Jump to content

Moto Zajednica

Revitalizacija Moto guzzi-ja V35C

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

Iskreno ,ovaj tjedan je bio kod nas što se vremena tiče jako loš. Evo tek danas posle podne malo se pokazalo sunce a prije ono baš tumorno i hladno.

Nije baš za neku vožnju a i bolje jer sam ovaj tjedan imao dosta drugog posla  Dobro, fala bogu petak je, pa može malo laganije jel.

Što se Floride tiče, ona lepo čeka, ali je svaki dan idem malo pogledati, ono onak iz gušta kako neki kažu. Ali sad se baš spremam, dolazit če i oni sivi dani, kad bude idealnu za rabotu.

 

Možda ču sad za vikend malo isterati 65- icu,da izduvam prašinu iz Lafranconia :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: RF600+

Evo da se i ja prikljucim kao simpatizer... Nekada sam i ja vozio V35, tu su i slicice iz vremena analogne fotografije pa nisu bas najjasnije. Ipak prvi Guzzi koji je bio na mojoj listi zelja bio je kod nas zaboravljeni stornello 160, koji je takodje bio na "sluzbi u JNA, pa zatim falcone 500, da bih najzad od svega toga uspeo da nabavim jedan vrlo pristojan V35, koji sam posle malo sredjivanja vozio nekoliko godina. Zavrsio je kod mog duga koji je po profesiji dizajner, pa ga je u skladu sa svojom profesijom vise puta redizajnirao. Vec nekoliko godina je u delovima na ponovnom redizajnu...

post-2087-12879095146579_thumb.jpg

post-2087-12879095149373_thumb.jpg

post-2087-12879095151381_thumb.jpg

post-2087-12879095153215_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition
E pa izvin`te komsija' date=' ispravno. Znaci jezero u Tresnji i slika napravljena pored napustenog hotela. A sto se kilometraze tice tu sam dobar  Wink  posto smo krenuli od spomen parka u Jajincima, sto je nekih 5km manje nego od vozdovca. Kad si u prolazu javni se pa na pivce i kafu.[/quote']

A spomen-park 4 km od moje kuce, tako da smo tu negde, komso  ;D

Takodje vrlo vrlo vrlo cesto prolazim Avalskim ali nikad ti nisam video moped negde uz put...

Na koji telefon da javnem (moz' na PP) ? Znam dobre steke za kafu, sve do Mladenovca :)

 

A Misa, pogle' ga samo na trecoj slici - taj kez je neprocenjiv  ;D ;D ;D

Hmmm, mozda me zato i onoliko nagovarao zimus, da pazarim Falkonca ?  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 378 postova
  • Lokacija: Beograd-Jajinci

Iskreno ,ovaj tjedan je bio kod nas što se vremena tiče jako loš. Evo tek danas posle podne malo se pokazalo sunce a prije ono baš tumorno i hladno.

Nije baš za neku vožnju a i bolje jer sam ovaj tjedan imao dosta drugog posla  Dobro, fala bogu petak je, pa može malo laganije jel.

Što se Floride tiče, ona lepo čeka, ali je svaki dan idem malo pogledati, ono onak iz gušta kako neki kažu. Ali sad se baš spremam, dolazit če i oni sivi dani, kad bude idealnu za rabotu.

 

Možda ču sad za vikend malo isterati 65- icu,da izduvam prašinu iz Lafranconia :)

 

Pa da te utesim da ni ovde vreme nije na zavidnom nivou, pami mi cekamo lepse dane. Ja inace trenutno radim neke druge stari oko kuće pa i nemam nesto preterano vremena za vožnju sem naveče.

A i moja mašinica čleka malo one totalno loše dane kada kreće ponovno rasturanje i šminkanje.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Evo da se i ja prikljucim kao simpatizer... Nekada sam i ja vozio V35, tu su i slicice iz vremena analogne fotografije pa nisu bas najjasnije. Ipak prvi Guzzi koji je bio na mojoj listi zelja bio je kod nas zaboravljeni stornello 160, koji je takodje bio na "sluzbi u JNA, pa zatim falcone 500, da bih najzad od svega toga uspeo da nabavim jedan vrlo pristojan V35, koji sam posle malo sredjivanja vozio nekoliko godina. Zavrsio je kod mog duga koji je po profesiji dizajner, pa ga je u skladu sa svojom profesijom vise puta redizajnirao. Vec nekoliko godina je u delovima na ponovnom redizajnu...

 

Svi Vi kojima kuca srce u V kako rece Milos i volite MOTO GUZZI brend ocekujte uskoro poziv na forumu u novoj temi Poseta kolevci Moto Guzzija

post-8469-12879095619629_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ovaj prsluk ceka novog Gucu

 

prsluk.jpg

 

  Pravi prsluk od texas platna, kakve smo pravili od jakni. imao sam par takvih !  :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2858 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

To mi je radio drugar koji se pre 15 godina bavio sito-stampom. Cini mi se da sam mu ja uradio sliku u Ilustratoru a onda je on to nekom magijom preneo na moju jaknu. Naravno, od onda je sve izgubljeno, ali moze uvek lako da se napravi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

To mi je radio drugar koji se pre 15 godina bavio sito-stampom. Cini mi se da sam mu ja uradio sliku u Ilustratoru a onda je on to nekom magijom preneo na moju jaknu. Naravno, od onda je sve izgubljeno, ali moze uvek lako da se napravi ;)

 

Nikakva magija,samo jedan od "primitivnih" nacina stampanja bojom na razne materijale i predmete, koji se odrzalo do danas u zanatskim radnjama i kucnoj radinosti. ;) ja sam nekada radio sito stampu u vise boja,e to je bilo umjece koje i danas malo ko hoce da prihvati od Firmopisaca da uradi. 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Mozemo li da uradimo negde te ambleme za jakne?

 

 

  Ma jos je lakse napraviti nasivke. Ima ovde kod mene radionica koja to radi , cena zavisi od velicine nasivka, slozenosti amblema ( mislim da ovaj ne spada u jako slozene ), i naravno kolicine koja se narucuje.  Ako bi se dogovorili o detaljima, ja bi mogao da pitam coveka, pa da to napravimo !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 378 postova
  • Lokacija: Beograd-Jajinci

E pa drugari ako je tako ajde da damo predloge kako bi trebalo to da izgleda i da vidimo koliko imamo zainteresovanih pa da se cova raspita i da to uradimo. Ja sam takodje nasao firmu ovde u bg-u sto se tice veza na raznoraznim materijalima a firma se zove KLOT FRKET. Cena nam zavisi od kolicine i od toga sta zelimo. Ali ako vec imamo oprobanu varijantu mmislim da nem razloga da trazimo dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

ne bih da kvarim posao,ali vezano za sito stampu mogu da se na isti nacin urade preslikaci i posle svako na sta zeli sa "peglom" prebaci na odevni predmet koji zeli!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f

E pa drugari ako je tako ajde da damo predloge kako bi trebalo to da izgleda i da vidimo koliko imamo zainteresovanih pa da se cova raspita i da to uradimo. Ja sam takodje nasao firmu ovde u bg-u sto se tice veza na raznoraznim materijalima a firma se zove KLOT FRKET. Cena nam zavisi od kolicine i od toga sta zelimo. Ali ako vec imamo oprobanu varijantu mmislim da nem razloga da trazimo dalje.

 

TOOOOO Milose, evo ja se odmah prijavljujem kao zaintresovan za amblem ili sta god posto sam dosta po susretima trazio ali jok, NEMA NIGDE.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4130 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Mozemo li da uradimo negde te ambleme za jakne?

 

 

 Ma jos je lakse napraviti nasivke. Ima ovde kod mene radionica koja to radi , cena zavisi od velicine nasivka, slozenosti amblema ( mislim da ovaj ne spada u jako slozene ), i naravno kolicine koja se narucuje.  Ako bi se dogovorili o detaljima, ja bi mogao da pitam coveka, pa da to napravimo !

vidite sa Lisicom...  ;):) :)

 

Edit:

On i Floyd sa foruma oni su nam predlozili i bili su nam kontakt.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

E pa drugari ako je tako ajde da damo predloge kako bi trebalo to da izgleda

 

Moj favorit a inace i logo moje grupe na FB

[ftp=ftp://http://www.facebook.com/album.php?aid=34178&id=729792262#!/group.php?gid=56004810608&ref=ts]http://www.facebook.com/album.php?aid=34178&id=729792262#!/group.php?gid=56004810608&ref=ts[/ftp]

 

5yKTG_aaaaaarv.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Pozdrav

 

za prisivke ja predlazem ovo a kad se formira klub onda idu boje na prsluke i ostalo.

a ovaj bedz je vrh e ovo bi voleo da imamo.

 

Rade

post-8469-1287909592106_thumb.jpg

post-8469-12879095921945_thumb.jpg

post-8469-12879095922477_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja