Jump to content

Moto Zajednica

Motorista napao policajca na Pancevackom mostu! 15/04/2009 oko 17:00h

Recommended Posts

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

najlakše je reći da cela država ne valja

 

Jok nego je "do jaja"....nisam skoro cuo coveka koji nekuka na kvalitet zivota.....veoma mali procenat je onih koji su zadovoljni a ti su verovatno u "vrhu"...

Ne podrzavam napad na policajce ali nisam ni stoka da me neko "lovi" po ulici i izdrkava se na mene bez razloga....

Postoje neka pravila ponasanja a pogotovo bi to trebalo da bude u drzavnim sluzbama....

kukanje ljudi na kvalitet života je svugde, ne samo kod vas.....neko kuka zbog plate, neko što mu ženska nije "user friendly", neko kuka pošto je to moderno.......

ne vidim razloga, da te neko lovi na ulici, ako si stao ......ako se neko "izdrkava" po tebi bez razloga ( a taj razlog nije tvoje ponašanje) , lepo i pristojno ga pitaš za ime i prezime i pišeš žalbu na ponašanje.....i nemojmo sada o tome, da to kod vas ne pali.....pali, veruj....več isprobano

 

Neznam gde si to oprobao ali ako mislis da ovde cvetaju ruze daj da se menjamo odmah ti zivi ovde ja cu u Sloveniji pa ce mi bas biti drago da cujem tvoj komentar kako je ovde sve o.k. i kako je policija ljubazna.....

Ja ni ne razmisljam o svadjama sa zenom ni dali me vara...vec kako da platim racune i napunim frizider...sve ostalo je tezak luksuz i nazalost tako je sa vecinom naroda......

 

Probano u Crnoj Gori, dok ste još bili zajedno....a oni policajci su dosta "tvrđi"...interesantno, da se čak sudija "izlajao" na glavnog u policiji dok sam ja bio na sudu i da vidiš onda frke....hvala bogu, imao sam ime policajca, tako da nije bilo izgovora....

i imao sam dosta posla sa vašom policijom i ne razlikuje se mnogo od ostalih...jedina razlika je, da je policajac več u startu "nadrkam" (što iskreno meni lično nije ni čudno kada čitam izjave na forumu)....ali sve se to reguliše pravilnim ponašanjem...

isto tako kao i ti imaju i policajci isti problem sa plačanjem računa i punjenjem frižidera.....isto kao i mi svi u globalu.....ali to još uvek ne može i ne sme biti razlog neprimerenog ponašanja prema policajcima ili bilo kome.....kada ljudi to jednom shvate, mnoge stvari če krenuti na bolje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova

Duboko umno receno: Sve je to posledica toga sto su pojedinci plitkoumnim ponasanjem skenjali sluzbu. Inace izjava dede moje zene koji je ceo zivot bio pandur, dobro prvo zandar, a posle  saobracajac (stariji ga se mozda sete jer je on bio taj koji je godinama regulisao saobracaj kod "London"-a a posle vodio one akcije po skolama). Deda je umro pre koju godinu, na moju veliku zalost, jer je bio strava lik. Bio je od onih koji su tih godina (50-te, 60-te) imao dva para odela, letnju i zimsku uniformu, koji je i u WC isao u uniformi ali to nije zloupotrbljavao.

Ne verujem da je za ovo vreme samo narod postao gori. U moje doba odrastanja je, kao sto vic kaze, najlaf bio Mika ciganin koji je smeo da prdne kad je tu Lale pandur. O onom dalje niko nije ni razmisljao. Ali, znam da su tada i panduri bili drugaciji.

 

Ne pada mi na pamet da opravdavam napad na policajca, ali... Znam da ce posle ovoga biti kao i sa ostalim u ovoj drzavi: Onaj ko radi kako treba i po zakonu... najebe. Sad ce panduri da jebu sve nas ostale zbog jednog, ili par njih. Tako je i sa svim ostalim. Struja poskupi zato sto 20% ljudi ne placa, onda oni opet dignu cenu jer sad ne placa 25% a neko to sve mora da plati! JLZ.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: beograd

jel ti sad jasnije ili da pišem elaborat?  ;D

 

Meni nemas potrebe da pises elaborat posto sam dosta doktorirao od zivota u ovih 46-god.... ako se neslazemo u misljenju to nije razlog da pokusas nekoga da omalovazavas izmedju redova....zamolio bih te da to vise neradis....

Ocito je da ne zivimo u istoj drzavi....

 

nisam imala nameru nikoga da omalovažavam, već da pojasnim šta sam htela da kažem. rečenica izvučena iz kontesta gubi smisao. rodjena sam i živim u Srbiji. da se razumemo, ja neću kukati zbog svojih problema, već ću se potruditi da ih rešim. država je takva kakva je. ne možeš sada ništa promeniti, ali možeš pokušati da misliš na drugačiji način i da svoju decu ne učiš ogorčenosti, već kako da napreduju i kad je teško. recimo.

u svakom slučaju ako je situacija u državi izgovor da se napadne policajac, onda je to jako loš i glup izgovor koji služi za opravdanje bahatosti, bezobrazluka i divljaštva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

jel ti sad jasnije ili da pišem elaborat?  ;D

 

Meni nemas potrebe da pises elaborat posto sam dosta doktorirao od zivota u ovih 46-god.... ako se neslazemo u misljenju to nije razlog da pokusas nekoga da omalovazavas izmedju redova....zamolio bih te da to vise neradis....

Ocito je da ne zivimo u istoj drzavi....

 

nisam imala nameru nikoga da omalovažavam, već da pojasnim šta sam htela da kažem. rečenica izvučena iz kontesta gubi smisao. rodjena sam i živim u Srbiji. da se razumemo, ja neću kukati zbog svojih problema, već ću se potruditi da ih rešim. država je takva kakva je. ne možeš sada ništa promeniti, ali možeš pokušati da misliš na drugačiji način i da svoju decu ne učiš ogorčenosti, već kako da napreduju i kad je teško. recimo.

u svakom slučaju ako je situacija u državi izgovor da se napadne policajac, onda je to jako loš i glup izgovor koji služi za opravdanje bahatosti, bezobrazluka i divljaštva.

 

 

 

 

 

 

 

U pravu ste i jedan i drugi ali mi prihvatamo ono sto nam mediji serviraju bezrezervno i bezpogovorno kao istinu unapred osudjujuci motoristu kao najgoreg divljaka ikrimanalca bez dokaza.Odnosno uzimamo kao dokaz sta mediji prezentiraju a znamo da su oni gladni senzacija i da ce namerno da iskrive pricu sto i jeste jer je u prvi mah objavljeno da ga motorista pretukao i naneo mu povrede da bi naknadno objaveljeno da ga sutnuo nogom i pobegao a ne bi iznenadili da je samo pobegao odgurnuvsi policajca koji je pokusao da ga uhvati i tom prilikom pao.Ko zna gde je istina u svakom slucaju ja medijima a pogotovu policiji ne verujem nista jer su retko kada do sada govoriloi istinu.Naravno da ne opravdavam motoristu ako je udario policajca ali mi tu nesto debelo smrdi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Mediji umeju da "napumpaju" pricu da bi se povecao posustali tiraz i izazvala senzacija, posebno neki mediji - mada moram da priznam (iako ja nikad nista ne priznajem  ;D) da i meni izgleda da je bilo malo drugachije i da je do kontakta doslo prilikom pokusaja zaustavljanja  majmuna bez registracije. Tesko je pverovati da j bas tolika budala da stane, prebije policajca i ode.

 

:o :o :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd

???  Policajac ,,sluzbeno lice ..zaustavio motociklistu..ovaj pobegao...udario nije udario..bem li ga ???...zasto...neznamo....a sad ceo roman oko toga...

Koliko Vas bi to isto uradilo sa obzirom da se svi deklarisete kao normalni Bajkeri koji cine sitne prekrsaje i zgrazaju se kad se desi nesto ovako...koje je kod nas svakodnevna pojava..,,..  polako ljudi..desava se nesto,,malo kampanje protiv policije malo za policiju malo protiv motora malo za i valjda ce u skorije vreme da se to dovede u razumne okvire i sa postupcima policije i sa divljanjem nas svih u saobracaju,,,..

Ovaj konkretan cin ne opravdam jer nevidim razlog da se bijem sa policijom pod ikakvim uslovima ma da sam bez dozvole bez tablice sta god...druga je stvar njihovo neobrazovanje ali i to se vremenom da ispraviti pod uslovom da svi najzad postanemo ljudi a ne isterivaci nekih svojih pravdi...

Da ste svi zivi i zdravi i ljudi opusteno.pazljivo i bice manje ovakvih i slicnih gluposti ,, ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

jel ti sad jasnije ili da pišem elaborat?  ;D

 

Meni nemas potrebe da pises elaborat posto sam dosta doktorirao od zivota u ovih 46-god.... ako se neslazemo u misljenju to nije razlog da pokusas nekoga da omalovazavas izmedju redova....zamolio bih te da to vise neradis....

Ocito je da ne zivimo u istoj drzavi....

 

nisam imala nameru nikoga da omalovažavam, već da pojasnim šta sam htela da kažem. rečenica izvučena iz kontesta gubi smisao. rodjena sam i živim u Srbiji. da se razumemo, ja neću kukati zbog svojih problema, već ću se potruditi da ih rešim. država je takva kakva je. ne možeš sada ništa promeniti, ali možeš pokušati da misliš na drugačiji način i da svoju decu ne učiš ogorčenosti, već kako da napreduju i kad je teško. recimo.

u svakom slučaju ako je situacija u državi izgovor da se napadne policajac, onda je to jako loš i glup izgovor koji služi za opravdanje bahatosti, bezobrazluka i divljaštva.

 

Ne zive nase deca samo sa nama u kuci vec idu i u skolu i na fakultet itd i vide sta se desava oko njih......kako mislis onda da ce mu izgledati moje objasnjenje da ce "sutra biti bolje".....moj sin ima 21 g. kako ja njemu da objasnim da sam ja u staroj "truloj Jugoslaviji" ili staroj "truloj JNA"  ziveo 50 puta bolje nego u ovoj >modernoj demokratskoj lopovskoj drzavi< kako su moji albumi puni slika iz svih krajeva ove planete...kada mu pricam da su tada svi mogli da putuju a da su i oni sa najmanjim platama bez obzira na velicinu porodice...provodili najmanje 15 dana godisnje na moru. Kako mu izgledam ja sa 17 god. na Hondi 400 ili sa 18 na Kawi 750.....

Kada se nesto nerviram on me tesi recima : ma boli te k.... ti si se naziveo .......

Dali je to perspektiva za nasu decu da im pricamo bajke...nisu oni ni slepi ni glupi....dobro vide da deca pojedinaca koji su bili niko i nista kada su isli u osnovnu skolu sada voze nove BMW-e i slicno...u medjuvremenu su im ocevi poceli da se bave politikom i nosevi su im debelo braon od uvlacenja u kojekakve zadnjice.

Moj drug zabranio cerki da gleda Pink i Grand Show.....nisam mogao da verujem...obrazlozenje da mu se dete nekvari.....ja mislim da je napravio samo kontra efekat jel sve sto je zabranjeno uglavnom je sladje.....

I opet da nebude zabune ne opravdavam postupak tog mladica, mozda je zaista bahat i sklon takvom ponasanju...a dali ste razmisljali da nije slucajno policajac pokusao da ga nahvata bez predhodnog upozorenja kao sto se meni desilo (napisao sam u postovima ranije)...mozda nije sve kako je sluzbeno objavljeno.....sta bi bilo da sam ja krenuo sa semafora a da su policajci dolazili malo vise od pozadi...verovatno bi me oborili sa motora.....kada bih video izgreban motor bez razloga sigurno bih popizdeo i na kraju dobio po glavi...kakvo bi bilo saopstenje...."nasrnuo motorom na dvojicu policajaca koji su pokusali da ga zaustave".......

I opet ponavljam kada bi nam drzava bila malo bolja i kada bi imali kakav takav srednji stalez svi bi bili zadovoljniji jel bi tada i drzavne sluzbe imale bolja primanja i nebi se izdrkavale nad onima koji nemaju sluzbenu legitimaciju, vec bi razmisljali o drugim stvarima isto kao i mladji ljudi koji bi mogli da planiraju neku buducnost zato sto bi videli raskrsnicu i puteve koji vode gde...a ne ovako sve je u magli pa pici na slepo.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

definitivno je u toku PR akcija policije za podizanje rejtinga i vadjenja fleka... kao sto izgorim na policijsku bahatost tako i za ovakve stvari nemam razumevanja... uopste...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

istina je otprilike da je ovaj samo prosao pored pandura i udario motor a ovaj kilavi debeli policajac pao zajedno sa motorom,e steta sto stvarno nije stao i stvarno sisao i isorebijao majmuna. Ako je istina da ga je zaustavljao na mostu,odakle mu pravo to da radi na punoj liniji,drugo samo kod nas  u drzavi postoje svaki dan rutinske kontrole,u drugim drzavama zaustave te samo kad napravis prekrsaj ili kad je akcija kontrola. Pun mi tuki vise plavac koji glume kriminalce,ne kazem da tu nema i postenih ljudi ali uglavnom su to neki kompleksasi koje su maltretirali u skoli. Odu na kurs od 6 meseci i vrate mi se kao opasni sa utokom...Ej alo oni ubiju decka iz cista mira i nikom nista,sad moras polako da vadis licnu kartu da ne pomisle da imas oruzije ili da opet ne opali pistolj sam od sebe.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

jel ti sad jasnije ili da pišem elaborat?  ;D

 

Meni nemas potrebe da pises elaborat posto sam dosta doktorirao od zivota u ovih 46-god.... ako se neslazemo u misljenju to nije razlog da pokusas nekoga da omalovazavas izmedju redova....zamolio bih te da to vise neradis....

Ocito je da ne zivimo u istoj drzavi....

 

nisam imala nameru nikoga da omalovažavam, već da pojasnim šta sam htela da kažem. rečenica izvučena iz kontesta gubi smisao. rodjena sam i živim u Srbiji. da se razumemo, ja neću kukati zbog svojih problema, već ću se potruditi da ih rešim. država je takva kakva je. ne možeš sada ništa promeniti, ali možeš pokušati da misliš na drugačiji način i da svoju decu ne učiš ogorčenosti, već kako da napreduju i kad je teško. recimo.

u svakom slučaju ako je situacija u državi izgovor da se napadne policajac, onda je to jako loš i glup izgovor koji služi za opravdanje bahatosti, bezobrazluka i divljaštva.

 

Ne zive nase deca samo sa nama u kuci vec idu i u skolu i na fakultet itd i vide sta se desava oko njih......kako mislis onda da ce mu izgledati moje objasnjenje da ce "sutra biti bolje".....moj sin ima 21 g. kako ja njemu da objasnim da sam ja u staroj "truloj Jugoslaviji" ili staroj "truloj JNA"  ziveo 50 puta bolje nego u ovoj >modernoj demokratskoj lopovskoj drzavi< kako su moji albumi puni slika iz svih krajeva ove planete...kada mu pricam da su tada svi mogli da putuju a da su i oni sa najmanjim platama bez obzira na velicinu porodice...provodili najmanje 15 dana godisnje na moru. Kako mu izgledam ja sa 17 god. na Hondi 400 ili sa 18 na Kawi 750.....

Kada se nesto nerviram on me tesi recima : ma boli te k.... ti si se naziveo .......

Dali je to perspektiva za nasu decu da im pricamo bajke...nisu oni ni slepi ni glupi....dobro vide da deca pojedinaca koji su bili niko i nista kada su isli u osnovnu skolu sada voze nove BMW-e i slicno...u medjuvremenu su im ocevi poceli da se bave politikom i nosevi su im debelo braon od uvlacenja u kojekakve zadnjice.

Moj drug zabranio cerki da gleda Pink i Grand Show.....nisam mogao da verujem...obrazlozenje da mu se dete nekvari.....ja mislim da je napravio samo kontra efekat jel sve sto je zabranjeno uglavnom je sladje.....

I opet da nebude zabune ne opravdavam postupak tog mladica, mozda je zaista bahat i sklon takvom ponasanju...a dali ste razmisljali da nije slucajno policajac pokusao da ga nahvata bez predhodnog upozorenja kao sto se meni desilo (napisao sam u postovima ranije)...mozda nije sve kako je sluzbeno objavljeno.....sta bi bilo da sam ja krenuo sa semafora a da su policajci dolazili malo vise od pozadi...verovatno bi me oborili sa motora.....kada bih video izgreban motor bez razloga sigurno bih popizdeo i na kraju dobio po glavi...kakvo bi bilo saopstenje...."nasrnuo motorom na dvojicu policajaca koji su pokusali da ga zaustave".......

I opet ponavljam kada bi nam drzava bila malo bolja i kada bi imali kakav takav srednji stalez svi bi bili zadovoljniji jel bi tada i drzavne sluzbe imale bolja primanja i nebi se izdrkavale nad onima koji nemaju sluzbenu legitimaciju, vec bi razmisljali o drugim stvarima isto kao i mladji ljudi koji bi mogli da planiraju neku buducnost zato sto bi videli raskrsnicu i puteve koji vode gde...a ne ovako sve je u magli pa pici na slepo.....

 

Potpisujem,pogotovu poslednji pasus...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Joj, moze li kod nas normalno ista u PM!!! Sad je Pacic uzeo da sredjuje svoju firmu, aha, mrze pandure, ubismo decka na NBGD, ok, sad cemo mi to popeglamo, Tadicu, dajde mi Sapera na nedelju dana, da sredimo to, i sad odjednom u poslednjih nedelju dana imamo vise napada na policajce nego u poslednjih 10 godina?!?!?! Ne mesam u to slucaj u NS sa kolegom bajkerom, to je tragedija, losa sreca koja se prosto desila, i to nema veze sa ovom pricom, ali kao udario nogom policajca i pobegao, vazi, verovatno se kreten bacio pred njega i ovaj ga sutnuo da ne padne. I sto je najcrnje, ko sto napisa neko, covek ce uskoro kuci, a mi cemo d anajebemo jer nemamo reflektujuci prsluk.

 

Znam provereno za slucaj kada su se trkali oni mamini i tatini sinovi, devedesetih, pa je onaj decko u jugu poginuo u tunelu u Brankovoj ulici. Otac decka koji je izazvao udes, srpski ili kakav vec rulet su vozili, bez stajanja na srvenim svetlima, je jako bogat lik iz batajnice, decko je naslobodi odavno, ako je uopste i bio u zatvoru. Pravili mu bahatu svadbu negde 2004. godine, pricala mi koleginica, pritom kuca od nastradalog je ulicu dalje, ljudi su samo dodatno prozivljavali tragediju... A njihov sin, decko iz juga, koji nije imao veze sa tim? A jbg, on nije bogataski sin, on je na groblju... SRBIJA!!!!  >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

istina je otprilike da je ovaj samo prosao pored pandura i udario motor a ovaj kilavi debeli policajac pao zajedno sa motorom,e steta sto stvarno nije stao i stvarno sisao i isorebijao majmuna.

 

a sto ti ne isprebijas nekog kilavog debelog majmuna?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Joj, moze li kod nas normalno ista u PM!!! Sad je Pacic uzeo da sredjuje svoju firmu, aha, mrze pandure, ubismo decka na NBGD, ok, sad cemo mi to popeglamo, Tadicu, dajde mi Sapera na nedelju dana, da sredimo to, i sad odjednom u poslednjih nedelju dana imamo vise napada na policajce nego u poslednjih 10 godina?!?!?! Ne mesam u to slucaj u NS sa kolegom bajkerom, to je tragedija, losa sreca koja se prosto desila, i to nema veze sa ovom pricom, ali kao udario nogom policajca i pobegao, vazi, verovatno se kreten bacio pred njega i ovaj ga sutnuo da ne padne. I sto je najcrnje, ko sto napisa neko, covek ce uskoro kuci, a mi cemo d anajebemo jer nemamo reflektujuci prsluk.

 

Tacno, pa mene je pesak pandur umalo oborio na semaforu prosle godine jer jer "hteo da me zaustavi". Da sam kojim slucajem pao, budite sigurni da bi pala berba usiju (to je bio treci dan kako sam uzeo moju AT) bez obzira na posledice i sta? na kraju bi pisalo u novinama kako sam nasrnuo na sluzbeno lice koje je obavljalo svoju duznost... e trt! Ko zna sta se sve tu desilo ali dve su cinjenice, ljudi su poludeli totalno, sto na dva, cetiri ili vise tockova jer to je samo rezultat zivota u neuredjenoj drzavi kao sto je nasa i onda nema sta da se cudimo. Imamo bahate politicare, kriminalce koji su "odranije poznati policiji", "kontroverzne biznismene", obicne ljude koji su skrenuli sa koloseka, sta god... A u takvoj sredini skoro po pravilu najebu samo oni ispravni... nadrkana interventna koja ubije decka i policajac na motoru koji SAM pohvata krimose i na kraju pogine... Cp6uja 6pate  :-X

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

istina je otprilike da je ovaj samo prosao pored pandura i udario motor a ovaj kilavi debeli policajac pao zajedno sa motorom,e steta sto stvarno nije stao i stvarno sisao i isorebijao majmuna.

 

a sto ti ne isprebijas nekog kilavog debelog majmuna?

kad se ne bi krili iza znacke na keca bih ga napenalio...narasla im muda kad su dobili znacke...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

kad se ne bi krili iza znacke na keca bih ga napenalio...narasla im muda kad su dobili znacke...

 

ako sam dobro razumeo, ti bi voleo da imas muda da prebijes policajca ali ih nemas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

kad se ne bi krili iza znacke na keca bih ga napenalio...narasla im muda kad su dobili znacke...

 

ako sam dobro razumeo, ti bi voleo da imas muda da prebijes policajca ali ih nemas

procitao si me na keca,svaka cast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd -Dorcol

Ovo je postao pravi murijaski forum,"pozdrav" murijasima koji su u stvari "zajebani" bajkeri,to su oni isti sto su nastavnici na kvarno prijavljivali one sto su organizovali da svi pobegnu sa casa.Ostali pravi bajkeri se ovde nece prepoznati,a ovi drugi znaju ovo i sami.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Ovo je postao pravi murijaski forum,"pozdrav" murijasima koji su u stvari "zajebani" bajkeri,to su oni isti sto su nastavnici na kvarno prijavljivali one sto su organizovali da svi pobegnu sa casa.Ostali pravi bajkeri se ovde nece prepoznati,a ovi drugi znaju ovo i sami.

nek si im rekao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Ovo je postao pravi murijaski forum,"pozdrav" murijasima koji su u stvari "zajebani" bajkeri,to su oni isti sto su nastavnici na kvarno prijavljivali one sto su organizovali da svi pobegnu sa casa.Ostali pravi bajkeri se ovde nece prepoznati,a ovi drugi znaju ovo i sami.

 

Ovo nije ni malo takav forum. Ovde se trudimo da popravimo sliku o vozacu motora. Trudimo se na razne nacine, a najbolji nacin je licni primer. I ja sam imao susrete sa neprofesionalnim i nevaspitanim/bahatim policajcima. Pa jel sam trebao da se spustim na taj nivo? Pa to je njegov teren, tu me pobedjuje. A isto tako nije istina da su svi takvi. Bas kao sto nismo svi mi onakvi. Meni je kaciga samo na glavi, nikad na laktu. Vozim brzo, ali ne u centru, i ne da bi me prepoznali.

I ako zelim, a zelim, bolju drzavu, ne mogu da podrzim napad na tu istu drzavu. A policajac je drzava, bas kao i ja i taj nepromisljeni momak.

Za mene je to pojedinacni napad koji treba biti sankcionisan. Tom momku verovatno nece znaciti jer je koliko vidim vec imao slicnih situacija, ali znacice da se izdvoji los pojedinac od nas, cele populacije motorista. Ako je policajac zloupotrebio ovlascenja, i njega treba kazniti. Pravda za sve jednako.

 

Nesha.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ovo je postao pravi murijaski forum,"pozdrav" murijasima koji su u stvari "zajebani" bajkeri,to su oni isti sto su nastavnici na kvarno prijavljivali one sto su organizovali da svi pobegnu sa casa.Ostali pravi bajkeri se ovde nece prepoznati,a ovi drugi znaju ovo i sami.

 

Ovo nije ni malo takav forum. Ovde se trudimo da popravimo sliku o vozacu motora. Trudimo se na razne nacine, a najbolji nacin je licni primer. I ja sam imao susrete sa neprofesionalnim i nevaspitanim/bahatim policajcima. Pa jel sam trebao da se spustim na taj nivo? Pa to je njegov teren, tu me pobedjuje. A isto tako nije istina da su svi takvi. Bas kao sto nismo svi mi onakvi. Meni je kaciga samo na glavi, nikad na laktu. Vozim brzo, ali ne u centru, i ne da bi me prepoznali.

I ako zelim, a zelim, bolju drzavu, ne mogu da podrzim napad na tu istu drzavu. A policajac je drzava, bas kao i ja i taj nepromisljeni momak.

Za mene je to pojedinacni napad koji treba biti sankcionisan. Tom momku verovatno nece znaciti jer je koliko vidim vec imao slicnih situacija, ali znacice da se izdvoji los pojedinac od nas, cele populacije motorista. Ako je policajac zloupotrebio ovlascenja, i njega treba kazniti. Pravda za sve jednako.

 

Nesha.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ali sigurno je da treba pricati o tome i o  losim i neobucenim policajcima ,ne treba da se predstavljaju kao bezgresni likovi a kad pogrese onda jbg on predtsavlja drzavu a komandiri ga pokriju bez obzira sta uradio .Mislim da ovaj forum treba pre svega da postuje prava bajkera  i da se bori za njih dok se ne dokaze da je kriv ....ne opravdavajuci policiju po svaku cenu.Pa setite se Uff-a i kako je mogao da najebe od debilnog policajca i sta sad aj da napravimo paralelu ,kako je on kaznjen ''ukorom razrednog staresine i nikom nista i dalje je u policiji a kako ce nahebati ovaj sto je ''udario ''policajca to ce tek da se vidi ako prilkom hapsenje nije vec dobio batine.Mislite malo o tome kad nalazite opravdanje za policiju.Ja nisam imao neprijatnih iskustva sa policijom zato sto imam tvrd stav prema njima ali prosle godine u Svrljigu na ulazu iz B.Palanke stojki policajac sa namerom da me zaustavi ali to ne cini da bi na 30 m od mene digo palicu i da o znamk da stanem .Isao sam oko 40-5o i nisam hteo u mesto da kocim vec sam ulaganio sa namerom da stanem 5 metara iza njega i sta se desilo kreten je skocio ka meni  u nameri da me obuhvati rukama i naravno da sam eskivirtao BUDALU i pitao sta to radi.''Pa ucinilio mi se da ce da bezis''.Ful oprema dozvola reg motor aj sad budi pametan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Isao sam oko 40-5o i nisam hteo u mesto da kocim vec sam ulaganio sa namerom da stanem 5 metara iza njega i sta se desilo kreten je skocio ka meni  u nameri da me obuhvati rukama i naravno da sam eskivirtao BUDALU i pitao sta to radi.''Pa ucinilio mi se da ce da bezis''.

Pa dok ne krenemo svi kao Uff da prijavljujemo takve dogadjaje ostaje samo da se gundja ...

 

sve dokle god okrecemo glavu pred nekim stvarima sa komentarom "nije moj problem" ... a mogao bi da bude vas problem...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja