Jump to content

Moto Zajednica

Revitalizacija Moto guzzi-ja V35C

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

Velika hvala Radi za slike, koje evo ja još nisam uspio postati. :o

 

Sad ove godine započeo sam novi projekt

Obnova V65 Florida 1987 godište .

Kupio sam je prošle godine sa 28 ooo km isto u Njemačkoj. Vlasnik se odlučio da je neče popravljati pa je dao na prodaju. Imao sam sreču, da sam naletio na nju.

Motor je inače stao vani pod milim nebom pa ga več malo zahvatila ta patina. Crom je potreban poliranja i cromiranja, isto sam kao vi  več uradio sa rezervoarom goriva, tako da je sad iznutra bolji nego nov. Mene če sigurno izdržati, pa možda i kog iza mene.

Sad trenutno radim na kardanu i zadnjem pogonu..Nabavio sam dosta novih a  i polovnih delova, pa čekam hladnije jesenske dane . Baš jučer sam dao Rezervoar i plastike na farbanje. Kupio sam i originalne nalepnice za nju . Sad trenutno tražim originalnu codu farbe.

Inače je motor u originalu bio perla bele boje.

Evo toliko za sad, pa ako želite mogu još obširnije o radovima ,ali to nekom drugom prilikom...

 

miran

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

Možda mi danas uspije,pošto je resolucija fotki nešto manja.

Evo moje Floride,prošle godine ,kad sam je kupio  :)

post-12527-12879094819183_thumb.jpg

post-12527-12879094820145_thumb.jpg

post-12527-12879094820786_thumb.jpg

post-12527-12879094821179_thumb.jpg

post-12527-12879094821569_thumb.jpg

post-12527-1287909482201_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Prelep motor bas u fazonu koji ja volim. Kako se snalazis za rezervne delove? Ja sam porucio lanac za mene iz italije a ostalo sam jos mogao da nadjem iz starih vojnih zaliha ali i to se otanjilo skoro da nema vise niceg. izduvne cevi i prigusivace sam nasao za 100eura komplet i zao mi je sto ranije nisam stigao pa da uzmem bar jos jedan par. Ajde slikaj i kaci slike sta budes radio uvek je aktuelno i zanimljivo za pracenje. Ovde su ljudi koji ce sa zadovoljstvom pratiti tvoj rad. Pozdrav iz Jagodine bivse Svetozarevo haha

 

Rade

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

I meni se isto dopao.Zato ču ga i napraviti kako treba.

Što se delova tiče,do sada sam sve dobio šta mi ttrebalo. Istina internet je čudo . Inače u Nemačkoj su djelovi jeftiniji kaio u Italiji,a i poštarina je jeftinija. Imam i nekoliko linkova ,gde možeš dobiti original nove a i polovne delove za sve guzzije.

Ja sam inače najviše kupovao preko E-bay-a, mogu reči ima tamo dosta toga. Jedino moraš imati svoj akonto,da možeš slobodno kupovat.Ima i nešto za tvoju lepoticu.  Dobro ako nešto zatreba ,tu sam.

Znači Jagodina je bivše Svetozarevo?. Mislim, da sam kad sam bio u JNA daljne 84 prošao kroz taj grad. Naravno na guzziju, heh...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

HAHAHAHAHA dobar si. Ovdasnji ljubitelji Moto guzzija se spremaju za sledecu sezonu u obilazak bivse Juge. Ko zna mozda se i vidimo. do tada zima je pred nama vreme kada se otvaraju igraonice za velike decake zvane garaze hahaha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Nemoj da se pravis ...... kad si upisan, hahaha ti imas da vodis, posto poznajes dobar deo puta tamo oko Jajca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Nemoj da se pravis ...... kad si upisan, hahaha ti imas da vodis, posto poznajes dobar deo puta tamo oko Jajca.

aaaaaaaaaaaahahahahhahahahahahahahahhahaahhaha

Mislis Titovog nesudjenog  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

HAHAHAHAHA dobar si. Ovdasnji ljubitelji Moto guzzija se spremaju za sledecu sezonu u obilazak bivse Juge. Ko zna mozda se i vidimo. do tada zima je pred nama vreme kada se otvaraju igraonice za velike decake zvane garaze hahaha.

 

Pa ako slučajno put vodi preko Ptuja, stvarno dobrodošli. Dobro ima vremena do tad...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

A baš i po forumu vidim, da Vas nema puno -  mislim  ljubitelja Guzzija u Srbij i ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

A baš i po forumu vidim, da Vas nema puno -  mislim  ljubitelja Guzzija u Srbij i ?

 

Dovoljno  ;D

 

Salu na stranu trenutno ozbiljnih 3 ipo  :D

 

Moja malenkost

Kanjo

Drugsef

Hill je onih pola jer mu je NTX jako tvrdoglavo magare  ;D

 

Ima dosta jos ljudi koji voze i vole ali nisu bas za neku zajednicku duzu voznju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

Dovoljno  ;D

 

Salu na stranu trenutno ozbiljnih 3 ipo  :D

 

Moja malenkost

Kanjo

Drugsef

Hill je onih pola jer mu je NTX jako tvrdoglavo magare   ;D

 

Ima dosta jos ljudi koji voze i vole ali nisu bas za neku zajednicku duzu voznju

 

;D

Pa eto, možda je i to dovoljno za početak...

 

Dobro poštovani forumaši, moram na hitno u Graz.

Ako ne bude kasno, tipkamo se navečer.

 

Pozdrav , Miran

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ima nas jos naravno. I ja sam kad i Miran 1983 / 1984 god. sluzio vojsku u Ribnici kod Kraljeva, bio instruktor i vozio Gucija. Imam nameru da kad tad nabavim nekog, a do tad ih samo gledam po sajmovima ( i vozim ovo sto imam ) .  ;)

 

jr2yc3.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

O to si ti lisico jedna! Dobre smo mi generacije jos se drzimo za guvernal hahahaha ja sam bio u vojsci 82. u puli kao vezista. Ajde upadaj u klub guzzonja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f

Evo i mene da se upisem kao +1 lubitelj Inace Jan iz okoline Zrenjanina, ponosni vlasnik V35 II koji je jos uvek neispravan ali konacno kompletan pa se nadam da ce ova zima da ga ozivi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Za tebe sam se raspitivao da li si sklopio motor? Zasto jos uvek nisi falile su karike ili sta bese? kako si se snasao gde si pronasao delove? Nadam se da ce ova zima iznedriti na prolece puno dobrih Guzzija.  Pozdrav iz Jagodine

 

Rade

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 378 postova
  • Lokacija: Beograd-Jajinci

E pa drugari evo i mene.

Prvo da pozdravim GUZZISTU iz Slovenije i da pohvalim rad koji je fantastican. Drago mi je da nas je sve vise i da se polako okupljamo.

Inace kad smo vec kod vojske i ja sam bio vezista ne tako davne 2003 godine.

A sto se puta oko jajca  :D  i ostalog tice, ja sam spreman i raspolozen za sve akcije.

Jan sklapaj to covece pa da se gledamo.

 

pozdrav svim GUZZISTIMA i ljubiteljima naravno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

 

Svaka cast za restauriranje,dao si mi dosta ideja,,,pa ako bog da se vidimo negdje na cesti...

 

 

a ako nekom zatreba,,imam komplet masinu od V-35 i ram.(kupljeno na licitaciji prije 20-ak godina)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja