Jump to content

Moto Zajednica

Nalepnice - prepoznavanje

Recommended Posts

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ko nam zabranjuje da i mi stavimo u troglu bajk..pa makar i pisalo bajker u autu?  ;)

 

Kakve mi veze imamo sa bebama u autu..osim sto smo nejaki kao one..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Može trouglasta, odlično!

 

Trouglasta ne moze, jer taj oblik vec imaju nalepnice "BEBA U AUTU"! Eventualno obrnut trougao... EVENTUALNO!

Ko nam zabranjuje da i mi stavimo u troglu bajk..pa makar i pisalo bajker u autu?  ;)

 

Kakve mi veze imamo sa bebama u autu..osim sto smo nejaki kao one..

 

Ne brani niko Vlajko al treba izbeći svako brkanje obeležja. Obrnut trougao, što da ne, jednostavno, upečatljivo i opet aludira na saobraćajni znak što budi podsvesnu pažnju. Naravno i boja adekvatna tome. Tako da će bajkeri nositi 2 obeležja a prijatelji jedno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ako se izdaleka ne razlikuje beba od bajka..dobro..moze beba na bajku ;D

 

Salim se..ajde onda naopicke..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Tako al da nalepnica bude trougla al ne znam gde da se mete tekst, "vozač motora". Ajd, ima ovde vičnih omladionaca da dizajniraju i uklope sve. Možda i pravougla al sa jako naglašenim trouglom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

I pa srce pa bike..

 

 

I like bike ;)

 

tako ce i stranci moci da nas razumeju..

 

tako nekako..al mi se cini da bi samo isecen trugao imao bolji efekat nego pravougaoni..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Ja sam napravio (prepravio) nesto...

 

UPOZORENJE: Ovo sto je sivo bi trebalo da sija u mraku... :)

 

xw0R1_nalepnicaprepoznavanje0.jpg

 

R1AGl_nalepnicaprepoznavanje0.jpg

 

1O92H_nalepnicaprepoznavanje0.jpg

 

To su varijacije jedne iste nalepnice... A mozemo i recimo samo taj logo sa leve strane da uradimo...ili taj obrnuti trougao...(samo neki drugi dan...)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ove nalepnice stavljaju i nasi drugari koji nisu bajkeri..ali nas gotive i druze se sa nama..tako da je malo prenapadno i ogranicava se samo na bajkere..

 

Probaj Pogani da uradis samo trougao, u njemu neki bajk i sa obe strane trougla " I srce bike" ili tako nesto..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Opet ono JA pa JA, pa bole me što si ti bajker.

 

Ja ne smisljam text, stavio sam to cisto da ne bude skroz prazno... Na kraju ce se napisati to sto se odluci...

 

Ove nalepnice stavljaju i nasi drugari koji nisu bajkeri..ali nas gotive i druze se sa nama..tako da je malo prenapadno i ogranicava se samo na bajkere..

 

Probaj Pogani da uradis samo trougao, u njemu neki bajk i sa obe strane trougla " I srce bike" ili tako nesto..

 

Ne stavljaju takve, slicne... Izdaleka se vidi razlika pre svega u boji... Ali dobro, pokusacu da napravim to sto ste smislili...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Ove nalepnice stavljaju i nasi drugari koji nisu bajkeri..ali nas gotive i druze se sa nama..tako da je malo prenapadno i ogranicava se samo na bajkere..

 

Evo ipak jos jedna iz serije "sto stavljaju i nasi drugari koji nisu bajkeri"...

 

gj9aD_nalepnicaprepoznavanje0.jpg

 

Probaj Pogani da uradis samo trougao, u njemu neki bajk i sa obe strane trougla " I srce bike" ili tako nesto..

 

A evo i tvoje zelje...

 

XzcRo_nalepnicaprepoznavanje0.jpg

 

I malo izmenjena...

 

BH1Ba_nalepnicaprepoznavanje0.jpg

 

 

 

Za danas je dosta pravljenja... Nastavicemo neki drugi dan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Odlicno..malo mozda da se poradi na motociklisti unutra..ima tih motiva jos, ali na dobrom smo putu..

 

Nemamo budzet mmf-a tako da stvari moraju da budu univerzalne..a ne sad jedne za nas..jedne za poznanike..a jedne za devojcice da zalepe na vrata od svojih soba..  ::)

 

@Stevan Husqvarna..i ostali..kada se bude dobio konacan izgled..skupicemo pare kao i prosli put..

Ko da da..

posle toga nalepnice se dele..simpatizerima ovog naseg planinarenja

moze i devojcicama..al samo slatkim..gorkim nedamo nista

..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ove nalepnice stavljaju i nasi drugari koji nisu bajkeri..ali nas gotive i druze se sa nama..tako da je malo prenapadno i ogranicava se samo na bajkere..

 

Evo ipak jos jedna iz serije "sto stavljaju i nasi drugari koji nisu bajkeri"...

 

4tpqt_nalepnicaprepoznavanje0.jpg

 

Probaj Pogani da uradis samo trougao, u njemu neki bajk i sa obe strane trougla " I srce bike" ili tako nesto..

 

A evo i tvoje zelje...

 

20gBD_nalepnicaprepoznavanje0.jpg

 

I malo izmenjena...

 

CRJ43_nalepnicaprepoznavanje0.jpg

 

 

 

Za danas je dosta pravljenja... Nastavicemo neki drugi dan...

 

Laki je malo nervozan danas, izvinjenje, nisam mislio lično već uopšteno. Donji  trougao po meni odličan, meti jedan od vas na levu kosinu a dole stavi vozač motorcikla. Silueta i dizajn, u redu al ako ima noko idejicu za izmenu čisto umetničku, što da ne. Ja bi opet možda narandžasto u stilu saobraćajnih znakova al već nisam siguran u svoje mišljenje. Nego, jel može da se uradi sa fluorescentnim bojama, bar crveni trougao za pozadi a za prednji kraj možda bela podloga da bude reflektujuća što bi izdaleka bilo mnogo uočljivije noću.  Meni se ovo sviđa, pa sad Vama na volju. Ovu trouglastu bi zalepio i na unutrašnju stranu kofera da u slučaju nužde bude sigurnosni trougao. Gle ideje, na motor ista al sa natpisom vozač auta tako da tupci znaju da nisam skuteraš sa PSP-om i da nije šala da se zezaju samnom. Eto, ja bi dve ove nalepnice radio. Pošto to košta, mislim da neće moći da prođe sa skromnom donacijom ko prošli put pa ajd neku drugu matematiku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Po meni je ok ovaj drugi trougao jer nema nista da viri napolje, lakse je za secenje i lepse... ALI!!! Opet je trougao... Nije nama prepoznatljiv oblik... A ako bi bio obrnut, tesko koji motoric bi mogli lepo uglaviti unutra... A bilo bi glupo da ukrademo ceo MSF-ov logo i postavimo ga za nas... Polako, smislicemo nesto... ;)

 

P.S. Maxxo gde si??? Ko ce ovo da stampa? Mozzarte gde si i ti? Moze fluorescentno, (rece maxxa prosli put) ali je skuplje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Maxxa ne silazi sa makine..hebe mu se za forum ;)

 

Bas sam juce gledao neku nalepnicu za kola..ciciban je pravio..i lepo pise beba u autu..

 

Sa ovako upadljivom silietom(koja moze biti mnogo bolja) svaka insinuacija sa bebama je nebitna..

Mi radimo nase nalepnice, mozemo i penis da stavimo..ali necemo ovo resenje je skroz ok, ostaje trougao kao znak svima prepoznatljiv, skrece paznju da se pogleda i to je to..Jedino sto stranci ne razumeju..pa mozda srce..ali i to je gejevski..Ustvari dobro ce da izgleda florescentno srce na crnoj silueti

Znaci, silueta je za prepoznavanje nas..a trougao da privuce paznju..tekst je sasvim dobar i jednostavan..Boja drecava floresentna..oko da ti izbije..

 

Ako neko ima jos neku ideju..neka vice..ili zauvek cuti..  :-*

 

Pogani..vidi da nadjes neku sasvim drugu siluetu..pa da vidimo..ova nije losa, ali mora da bude jos upecljativija i jasnija..ovde je malo napadna.. obara ga i to..

Eventualno broj 13 da oznacava koliko smo nesrecni kao vrsta ?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Maxxa ne silazi sa makine..hebe mu se za forum ;)

 

Bas sam juce gledao neku nalepnicu za kola..ciciban je pravio..i lepo pise beba u autu..

 

Sa ovako upadljivom silietom(koja moze biti mnogo bolja) svaka insinuacija sa bebama je nebitna..

Mi radimo nase nalepnice, mozemo i penis da stavimo..ali necemo ovo resenje je skroz ok, ostaje trougao kao znak svima prepoznatljiv, skrece paznju da se pogleda i to je to..Jedino sto stranci ne razumeju..pa mozda srce..ali i to je gejevski..Ustvari dobro ce da izgleda florescentno srce na crnoj silueti

Znaci, silueta je za prepoznavanje nas..a trougao da privuce paznju..tekst je sasvim dobar i jednostavan..Boja drecava floresentna..oko da ti izbije..

 

Ako neko ima jos neku ideju..neka vice..ili zauvek cuti..  :-*

 

Pogani..vidi da nadjes neku sasvim drugu siluetu..pa da vidimo..ova nije losa, ali mora da bude jos upecljativija i jasnija..ovde je malo napadna obara ga i to..

Eventualno broj 13 da oznacava koliko smo nesrecni kao vrsta ?

 

Kad vidis nalepnice sa prednje strane znaces da je to - to jer samo mi lepimo nalepnicu napred, ali ako je vidis sa zadnje strane, moraces da se priblizis i da se zablenes u nalepnicu da bi znao da li je u kolima beba ili bajker... :)

Malo cemo "ubriciti i zasusuljiti" trougao...slozicemo neke boje... Mora da se razlikuje od bebinih! ;D

 

Samo polako... Za nedelju dana mislim da ce nalepnica biti gotova... Veci problem je skupiti novce...

 

P.S. Silueta motora se menja, to nije problem, samo da nadjemo odgovarajucu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Kada dobijemo konacan oblik, onda jurimo ponude za stampu..sa secenjem naravno..Moj drugar to pedantno radi..ali ima digitalnu stampu koja ne moze prici cenom..Eventualno da se rade manje serije..covek je kod Vira i dobili bi najbolju mogucu cenu..

Videce sa njim koliko muzike za drugi trougao..i za serije od po recimo 100-200 komata koje bi lako dostampao po potrebi..a svako placao po preuzimanju..npr.

 

@ Velicina trougla mora biti dovoljno velika da se sve razaznaje sa bar 10 metara..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Nemoj da izostaviš "vozač motorcikla" i "vozač auta". Ovu drugu bi rado zalepio na sve 4 strane motora da se baš lepo vidi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja