Jump to content

Moto Zajednica

CBX 1000 SRBIJA(fan klub)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 176 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

andjelo ajde skini sa google videos klip  nevidi se ali se cuje ;D ;D ;D  pa ga okaci ja neznam jbg-a

 

martin 1000 cbx

00:42 - 2 years ago

Du trés beau son

video.google.com

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7077 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

iako nemam, CBX - obozavam ga, znaci motor je neverovatan, ima zvuk bolji od svih ovih danasnjih trkalica zajedno! :)

Neznam dali ima neko zainteresovan, ali pouzdano znam da ovde u blizini Subotice, jedan stariji covek ima CBX 1000 Pro link,  znaci kad sam video motor ukenjao sam se, ima 4 hiljade i nesto predjenih km na satu, znaci motor skoro da i nije vozen, non stop stoji u garazi, ima tona prasine na njemu,  matori ga je kupio novog, secam se jos mali klinac sam bio, i eto motor od tada stoji tako , nevozi se, propada... secam se dolazili su mu razni likovi nudili neke bolesne pare za njega a ovaj ludak nije hteo da je proda, nadam se da ce se vec jednom sazaliti i prodati taj motor nekom ko ce ga voziti, kao sto svaki motor zasluzuje a pogotovo ako je to "Honda CBX 1000 Pro link"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

je l' ima neko da proda CBX u gajbicama za sitne pare? :)

voleo bih da sklapam i nabavljam delove i sve lepo picnem i nazovem to mojim zivotnim delom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

e]

iako nemam, CBX - obozavam ga, znaci motor je neverovatan, ima zvuk bolji od svih ovih danasnjih trkalica zajedno! :)

Neznam dali ima neko zainteresovan, ali pouzdano znam da ovde u blizini Subotice, jedan stariji covek ima CBX 1000 Pro link,  znaci kad sam video motor ukenjao sam se, ima 4 hiljade i nesto predjenih km na satu, znaci motor skoro da i nije vozen, non stop stoji u garazi, ima tona prasine na njemu,  matori ga je kupio novog, secam se jos mali klinac sam bio, i eto motor od tada stoji tako , nevozi se, propada... secam se dolazili su mu razni likovi nudili neke bolesne pare za njega a ovaj ludak nije hteo da je proda, nadam se da ce se vec jednom sazaliti i prodati taj motor nekom ko ce ga voziti, kao sto svaki motor zasluzuje a pogotovo ako je to "Honda CBX 1000 Pro link"...

Prodace samo ako je lud! Ili da mu,ne daj Boze,treba za lek! Ljudi shvatite : LJUBAV NEMA CENU!!! zato je tesko kupiti i CBX 6cil.,Z1300,Z900,BMW R90/s...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

je l' ima neko da proda CBX u gajbicama za sitne pare? :)

voleo bih da sklapam i nabavljam delove i sve lepo picnem i nazovem to mojim zivotnim delom :)

...i nema to niko za sitne pare.Ne nadaj se tome.Ako zelis "legendu",to kosta prijatelju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

...i nema to niko za sitne pare.Ne nadaj se tome.Ako zelis "legendu",to kosta prijatelju.

a tek da vidiš koliko koštaju rezervni delovi.....perverzija..."svetog Petra kajgana " je jeftinija.

inače moj jako dobar kolega u Sloveniji ima 4. CBX-e....bavi se i restauriranjem ostalih CBX-a i pravi je stručnjak za to.

Lep motor nema šta...i zvuči dobro....samo ne zarađujem dovoljno za održavanje....radije vozim bemwejca....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

Bila je jedna u BG Martin CBX..sećam se kad je uvežena...koštala naopako....možda 83-e ili 84-e,ko bi se setio godine...video sam je ponovo ali vrlo ofucanu možda 2000-e na nekom moto skupu (Bijeljina?),vozio je mlađi dečko i potvrdio mi da je to ta iz BG...

   Inače CBX je bila motocikl godine sad dal' 78, 79-e ne znam tačno a mrzi me da listam prašnjave motoradove,posle nje valjda CB 900 Bol D'or,pa onda CB1100...pa pauza...pa onda VF 750 itd...

 

bila su dva martina u beogradu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

je l' ima neko da proda CBX u gajbicama za sitne pare? :)

voleo bih da sklapam i nabavljam delove i sve lepo picnem i nazovem to mojim zivotnim delom :)

ni ne sanjas koliko su skupi delovi, ja sam hteo moju da sredjujem i kada sam cuo cenu delova, nije mi bilo dobro, 2000-te je set dihtunga kostao 450 dem, pa ti sad racunaj koliko ti treba para da je sredis  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

je l' ima neko da proda CBX u gajbicama za sitne pare? :)

voleo bih da sklapam i nabavljam delove i sve lepo picnem i nazovem to mojim zivotnim delom :)

ni ne sanjas koliko su skupi delovi, ja sam hteo moju da sredjujem i kada sam cuo cenu delova, nije mi bilo dobro, 2000-te je set dihtunga kostao 450 dem, pa ti sad racunaj koliko ti treba para da je sredis  ;D

 

 

Ma on bi to bez dihtunga, jer ipak honda je to  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

je l' ima neko da proda CBX u gajbicama za sitne pare? :)

voleo bih da sklapam i nabavljam delove i sve lepo picnem i nazovem to mojim zivotnim delom :)

ni ne sanjas koliko su skupi delovi, ja sam hteo moju da sredjujem i kada sam cuo cenu delova, nije mi bilo dobro, 2000-te je set dihtunga kostao 450 dem, pa ti sad racunaj koliko ti treba para da je sredis  ;D

 

 

Ma on bi to bez dihtunga, jer ipak honda je to  :D :D :D

jes vala, samo malo jace zategnes srafove i ne trebaju dihtunzi  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

naravno! dokazano i u praksi! :D

 

sto se delova tice... donekle sam to osetio kad sam sredjivao moju masinu za koju su delovi takodje skupi.

dobro, sigurno nisu skupi kao za CBX al' shvatam poentu :)

 

dobro ... ko zna, jednog dana... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

A mi sa 4! Iliti CBX 750,jel primate nas u "sektu"?

 

Molim vas da ne offujete ljudima temu. CBX1000 je jedinstven i lako prepoznatljiv motor, nema potrebe mesati ga sa necim sto ima slicnost samo u imenu. Uvek mozete da otvorite temu o CBX 750.

 

Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 176 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Hvala na razumevanju i podrsci NEMA LJUTNJE temu mozete otvoriti za bilo koji motor niko vam ne brani tako cete videti koliko je interesovanje za njega .( zanimljivosti)!!! :o Dali vam je poznato da karburatori od cbx-1000 imaju preko 400 delova

post-9131-12879066739983_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: BMW R1100GS, BMW R1100RT, HONDA CBX 1000

Najteza stvar kod cbx-a je sinhronizacija karburatora. Mada motor je i za odrzavnje skup pogotovu zadnjih par godina cene delova drasticno menjaju cenu pogotovu modeli koji ulaze u 3 deceniju ali je uzitak voziti tako neobican motorcikl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

.( zanimljivosti)!!! :o Dali vam je poznato da karburatori od cbx-1000 imaju preko 400 delova

  I ko ce sad ovo da ti sastavi???

  Alat prvi s leva i udri po polici!!! ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja