Jump to content

Moto Zajednica

Nemanja Veselinovic (1992), poginuo na parkingu VERO-a na NBGD (16.04.2009)

Recommended Posts

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

    Mnogo nesrećnih okolnosti se skockalo u jednu kobnu rečenicu i njega više nema. Juče sam proveo 12+ sati za volanom, isključivo po Beogradu, 4 puta sam prelazio gazelu, 2 puta tramvajski most. Ljudi su bili pobesneli, niko nije poštovao crveno svetlo, kolaps je bio veoma intenzivan i surov. Da sam mogao da biram, peške bih ceo dan, ali radio sam. Prvi put u životu sam 2 puta hteo da izadjem iz vozila da bijem retarde...

    Mislim da je kaciga bila na glavi, ali nedotegnuta...

    Laka ti crna zemlja, dete.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Neka mu je pokoj dushi, saucesce porodici

!!!

ALI JA SAM MOGAO JUCE TAKO 3 PUTA DA POGINEM !!! ALO BRE LJUDI JESTE NORMALNI!!! OSIM SAM 3 PUTA MORAO NAGLO DA KOCIM DA NE POGINEM, MOGO SAM DA ROKNEM NEKOG DEDU ZAMALO DA GA UBIJEM I SEBE ZAJEDNO. DEDA IDE POSRED PUTA (NA BELOJ LINIJI, IZMEDJU 2 TRAKE) SAMO ODJEDNOM SKRENE LEVO (VOZIO JE BICIKLO), ZAMALO DA GA UDARIM, HTEO SAM DA SE VRATIM DA MU JEBEM MAMU...

 

OOOOOOO S R B I J O MEDJU SHLJIVAMAAAAAAAAAAAA!

 

SVE BI IH POSLAO NA DOZIVOTNU ROBIJU!

 

Uci u nash saobracaj, isto je kao da igrate ruski rulet.Samo sto se on josh odavno zove "Srpski rulet"

 

Izvinite zbog caps lock ali razumite me, jako sam potresen...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6295 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Strasno ! Najiskrenije pricam - ja po Bg-u ne bi smeo da vozim motor, narocito da idem svaki dan na posao motorom. Izgleda da nije pitanje da li ce, nego kad ce neko da vas pokupi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Čitam komentare, razmišljam, Scuba me je pogodio "u žicu" svojim postom. Stvarno, šta se to dešava sa mladim ljudima, koji su 90% "pacijenti" crne hronike?? Da li su već pomerene neke životne vrednosti, da li smo podlegli američkoj filozofiji: "Ako nisi prvi, najbrži i najlepši, ti si niko i ništa"? Nakaradno dokazivanje, "Svi mi kažu da sam lud i da ne *ebem živu silu"...možda ne u ovom slučaju, ali dovode do većine tragičnih situacija, a dokazivanju nikad kraja?

Da li vi shvatate da je ovo najverovatnije jedini forum gde se samo čeka kad će koji član da pogine, da se polomi, osakati...? Alo bre! Svaki put kad sednemo na 2 točka, 50% šansi je da nam je to poslednji put da smo kresnuli ljutu mašinu!?? Slušam Mišu i Ljilju pei, bajkere sa ogromnim iskustvom, kažu "Upoznali baš mnogo drugara bajkera, na žalost, većina je poginula..."???

 

Ne znam, mislite vi šta hoćete ali ovo već prelazi u kolektivno ludilo i slučaj za vrlo ozbiljno psihijatrijsko razmatranje svih nas, hteli to ili ne hteli.

 

Dečku nek' je laka crna zemlja, a ko je od NAS sledeći?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Čitam komentare, razmišljam, Scuba me je pogodio "u žicu" svojim postom. Stvarno, šta se to dešava sa mladim ljudima, koji su 90% "pacijenti" crne hronike??

 

Ne znam, mislite vi šta hoćete ali ovo već prelazi u kolektivno ludilo i slučaj za vrlo ozbiljno psihijatrijsko razmatranje svih nas, hteli to ili ne hteli.

 

 

 

ovo je katastrofa,i vreme da nesto se preduzme,da se zastitimo

ali to cu u posebnoj temi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Strasno ! Najiskrenije pricam - ja po Bg-u ne bi smeo da vozim motor, narocito da idem svaki dan na posao motorom. Izgleda da nije pitanje da li ce, nego kad ce neko da vas pokupi....

 

Ovo mi je sto puta palo na pamet, beogradska bahata guzva i motor = veliki rizik.

Ne znam, al mislim da sam u Bg-u da bi se bacio iskljucivo na vikend voznje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Motocikl: Piaggio Carnaby 300ie

Gledam sad na netu po nowinama... Nigde nema nista o owoj nesreci... Samo u novostima pise da je poginuo motociklista na novom beogradu i da ce biti otwedjeno ko je kriw za nesrecu...

 

Swe dok se nersece budu zataskiwale i gurnute u stranu, i dalje ce biti owakwih slucajewa... Umesto da na naslownoj strani bude owa west, nje ni nema u nowina... Pa zar je bitnije sta kenjaju neka dva politicara od toga da je mlad momak izgubio ziwot, tudjom nepaznjom..... Crna hronika puna nekog tamo pandura sto je zgazio auto, zaboga on je polomio ruku.... Muka mi je od swega owoga....

 

I bas me zanima sta ce biti sa owom zenom... da li ce se izwuci kao i swi u owoj zemlji kad naprawe sr*nje.... Kao jedna kokoska sto je udarila mog drugara na skuteru.... Nowcana kazna od 100 000dinara(koju je platilo osiguranje), a moj drugar odran ceo... mesec dana nije ustao iz kreweta....

I od owoga mi je muka... Dokle ce swe owo da se desawa...dok neko ne ubije u saobracaju  sina od nekog glawonje , e onda ce tek mozda biti nekih promena......

 

I sta sad treba... da se pozdrawim sa mojima ko da ih nikad necu wideti jer sam krenuo na usce da popijem sok sa drugarima.... Da swaki put kad sednem na motor se zapitam da li su weceras wratiti... Poceo sam da budem srecniji kad zawrsawam woznju jer sam je zawrsio nego kad je pocinjem... Wise woznja motora nije ono uziwanje nego rat za opstanak...........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova

Falkonce, čečače, razumem tvoju frustraciju dešavanjima na drumu. Smanji gas u glavi, izbaci W iz tastature i počni da se ponašaš malo trezvenije. Trenutno stanje tvog uma dovodi do nesreće. Frustraciju ne leči na 2 ili 4 točka, smiruj sebe da bi imao mogućnost ispravne reakcije ako neko pored tebe pogreši. I na kraju, drugarski bih ti preporučio da danas ne sedaš na ljubimca, nisi za 2 točka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Strasno ! Najiskrenije pricam - ja po Bg-u ne bi smeo da vozim motor, narocito da idem svaki dan na posao motorom. Izgleda da nije pitanje da li ce, nego kad ce neko da vas pokupi....

 

Ovo mi je sto puta palo na pamet, beogradska bahata guzva i motor = veliki rizik.

Ne znam, al mislim da sam u Bg-u da bi se bacio iskljucivo na vikend voznje.

 

Sve si u pravu, ali ma samo jedan mali problem - ja u Beogradu bez motora bas zbog ove guzve i bahatih vozacha jako tesko funkcionisem. Ako nisam na motoru, ne mogu da stignem nigde na vreme cak ni uz najbolje planiranje. Da ne pominjem da se u mom poslu ne tolerise ni minut zakasnjenja.

 

Gledam sad na netu po nowinama... Nigde nema nista o owoj nesreci... Samo u novostima pise da je poginuo motociklista na novom beogradu i da ce biti otwedjeno ko je kriw za nesrecu...

 

Swe dok se nersece budu zataskiwale i gurnute u stranu, i dalje ce biti owakwih slucajewa... Umesto da na naslownoj strani bude owa west, nje ni nema u nowina... Pa zar je bitnije sta kenjaju neka dva politicara od toga da je mlad momak izgubio ziwot, tudjom nepaznjom..... Crna hronika puna nekog tamo pandura sto je zgazio auto, zaboga on je polomio ruku.... Muka mi je od swega owoga....

 

I bas me zanima sta ce biti sa owom zenom... da li ce se izwuci kao i swi u owoj zemlji kad naprawe sr*nje.... Kao jedna kokoska sto je udarila mog drugara na skuteru.... Nowcana kazna od 100 000dinara(koju je platilo osiguranje), a moj drugar odran ceo... mesec dana nije ustao iz kreweta....

I od owoga mi je muka... Dokle ce swe owo da se desawa...dok neko ne ubije u saobracaju  sina od nekog glawonje , e onda ce tek mozda biti nekih promena......

 

I sta sad treba... da se pozdrawim sa mojima ko da ih nikad necu wideti jer sam krenuo na usce da popijem sok sa drugarima.... Da swaki put kad sednem na motor se zapitam da li su weceras wratiti... Poceo sam da budem srecniji kad zawrsawam woznju jer sam je zawrsio nego kad je pocinjem... Wise woznja motora nije ono uziwanje nego rat za opstanak...........

 

http://www.alo.rs/vesti/14237/Kobni_udes_motocikliste

 

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=9&status=jedna&vest=143299&title_add=Poginuo%20motociklista%3Cbr/%3Ena%20Novom%20Beogradu

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Ti Gremline i jesi visoko rizičan jer si sto puta dnevno na motoru u fazonu "da skoknem časkom". Drugačije je kad kreneš na put ili kad voziš dužu turu s kraja na kraj grada al ti se vaš vrtiš po gužvama. Uopšte ti ne zavidim. Juče smo sat i po putovali od Airport sitija do C. Krsta iako sam se provlačio po auto-putu i tetka me psovala. Da smo išli kolima, pa stigli bi jutros.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: bgd

jednostavno zenama ne treba da se izdaje vozacka dozvola, ima zena koje super voze i bolje od muskaraca, ali neke su sacuvaj boze, pricam iz iskustva jer sam imao 3 sudara dok sam bio na motoru i za sva 3 su bile krive zene zbog nepostovanja prava prvenstva (ne namerno nego zato sto ne znaju znakove, a jedna kaze kako sam ja kriv jer sam ja nju udario a ne ona mene), srecom za ta sva tri puta sam vozio 50-60 km/h pa od padova sam zadobio samo modrice... zato se ja moram preseliti u jednu americku drzavu u kojoj je zabranjeno zenama da voze, mogu samo pod uslovom da ispred auta trci muskarac i da mase crvenom zastavom da upozorava na opasnost...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: bgd

kao sto je neko rekao on ja stalno jurcao kod fontane i bas moja devojka pre neki dan kaze ovaj nece dugo, tu zivim prolazio je svaki dan po 5 puta, stavio je neki auspuh da se dere pa ga cujem naredne 2 ulice i naravno bez kacige, krivo mi je zbog njegovih roditelja, ali stvarno onakvom voznjom bi mu se desilo ovo kad tad...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

kao sto je neko rekao on ja stalno jurcao kod fontane i bas moja devojka pre neki dan kaze ovaj nece dugo, tu zivim prolazio je svaki dan po 5 puta, stavio je neki auspuh da se dere pa ga cujem naredne 2 ulice i naravno bez kacige, krivo mi je zbog njegovih roditelja, ali stvarno onakvom voznjom bi mu se desilo ovo kad tad...

 

Je`l to neko treba nekoga da "smiri" na takav nacin da ne jurca. ??? ??? ??? >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: atar Stare Pazove

Krajnje je vreme da se onaj spot sa JuTjuba, prikazan na ovom forumu, u temi: "ovlas levo, ovlas desno", pocne prikazivati na srpskim tv stanicama.

 

Malog Nemanju da Vaskrsli Gospod primi u Carstvo svoje, a roditeljima utehu  da pruzi. Vjecnaja pamjat! :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

ljudi krajnje je vreme da svi priznamo sebi koliko mi gresimo(to svi znamo)

a koliko drugi,to je ono sto nemozemo da kontrolisemo

nasi zivoti prvenstveno se gube zbog prevelike brzine,

e kad to sebi priznamo (KOLIKO SMO BAHATI U PONASANJU) smanjicemo i smrtnost......dotle cemo samo da pisemo i nedaj boze da

se zgrozavamo kako je neko poginuo,

 

inace nigde u svetu saobracaj nije sjajan,da se nelazemo svuda se gine zbog necije greske,nazalost

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Balkan Hard Enduro, 600 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sherco SER 300 Factory, Beta 300RR, Husqvarna Te300i

kao sto je neko rekao on ja stalno jurcao kod fontane i bas moja devojka pre neki dan kaze ovaj nece dugo, tu zivim prolazio je svaki dan po 5 puta, stavio je neki auspuh da se dere pa ga cujem naredne 2 ulice i naravno bez kacige, krivo mi je zbog njegovih roditelja, ali stvarno onakvom voznjom bi mu se desilo ovo kad tad...

 

Je`l to neko treba nekoga da "smiri" na takav nacin da ne jurca. ??? ??? ??? >:(

 

Misim da nije rec o "smirivanju" nego jednostavno ako neko cesto izaziva sudbinu "ludom"voznjom,i jos bez kacige...na zalost postoji velika verovatnoca da ce ga i stici,pogotovu u ovom gradu punom ludaka za volanom.U zadnjih nedelju dana 2 puta mi se desilo da mi kola preprece put,a imaju STOP kao vrata..i onda razmisljam,sta da sam isao malo brze i da sam bio siguran u moje pravo prvenstva prolaza ??? I naravno odgovor je uvek "nisam te video.." "pa nisi ni pogledao rodjace >:( " Za to nema leka,mnogo je kola..mnogo "vozaca",samo polako pamet u glavu i ponasajte se kao da ste nevidljivi.

Saucesce prijateljima i porodici...neka mu je laka crna zemlja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Beograd

kao sto je neko rekao on ja stalno jurcao kod fontane i bas moja devojka pre neki dan kaze ovaj nece dugo, tu zivim prolazio je svaki dan po 5 puta, stavio je neki auspuh da se dere pa ga cujem naredne 2 ulice i naravno bez kacige, krivo mi je zbog njegovih roditelja, ali stvarno onakvom voznjom bi mu se desilo ovo kad tad...

 

Je`l to neko treba nekoga da "smiri" na takav nacin da ne jurca. ??? ??? ??? >:(

 

Misim da nije rec o "smirivanju" nego jednostavno ako neko cesto izaziva sudbinu "ludom"voznjom,i jos bez kacige...na zalost postoji velika verovatnoca da ce ga i stici,pogotovu u ovom gradu punom ludaka za volanom.U zadnjih nedelju dana 2 puta mi se desilo da mi kola preprece put,a imaju STOP kao vrata..i onda razmisljam,sta da sam isao malo brze i da sam bio siguran u moje pravo prvenstva prolaza ??? I naravno odgovor je uvek "nisam te video.." "pa nisi ni pogledao rodjace >:( " Za to nema leka,mnogo je kola..mnogo "vozaca",samo polako pamet u glavu i ponasajte se kao da ste nevidljivi.

Saucesce prijateljima i porodici...neka mu je laka crna zemlja.

Sve lepo receno. Ko trazi, nacice, nazalost :(.

Saucesce porodici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: svuda po malo...
  • Motocikl: dominantni muzjak 498ccm PD09

vidjao sam ga po nbg-u,prolazio sam cesto,i mali je zujao bez kacige...ne znam sto je toliko tesko staviti tu kacigu...ja sam imao slicnu situaciju gde je covek hteo polukruzno i nije me video.na svu srecu samo je skuter bio sjeban...stavljajte kacige,zivor cuvaju!

nemanja,neka ti je laka crna zemlja!pocivaj u miru!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: atar Stare Pazove

Прочитао сам на неком форуму потпис који гласи, парафразираћу: "постоје две врсте бајкера, они који су пали и они који ће тек да падну". Можда је срећа доживети мањи пад са веома лаким повредама да се многи дозову памети. Овако ко није искусио тако нешто, мислиће да је неуништив, јурцаће без кациге, на задњем точку, возити са летњим папучама.   Данас сам се цело јутро возао по Инђији, и заиста ћу бити искрен видео сам бар пет шест возача на старим мусавим томосима и сви су носили кациге, и доста оних са бесним моторима, мање од 50% њих је носило кациге. Ови што имали кациге су махом особе старије од 35 година. Искуство и зрелост говори своје.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja