Jump to content

Moto Zajednica

Ducati Multistrada 1200

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ducati Multistrada 1200 S Pikes Peak Special Edition

 

Kako bi proslavili pobedu Grega Traceya na prošlogodišnjem Pikes Peak turniru, Ducati je izdao specijalno izdanje Multistrade koje treba da se pojavi u maju. Pored Ducati Corse boje i drugih kozmetičkij detalja, ova verzija će imati i karbonski Termignoni izduv, kao i karbonski blatobran i vizir.

 

2011-ducati-multistrada-1200-s-pikes-peak-special-edition-2.jpg

 

2011-ducati-multistrada-1200-s-pikes-peak-special-edition-10.jpg

 

2011-ducati-multistrada-1200-s-pikes-peak-special-edition-7.jpg

 

2011-ducati-multistrada-1200-s-pikes-peak-special-edition-8.jpg

 

2011-ducati-multistrada-1200-s-pikes-peak-special-edition-9.jpg

 

2011-ducati-multistrada-1200-s-pikes-peak-special-edition-1.jpg

 

2011-ducati-multistrada-1200-s-pikes-peak-special-edition-3.jpg

 

2011-ducati-multistrada-1200-s-pikes-peak-special-edition-4.jpg

 

2011-ducati-multistrada-1200-s-pikes-peak-special-edition-5.jpg

 

2011-ducati-multistrada-1200-s-pikes-peak-special-edition-6.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1693 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Prelepo....možda jednog dana....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6464 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Imao sam priliku da prisustvujem radovima prilikom prvog servisa...imam i neku sliku to cu kasnije da zakacim.

Po prici ovog mog drugara ciji je servis,Multistrada je imala do sada vec 7 opoziva zbog (uglavnom) problema sa elektronikom.

Isti taj motor pojavio se opet juce i NE RADI mu zadnja kocnica.Kazu da se to desavalo i na 1098.

Ja kad sam je video prvi put onako izbliza,moram da priznam da mi se dopala.Medjutim kao i velika vecina italijanskih proizvoda boluje od gomile sitnica koje za tu lovu jednostavno ne bi trebalo da se dogadjaju.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Imao sam priliku da prisustvujem radovima prilikom prvog servisa...imam i neku sliku to cu kasnije da zakacim.

Po prici ovog mog drugara ciji je servis,Multistrada je imala do sada vec 7 opoziva zbog (uglavnom) problema sa elektronikom.

Isti taj motor pojavio se opet juce i NE RADI mu zadnja kocnica.Kazu da se to desavalo i na 1098.

Ja kad sam je video prvi put onako izbliza,moram da priznam da mi se dopala.Medjutim kao i velika vecina italijanskih proizvoda boluje od gomile sitnica koje za tu lovu jednostavno ne bi trebalo da se dogadjaju.

Nova Super tenere 1200 i da uživaš--elektronika i žabari nekako do sada nisu išli jedno uz drugo... Večiti rat--

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6464 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Imao sam priliku konacno malo i da probam ovo cudo.Ne dugo,ali dovoljno da shvatim zasto je pobudio toliku paznju.Naviknut na golace i veciti rat sa vetrom,dosao sam do 150 a da nisam ni osetio.I to u TOURING modu.SPORT skida sa sedista!!!Samo sam je na ravnom zatezao,nisam uspeo da se srodim sa volanom u tih 20-ak minuta.Upravljanje krajnje jednostavno,par puta sam preterao,pa reko' bolje da se smirim :moto3: .

Lepo,ali nedovoljno za neku ozbiljniju pricu ili predstavljanje.Smejao sam se celo vece

Ovi' dana bi trebalo da stigne i novi TUONO,mozda i novi DORSODURO 1200.Pa da vidimo kako to ide 8)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati

Nova Super tenere 1200 i da uživaš--elektronika i žabari nekako do sada nisu išli jedno uz drugo... Večiti rat--

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Nova Super tenere 1200 i da uživaš--elektronika i žabari nekako do sada nisu išli jedno uz drugo... Večiti rat--

 

Opet počinješ.... ne valja za tebe.. Ne citiram te pa nemoj prvi da počinješ.... Jer već postaje dosadno a ja te konstantno ignorišem i ne repliciram na tvoje "genijalne" postove... Međutim, ti si opsednut italijanskim proizvodima pa makar bili i njesra... Počinješ da smaraš---

 

Ako te plaća italija da budeš vendor svemu što je italijansko pa da razumem.. Ali ovako prelazi u nonsens...

Kao što čovek reče u garanciji na novoj Multistradi otkazuje elektronika. Zadnja kočnica.......

Citiram :"Imao sam priliku da prisustvujem radovima prilikom prvog servisa...imam i neku sliku to cu kasnije da zakacim.

Po prici ovog mog drugara ciji je servis,Multistrada je imala do sada vec 7 opoziva zbog (uglavnom) problema sa elektronikom.

Isti taj motor pojavio se opet juce i NE RADI mu zadnja kocnica.Kazu da se to desavalo i na 1098.

Ja kad sam je video prvi put onako izbliza,moram da priznam da mi se dopala.Medjutim kao i velika vecina italijanskih proizvoda boluje od gomile sitnica koje za tu lovu jednostavno ne bi trebalo da se dogadjaju."

Znao sam.. Šta drugo da kažem... A motor mi se sviđa.-.. Nemam povrenje u žabare i svakim danom se sve više to potvrđuje... :neznam:

Inače sledeće godine planiram sa Stroma pređem na nešto jače i da izdvojim nešto preko 15000 za bajk... Odlučio sam da ipak to ne bude GS i Multistrada već pomenuta ST 1200. Razlozi su za normalnog čoveka jasni...

Voleo bih da jednom reše te probleme sa elektronikom jer prave prelepe motore.-.. Mada mi je i Multristrada vizuleno mala kada sednem na nju... Probao sam je još prošle godine u Kruševcu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati

Opet počinješ.... ne valja za tebe.. Ne citiram te pa nemoj prvi da počinješ.... Jer već postaje dosadno a ja te konstantno ignorišem i ne repliciram na tvoje "genijalne" postove... Međutim, ti si opsednut italijanskim proizvodima pa makar bili i njesra... Počinješ da smaraš---

 

Ako te plaća italija da budeš vendor svemu što je italijansko pa da razumem.. Ali ovako prelazi u nonsens...

Kao što čovek reče u garanciji na novoj Multistradi otkazuje elektronika. Zadnja kočnica.......

Citiram :"Imao sam priliku da prisustvujem radovima prilikom prvog servisa...imam i neku sliku to cu kasnije da zakacim.

Po prici ovog mog drugara ciji je servis,Multistrada je imala do sada vec 7 opoziva zbog (uglavnom) problema sa elektronikom.

Isti taj motor pojavio se opet juce i NE RADI mu zadnja kocnica.Kazu da se to desavalo i na 1098.

Ja kad sam je video prvi put onako izbliza,moram da priznam da mi se dopala.Medjutim kao i velika vecina italijanskih proizvoda boluje od gomile sitnica koje za tu lovu jednostavno ne bi trebalo da se dogadjaju."

Znao sam.. Šta drugo da kažem... A motor mi se sviđa.-.. Nemam povrenje u žabare i svakim danom se sve više to potvrđuje... :neznam:

Inače sledeće godine planiram sa Stroma pređem na nešto jače i da izdvojim nešto preko 15000 za bajk... Odlučio sam da ipak to ne bude GS i Multistrada već pomenuta ST 1200. Razlozi su za normalnog čoveka jasni...

Voleo bih da jednom reše te probleme sa elektronikom jer prave prelepe motore.-.. Mada mi je i Multristrada vizuleno mala kada sednem na nju... Probao sam je još prošle godine u Kruševcu...

 

 

Ne brini ti šta valja za mene i sa čime sam ja opsednut... zajedno sa pola sveta...

 

Šteta što ovde nema "ignorisanje korisnika" pa ponekad naletim na izlive "genijalnosti"

 

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

Inače sledeće godine planiram sa Stroma pređem na nešto jače i da izdvojim nešto preko 15000 za bajk... Odlučio sam da ipak to ne bude GS i Multistrada već pomenuta ST 1200. Razlozi su za normalnog čoveka jasni...

 

 

 

Miljane jedno pitanje ( istrazivanja radi :) ).... znas kako mi srbi kada kupujemo kola/motor prvo sto gledamo je kako cemo posle da prodamo to isto i to me uzasno nervira ali... veruj mi posle nekoliko godina pocneo sam sebe da mrzim jer nisam razmisljao tako ( kupio stila za 8K sada mogu da ga prodam za 4k i da se sutiram u du** ... sto je najgore nikad se nije pokvario za ovih 80K i dalje ide super ali samo kazem za cenu :) )... LM ...

 

Sta mislis za koliko mozes sada da prodas storma ? Siguran sam za neku lepu cifru jer su cenjeni kod vozaca koji prelaze na nesto bolje ( cenjeniji nego pegaso strada, verysus, itd ) ...

 

mislim da si i sam svestan da ce uvek gs da bolje drzi cenu od tenere ( mada i to moze da se promeni ali tesko ) i stim u vezi me zanima da li razmisljas kao gotovo svaki srbin ili si evropski covek sirokijeh svatanja :) ?

 

ps. nadam se da cemo se svadjati koji je bolji kada svi budemo imali ili gs,ms , superT ... do tada... mislim da je glupo...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja