Jump to content

Moto Zajednica

Nemanja Veselinovic (1992), poginuo na parkingu VERO-a na NBGD (16.04.2009)

Recommended Posts

  • Drug član, 2143 postova

Danas oko 18 casova, dolazim od Arakisa do VERA na NBGD-u, u neku sitnu nabavku pred Uskrs i na parkingu me zaustavlja milicija i usmerava na drugi parking, onaj blizi zgradi Vera.

 

Na zemlji oboren zuti cross, pomeren sa samog mesta dogadjaja da se ne zapali (prema recima ocevidaca) i pored bandere pokriveno telo, kaciga pored, krv unaokolo...malo dalje stoji Yugo i u njemu shockirana zena koja se drzi za glavu......

 

Shockiran sam i ja dok ovo pisem...nije mi dobrooooooooo...

 

Situacija je otprilike izgledala ovako : Yugo je skrenuo da se parkira, presekao je put motorciklisti oduzimajuci mu pravo prvenstva i nabio ga pravo na banderu gde je i ostao mrtav na mestu....

 

Kaciga je bila negde, na laktu, na motoru....ne verujem da je bila na glavi...

 

Nemanja veselinovi, 1992 godiste....

Slike su upozoravajuce...

 

 

 

post-621-1287902908848_thumb.jpg

post-621-12879029090628_thumb.jpg

post-621-12879029093883_thumb.jpg

post-621-12879029094651_thumb.jpg

post-621-12879029095469_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Danas oko 18 casova, dolazim od Arakisa do VERA na NBGD-u, u neku sitnu nabavku pred Uskrs i na parkingu me zaustavlja milicija i usmerava na drugi parking, onaj blizi zgradi Vera.

Na zemlji oboren zuti cross, pomeren sa samog mesta dogadjaja da se ne zapali (prema recima ocevidaca) i pored bandere pokriveno telo, kaciga pored, krv unaokolo...malo dalje stoji Yugo i u njemu shockirana zena koja se drzi za glavu......

Shockiran sam i ja dok ovo pisem...nije mi dobrooooooooo...

Situacija je otprilike izgledala ovako : Yugo je skrenuo da se parkira, presekao je put motorciklisti oduzimajuci mu pravo prvenstva i nabio ga pravo na banderu gde je i ostao mrtav na mestu....

Kaciga je bila negde, na laktu, na motoru....ne verujem da je bila na glavi...

Nemanja veselinovi, 1992 godiste....

Slike su upozoravajuce...

 

E pa ljudi ovo vise nije normalno majke mi.Pobise nas ko zeceve u lovistu.U zeludcu mi muka, djecko je vrsnjak moga sina. >:(

Neka mu je laka crna zemlja i spokoj, a njoj cijeli zivot u paklu da prodje.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Ja sam otprilike tada proshla pored super vera....ali nisam primetila nikakav dogadjaj...valjda sam blenula ispred sebe...boze moj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Užas, mogu zamisliti kako je tek izgledalo uživo kad je Gremlin ostao bez texta........

 

Ljudi pamet u glavu a kacigu na glavu, i ostatak opreme na sebe.

 

Nemanja neka ti je laka zemlja i široki putevi gospodnji.

 

P.S. danas mi u radnju udje čovek da kupi sinu jaknu, reko jel treba i kaciga , na to će  otac mali ne voli da je nosi vruće mu je u njoj :o :o :o možda sam mu trebao dati ovakve neke slike da pogleda ili live to ride ride to die. com , mada neznam dali bi mi šef time bio oduševljen. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: zrenjanin
  • Motocikl: kymco grand dinc 50cc

joj ludi dokle vise  svaki dan ode jedan zivot zbog necije nepaznje i drugih okolnosti

 

mi smo bas ugrozena grupacija treba nesto preduzeti

 

jako je tuzno sto puno mladih zivota odlazi na veciti put prerano

 

dali je krivica u nama ili njima mislim vozacima automobila stvarno neznam

 

mislim da bi trebali da nosimo reflektujuce prsluke kad vozimo valjda ce nas onda lakse uociti

 

 

neka im je svima laka crna zemlja i iskreno saucesce porodici i prijateljima

:'( :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1667 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

uzas  :'(

 

Greco svaka cast na slikama, pravi si profesionalac, trebalo je stisnuti petlju i uslikati ovu tragediju kao nauk ostalima koji bi da se luftiaju i opustaju u gradu, ma nema opustanja ni u garazi, ni na parkingu, ma nigde dok smo na motoru  :-X  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Ova seljančura nije ni gledala nigde, džaba prsluci, džaba i rotaciju da stavimo. Ovo je bre strašno, dečko je mlađi godinu dana od mene, ali ljudi na parkingu pa džaba joj da isplače ceo  Dunav sad kad je dečko mrtav matora ........ ko joj dade dozvolu i tog juga da ubija ljude!!  >:( >:(

 

Ne mogu bre da verujem!!  Šta će njegovi roditelji sad da rade??? Ljudi su izgubili sina zbog matore dezorijentisane .... aloo!!!!!! Kako će novi zakon ovde da pomogne? >:(  

 

Ma ovo je strašno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova

Uzas! Jos jedan zivot koji nikada nece steci iskustvo...  :'(

 

Samo, sto napadate toliko gospodju iako ga je isekla? Pa kojom je on brzinom isao po parkingu da nije uspeo da iskontrolise motor i da izbegne banderu? Ne mislim nista lose ali ipak je to parking, ko je bio zna i kako izgleda... Ja tuda autom idem drugom brzinom na vrhu gasa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

joj ludi dokle vise  svaki dan ode jedan zivot zbog necije nepaznje i drugih okolnosti

 

mi smo bas ugrozena grupacija treba nesto preduzeti

 

jako je tuzno sto puno mladih zivota odlazi na veciti put prerano

 

dali je krivica u nama ili njima mislim vozacima automobila stvarno neznam

 

mislim da bi trebali da nosimo reflektujuce prsluke kad vozimo valjda ce nas onda lakse uociti

 

 

neka im je svima laka crna zemlja i iskreno saucesce porodici i prijateljima

:'( :'( :'( :'(

    laka mu zemlja      a inace podrzavam predlog kolege iz ZR posto sam i sam po profesiji vozac i nije lako uociti brze vozace motocikala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Brate slike su ko da ga je kamion nabacio na banderu, uopšte ne kapiram situaciju...kako je uopšte ona njega mogla smtrno da povredi na parkingu ??? ??? ???kojom su se brzinom morali kretati???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

saucesce porodici.

a nama ostalima ostaje samo ,da vozimo pazljivije

svi kukamo ko neke zene,izadjite na ulicu i bice vam jasno

zasto nas nepodnose ostali ucesnici u saobracaju(naravno po takvima se svi poznajemo)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

saucesce porodici i prijateljima

 

 

Brate slike su ko da ga je kamion nabacio na banderu, uopšte ne kapiram situaciju...kako je uopšte ona njega mogla smtrno da povredi na parkingu ??? ??? ???kojom su se brzinom morali kretati???

 

taj motor moze jako brzo da izvuce brzinu do 70 iz mesta i sa velikim prenosom , a njena nije sigurno bila velika posto je htela da se parkira . mada je to sad malo bitno jer ode jos jedan mlad zivot zbog gluposti i jos na parkingu .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

 

saucesce porodici.

   stvarno bi mi motociklisti trebali da razmislimo dali je vise javni saobracaj pogodan za voznju motocikla. Prevelika guzva, niko nikog ne postuje, svi su u nekoj zurbi, nema vise ljudskosti na asvaltu. Saobracaj je postao RAT. Trebali bi mi stariji da upucujemo mlade na poligone, napustene aerodrome, u prirodu, pa nek tamo osete i kako se pada i kako se izbegavaju prepreke i kako se lome motori sa minimalnim rizikom za vozaca. Pa tek onda omladinu u saobracaj kad postanu svesni sta sve moze da se polomi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 '99

 

saucesce porodici.

   stvarno bi mi motociklisti trebali da razmislimo dali je vise javni saobracaj pogodan za voznju motocikla. Prevelika guzva, niko nikog ne postuje, svi su u nekoj zurbi, nema vise ljudskosti na asvaltu. Saobracaj je postao RAT. Trebali bi mi stariji da upucujemo mlade na poligone, napustene aerodrome, u prirodu, pa nek tamo osete i kako se pada i kako se izbegavaju prepreke i kako se lome motori sa minimalnim rizikom za vozaca. Pa tek onda omladinu u saobracaj kad postanu svesni sta sve moze da se polomi.

 

Sve je receno u boldiranoj recenici... Samo bih dodao.. Skuter do 25 godine, dok ne sazris, i toliko se nagledas ovakvih horora, da vozis kao po jajima.. Nazalost, u ovom saobracajnom RATU,  kako kaze citirani kolega, motociklisti gube... zivote u delicu sekunde.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja