam, stampa na reflektujucim materijalima bi trebala da bude jeftinija u odnosu na fluo boje. Ovde doduse cena ne bi trebala da igra ulogu u odabiru, vec  namena nalepnice, tj da li je potrebnije da bude sto vidljivija nalepnica preko dana ili treba da bude vidljiva i nocu.

 

Da, razmisljamo o fluo bojama, o sto drecavijim bojama, jer bi trebalo da bude vidljivo i nocu...

 

Ja se ne razumem u te folije i boje zato ti budi tu (koliko - toliko se razumes u to) kad na kraju budemo odlucivali ko ce stampati...

 

 

P.S. Jos jednom hvala Pablu na logoima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Evo da vam se javnem svima :)

Pratim temu od prve stranice...

 

Evo malo mojih predloga:

 

Ovako, ovaj trougao što je pogani napravio je kuL, samo slova da budu bela, uočljivije je belo na crvenom nego crno na crvenom. I silueta da bude ili oštrija ili neka druga, i ako ostane ova onda da se izbaci broj ;)

a da, i dovoljan je samo jedan text od ova dva... i da bude samo dole :D

 

Besomar, skroz mi se đa - vaistinu možda bi bilo bolje kako gos'n đunta reče da se držimo nekog od prethodnih textova, iako je ovaj možda najjednostavniji i najuočljiviji... Motorista, Moto®ciklista, Druga na drumu, Jedan od n/vas... i probaj kombinacije boja crvena/bela, crvena/žuta :)

 

Trudio sam se da što više zanovetam :)

 

E sad, od samog početka teme mi kroz glavu prolazi - a zašto neko jednostavno ne bi zalepio samo BJB nalepnicu, dovoljno je jedinstvena i karakteristična i prepoznatljiva... i na onim providnim folijama... Naravno odgovor je dao gos'n đunta sa onim ubijanjem dve muve jednim udarcem.

 

Što se tiče štampe... Naravno ja uvek mogu da kontaktiram mog drugara Stevu, ali sam već pisao i u onij temi... Što manje boja, to će biti jeftinije, ne znam koliko bi bilo ako bi bila providna folija sa dve boje, to bi izgledalo baš kuL :)

Što se tiče fluorescentne boje, oni ih u svojoj štampariji ne koriste, osim po narudžbini, te bi morali da naplate celu kanticu :) možda i ne, ako bismo ozbiljno odlučili dao bi mi već neku cenu...Naravno, sve zavisi šta bude od dogovora na stastanku bez kravate :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja