Jump to content

Moto Zajednica

kofer na buvljaku iliti made in China

Recommended Posts

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

Ja sam to vidjao u prvim redovima sa leve strane dolazeci sa parkinga... mislim da nije dalje od treceg reda u toj levoj polutki... Covek drzi robu za bicikle cini mi se....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd - Šumice
  • Motocikl: Yamaha XJ900

Ja sam isti takav imao na skuteru, i da je veliki, veliki je, može da stane brdo. Montirao sam ga na skuter bez ikakvog nosača sem onog što se dobije uz njega, a tovario sam oko 20kg. Još sam ga bio ofarbao u boju skutera. Za te pare je više nego odličan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1897 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Na proslom motoru sam imao ovakav kao sa ovog linka gore. Ama bas nista mu nije falilo. Plastika je bila deblja nego na sadasnjem kapinom koferu. Kupi taj kineski i bices zadovoljan sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Imam ja 3 komada takva... 2 bocna i jedan topcase, koji ne skidam.

Imam ih vec 2 godine, imao sam jedan pad na stranu, na kofer, i nista mu nije bilo.

Bravice rade super, pretovarao sam ih, nikad nikakav problem.

Preporuka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 361 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: QJ motor svt 650 x

Kineski koferi nisu losi. Treba da ih dobro ucvrstis sa dodatnim srafovima i sl. da ne bi spali u voznji. Inace kvalitet plastike je dobar. Meni se jedan na putu otkinuo i poceo da skace po putu, i par puta udario od asvalt praveci skokove 1-2 metra i nije pukao, samo se izgrebao. Givi jeste dobar ali mu je i cena do mojega kao da je od prohroma sa pozlatom na krajevima a ne od obicne plastike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

I ako je kineski ovaj kofer je fenomenalan za te pare!!! Imao sam onaj veci, od ja mislim 40l, na proslom skuteru i pokazao se odlicno, cak mi je i zao sto sam ga dao uz skuter. Inace, vidjao sam ih da se prodaju i ovde na forumu pod imenom Givi i cenom oko 100  eura, i da su se ljudi raspitivali, ali nisam hteo coveku da spamujem oglas. Ako vas zanima ja sam svoj platio oko 2400 din. u Cacku u prodavnici opreme za bicikle.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Ma vazno je da ne propusta vodu boli te uvo koja je marka ;)

Ja sam moj kupio za 5 evra na buvljaku i po naj jacoj kisi nema kapi u njemu,a koja je marka i to me zaboli. ;D

Na leto cu kupiti jos dva da ih koristim za bocne kofere.Nabudzicu ih kao i ovaj na postojece drzace i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

ako je rec o ovom linkovanom sa slike na onom Keeway-u, ja nemam sta lose da kazem o tim koferima, imam valjda sve velicine po raznim motorima ili negde u ostavi, skroz sam zadovoljan. Da li se vidi da je kineski ili se to ne vidi, stvarno ne znam ali mi nije ni interesantno. Najveci koji imam prima dve Full-face kacige, jedva, ali ipak upadnu unutra. Sa jednom Flip-up moze samo da ide brancap doduse, ali i to je nesto za svega par hiljadarki.

 

Ima da se naruci i u bivsoj prodavnici Tomos delova na Karadjordjevom trgu u Zemunu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Pa dobro, onda da pojasnimo forumašima gde da pogledaju...

Znaći, Zemun, Karađorđev trg, druga stanica od hotela Juge pa preko uličice, mala zavučena bivša Tomos prodavnica pored kafane (neka birtija) i podstanice Hitne pomoći!

Ako skoro prolazim, baciću oko, fotografisati ako ima šta i ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

moguce da nema u samoj radnji ali se bez problema narucuje, ja tako prosle godine uzeh tri, ove godine mislim dva, tako nesto, ali narucis, kaparises koju stotkicu i iznenadis se prijatno cifrom za placanje, za par dana zovu da je stiglo. Vise puta ponovljeno iskustvo, kao sto rekoh.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1897 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Stvarno ljudi sta vam je pa ti Kinezi lete u svemir a gde nece znati da naprave ...ebeni kofer????????????

 

Jel verujes da sam bas ovo hteo da napisem ali reko ajd necu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Stvarno ljudi sta vam je pa ti Kinezi lete u svemir a gde nece znati da naprave ...ebeni kofer????????????

 

Jel verujes da sam bas ovo hteo da napisem ali reko ajd necu :)

 

Verujem sto da ne........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

da se prijavim na temu  ;D elem... ako neko može nek slika te bočne, to bi moglo da bude zanimljivo  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Evo ovako: Upravo sam poručio kofer u planet bike, za 1345 dinara i stize u radnju u novom sadu za dan dva.

za 1345 dinara.... hm... ne mogu da nađem dal imaju sajt... baš me interesuje jel imaju bočne i pošto su  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: VAROŠ NOVOSADSKA
  • Motocikl: PAN EUROPEAN

Evo ovako: Upravo sam poručio kofer u planet bike, za 1345 dinara i stize u radnju u novom sadu za dan dva.

 

Izgleda kao na slici, to je isti onaj koji je naš drugar stefgi dobronamerno pokušao da nam proturi za 100 evra, i ovom prilikom mu se zahvaljujem i izvinjavam što nisam magarac. Pozdrav.

 

rkWQH_nos0131.jpg

Interesantno je svakako,druze.Stavi i neke dimenzije,zapreminu...Jesi li ga video uzivo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

pazi da znaš da bi moglo i kao bočni... ajd pls kad ti stigne kofer, kaži kakvi su ti utisci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja