Jump to content

Moto Zajednica

Sevastopolj Bike Show 2010

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Jos uvek odmaram ovde ima sveta odsvuda partizanski turizam sve normalno i prosto samo uzivanje u moru i sto davno nisam vidio ljudi plesu do kasno veceras sam odmoran mozda i ja izgazim neku domorotkinju u ove moje opanke. Ima puno kampova ljudi ne pate da se obuku vruce je e evo videh jednog sa bradom sto ovde nije obicaj pa svatam sto me ljudi ovde cudno gledaju kad sam bez motora a na motoru svi hrle da pomognu i nekako se junacki osecam jer nema puno bajkera ili ih nisam vidio. Svi voze neka besna kola a onda izvadi sator i paradajz konzerve ih hleb i przenje na suncu do besvesti. More je dosta hladno po meni to je bilo jutros a onda sam utekao u hlad pa cu sad malo pridvece malo da se osvezim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3500 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Izvinjavam se što ovako "prekoredno" upadam u temu. Samo da obavestim poštovano "građanstvo" da danas iz Niša otpratismo sedmočlanu ekipu za Sevastopolj! Uglavnom članovi MK Noćni Vukovi i Udruženja Veterana 63. Padobranske.

 

 

 

C398DAFD-D0A5-3242-9979-0130C29258CB_thumb.jpg

(Powered by frubar.net)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Ko me zna a i vidi po slikama dje nosim naocare mogu vam reci da su mi oci sad vece od naocara pazeci na rupe po drumovima da ne govorim o viska delova na motoru ram tablice, drzac torbi, jedan retrovizor pocepane torbe ,pogubljene flase sa vodom razdrdane kosti ali toje to sad sam u Jevpatoriji i trazim kamp a sutra Sevastopolj pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Neka te sreća prati i da nam lepo uživaš i doneseš lepe utiske iz Sevastopolja! Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Stigao u Sevastopolj malo se muvao po gradu i pravac u kamp Nocnih Vukova gde me docekase i nahranise i dobih sobu tako da sam sada miran i cekam bajk sou sinoc sam upoznao Hirurga i mnogo nocnih vukova to je divno bratstvo kao i svi ljudi ukrajini ponovo sam se vratio 40 godina nazad kad sam kao pomorac ludovao ovde pozdrav svima

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Hvala mom drugu Zoliju sto mi postavlja slike inace da javim da je stigla ekipa iz Nisa i sutra stize Fonza sa drugom ekipom i pravimo nasu zajednicu sa Mikom iz Sapca koji je prvi stigao. Ovde u Balaklavi je pravo mjesto za galebove da vataju strankinje kao dole na more sve vrvi od turizma

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha XS360 (1977) , BMW F650GS (2001)

Вала, свака ти част Плави, прави светски путник. Леп проводим ти желим и безбедан повратак :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Sve je proslo u najboljem redu i pun sam utisaka da ce mi trebati vremena da to svarim i prenesem u kompletnu pricu danas se razilazimo bilo nas je ovde dvadesetak iz juge ja krecem sjutra iz Sevastopolja polako da posjetim jos koje mjesto usput gde nisam bio .Ovde sam sreo mnoga poznata lica juce Daga iz Amerike koji je stalan gost na ovim prostorima danas sreo Scia sa naseg foruma na putu za Kazastan i mnoge druge sa svih kontinenata . Sada sedim ovde na rivi u Balaklavi i uzivam pozdrav.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

 

Evo te fotke i ovde :

 

http://ru.tsn.ua/ukrayina/na-bayk-shou-v-sevastopole-sozhgli-sssr-i-proslavili-ekaterinu-ii.html

 

Blue Rider 9 sa ruskim pankerima ... :takoje:

 

I još piše da će se BikeShow dogodine održati u Volgogradu, a 2014. - u Srbiji :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

Sinoc smo docekali klubske kolege Akšija i Peđu, koji su bili u Sevastopolju na skupu kod Noćnih Vukova, momci su puni utisaka, a meni je jako žao što sam u zadnjih par dana pre polaska za Sevastopolj morao da odustanem od puta zbog poslovnih obaveza, namontirao sam i nove gume i sve je cekalo samo da krenem, a onda su mi javili da 23. moram biti ovdje i onda je sve palo u vodu jbg. Boze zdravlja dogodine i dalje od Sevastopolja.

 

Prijatan boravak i sretan povratak želim vam, svaka čast plavi. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja