Jump to content

Moto Zajednica

OMV SRBIJA omalovažava motoriste!!

Recommended Posts

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

OMV pumpa u Ćelijama ubedljivo najgora pumpa!!

Odbijaju na kasi uz izgovor da je predaja smene, o usluzi u kafani da ne pricam, prljav objekat, prljave uniforme radnika, sluze pokvarene sendvice, katastrofa!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

... Dakle, kradu bajkeri, pa rasturaju.

kradu lopovi. ;)

Izvinjavam se. Kradu lopovi na motorima, pa rasturaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Na MOL pumpi (Madžarska- autoput) stanem da sipam benzin na povratku iz Bgd-a i evo ga,

rutinski sa raširenim nogamam da ga ne izdriblam. Stajao je i dok sam bio u redu na kasi.

Baš sam se setio ove teme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Od pisanja na ovoj temi malo sam eksperimentisao na OMV pumpi kod piramide, tipa stanem daleko i ne sidjem sa motora, zamolim lika iz obezbedjenja da mi doda crevo......parkiram pored ulaza gde je prodavnica i kasa, pre plaćanja, kako nikom ne bi smetao i čudo........nema neprijatnosti, naprotiv nasmejana lica pitaju za neke informacije u vezi motora.........da ih ne ureknem.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

...

PS: Dzaba pomerate motor da neko drugi sipa, pistolji ne rade dok se na kasi ne plati  :-\

Ja sam vrlo fobican dok ostavljam motor i ulazim da platim. Stalno imam neki ruzan predosecaj da ce neki pospani Turcin da ga pomeri par metara svojim sleperom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Dobio sam odgovor od OMV "Area manager-a":

 

Postovani g-dine Mirko,

Postovani gospodine Mirko meni je stvarno zao sto ste doziveli neprijatno iskustvo na nasim pumpama,sproveo sam istragu i razgovarao sa nasim Partnerima koji su zaduzeni za te Benziske stanice.Ljudi koji su bili te noci su vec kaznjeni i upozoreni da se takve stvari vise nedesavaju.Meni je zao sto ste doziveli neprijatno iskustvo.

Sto se tice obavestenja,reklamacija uvek smo dostupni tj.svaki sef na pumpi duzan je da vam da informaciju tj telefon za zalbe u OMV centrali.Drugo,postoji i knjiga utisaka na kojoj je utisnut nas broj telefona u slucaju da sef nezeli da vas informise,imate pravo daje trazite.

A sad da vam odgovorim na vasa pitanja i zapazanja:

-Sto se tice sipanja goriva na tocionom mestu, morate da ugasite motor i postoji znak upozorenja tj piktogram na servisnom stubu.Svi znaju da nemoraju da pomeraju auto ili motor sa tocionog mesta dok neplate racun,jer su se nase musterije navikle na nas vid usluge.I niko nepravi problem tj svira,sem novih musterija nenaviklih na nase usluge.

-Sto se tice duznosti nasih tocioca,oni su tu da bi pomogli vama i svakoj drugoj musteriji,to im je posao.I sami ste napisali kako vam je tezak motor i da je to problem,zato je i izasao da vam pomogne.

- U vasem komentaru ste i dali komentar da razumete nase probleme tj culi ste za bezanja,ali ste upravo uradili ono gde ste izazvali sumnju nasih ljudi,a to je, licili ste na coveka koji hoce da pobegne.

Osnovni bonton je upravo to sto ste trebali da uradite tj da skinete kacigu,da ugasite motor prilikom tocenuja goriva i da pustite naseg coveka da vam pomogne,jer za to je i placen.

-Niko vam nebrani da setate po pumpi,ali prvo se izmiri racun(tako je svuda u svetu,pa i kod nas) tj mozete ostati kod nas koliko hocete,nama je i drago da nam se musterije sto duze zadrze na pumpi,jer time i pozitivno uticemo na "Bezbednost saobracaja" ! Kao sto znate, kao nasa stara musterija,da su kod nas uvek najvece guzve tj upravo zbog usluge nasih ljudi na pumpama i da je to najcesci razlog i zbog kog dolaze tj vracaju nam se.Sami ste izjavili da ste da ste hteli da se okrepite,a mi to sve nudimo i zato i dolaze kod nas.Da ste zatrazili i da se osvezite pod tusem i to bi dobili kao uslugu,naravno besplatnu.

Vi g-dine Mirko,posto ste nasa stara musterija, znate da smo uvek bili uvek ispred konkurencije i nadam se da cete i dalje ostati nasa musterija.

 

 

 

eto, da nisam ovo pročitao, ne bih ni znao da je ustvari radnik pumpe bio besan i neprijatan prema meni zato što nisam dozvolio njemu da bude tako ljbazan i preparkira moj motor :) i da što sam izgledao sumnjivo :)  ::)

 

2a004f07ed32ad132b40440865fadcaf.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Muka mi je više od ovakvih "slobodoumnih" soljenja pameti, bonton, svi znaju,navikli...

 

Bio na Lukoilu ponovo, sipao gorivo u kantu za drugi skuter, stavio je u gepeg i namerno pošao prema izlazu sa gasom, sa kacigom svakako, naravno da se parkiram, tu su momci na pumpi i niko me nije ni pogledao niti reagovao kad sam uplio skuter i pošao. E to je ispravan dobroposlovni i domaćinski odnos sa poštovanjem kupaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

A sta je sa mravima i bajatim sendvicima kod iskljucenja za Valjevo?

Doduse,mravi su bili ljubazni i napustili sendvic ali u vitrini ostadose ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

pa da se nisi durio dobi bi poziv i na tuš  ;D ;D ;D naravno besplatno...

 

klasično corporate sra#"$

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Pošto sam se obraćao poslovođi pumpe na Adi zato što mi je stao auto usled taloga i vode i to se nije razumno završilo, ova priča o kontaktu iz knjige utisaka i blabla ne pije vodu. Za mene je OMV definitivno zbogom jer očigledno oni imaju dril da se tako ponašaju. Neću trošim više svoje vreme, ima lepših tema i dilema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

14-tu godinu tocim gorivo na pumpama sto u motor,sto u kola i nikada nisam imao problema.Mozda zato sto se drzim nekih uopstenih pravila a pri tome se nikome ne uvlacim.

Uvek skidam kacigu,jer me iovako nervira i nema razloga da se setam sa njom na glavi.

Ne znam zasto bi pomerao vozilo dok nisam platio gorivo.Automatski postajem potencijali bezac,sto je i normalno.

Ako me neko vredja na pumpi ili bilo gde istom merom bi mu i odgovorio.Ne bi ga prvi udario ali bi se branio i nogama i rukama ako bi fizicki bio napadnut.

I sam sam tradio na pumpi i nema sanse da neko sedne u auto a da prethodno nije namirio racun.Da li je neko dobar ili lopov ja ne znam ali nicije gorivo necu da placam.Vredjanje ne dolazi u obzir nego skretanje paznje da se prvo plati racun a posle moze i da igra go na pumpi ako hoce.

Svako ko bi pomerao vozilo pre izmirenja racuna neka se stavi u ulogu tocioca,covek natoci i sedne u (na vozilo),sta ce ga spreciti da ne plati racun.Naravno ako ga ne plati vama se skida sa plate

Interesuje me sta bi onda uradili,ali iskreno.

Plasticni balon nije merodavan za merenje kolicine goriva,jer kao sto je neko rekao siri se i povecava mu se zapremina a samim tim mere vise ne vrede.

Aparati na pumpama se bazdare u prisustvu inspekcije,znaci nikakvo muljanje ne dolazi u obzir.Da aparat krade na pet litara vise od jedne litre je ne moguce.

Isto tako ako krenete sa pumpe sa prikljucenim crevom za auto gas na pumpi nece biti nikakve stete!Crevo je iz dva dela i ima uticnicu sa ventilima koja je predvidjena za ovakve situacije.Ako se ovo desi,crevo se ponovo poveze bez ikakve stete.Vise stete moze biti na kolima nego na samoj pumpi.

U plinsku bocu u automobilu moze da stane vise litara gasa nego sto pise na atestu.

Dok sam radio na pumpi svakoj boci za domacinstvo smo proveravali obim jer se i one rasire.

E da jednom su mi uz gorivo na nisovoj pumpi natocili i malo vode,vise nikada nisam otisao na tu pumpu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Aparati na pumpama se bazdare u prisustvu inspekcije,znaci nikakvo muljanje ne dolazi u obzir.Da aparat krade na pet litara vise od jedne litre je ne moguce.

 

Ali, moguce je do jedne litre na 5...? Ako sam dobro shvatio... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Danas sipao na OMV-u sticajem okolnosti.

 

Nisam skidao kacigu i kada sam zavrsio sa tocenjem, prisao mi je neki cikica u beloj kosulji i stao pored mene.

 

Dok sam tocio bio je na par koraka od mene, a kada sam zavrsio sa tocenjem stao je pored motora.

 

Upitao sam ga zasto mi tako gleda motor i oterao ga.

 

Bilo mi ga zao posle.

 

Kradu ih sigurno, a sta ce on mukica da radi, i koga ce on da spreci?

 

Nisam ponosan na reakciju, ali ne mogu da verujem da je stao uz motor, izgledalo je kao da mi gleda sta imam ispod sedista, jer sam isto digao ne bi li izvadio novcanik.

 

Ja sam bio ljut zbog reakcije u prvom postu ove teme ( koja je otisla na drugu stanu ), eto vratio sam im.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Danas me je popreko pogledao jedan pekar. Ne znam za Vas, ali ja od sutra leba ne jedem.

 

Od sutra?

Prestajemo danas.

 

Bezveze ti komentar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: gilera runner 200 vxr

siapm gorivo na OMV pumpi na banjici ... nikada nisam imao nikakav problem niti neprijatnost ... apsolutno nishta ....

 

prosuo sam gorivo jednom prilikom, radnik je doshao sa nekim maramicama da brishe shto sam prosuo ...

a sipam tu vec godinu dana ....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC 750 XA, Yamaha BT 1100

Dobio sam odgovor od OMV "Area manager-a":

 

Postovani g-dine Mirko,

Postovani gospodine Mirko meni je stvarno zao sto ste doziveli neprijatno iskustvo na nasim pumpama,sproveo sam istragu i razgovarao sa nasim Partnerima koji su zaduzeni za te Benziske stanice.Ljudi koji su bili te noci su vec kaznjeni i upozoreni da se takve stvari vise nedesavaju.Meni je zao sto ste doziveli neprijatno iskustvo.

Sto se tice obavestenja,reklamacija uvek smo dostupni tj.svaki sef na pumpi duzan je da vam da informaciju tj telefon za zalbe u OMV centrali.Drugo,postoji i knjiga utisaka na kojoj je utisnut nas broj telefona u slucaju da sef nezeli da vas informise,imate pravo daje trazite.

A sad da vam odgovorim na vasa pitanja i zapazanja:

-Sto se tice sipanja goriva na tocionom mestu, morate da ugasite motor i postoji znak upozorenja tj piktogram na servisnom stubu.Svi znaju da [b]nemoraju da pomeraju auto ili motor sa tocionog mesta dok neplate racun,[/b]jer su se nase musterije navikle na nas vid usluge.I niko nepravi problem tj svira,sem novih musterija nenaviklih na nase usluge.

-Sto se tice duznosti nasih tocioca,oni su tu da bi pomogli vama i svakoj drugoj musteriji,to im je posao.I sami ste napisali kako vam je tezak motor i da je to problem,zato je i izasao da vam pomogne.

- U vasem komentaru ste i dali komentar da razumete nase probleme tj culi ste za bezanja,ali ste upravo uradili ono gde ste izazvali sumnju nasih ljudi,a to je, licili ste na coveka koji hoce da pobegne.

Osnovni bonton je upravo to sto ste trebali da uradite tj da skinete kacigu,da ugasite motor prilikom tocenuja goriva i da pustite naseg coveka da vam pomogne,jer za to je i placen.

-Niko vam nebrani da setate po pumpi,ali prvo se izmiri racun(tako je svuda u svetu,pa i kod nas) tj mozete ostati kod nas koliko hocete,nama je i drago da nam se musterije sto duze zadrze na pumpi,jer time i pozitivno uticemo na "Bezbednost saobracaja" ! Kao sto znate, kao nasa stara musterija,da su kod nas uvek najvece guzve tj upravo zbog usluge nasih ljudi na pumpama i da je to najcesci razlog i zbog kog dolaze tj vracaju nam se.Sami ste izjavili da ste da ste hteli da se okrepite,a mi to sve nudimo i zato i dolaze kod nas.Da ste zatrazili i da se osvezite pod tusem i to bi dobili kao uslugu,naravno besplatnu.

Vi g-dine Mirko,posto ste nasa stara musterija, znate da smo uvek bili uvek ispred konkurencije i nadam se da cete i dalje ostati nasa musterija.

 

 

 

eto, da nisam ovo pročitao, ne bih ni znao da je ustvari radnik pumpe bio besan i neprijatan prema meni zato što nisam dozvolio njemu da bude tako ljbazan i preparkira moj motor :) i da što sam izgledao sumnjivo :)  ::)

 

2a004f07ed32ad132b40440865fadcaf.jpg

 

 

Nemoraju nije isto što i nesmeju!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Pozitivno je sto se neko obratio u ime OMV-a. E sad, druga je prica sta je covek ovim svojim izlaganjem uspeo da postigne.

Da je nama neprijatno kao musterijama = jeste, a da njima kradu gorivo = tacno je. Ali zato sto necu ja da resavam njihove probleme i takodje necu da me popreko gledaju dok im ostavljam pare = zbogom dok se nesto ne izmeni, dok ne smisle neki drugi sistem. Ne moram ispraviti krivu Drinu, ali necu ni da se nerviram. A oni neka zaposljavaju besne tocioce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6821 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ako ti je bas poslao onakav tekst, taj lik mu dodje nesto kao nepismen. Ne ume reci da odvaja i da odvaja posle zareza. Ajd' razumem recimo na forumu, SMS, ljudi pisu kako im je lakse, ali kada su ovakvi slucajevi u pitanju ipak treba biti ozbiljan jer to lice predstavlja kompaniju. To me samo podseca na ono da je taj lik neki saban kojeg su pokupili ko zna odakle da kulturno otkacinje ljude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 230 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: CB 600 F

Ako ti je bas poslao onakav tekst, taj lik mu dodje nesto kao nepismen. Ne ume reci da odvaja i da odvaja posle zareza. Ajd' razumem recimo na forumu, SMS, ljudi pisu kako im je lakse, ali kada su ovakvi slucajevi u pitanju ipak treba biti ozbiljan jer to lice predstavlja kompaniju. To me samo podseca na ono da je taj lik neki saban kojeg su pokupili ko zna odakle da kulturno otkacinje ljude.

Bas sam to hteo da prokomentarisem. Ako su im menadzeri takvi, sta od tocilaca da ocekujemo?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja