Jump to content

Moto Zajednica

II HUMANITARNA USKRŠNJA AKCIJA- KULINA 2010

Recommended Posts

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3VD

1.  KochaMatori

2.  Loshmi Capo

3.  Daki

4.  Arakis

5.  severian

6.  tomerc

7.  zika56 (prikljucuje se na teritoriji opst. Aleksinac)

8.  Duki (prikljucuje se u Jagodini ili tu negde)

9.  Popsy

10. Pit (prikljucuje se u Tesici)

11. Pablo

12. Dzambo

13. Caponord

14 Turbopedja Molim?

15. Phobos (sa Pitom se prikljucuje u Tesici)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Za sada imam 9 prijava za tablice:

 

Daki 2 kom

Loshmi 1 kom

Tomerc 1 kom

Severian 4 kom

Kocha 2 kom

Arakis 1 kom

Dzambo 1 kom

Djomla 1 kom

Popsy 1 kom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Za sada imam 10  prijava za tablice:

 

Daki 2 kom

Loshmi 1 kom

Tomerc 1 kom

Severian 4 kom

Kocha 2 kom

Arakis 1 kom

Dzambo 1 kom

Djomla 1 kom

Popsy 1 kom

Caponord 1 kom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12267 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Danas uz smeh, šalu i udarnički rad obavljen prvi deo pa(t)kovanja  :D dela humanitarne pomoći za Dom u Kulini. Sakupljeno je toliko odevnih predmeta, posteljine i obuće da će biti za jedan pun kombi :D Drugi kombi će biti pun PC računara, tako da verujemo da će ona deca u Kulini biti presrećna tolikim poklonima.

 

Bogami je bilo posla, ima nešto slika ali niko nije pozirao, tako da nisu baš neke... :D

 

Ekipa 1.jpg

Ekipa 2.jpg

Ekipa 3.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12267 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ovo je prvi deo pomoći u odeći, obući, posteljini i kućnoj hemiji, drugi deo stiže u utorak :D

 

Kese sa tekstilom.jpg

Kutija.jpg

Kutije sa tekstilom.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Zna li se put kojim idemo i kojim se vracamo?

Kocho javi se.....

 

kocha na prijemu   :)

 

zna se. idemo put Kuline ;)

 

sala na stranu, u igri su i dalje ibarska magistrala i onaj drugi pravac preko smed. lapova, jagodine...povratak je auto-putem. imamo jos par dana da se dogovorimo. kao sto je receno, voleli bismo da nam se sto vise motora prikljuci, kako odavde iz bgd, tako i iz drugih gradova. za sada i dalje stoji najava da ce nam se prikljuciti Duki a posto je on iz Jagodine onda je taj pravac za sada izvesniji nego ibarska. nislije sa Pitom na celu ce nam se pridruziti u Tesici a kroz to mesto prolazimo svakako, bez obzira kojim pravcem krenuli iz bgd.

 

ono sto je najvaznije to je da je humanitarna pomoc koju smo prikupili do danasnjeg dana (i juce spakovali) stvarno za svaki respekt. uvek moze bolje i vise, naravno, ali sasvim sigurno mozemo biti zadovoljni uspehom akcije vec sada. Kolicina, kvalitet i vrednost onoga sto smo prikupili ove godine nadmasila je proslogodisnju akciju a proslogodisnja predhodnu. To i jeste bio jedan od ciljeva: da svakoga dana, sve vise u svakom pogledu napredujemo  :)

 

Akcija prikupljanja pomoci jos uvek traje. Sredstva za licnu i higijenu prostora, ocuvana, oprana i citava obuca i odeca koju eventualno tokom narednih par dana mozete nabaviti i donirati bice dobrodosla. smatramo da ce broj prikupljenih racunara i pratece opreme, ukljucujuci i posebno prilagodjene softverske aplikacije koje vec sada imamo biti dovoljni da ustanova u Kulini zapocne po prvi put koriscenje i ovih, savremenih metoda u radu sa svojim sticenicima.

 

ako uz ovo sto smo uradili za Kulinu, imamo u vidu da nasi drugari u Zrenjaninu istovremeno privode kraju vise nego uspesnu humanitarnu akciju u njihovom gradu i da ce veliki broj motorista i ove godine obradovati decu u domu u Sremcici onda zaista mozemo biti ponosni sto vozimo motor i sto smo deo ove moto-zajednice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3515 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

nislije sa Pitom na celu ce nam se pridruziti u Tesici a kroz to mesto prolazimo svakako, bez obzira kojim pravcem krenuli iz bgd.

Zdravo drugari!

U zadnjem "obraćanju javnosti" gospodin "kočaMatori" napravio je (možda) mali previd koji može da dovede do nekih zabuna u završnom delu rute (u dolasku). Jeste svejedno kojim se putem krene iz BGD ali, ukoliko se, nakon Kruševca, ide putem Kaonik, Šiljegovac, Ribare, Kulina, kroz Tešicu se ne prolazi (u dolasku). U tom bi slučaju ekipa iz Niša mogla da se priključi ili u Kulini ili da pođe još malo prema Ljuptenu i tu sačeka "konvoj" pa da se zajedno vrate do Kuline. Kroz Tešicu se u tom slučaju prolazi u povratku prema Aleksincu i izlazu na auto put.

Moglo bi da se i u dolasku prođe kroz Tešicu ukoliko bi se nakon Kruševca išlo preko Đunisa, Kormana i Žitkovca, ali koliko sam pratio temu ova opcija do sada nije bila u planu.

U svakom slučaju svi putevi su prohodni te možete odakle god hoćete. Bitno je da se zna dan ranije tačna ruta zbog dogovora o mestima "priključivanja" onih koji ne polaze iz BGD.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

nislije sa Pitom na celu ce nam se pridruziti u Tesici a kroz to mesto prolazimo svakako, bez obzira kojim pravcem krenuli iz bgd.

Zdravo drugari!

U zadnjem "obraćanju javnosti" gospodin "kočaMatori" napravio je (možda) mali previd koji može da dovede do nekih zabuna u završnom delu rute (u dolasku). Jeste svejedno kojim se putem krene iz BGD ali, ukoliko se, nakon Kruševca, ide putem Kaonik, Šiljegovac, Ribare, Kulina, kroz Tešicu se ne prolazi (u dolasku). U tom bi slučaju ekipa iz Niša mogla da se priključi ili u Kulini ili da pođe još malo prema Ljuptenu i tu sačeka "konvoj" pa da se zajedno vrate do Kuline. Kroz Tešicu se u tom slučaju prolazi u povratku prema Aleksincu i izlazu na auto put.

Moglo bi da se i u dolasku prođe kroz Tešicu ukoliko bi se nakon Kruševca išlo preko Đunisa, Kormana i Žitkovca, ali koliko sam pratio temu ova opcija do sada nije bila u planu.

U svakom slučaju svi putevi su prohodni te možete odakle god hoćete. Bitno je da se zna dan ranije tačna ruta zbog dogovora o mestima "priključivanja" onih koji ne polaze iz BGD.

 

 

 

        Da dobro si to primetio mada je taj put preko Ribarske banje malo komplikovan i los (ja sam bio letos i kroz dva sela je bas iskopan) a i javljeno je pre neki dan da je bilo velikog odrona na novom delu puta ka Kormanu valjda tako da ne preporuchujem ga za dolazak nikako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Ako je moguce izneti ceo plan puta, dakle, kada se i odakle polazi, kojim putem se ide u odlasku, planirane pauze, zadrzavanja, ocekivano vreme dolaska u Kulinu, koliko je planirano da se tamo ostane, tj. kada je planiran povratak, kojim putem i ocekivano vreme dolaska. Hvala unapred na odgovoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

nislije sa Pitom na celu ce nam se pridruziti u Tesici a kroz to mesto prolazimo svakako, bez obzira kojim pravcem krenuli iz bgd.

Zdravo drugari!

U zadnjem "obraćanju javnosti" gospodin "kočaMatori" napravio je (možda) mali previd koji može da dovede do nekih zabuna u završnom delu rute (u dolasku). Jeste svejedno kojim se putem krene iz BGD ali, ukoliko se, nakon Kruševca, ide putem Kaonik, Šiljegovac, Ribare, Kulina, kroz Tešicu se ne prolazi (u dolasku). U tom bi slučaju ekipa iz Niša mogla da se priključi ili u Kulini ili da pođe još malo prema Ljuptenu i tu sačeka "konvoj" pa da se zajedno vrate do Kuline. Kroz Tešicu se u tom slučaju prolazi u povratku prema Aleksincu i izlazu na auto put.

Moglo bi da se i u dolasku prođe kroz Tešicu ukoliko bi se nakon Kruševca išlo preko Đunisa, Kormana i Žitkovca, ali koliko sam pratio temu ova opcija do sada nije bila u planu.

U svakom slučaju svi putevi su prohodni te možete odakle god hoćete. Bitno je da se zna dan ranije tačna ruta zbog dogovora o mestima "priključivanja" onih koji ne polaze iz BGD.

 

Zbog dogovora sa Pitom da se nadjemo u Tesici ja sam i imao u vidu dva prilaza Kulini koji ne vode preko Ribarske banje (gde je losiji put) vec preko Djunisa, Kormana i Zitkovca gde, ukoliko budemo bili dobri s vremenom, mozemo da svratimo u Rusku Crkvu i cudotvorni manastir Sveti Roman i sl.

 

Drugi prilaz je preko Raznja, odnosno da uopste ne idemo do Krusevca (ukoliko nam se niko od Krusevljana ne javi da bi se pridruzio) a tada opet prolazimo kroz Djunis, Korman i Zitkovac.

 

Ako idemo u Krusevac to nam je 10-tak kilometara duze nego sto bi bilo da idemo kroz Razanj. Isto je i ako idemo Ibarskom magistralom pa do Krusevca kako je predlozio Daki. I tada bismo iz Krusevca krenuli preko Zitkovca do Tesice pa u Kulinu.

 

Zato bih ja zadrzao Tesicu kao mesto susreta sa Pitom i drugarima iz Nisa.

 

Znaci, dilema je samo da li cemo prolaziti kroz Krusevac ili ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

nislije sa Pitom na celu ce nam se pridruziti u Tesici a kroz to mesto prolazimo svakako, bez obzira kojim pravcem krenuli iz bgd.

Zdravo drugari!

U zadnjem "obraćanju javnosti" gospodin "kočaMatori" napravio je (možda) mali previd koji može da dovede do nekih zabuna u završnom delu rute (u dolasku). Jeste svejedno kojim se putem krene iz BGD ali, ukoliko se, nakon Kruševca, ide putem Kaonik, Šiljegovac, Ribare, Kulina, kroz Tešicu se ne prolazi (u dolasku). U tom bi slučaju ekipa iz Niša mogla da se priključi ili u Kulini ili da pođe još malo prema Ljuptenu i tu sačeka "konvoj" pa da se zajedno vrate do Kuline. Kroz Tešicu se u tom slučaju prolazi u povratku prema Aleksincu i izlazu na auto put.

Moglo bi da se i u dolasku prođe kroz Tešicu ukoliko bi se nakon Kruševca išlo preko Đunisa, Kormana i Žitkovca, ali koliko sam pratio temu ova opcija do sada nije bila u planu.

U svakom slučaju svi putevi su prohodni te možete odakle god hoćete. Bitno je da se zna dan ranije tačna ruta zbog dogovora o mestima "priključivanja" onih koji ne polaze iz BGD.

 

Zbog dogovora sa Pitom da se nadjemo u Tesici ja sam i imao u vidu dva prilaza Kulini koji ne vode preko Ribarske banje (gde je losiji put) vec preko Djunisa, Kormana i Zitkovca gde, ukoliko budemo bili dobri s vremenom, mozemo da svratimo u Rusku Crkvu i cudotvorni manastir Sveti Roman i sl.

 

Drugi prilaz je preko Raznja, odnosno da uopste ne idemo do Krusevca (ukoliko nam se niko od Krusevljana ne javi da bi se pridruzio) a tada opet prolazimo kroz Djunis, Korman i Zitkovac.

 

Ako idemo u Krusevac to nam je 10-tak kilometara duze nego sto bi bilo da idemo kroz Razanj. Isto je i ako idemo Ibarskom magistralom pa do Krusevca kako je predlozio Daki. I tada bismo iz Krusevca krenuli preko Zitkovca do Tesice pa u Kulinu.

 

Zato bih ja zadrzao Tesicu kao mesto susreta sa Pitom i drugarima iz Nisa.

 

Znaci, dilema je samo da li cemo prolaziti kroz Krusevac ili ne.

 

      Da vam pomognem ako mogu na neki nacin .Ako idete preko Krusevca tj ibarskom magistralom ne verujem da cete stici u Kuliinu pre 14-15 h ,jer sam i ja isao na gore ibarskom tim putem i znam koliko treba vremena do BG ...najmanje 5 sati i to sam isao sam.Ogranicenja ,voznja kroz naseljena mesta i td.Znaci moj vam je predlog da bi stigli na vreme da ideata autoputem a u povratku moze gde hocete ,mogu ija sa vama do ruske crkve(bio sam pre 10 dana) pa odatle Djunis ,Krusevac i dalje ibarskom.Ovo je naravno samo predlog iz cisto prakticnih razloga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Ako je moguce izneti ceo plan puta, dakle, kada se i odakle polazi, kojim putem se ide u odlasku, planirane pauze, zadrzavanja, ocekivano vreme dolaska u Kulinu, koliko je planirano da se tamo ostane, tj. kada je planiran povratak, kojim putem i ocekivano vreme dolaska. Hvala unapred na odgovoru.

 

nislije sa Pitom na celu ce nam se pridruziti u Tesici a kroz to mesto prolazimo svakako, bez obzira kojim pravcem krenuli iz bgd.

Zdravo drugari!

U zadnjem "obraćanju javnosti" gospodin "kočaMatori" napravio je (možda) mali previd koji može da dovede do nekih zabuna u završnom delu rute (u dolasku). Jeste svejedno kojim se putem krene iz BGD ali, ukoliko se, nakon Kruševca, ide putem Kaonik, Šiljegovac, Ribare, Kulina, kroz Tešicu se ne prolazi (u dolasku). U tom bi slučaju ekipa iz Niša mogla da se priključi ili u Kulini ili da pođe još malo prema Ljuptenu i tu sačeka "konvoj" pa da se zajedno vrate do Kuline. Kroz Tešicu se u tom slučaju prolazi u povratku prema Aleksincu i izlazu na auto put.

Moglo bi da se i u dolasku prođe kroz Tešicu ukoliko bi se nakon Kruševca išlo preko Đunisa, Kormana i Žitkovca, ali koliko sam pratio temu ova opcija do sada nije bila u planu.

U svakom slučaju svi putevi su prohodni te možete odakle god hoćete. Bitno je da se zna dan ranije tačna ruta zbog dogovora o mestima "priključivanja" onih koji ne polaze iz BGD.

 

Zbog dogovora sa Pitom da se nadjemo u Tesici ja sam i imao u vidu dva prilaza Kulini koji ne vode preko Ribarske banje (gde je losiji put) vec preko Djunisa, Kormana i Zitkovca gde, ukoliko budemo bili dobri s vremenom, mozemo da svratimo u Rusku Crkvu i cudotvorni manastir Sveti Roman i sl.

 

Drugi prilaz je preko Raznja, odnosno da uopste ne idemo do Krusevca (ukoliko nam se niko od Krusevljana ne javi da bi se pridruzio) a tada opet prolazimo kroz Djunis, Korman i Zitkovac.

 

Ako idemo u Krusevac to nam je 10-tak kilometara duze nego sto bi bilo da idemo kroz Razanj. Isto je i ako idemo Ibarskom magistralom pa do Krusevca kako je predlozio Daki. I tada bismo iz Krusevca krenuli preko Zitkovca do Tesice pa u Kulinu.

 

Zato bih ja zadrzao Tesicu kao mesto susreta sa Pitom i drugarima iz Nisa.

 

Znaci, dilema je samo da li cemo prolaziti kroz Krusevac ili ne.

 

      Da vam pomognem ako mogu na neki nacin .Ako idete preko Krusevca tj ibarskom magistralom ne verujem da cete stici u Kuliinu pre 14-15 h ,jer sam i ja isao na gore ibarskom tim putem i znam koliko treba vremena do BG ...najmanje 5 sati i to sam isao sam.Ogranicenja ,voznja kroz naseljena mesta i td.Znaci moj vam je predlog da bi stigli na vreme da ideata autoputem a u povratku moze gde hocete ,mogu ija sa vama do ruske crkve(bio sam pre 10 dana) pa odatle Djunis ,Krusevac i dalje ibarskom.Ovo je naravno samo predlog iz cisto prakticnih razloga.

 

 

Danas je ponedeljak. Idemo na put za 4 dana, tj. u petak. Evo pocinjem telefoniranje i vidjanje sa ekipom iz bgd radi finalnog dogovora. Nadam se da cu tokom danasnjeg dana uspeti da se cujem/vidim sa svima i da cemo usaglasiti trasu i satnicu. Imacemo u vidu i ovu sugestiju od Pita. Mada, imali smo i iskustvo sa voznjom na Palic. Ta ruta je takodje bila nekih 240 km, krenuli smo u 8h, vozili smo lokalnim putevima, imali incident koji nas je zadrzao skoro sat vremena, potom kvar na motoru u Novom Sadu, potom jak bocni vetar itd, itd i opet smo na Palic stigli oko 13h.

 

U svakom slucaju dogovoricemo se.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

nislije sa Pitom na celu ce nam se pridruziti u Tesici a kroz to mesto prolazimo svakako, bez obzira kojim pravcem krenuli iz bgd.

Zdravo drugari!

U zadnjem "obraćanju javnosti" gospodin "kočaMatori" napravio je (možda) mali previd koji može da dovede do nekih zabuna u završnom delu rute (u dolasku). Jeste svejedno kojim se putem krene iz BGD ali, ukoliko se, nakon Kruševca, ide putem Kaonik, Šiljegovac, Ribare, Kulina, kroz Tešicu se ne prolazi (u dolasku). U tom bi slučaju ekipa iz Niša mogla da se priključi ili u Kulini ili da pođe još malo prema Ljuptenu i tu sačeka "konvoj" pa da se zajedno vrate do Kuline. Kroz Tešicu se u tom slučaju prolazi u povratku prema Aleksincu i izlazu na auto put.

Moglo bi da se i u dolasku prođe kroz Tešicu ukoliko bi se nakon Kruševca išlo preko Đunisa, Kormana i Žitkovca, ali koliko sam pratio temu ova opcija do sada nije bila u planu.

U svakom slučaju svi putevi su prohodni te možete odakle god hoćete. Bitno je da se zna dan ranije tačna ruta zbog dogovora o mestima "priključivanja" onih koji ne polaze iz BGD.

 

 

 

        Da dobro si to primetio mada je taj put preko Ribarske banje malo komplikovan i los (ja sam bio letos i kroz dva sela je bas iskopan) a i javljeno je pre neki dan da je bilo velikog odrona na novom delu puta ka Kormanu valjda tako da ne preporuchujem ga za dolazak nikako.

 

Tim putem preko Ribarske Banje smo prosli u Januaru i sad je skroz dobar. Zavrsili su radove na putu, pa je asfalt nov sad.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Ja, na zalost, izostajem sa Sremcice, ali zato evo me na Kulini  ;)

1.   KochaMatori

2.   Loshmi Capo

3.   Daki

4.   Arakis

5.   severian

6.   tomerc

7.   zika56 (prikljucuje se na teritoriji opst. Aleksinac)

8.   Duki (prikljucuje se u Jagodini ili tu negde)

9.   Popsy

10. Pit (prikljucuje se u Tesici)

11. Pablo

12. Dzambo

13. Caponord

14 Turbopedja Molim?

15. Phobos (sa Pitom se prikljucuje u Tesici)

16. Brmbrm

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3515 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Ponovo ja.

Bez obzira ide li se kroz Kruševac ili ne, trasa Kaonik - Ribare - Ljupten- Kulina je kraća za 12 km (minimalno) u odnosu na onu koja vodi kroz Tešicu!  Putem od Ražnja pa do Ribara sam lično prošao pre dvadesetak dana i nije bilo nikakvih težih oštećenja na njemu. A obavešten sam da je i put Ribare-Ljupten-Kulina u dobrom stanju (inače nije ucrtan u auto karte, kao ni deo puta od Ražnja do sela Praskovče).

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

sve osim auto-puta ce trajati i trajati. Kao sto rekoh uzivo, srescemo se mi negde u povtratku sa motoristima, kad iskrcamo stvari i pozdravimo se sa ljudima i decom u Kulini...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Imam nesto da izjavim i ja za televiziju :D

Prvo: Sale je partibrejker... ;D i stvara konfuziju u nasim redovima, sto, drugovi tatatatirci, necemo dozvoliti, jel da?

Drugo: Moje VELIKO izvinjenje, sto sam napravio zbrku, kad je Koca vec sve lepo organizovao, ali bilo je iz najbolje namere.

Trece:  Ako se ja mogu jos nesto pitati, odnosno , ako sam zasluzio da se pitam ::):D, nemojmo autoputem, bar ne na tamo, a povratak, zavisi od vremena. Sto rece Kocha, sad predjosmo istu kilometrazu i to natenane, uz sve nepogode koje su nas snasle, i vratismo se laganica i na vreme.

 

Tako da je Kochina poslednja i tacka.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Auuh, bre ko da pravimo put oko sveta.  ;D Napravismo od bednih 200 km puta citavu nauku. ::) Ja licno zaista najvise volim da saznam kad je polazak i gde je zborno mesto. Dodjem, zauzmem svoje mesto u grupi i teram. Sad...ne znam koji me djavo vuko za jezik :P  :-\

 

No sta je tu je. Demokratsko izjasnjavanje svih motorasa koji su se prijavili da bi krenuli iz bgd do Kuline je u toku. Vecina ce odluciti a kome ne odgovara i dalje ostaje opcija da krene kolima ili da ne krene.

 

U medjuvremenu imamo i losu vremensku prognozu za petak za celu Srbiju pa cemo morati mozda i to da uvazimo. Osnovni zadatak je da humanitarna pomoc bude isporucena i ne bi valjalo da to bude pomuceno eventualnim neprilikama i neprijatnostima.

 

Akcija i dalje traje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Pozdrav,

 

ako se vec bude uvazavalo lose vreme za petak predvidjeno, onda treba hitno danas jos prijaviti tablice automobila za alternativu.

 

Moj auto je vec prijavljen za svaki slucaj. ;) U medjuvremenu prognoza se promenila. AccuWeather kojeg ja koristim juce je najavljivao 9C i kisu dok od jutros stoji za petak da ce biti 13C delimicno oblacno ali kisa se ne ocekuje. Znaci vreme idealno za voznju motora .   8)

 

Sto se tice glasanja, rezultati su sledeci: Anketirano je 11 ljudi, odgovor je poslalo njih 10 od cega je jedan odgovor bio za dve opcije.

 

A (modifikovana verzija lokalnim i regionalnim putevima)  = 7 glasova

B (ibarska magistrala) = 1 glas

C (autoput) = 3 glasa

=======================

 

Dakle,

 

Zborno mesto je STECO - standardno startno mesto za BJB polaske auto-putem prema Bubanj potoku. Okupljanje najkasnije do 7,45h - polazak u 8h 02. Aprila Veliki Petak i vozi se sledecom rutom:

 

Bgd-Mladenovac (autoputem) - ustedecemo bar pola sata do 45min

 

Mladenovac - Smed. Palanka (dovde je 77km i sat vremena voznje po Garminu - ovde je prva pus pauza)

 

Smed. Palanka - Velika Plana - Lapovo - Jagodina

 

(prikljucuje se Duki) (do Jagodine je 135km i po Garminu treba nam 2h tako da Duki moze da nas ocekuje tamo oko 10h - druga pus pauza)

 

Jagodina - Cuprija - Paracin - Krusevac - dovde imamo 200km i 3 sata voznje po Garminu - tu mozemo da popijemo kafu ako smo Ok sa vremenom

 

Krusevac - Kaonik - Korman - Tesice (prikljucuje se Pit i Nislije) - trebalo bi da smo u Tesici nesto pre 13h.

 

Tesica - Kulina.

 

 

Hn0n5_bgdmladenovackulina2977.jpg

 

to je 252 km i 4 sata po Garminu sa dodatnih sat vremena potrosenih na zastoje, stajanja i sl. trebalo bi da smo u 13h u Kulini.

 

U Kulini ostajemo onoliko koliko je potrebno i pristojno a najkasnije do 17h. Na licu mesta cemo se dogovoriti kada krecemo nazad i kojim putem. Najvise glasova je bilo da povratak bude auto-putem ali cemo se vec dogovoriti tamo.

 

1.   KochaMatori

2.   Loshmi Capo

3.   Daki

4.   Arakis

5.   severian

6.   tomerc

7.   zika56 (prikljucuje se na teritoriji opst. Aleksinac)

8.   Duki (prikljucuje se u Jagodini ili tu negde)

9.   Popsy

10. Pit (prikljucuje se u Tesici)

11. Pablo

12. Dzambo

13. Caponord

14 Turbopedja Molim?

15. Phobos (sa Pitom se prikljucuje u Tesici)

16. Brmbrm

17. Aki (prikljucuje se sa ekipom iz Nisa)

18.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

================

 

Dakle,

 

Zborno mesto je STECO - standardno startno mesto za BJB polaske auto-putem prema Bubanj potoku. Okupljanje najkasnije do 7,45h - polazak u 8h 02. Aprila Veliki Petak

 

Mislim da bi ipak trebali da se nadjemo na mjestu utovara  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja