Jump to content

Moto Zajednica

Sevastopolj Bike Show 2010

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

E doslo vrijeme da se ide za Sevastopolj sutra krecem vidimo se tamo ko dodje. Pozdrav a ovo su pripreme

 

 

F2878D25-DE9F-1647-B6B4-F2446C4A0D20_thumb.jpg

 

0B429E50-AF50-3C41-9A8D-D8D8ECF5DB47_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: KULA
  • Motocikl: Kinroad 250

 

 

 

 

 

ne kužim, dvije godine unaprijed je planirao odlazak a krenuo je danas. sa kime i sa cime ništa od informacija?

 

Da, pre dve godine je planirao put za Sevastopolj...2010 je otkazao put zbog kupovine bajka i privatnih razloga zbog kojih nije mogao da ode..2011 je isto otkazao put , razlog, udavao je cerku..svadba i tako to (bas u vreme kad se odrzavao bike show)..ee ove godine je doslo njegovi "pet" minuta ;) .inace putuje Saam na njegovom Intruderu800...Srecan put druze :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Pozdrav svima evo sam se dopeljao do Bukuresta preko Vrsca gde sam presao granicu i lomatao se preko nekih planina i bregova da bih stigao opet na Dunav.Tu sam poceo da trazim neki kamp kad kod rumuna to nepostoji i ja ti preko brane nazad u srbiju i prva plaza unekom selu prema Kladovu je bila moja i tu sam kampovao.Danas opet preko grane i bez vecih problema do Bukuresta nasao mali hotelcic i sjutra idem po moldavisku vizu. Jako je vruce i ovo jos sreo sam samo pet motora rumunskih ozbiljnih.Moj drug ce dodat slike.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Nisam objasnio da bi usao u Ukrajinu moram proci nekoliko kilometra kroz Moldaviju izato mi treba tranzitna viza koja kosta 45 evra i odoh.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Stigao bi i do Crnog mora danas da me nije zaustavila kisa ovde u Braili i cucim na OMV pumpi i gledam narod citaj zenske vidi se uticaj Ukrajine sve su svetliji i ljepse nego dosad necu da mencujem nasta su licili. Ali pada a ja lupam a volio da se kupam u moru mozda i bude nesto vidim kraj oblaka. Pozdrav.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Danas je petak i to 13 nisam sujeveran ali posle onog jucerasnjeg lomatanja po putevima ukrajine bolje da odmorim. Juce sam prosao Moldaviju u 10 minuta zali boze onih 45 evra i usao u Ukrajinu oko podne i krenuo nekom mojom planiranom rutom da sidjem niz deltu Dunava do mora Crnog ali bolje da sam se spustio niz Dunav sa dvije bacve nego tim putem to je slalom ima puta nema puta ima rupa mozes nekog sahranit tu ali kasnije sam video da ni drugi putevi nisu bolji.Stigao sam nekako do Izmaila i usput sreo mlade bajkere na pikniku na jezeru sa starim Dnjeprovima i ispricasmo se malo na bajkerskom jeziku.Okrenuo sam rutu i pravac prema Odesi i zamnom je krenuo oblak sa kisom i opet sam utekao i stigao slalom voznjom preko nestajucih puteva do malog ljetovalista Papukaj i tu se udomio.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja