Jump to content

Moto Zajednica

Nemanja Veselinovic (1992), poginuo na parkingu VERO-a na NBGD (16.04.2009)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

STRASNO svaka druga rec je suvisna.Grad je totalno postao za izbegavanje i kao sto neko rece za voznju kao po jajima.Ipak je na otvorenom putu malo sigurnije jer svi voze brze pa i auta pa bar ima malo mesta za neko vadjenje zbog greske drugih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

Vidjao sam skoro svako vece decka kod t.c.Fontane, jurio je vamo-tamo...Vrlo je moguce da je brzina bila presudna i kao krajnji ishod ovo sto se desilo!!! Jako mi je zao decka, mladost-ludost-brzina, ko zna...Moje saucesce...  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Strasno je kako se zivot u delicu sekunde moze prekinuti... Jutros mu je dan poceo kao i svaki drugi i nikad mu se nece zavrsiti... I nije bio nista drugaciji od nas, imao je planove za zivot, devojku, verovatno ko zna sta jos. Strasno.  :'(

 

Jedna jedina glupost tog dana ga je kostala zivota, a bogami i tu zenu ce to tistiti dok je ziva... Strasno je koliko svi potcenjuju saobracaj. Sta je saobracaj? Sednes u auto ujutro i krenes na posao. Usput ti zazvoni mobilni, ti spustis glavu da vidis, propustis da vidis da je crveno svetlo na semaforu i ubijes nekog. I zavrsis u zatvoru. I obe porodice zavijes u crno. A samo si krenuo na posao kolima, kao da je svaki dan Petak. A to ti nisu pricali dok si ucio da vozis kola...  :-\  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

i ubijes nekog. I zavrsis u zatvoru. I obe porodice zavijes u crno. A samo si krenuo na posao kolima, kao da je svaki dan Petak. A to ti nisu pricali dok si ucio da vozis kola...  :-\  >:(

tacno jedan  kroz jedan.... nije dovoljno paziti na sebe nego i na druge... ljudi ne kapiraju da dozvola nije pravo nego privilegija i da oni "upravljaju opasnim sredstvom" tj. mogu da ubiju nekog sa time...

 

ako je kaciga bila na laktu nije ni bilo neophodno da ga mnogo udari, dovoljno je bilo da ga potkaci a ivicnjak je uradio ostalo.... laka mu zemlja ovakve vesti me zaista rastuze...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Stvarno smo postali teska g***a!!! Niko nigde ne gleda, svakoga bole "ona stvar" za ostale u saobracaju, bahati smo za sve pare ali... sad je to nebitno jer eto, ode jos jedan mladi zivot, a bice ih jos ma koliko to grozno zvucalo... nama treba mochuga i to govnjiva da nas dovede u red!  :-X :-X :-X

 

Ovo me je bas pogodilo... zaista sam ogorcen

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

  Pre neki dan Nis,.....a sada ovo......koliko dece treba da pogine,pa da se shvati da se kaciga stavlja na glavu....a ne na lakat..... :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Ova situacija vec prerasta u alarmantnu.Jer ovo neko namerno radi???

 

Imenjace,pocivaj u miru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, Stara Bezanija
  • Motocikl: Gilera GP800

alo ljudi to mi je bio ortak.. ja ne mogu da verujem da se to desilo... josh uvek ne moze da mi udje u glavu da je neko koga znam, poginuo tako shto se vozio na motoru... i da ga vishe nikad necu videti.. .decko je bio skroz ok.. kad smo se upoznali imao sam malih problema sa njim, nisam ga bash gotivio, a na kraju sam ga zagotivio.... a sad pizdim i nerviram se zato shto se to desilo.. to sam mogao i ja da budem.... ne mogu da verujem josh uvek.... sauchesce porodici i prijateljima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Motocikl: Piaggio Carnaby 300ie

Strasno... jeziwo.... ne mogu da goworim....

 

Strah me da sednem na motor sad.... Dokle wise... Owo wise nije normalno.... Bukwalno nas ubijaju na ulici.... Kaciga na glawu, jakne i pantalone ako imate i 4 oka otworite..... Owo je postao horor film na ulicama Beograda....

 

 

R.I.P. Saucesce porodici i prijateljima....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Brate slike su ko da ga je kamion nabacio na banderu, uopšte ne kapiram situaciju...kako je uopšte ona njega mogla smtrno da povredi na parkingu ??? ??? ???kojom su se brzinom morali kretati???

 

Vrlo je jasna situacija, decko je udario glavom i telom u banderu posto ga je gospodja "isekla" i sabila na banderu u zurbi da se parkira, ne gledajuci ispred i okolo...vise je nego jasno da je i on verovatno prekoracio brzinu kretanja na parkingu, ali ona je definitivno odgovorna jer mu je presekla put i uskratila prvenstvo prolaza.

 

Znaci on je podlegao povredama od udara u banderu, a ne od udarca automobilom.

 

Sve ovo mi je ispricao policajac koji je radio uvidjaj na licu mesta...

 

Da je imao kacigu mozda bi se drugacije zavrsilo...

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Cuprija

Ovo je veoma tuzno sto se desilo.Gde mi zurimo i zar je jedno jebeno parking mesto toliko bitno!!!!!!!!

Saucesce porodici preminulog...Nemam reci :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Morace da krene neko ozbiljno zalaganje za bezbednost motociklista ...moramo onima koji ne nose kacigu staviti do znanja da moraju da je nose....moraju se deliti flajeri...moraju se vozila svetlosno obelezavati...moraju se i motori "naglasiti"....sve ovo ide pod MORANJE....ako se nastavi ovako....ovaj broj motociklista koji voze danas po Srbiji moze nestati(da ne kazem izumreti) za manje od 2-3 godine.....dajte da se angazujemo kolko god je to moguce,pobice nas sve,necemo ni trepnuti...pamet u glavu,kaciga na glavu....suvishe je tesan ovaj grad za kola i motore.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ovo mi prvi put prolazi kroz glavu...

ocu da zivim i necu da nestanem pre vremena,

ozbiljno mislim da se lisim motora...

UZAS

 

Veruj mi da razmisljam upravo o tome...ovo je postalo svakodnevna pojava, samo te neko "razmaze" o banderu i onda se drzi za glavu...

 

:o :o :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Pa stvarno grozno. Saučešće porodici. Pa pobogu, šta je ovom svetu? Danas je taj momak izgubio život na pravdi boga. Jebalo je i parkiranje i vero i kupovina i... A vala i njega jebala kaciga na laktu. Mamlaz pogibe samo tako jer juri ko muva bez glave.  Neko pre reče da je saobraćaj postao rat. Jeste, majke mi. U isto vreme kad je nesrećni nosilac kacige na laktu gubio život, mi smo na auto-putu imali tri incidentne situacije u koloni koja stoji po pet minuta. I to zato što stoka priča telefonom i ne gleda ni levo ni desno i što ih zabole drška od stomaka dal je neko na motoru tu na metar pored njega. Neće nas spasti ni novi ZOBS ni agresija prema ovima za volanom. Ne rizikovati ako može ikako drugačije i leganje na sirenu i svetla. To me je danas spaslo dva puta. Treći put me je spasla luda glava i nisam ponosan na to što sam radio. Rizikovao sam sa nas dvoje da bih pobegao od pič..ne koja priča telefonom i gleda kako joj stoji maskara. Neću da ratujem, oću da uživam u drugoj polovini svog životnog veka. Ali najteže mi pada što nisam pametan i ne mogu da kažem šta je najbolje rešenje za ovakve stvari. Taj osećaj nemoći me jede iznutra. Tuga me hvata kad pomislim na dete od 17 godina. Na žalost ja lično ne mogu mnogo da učinim da se nešto promeni. Zapravo ne mogu gotovo ništa da uradim i to me jede. A svaki dan gledam kako deca ginu ili kako su na najboljem putu da izginu. Ne mogu da definišem gde smo to mi matori pametniji pa smo ovolike godine sprcali u dupe i još smo živahni i uz brdo brzi a deca ovako prolaze. Ako je svaki motor opasan, ako je svaka jurnjava opasna, ako je sve resto tako opasno, kako to mi preživesmo a ovo dete najeba do daske? Aj ako je neko pri boljem pamćenju ili je pametniji od mene (što nije teško biti) nek pokuša da objasni gde to oni greše a mi ne grešimo pa smo još tu. I mi smo pravili budalaštine i sranja pa ne izgibosmo. Zaista mi se srce stislo i knedla mi je u grlu kad vidim ovo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 807 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Tuga...  :-\

 

Ne mogu da verujem da je poginuo na parkingu ovako... parking...  :-\. Klinac nije ni 18 napunio...

 

Ne prodje dva dana da u crnoj hronici ne osvane tema :(...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Staršno, jadan mladić, paltio je glavom osnovnu lekciju, a to je izletanje automobila na parkigu... :(

Lično sam imao bezbroj kritičnih situacija baš na parkinzima... Pamet u glavu i kacigu na nju, sedmoro očiju otvorenih...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja