Jump to content

Moto Zajednica

OMV SRBIJA omalovažava motoriste!!

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6488 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Iskreno mrzelo me je da čitam sve postove ali sam pročitao dosta njih, pa bih i ja neku da prozborim o ovoj temi.

 

Prvo neko je spomenuo Petrol i da se mora skinuti kaciga kada se ulazi u market, što nije istina i nebuloza je, možda ste mislili na Jugopetrol ali to je već druga firma.

Što se tiče pomeranja motora, auta ili čega već, bitno je da se ne pomera sa točionog mesta iz jednog prostog razloga a to je zato što je aparat posle završenog točenja blokiran sve dok se ne naplati na kasi, tek kada se naplati neko drugi može da toči , veoma, veoma često se desi da neko pomeri svoje vozilo sa aparata i udje unutra da plati , unutra je gužva i čeka u redu, osoba jkoja je stajala iza vas pokušava da natoči ali ne može pošto je aparat još uvek blokiran i onda nastaju problemi...

 

Sad ovakvo ponašanje radnika OMv-a je neprihvatljivo, radnik je tu da usluži da na svaki način udovolji mušteriji a ne da vredja i psuje, pa kakav god razlog da ima, problem je što veliki deo tih begova sam radnik mora da plati od svoje crkavice, a ne plaća firma i onda se svi plaže da im se ne desi da u mesto plate treba još nešto da dodaju kad krenu kući, ali naravno to nije opravdanje.

 

Žalosno je što stvarno veliki broj begova prave baš motoristi.

 

Natočio, otišo na kasu, platio i resetovo pištolj, idem u toalet, vršim nuždu ili perem ruke, umivam se, vraćam se nazad,  prelistavam novine, ponovo u red na kasi i to traje traje. Neki kažu bolite uvo za onog iza, da al i ja sam nekad drugi iza drugog a on iza drugog i tako umesto čekanja od minut to može trajati nekoliko puta nepotrebno duže. Nisam od onih koji čim zasite svojiu stražnjicu odmah prestaju da misle na druge jer i ja budem nekad taj koji čeka.

 

Na aparatu postoji lampica koja sija kad je omogućeno točenje, e sad što neko ne ume da rukuje, to je njegov problem, a i to se rešava običnom tablom obaveštenja da se ne pokušava točenje dok se ne upali svetlo.

 

Na Petrolu u Beogradu, Radnička, niko od osoblja ni ne nagoveštava bilo kakvu podzrivost a kamoli da zahteva da se skine kaciga. Tako je na većini pumpi osim kod "brata" Pacolija.

 

@Pop, krađa ima svuda i sve više ih je, mi smo siromašni, nije za opravdanje već kao činjenica. Ne treba neko da izgubi glavu. Problem postoji i  razumem radnike, al ne treba generalno nipodaštavanjem svih motorista rešavati problem samoinicijativom akcijom. Beže i automobili sa mnogo većim količinama goriva. Nek ide naplata na licu mesta, svima bi mnogo komfornije bilo da plate ne silazeći sa motora i ne skidajući rukavice i šetkajući se po vrućini ili čekajući red na kasi. Sve je to mnogo složenije neko što izgleda al nisam za to da se sve svali na motoriste, uglavno ne opravdano. Takav vam je posao pa nađite rešenje kako treba al da ne bude po našim leđima i neprikosnovenom dostojanstvu.

 

@Severin.Uh, ovo sa mravima, baš degute, a talno pokušavaju da nametnu kupovinu sendviča i to m i smeta jako. Odmah inspekciju, takva hrana može izazvati opasno trovanje.

 

@Vlajko, imam i ja svoju lokalnu pumpu na kojoj sam se  sa svim momcima znao al džabe kad zakidaju samo tako. Sad točim tu samo kad nemam kud.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

@Severian

 

Trebalo je da zoves Saleta ili Rajka... A trebalo je i da svratis, bez obzira na problem. Drugi put, ispravi gresku ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8145 postova

@Severian

 

Trebalo je da zoves Saleta ili Rajka... A trebalo je i da svratis, bez obzira na problem. Drugi put, ispravi gresku ;)

 

Ispravicu, ispravicu...

 

PS: od Rajka sam i dobio tel... al' u medjuvremenu brat vec stigao (imao izgovor da jurca kroz avalske krivine ;))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

evo sad videh temu,mislo sam da sam lud al ispade da nisam...

dešavanje omv-krnjača kod mosta:

na toj pumpi sam redovno točio gorivo(svaki dan,takav mi posao) i noću svraćao sa kolegama na kaficu...

dolazim bajkom oko 7-8 predveče,podižem kacigu(pola kacige) čisto iz navike,

gasim bajk i otvaram čep(drugačije nemože zbog ključa),sipam gorivo,taman za crvenu,

zatvaram čep,palim bajk,i neko me zaskače sa leđa i hvata za desnu ruku,

znajući u kakvoj zemlji živim(i radim)refleksno otresam lika i krajičkom oka vidim da nosi plavo zelenu uniformu,besan ubacujem u prvu i ispred vrata(oko 10metara),

za to vreme vidim da svi u istim uniformama+obezbeđenje istrčavaju na vrata a i ja na ista samo od spolja,ja bi unutra a oni napolje...

ispade teška rasprava,a što je najcrnje sve ih znam i to dobro a i oni mene(al me neznaju na motoru...ccc)...

u svakom slučaju posle nekih 20tak minuta svi zajedno smo se u kancelariji smejali uz snimke sa kamere(sem lika koji je popio patos)...

šta reći,pravdaju se da sami plaćaju minuse a plate su im oko 18-20000din

sve u svemu vrlo neprijaatno iskustvo...

ja više ne idem na omv,euro dizel kupujem na dorćolu zbog cene a benzin sipam gde stignem,najčešce lukoil...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6488 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

evo sad videh temu,mislo sam da sam lud al ispade da nisam...

dešavanje omv-krnjača kod mosta:

na toj pumpi sam redovno točio gorivo(svaki dan,takav mi posao) i noću svraćao sa kolegama na kaficu...

dolazim bajkom oko 7-8 predveče,podižem kacigu(pola kacige) čisto iz navike,

gasim bajk i otvaram čep(drugačije nemože zbog ključa),sipam gorivo,taman za crvenu,

zatvaram čep,palim bajk,i neko me zaskače sa leđa i hvata za desnu ruku,

znajući u kakvoj zemlji živim(i radim)refleksno otresam lika i krajičkom oka vidim da nosi plavo zelenu uniformu,besan ubacujem u prvu i ispred vrata(oko 10metara),

za to vreme vidim da svi u istim uniformama+obezbeđenje istrčavaju na vrata a i ja na ista samo od spolja,ja bi unutra a oni napolje...

ispade teška rasprava,a što je najcrnje sve ih znam i to dobro a i oni mene(al me neznaju na motoru...ccc)...

u svakom slučaju posle nekih 20tak minuta svi zajedno smo se u kancelariji smejali uz snimke sa kamere(sem lika koji je popio patos)...

šta reći,pravdaju se da sami plaćaju minuse a plate su im oko 18-20000din

sve u svemu vrlo neprijaatno iskustvo...

ja više ne idem na omv,euro dizel kupujem na dorćolu zbog cene a benzin sipam gde stignem,najčešce lukoil...

 

To je incident koji oni samoshvatajući provociraju. Očigledno bi te oborili bez razmišljanja, možda potegli oružje. Radnik je popio patos tvojim refleksom, na sreću ništa, a mogao je da tresne glavom o pod i ne daj Bože. Isto tako i ti. Ovo što je uradio radnik je klasičan siledžijski nasrtaj, trebo si da odmah zovneš policiju i prijaviš napad, sve se vidi na snimku. I narvno tražiš obeštećenje i od preduzeća.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Lincujmo Pavela !

Em vozi taksi em oce da bezi a nije platio.

 

Em sipa euro dizel... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Мønsтеr 620 i.e.

Pacoli je gazda - izgluglajte malo o njemu ;)

Огроман разлог за заобилазак ОМВ пумпи. На страну уваљивање Милка чоколади на распродаји. Сипам до 10000 дин месечно само на МОЛу у Јерковићу. Толико месечно ОМВ губи од мене, а неки тамо МОЛ добија. Право избора сваког купца.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

evo sad videh temu,mislo sam da sam lud al ispade da nisam...

dešavanje omv-krnjača kod mosta:

na toj pumpi sam redovno točio gorivo(svaki dan,takav mi posao) i noću svraćao sa kolegama na kaficu...

dolazim bajkom oko 7-8 predveče,podižem kacigu(pola kacige) čisto iz navike,

gasim bajk i otvaram čep(drugačije nemože zbog ključa),sipam gorivo,taman za crvenu,

zatvaram čep,palim bajk,i neko me zaskače sa leđa i hvata za desnu ruku,

znajući u kakvoj zemlji živim(i radim)refleksno otresam lika i krajičkom oka vidim da nosi plavo zelenu uniformu,besan ubacujem u prvu i ispred vrata(oko 10metara),

za to vreme vidim da svi u istim uniformama+obezbeđenje istrčavaju na vrata a i ja na ista samo od spolja,ja bi unutra a oni napolje...

ispade teška rasprava,a što je najcrnje sve ih znam i to dobro a i oni mene(al me neznaju na motoru...ccc)...

u svakom slučaju posle nekih 20tak minuta svi zajedno smo se u kancelariji smejali uz snimke sa kamere(sem lika koji je popio patos)...

šta reći,pravdaju se da sami plaćaju minuse a plate su im oko 18-20000din

sve u svemu vrlo neprijaatno iskustvo...

ja više ne idem na omv,euro dizel kupujem na dorćolu zbog cene a benzin sipam gde stignem,najčešce lukoil...

 

To je incident koji oni samoshvatajući provociraju. Očigledno bi te oborili bez razmišljanja, možda potegli oružje. Radnik je popio patos tvojim refleksom, na sreću ništa, a mogao je da tresne glavom o pod i ne daj Bože. Isto tako i ti. Ovo što je uradio radnik je klasičan siledžijski nasrtaj, trebo si da odmah zovneš policiju i prijaviš napad, sve se vidi na snimku. I narvno tražiš obeštećenje i od preduzeća.

 

 

Ko je ovde isprovocirao incident??

 

 

p.s.: Zar sam ja nepismen??

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6488 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Šta ko, pa radnik pumpe. Eventalni pokušaj krađe, koji treba dokazati, tek može nastati odlaskom sa pumpe, dok je unutar, može se kretati kako hoće, ko u svakoj drugoj radnji odnosno prodajnom objektu. Ja znam da Tomo ti braniš pumpu sa svog aspekta i potpuno te razumem al na to se nema prava, ne postoje nepisana pravila jer onda svako može da ih propisuje, tumači i što je naj opasnije, sprovodi. Svako ovakvo ponašanje radnika na pumpi je protiv zakonito, nasilničko i sa mogućim teškim posledicama i kao takvo podleže sankcionisanju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Pazi Tomo, postupak radnika koji ga je zaskocio, pre nego sto je napustio pumpu, cak i kod nas uz malo boljeg advokata moze da bude okarakterisan kao fizicki napad, pa da se gazda ceska od odstete... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Da, da, ali za to vreme ode benzin, bolje drž ga.... možeš ti biti advokat nekome.

 

(Ne) znam šta bi TI radio, da si u koži prodavača-čuvara.

 

Svi koji se ovde borite za "pravdu": zašto uopšte imate čuvare na pumpama?

 

Zašto u deželi na pumpama nema toga?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

evo sad videh temu,mislo sam da sam lud al ispade da nisam...

dešavanje omv-krnjača kod mosta:

na toj pumpi sam redovno točio gorivo(svaki dan,takav mi posao) i noću svraćao sa kolegama na kaficu...

dolazim bajkom oko 7-8 predveče,podižem kacigu(pola kacige) čisto iz navike,

gasim bajk i otvaram čep(drugačije nemože zbog ključa),sipam gorivo,taman za crvenu,

zatvaram čep,palim bajk,i neko me zaskače sa leđa i hvata za desnu ruku,

znajući u kakvoj zemlji živim(i radim)refleksno otresam lika i krajičkom oka vidim da nosi plavo zelenu uniformu,besan ubacujem u prvu i ispred vrata(oko 10metara),

za to vreme vidim da svi u istim uniformama+obezbeđenje istrčavaju na vrata a i ja na ista samo od spolja,ja bi unutra a oni napolje...

ispade teška rasprava,a što je najcrnje sve ih znam i to dobro a i oni mene(al me neznaju na motoru...ccc)...

u svakom slučaju posle nekih 20tak minuta svi zajedno smo se u kancelariji smejali uz snimke sa kamere(sem lika koji je popio patos)...

šta reći,pravdaju se da sami plaćaju minuse a plate su im oko 18-20000din

sve u svemu vrlo neprijaatno iskustvo...

ja više ne idem na omv,euro dizel kupujem na dorćolu zbog cene a benzin sipam gde stignem,najčešce lukoil...

 

gore sam boldovao ali evo jos jednom izdvojen tvoj postupak od ostalog teksta - upravo onako kako ga je video radnik pumpe:

 

"...dolazim bajkom oko 7-8 predveče,podižem kacigu(pola kacige) čisto iz navike,

gasim bajk i otvaram čep(drugačije nemože zbog ključa),sipam gorivo,taman za crvenu,

zatvaram čep,palim bajk... ubacujem u prvu....i ispred vrata(oko 10metara)"

 

nemoj da se ljutis - zaista ne branim pumpadziju niti imam razloga za to. Ali sve sto si uradio - uradio si identicno onome sto rade lopurde koje kradu/otimaju gorivo. i realno nemas pravo da ocekujes da nesrecnik koga je sef/poslodavac zaduzio da spreci lopurde da kradu gorivo, dakle da ocekujes da on zna da ces ti samo "oko 10 metara" a ne 10 kilometara.

 

sad mozemo mi da pricamo "niko nema prava da me tretira kao krivog dok se ne dokaze..." bla bla bla. Jednostavno ako hoces da se osecas i da te tretiraju kao gospodina na pumpi i u zivotu onda se ponasaj kao gospodin: opusteno...stani, skini kacigu...natoci na miru, idi plati tako da ti ljudi vide lice, oci, gospodski pogled...nasmesi se plavusi na kasi, izadji, poguraj ili tek tad upali motor i pomeri ga tih 10 metara...i svi ce biti srecni...a ti najvise - potpisujem.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Covek je rekao da ga svi znaju na toj pumpi, pa se verovatno opustio zbog toga i zaboravio da ga nisu prepoznali... Nesporazum...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

pa nismo u amerikama pa da vam prodje to kao napad...

 

da prodje kao pokusaj kradje, ok, ali napad, oces malo sutra...

 

mnogo bre gledate fox crime

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6488 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

@Tomo.E nemoj, ne vređam te nit imam nameru. Zaista kapiram probleme koji postoje na pumpi i da ljudi sami pokrivaju štetu i da nastoje da na svaki način to spreče. Al to ne može i ne sme da bude na ovakve načine, ograničavanjem slobode potrošačima postavljanjem nekakvih svojih pravila koja se mogu izroditi u tragične posledice. Svaki Sud i Sudija bi nepobitno osudio postupak radnika gledajući ceo tok događaja. Problem krađe morate ili prihvatiti kao rizik posla ili naći neko neutralno rešenje.

 

Uđoše postovi u međuvremenu. @Kočo, timem što je neko uradio nešto identično ko što rade lopovi ne znači da je ukrao, asocijacije ne mogu biti osnov za donošenje presude ko u ovom slučaju. Ja očekujem da me prihvate kakvim jesu, poštenim. Lopov bio sa crnom kacigom i šta sad, svi sa crnom su lopovi i udri motkom, jer je identično... Ne, to tako ne može.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

ma ljudi dobro je,ponavljam,ja na toj pumpi visio i danju i noću,znaju me malte ne i golog,ali...ono ali devojačku sreću kvari...kapiram da lik odpozadi nije video ko je na bajku,kapiram da je baš tako izgledalo kao da ću da zapalim,kažem posle smo se smejali i gledali snimak,sve sam ja kao i svaki dan najopuštenije odradio a pomerio bajk u nameri da uđem i ispozdravljam se sa svim zaposlenima,uključujući i dotičnog koji je završio na patosu,

nego bilo mi krajnje neprijatno,pored sve dobre volje da provodim vreme tamo više neidem,

a i ja sipam za 30-40000 svakog meseca,suvog keša + za bajk al to se ne računa u trošak...

sad mogu misliti kako bi bilo nekom drugom ko je samo svratio da dolije i kupi bananicu,ili nedaj bože stranac neki...

kako bi nas izreklamirali do OO-ca

al drago mi je da drže kriterijum za sve,ja mislio da su samo na mene bacili pik...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6488 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

@Tomo, zašto nema u deželi, nemoj da nipodaštavaš ovu jadnu zemlju, da ne politiziramo.

 

@Kočo.Ja sam Gospodin i neću dozvoliti da mi neko određuje kako da se ponašam da bi se osećo tako u njegovim očima. A on bi trebao da nauči kako da se ponaša dostojnim Gospodina kupca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800FI

Ja uvek sipam na MOL-u. I to sipam sa kacigom na glavi, sa istom udjem da platim, sednem na bajk i pravac kuci. Ama bas nikad nisam imao neku losu situaciju... A sto se tice OVM-a....odavno sam prestao da sipam kod njih...em kvalitet em lopurde....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

Lincujmo Pavela !

 

Em vozi taksi em oce da bezi a nije platio.

a bre dobro to da vozim taksi je raspravljeno,

i ti voziš R-a pa ja ne linčujem,mada bi izgleda trebalo...

i ja imam svašta da kažem za R-ovce...

(sem ćelave ovce u fila papučama)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

@Tomo.E nemoj, ne vređam te nit imam nameru. Zaista kapiram probleme koji postoje na pumpi i da ljudi sami pokrivaju štetu i da nastoje da na svaki način to spreče. Al to ne može i ne sme da bude na ovakve načine, ograničavanjem slobode potrošačima postavljanjem nekakvih svojih pravila koja se mogu izroditi u tragične posledice. Svaki Sud i Sudija bi nepobitno osudio postupak radnika gledajući ceo tok događaja. Problem krađe morate ili prihvatiti kao rizik posla ili naći neko neutralno rešenje.

 

Uđoše postovi u međuvremenu. @Kočo, tom što je neko uradio nešto identično ko što rade lopovi ne znači da je ukrao, asocijacije ne mogu biti osnov za donošenje presude ko u ovom slučaju. Ja očekujem da me prihvate kakvim jesu, poštenim. Lopov bio sa crnom kacigom i šta sad, svi sa crnom su lopovi i udri motkom, jer je identično... Ne, to tako ne može.

 

Ja ti potpisujem da bi taj pumpadzija u ovom slucaju (naglasavam u ovom slucaju) bio nagradjen od strane poslodavca a oslobodjen svake optuzbe od strane bilo kog suda - za savesno obavljanje svog posla.

 

To ti je isto kao kada bi ti u samoposluzi stavio robu u korpu i krenuo na ulaz umesto na izlaz tj. prema kasi sa objasnjenjem da si nameravao da platis ali eto - ti si navikao da placas tako sto ces na kasu doci ne onuda i onako kako svi ostali nego "na svoj nacin". Naravno u samoposlugama ne pise nigde striktno kuda i na koji nacin se placa - to je stvar koja se podrazumeva. I naravno ti mozes i u samoposluzi da krenes da platis preko parkinga ali onda nemas pravo da se ljutis sto nisu svi obdareni telepatijom. Benzinske pumpe su od skora postale samoposluge i kao sto ljudi u obicnim samoposlugama obavljaju placanje na "bezbolan" i podrazumevan nacin, tako bi i na pumpama trebalo da se ponasaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6488 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Nisi u pravu. Ovo je klasičan napad. Ni Policija nema pravo da dejstvuje bez predhodnog upozorenja a kamoli neko ovako. Ne sumnjam da bi Pacoli nagradio radnika. A napad na mušteriju savesno sa predumišljajem izvršeno delo pri čemu je izazvao opasnost sa mogućim teškim posledicama.

 

Nemoj da porediš samoposlugu sa ovim. Ovde čovek nije prošao liniju naplate, kasu niti prošao izlaz niti čak pošao ka njemu. Nemoj molim te da podstrekuješ ovakvo slobdno tumačenje nečije kretnje. Paljenje motora nije krivično delo i niko nema pravo tako da ga okarkteriše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Nisi u pravu. Ovo je klasičan napad. Ni Policija nema pravo da dejstvuje bez predhodnog upozorenja a kamoli neko ovako. Ne sumnjam da bi Pacoli nagradio radnika. A napad na mušteriju savesno sa predumišljajem izvršeno delo pri čemu je izazvao opasnost sa mogućim teškim posledicama.

 

Nemoj da porediš samoposlugu sa ovim. Ovde čovek nije prošao liniju naplate, kasu niti prošao izlaz niti čak pošao ka njemu. Nemoj molim te da podstrekuješ ovakvo slobdno tumačenje nečije kretnje. Paljenje motora nije krivično delo i niko nema pravo tako da ga okarkteriše.

 

OK predajem se. Izneo sam svoje misljenje i ostavljam mogucnost da je ono pogresno.  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Kolege i prijatelji, moram da primetim, da nesto ozbiljno ne valja na OMV pumama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja