Jump to content

Moto Zajednica

Revitalizacija Moto guzzi-ja V35C

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Svaka čast za ovaj rad i domišljatost :takoje: ...ovde je trebalo imati strpljenja i živaca!

 

Inace , ja sam elektronicar po struci. zato je ovo uradjeno sa takvom preciznoscu a i verovali ili ne u Srbiji nisam nasao nikoga ko ovo radi na gvozdenim ramovima. Jos jedna info za ovo sam se spremao skoro dve godine , merio , analizirao , probao , uporedjivao , gledao i citao po netu o tome , savetovao se sa prijateljima i da se pohvalim sve na kraju uradio potpuno sam . Cak su i slike pravljene u odlozenom modu za 10 sec jer nije imao ko da me slika hehehehe. Danas ce biti prva voznja , na prednjoj gumi,koja je nova stavljena na prolece, su zbog izbacenosti iz ose pojedene bockice na levoj strani (gledano u pravcu voznje) a na desnoj su vece duzine sto ukazuje na to da mi je viljuska stvarno bila izbacena u desno sto se na nekim slikama koje su slikane u voznji i vidi. Nadam se da ce se trud isplatiti , sve ostalo se zaboravi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Yeeeee prva voznja ide kao nov. Mota se levo desno nema razlike hehehehe sad ce mi trebati vreme da se naviknem na pravac :D:moto3::sampion: :moto guzzi:

 

Duki prolazio sam pored tvojih misleci da nisi mozda tamo da se vidimo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Evo ga u punom sjaju sa novim starim sedistem. Sve podredjeno udobnosti za duga putovanja.

post-8217-0-02286300-1339079154_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

Evo ga u punom sjaju sa novim starim sedistem. Sve podredjeno udobnosti za duga putovanja.

 

Pozdrav druže...

vidim sredio si ga ono baš majstorski. Svaka čast :takoje:

A da te pitam, hočeš(te) na tim putovanjima,da (po)osetiš/te i deželu?Bilo bi mi izuzetno drago da se vidimo ako ste naravno u nekoj blizini. A mogli biste i rutu malko da prriredite...:D

Nešto Vas malo ima guzzista u RS? Vidim samo još ti i DUKI se javljate na forum. Miloš (Kanjo) je kolko sam vidio prodao svog a i Đolaja se više ne javlja?

Moja Florida polako dolazi u Finale . Ima još nešto posla da se uradi a ondaa...:jee:

 

PS.

Nisam dobro vidio,a jel si stavio drugi rezervoar ili je samo uslikano pod takvim kutom :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Bas sam mislio na tebe druze moj i na to kako nas malo ima. Eto svela se knjiga na dva slova kako kaze nas narod. Posebno bi mi bilo drago da se vidimo i evo ovom prilikom najavljujem prve dane Guzzija u Srbiji 14 i 15 07. 2012 bilo bi mi ogromno zadovoljstvo da budes nas gost tih dana. Jos ce mo zvanicno objaviti na nekoliko foruma ali ti dani ce biti zasigurno. Rezervoar je isti samo je farban i oslikan natpis i orao. Dobio je nove gume i novo sediste , novu korpu od prochroma i bisage koje tek trebam da nakacim samo dok osmislim kacenje. Do skorog dopisivanja hehehe i nadam se skorijeg druzenja pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Pozdrav svima koji su pratili ovu moju revitalizaciju. Posto vise nema sta da se cacka oko guzzonje resio sam da pozovem ljubitelje i vlasnike MOTO GUZZI brenda na prve dane Moto guzzija u Srbiji. Malo , skromno , za pocetak , okupljanje ljudi koji nose istu ljubav u srcu.

 

GUZZISTI dobrodosli!!!!

post-8217-0-06590800-1341312480_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Gde na Grzi? Planinarski dom ili onaj hotel odmah kad se skrene?

 

Guzzi na Grzzi :moto3::moto3::moto3::moto3:

 

Imacemo jednu vikendicu na raspolaganju sa placem da mogu da se postave satori za one koji ce da noce. Danas idem da se informisem o tome , detaljnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Nema slike , a i ton je slab hehehehehe Ajde cekacemo te , bas bi mi bilo drago da se vidimo. Ispravi sliku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

IMAG0362.jpg

 

Evo nekoliko najnoviih od prošle subote, 30.6. 2012, baš pred početak jednog nezaboravnog dana i vožnje povodom 150 godišnjice rođenja velikog izumitelja i vizionara Janeza Puha,rođenog samo nekoliko kilometara van Ptuja...

 

IMAG0363.jpg

 

Al evo sad je moj Guzzi dobio i original stranske kofere.

 

IMAG0364.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Lep je kao lutka. Kao da je sada izasao iz fabrike . Svaka cast!!! Sedaj na njega i dobro dosao na prve dane Moto Guzzija u Srbiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Ahahahahaha da to sam ja :) ne bi valjda stavio neciju tudju sliku :) Guzzista u srcu i dusi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Mrtva tema .... a greota :)

 

Da pozdravim Druga Šefa , i da prrijavim da sam upazario V35 II (tako se vodi u saobracajnoj , ali nisam sasvim siguran u to , treba da desifrujem po broju rama i motora) , da se nadje za garazno uzivanje tokom zime a posle toga i nastavi kako treba .

 

Slika (iz oglasa) prilozena , u planu je prvenstveno produzenje zadnje viljuske (i kardana) za kojih 200mm , kantilever ogibljenje , max. spustanje sedista , prebacivanje fuzastera i noznih komandi napred , eventualno blaga promena ugla prednje viljuske

 

sredjivanje svih sitnica i farbanje limarije obavezno ...... za ram cemo videti sta i koliko , vrlo verovatno i to celo

 

izmerena kompresija na oba cilindra ( blago ugrejan , oko 500m voznje) podjednaka , mrvu preko 8 bara

 

od delova mi treba pinjon brzinomera ..... a ako neko ima izduvne grane ( da imam backup , u planu je zajednicki prigusni lonac izmedju tocka i kartera , te prigusni top na izlazu)  neka se slobodno javi :takoje:

 

Druže Šefe ...... reče da sad voziš maličko veći Guzzi ...... ne nadjoh utiske na forumu ......

 

mda, javljah se svojevremeno u kineskom delu foruma , tražeći info za Sprint Raptora ....... šta se u medjuvremeno desilo , može ovde da se vidi

post-34491-0-77246000-1444399247.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja