Jump to content

Moto Zajednica

II HUMANITARNA USKRŠNJA AKCIJA- KULINA 2010

Recommended Posts

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Kako god da idete, od Aleksinca do Kuline ćete voziti polako. Takav je put. Tamo planirajte dva sata zbog "otežanih okolnosti". Za povratak računajte da ćete opet polako voziti ili do auto-puta ili do Kruševca preko Jastrebca ili kuda već, jer imate dobar deo lošeg puta, naročto izlaz iz Kuline prema Jastrebcu (delovi bez asfalta, rupetine...). Preko samog Jastrebca imate rizle na tone, zimus nije bio obeležen put ali je bar nov i gladak. Pošto ima mnogo oštrih krivina, preporučujem oprez.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Provereno se ne radi,cak sam nacuo da se nece raditi ni ponedeljak tako da...ajmo ajde svi u napad!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Provereno se ne radi,cak sam nacuo da se nece raditi ni ponedeljak tako da...ajmo ajde svi u napad!

U normalnim firmama..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Drugari, a na koji telefon ja mogu da kazem nekom, kako ''neko'',tj neke firme, nepostuju drzavne praznike, i tera nas da radimo. Ili je to gazdina slobodna volja  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Odbor za ljudska prava gradjana?

Mada,ipak je to privatnik....jbg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8245 postova

Drugari, a na koji telefon ja mogu da kazem nekom, kako ''neko'',tj neke firme, nepostuju drzavne praznike, i tera nas da radimo. Ili je to gazdina slobodna volja  ???

 

U principu, po Zakonu firme imaju pravo, da ukoliko to proces rada/radnog mesta zahteva rade i u toku drzavnih praznika.

 

Da nije tako, ne bi imali gde ni hleb da kupimo ;).

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Beograd

Drugari, a na koji telefon ja mogu da kazem nekom, kako ''neko'',tj neke firme, nepostuju drzavne praznike, i tera nas da radimo. Ili je to gazdina slobodna volja  ???

Brate jesi ti to  ozbiljan ?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Drugari, a na koji telefon ja mogu da kazem nekom, kako ''neko'',tj neke firme, nepostuju drzavne praznike, i tera nas da radimo. Ili je to gazdina slobodna volja  ???

Brate jesi ti to  ozbiljan ?

 

 

Bato, dizi rucnu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Da li mogu predloziti da rucak pomjerimo sto kasnije i blize Beogradu, ili cak u Beogradu? Tako da putujemo sto vise danju, jer ce se kolona razvuci u uslovima smanjene vidljivosti?

 

Kao i obicno - odlican predlog.

 

Kada se vratimo u Bg, ako budemo raspolozeni, mozemo na veceru (ko je rekao Trpeza, MML? ;))

 

A Sale, posto mora da pazi sta jede, da vrati pikape... ;).

 

 

 

 

 

Sad nesto citam i razmisljam ( cuj Bosanac pa razmislja  ;D  )

postoji mogucnost, normalno ako ste zainteresovani,da umesto Trpeze idemo u Balansero.

Sednemo lepo u domacoj atmosferi u Balansero, narucimo klopu iz Milana i uzivamo.

U svakom slucaju ustedecemo min 500 kinti po glavi a picemo i jescemo bolje.

Tu blizu ima i pranje kola.

Ako bude lepo vreme mozemo i u basti.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Da li mogu predloziti da rucak pomjerimo sto kasnije i blize Beogradu, ili cak u Beogradu? Tako da putujemo sto vise danju, jer ce se kolona razvuci u uslovima smanjene vidljivosti?

 

Kao i obicno - odlican predlog.

 

Kada se vratimo u Bg, ako budemo raspolozeni, mozemo na veceru (ko je rekao Trpeza, MML? ;))

 

A Sale, posto mora da pazi sta jede, da vrati pikape... ;).

 

 

 

 

 

Sad nesto citam i razmisljam ( cuj Bosanac pa razmislja  ;D   )

postoji mogucnost, normalno ako ste zainteresovani,da umesto Trpeze idemo u Balansero.

Sednemo lepo u domacoj atmosferi u Balansero, narucimo klopu iz Milana i uzivamo.

U svakom slucaju ustedecemo min 500 kinti po glavi a picemo i jescemo bolje.

Tu blizu ima i pranje kola.

Ako bude lepo vreme mozemo i u basti.

 

 

 

Meni zvuci dobro

Glasam za ovaj predlog

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8245 postova

Meni zvuci dobro

Glasam za ovaj predlog

 

Zato sto ste svi mesozderi ;) pa da li Milan baci na plotnu ili restoran - svejedno... :D :D :D. Sto bi rekao jedan moj poznanik, kada je jednom dilema bila ici u kafanu ili rostiljati u sopstvenoj reziji - "necu da sami rostiljamo, u (tom i tom) restoranu ima i jos nesto osim spaljenih leseva ubijenih zivotinja" :D :D

 

Salim se - najlakse je za hranu. Kada se vratimo u BG, videcemo ko je za sta i za gde raspolozen... To je najmanji problem.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Jeste li razmisljali o ljudima koji nisu iz BGD a. Mozda bi se i oni druzili. Cilj je da se vidimo i sa ljudima iz unutrasnjosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12370 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

I ja nešto slično razmišljam Daki. Možda da ipak idemo Ibarskom po tvom predlogu i da prođemo kroz što više gradova, sigurno bi nam se pridružilo više motociklista usput?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Bas tako, ipak bi smo prosli pored vecih gradova i tu bi se skupila neka ekipa. Ljig, G. Milanovac, Cacak, Kraljevo, V. Banja, Trstenik, Krusevac...

A i mislio sam na klopu i druzenja, negde u unutasnjosti gde bi i neki ljudi koji nisu iz Beograda seli, popili picence sa nama, pa bi ih upoznali i uklucili u akcije buduce.

  Hajde da vidimo ima li odgovora i interesovanja ljudi iz gore navedenih gradova, pa da se dogovaramo. Ako se niko ne prijavi, onda nista...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Sto bi rekli stari ljudi Veliki Petak i vojska posti,mozda je neko zaboravio pa samo da podsetim ukoliko neko to praktikuje,ja postim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Bas tako, ipak bi smo prosli pored vecih gradova i tu bi se skupila neka ekipa. Ljig, G. Milanovac, Cacak, Kraljevo, V. Banja, Trstenik, Krusevac...

A i mislio sam na klopu i druzenja, negde u unutasnjosti gde bi i neki ljudi koji nisu iz Beograda seli, popili picence sa nama, pa bi ih upoznali i uklucili u akcije buduce.

  Hajde da vidimo ima li odgovora i interesovanja ljudi iz gore navedenih gradova, pa da se dogovaramo. Ako se niko ne prijavi, onda nista...

Ukoliko se ne jave - Beograd!  ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Angažovanjem Tomerca i njegove lepše polovine, deca i roditelji iz vrtića "Fantazija" su se priključili našoj akciji. Skupljeno je dosta garderobe,doniran je jedan laptop, a deca iz vrtića crtaju uskršnje čestitke za decu iz Kulina.

Novčane priloge su dostavili Tomerc i Brmbrm (Brmbrm je donirao dosta polovne garderobe).

Zahvaljujem se članovima na ažurnosti i poštovanju rokova, kao i na spremnosti da podrže Uskršnju akciju.

Takođe bi pozvala motoriste iz gradova kroz koje prolazimo da se pridruže našem humanitarnom karavanu i da time uveličaju ovu akciju!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

I ja nešto slično razmišljam Daki. Možda da ipak idemo Ibarskom po tvom predlogu i da prođemo kroz što više gradova, sigurno bi nam se pridružilo više motociklista usput?

 

Bas tako, ipak bi smo prosli pored vecih gradova i tu bi se skupila neka ekipa. Ljig, G. Milanovac, Cacak, Kraljevo, V. Banja, Trstenik, Krusevac...

A i mislio sam na klopu i druzenja, negde u unutasnjosti gde bi i neki ljudi koji nisu iz Beograda seli, popili picence sa nama, pa bi ih upoznali i uklucili u akcije buduce.

  Hajde da vidimo ima li odgovora i interesovanja ljudi iz gore navedenih gradova, pa da se dogovaramo. Ako se niko ne prijavi, onda nista...

 

Dobro bre vas dvojica  >:( danas ceo dan sedimo tamo u laboratoriji i sminkamo konjice za put a ja sada prvi put cujem za Ibarsku  ???  Sto bre zbunjujete zabunu. ;D 

 

Ibarskom do Kulina imamo 280km sto je bar 40 km duzi put. Ako pri tome hocete da udjemo (do centra) svakog od ovih gradova koje ste pomenuli onda racunajte i na vise kilometara i vise vremena koje cemo izgubiti. Ako cemo ici na obilaznice tj. ako necemo svracati u te gradove onda zasto bismo isli Ibarskom. Pri tome svi znamo kako je voziti po Ibarskoj magistrali i po cemu je ona "omiljena" kod motorista.

 

U predlozenoj ruti (koja je daleko opustenija za voznju a kraca) imamo gradove: Smederevo, V. Plana, Lapovo, Jagodina, Cuprija, Paracin, Krusevac - u kojima sigurno ima isto tako motorista i clanova foruma...uostalom Duki nam se javio i covek racuna da nam se prikljuci negde oko Jagodine. Ibarskom od vecih gradova imamo samo Cacak i Kraljevo (Ljig, G. Milanovac, V. Banja, Trstenik su na nivou ili plus/minus kao i ovi koji su u predlozenoj ruti) :-\ )

 

Ajde, ne insistiram - kako god se dogovorimo ali moramo da se dogovorimo sto pre da bi ljudi van Beograda koji hoce da se pridruze mogli da planiraju kako ce to uraditi.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja