Jump to content

Moto Zajednica

Motorista napao policajca na Pancevackom mostu! 15/04/2009 oko 17:00h

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: BG - Konjarnik
  • Motocikl: yamaha xt125x na prodaju:)

Auuuu

E to je pravi info iz kraja

Pa zar je moguće majku mu staru? Bilo kako bilo, tema je najzad privedena kraju posle godinu istraživanja, još samo da saznamo jer ga taj isti komandir "tukao" kad su ga gistro priveli :) pa da je neko zaključa da ne odemo u politiku:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

Ako su u bili u "dilu" nije on ni video dana corke, a vala Srbilend je ovo tako da nije nista cudno ;)

Sta ga brige on se sada voza u Porseju :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

nije ga niko tukao i neće,zna se kako završavaju takvi momci,inače je odležao za ono na mostu 3meseca,toliko je trebalo da se slegne stvar sa medijima i neki batica iz bia-e je izvršio uticaj i eto ga napolju...

inače nema tu politike ič,tu je čist biznis...

ovo pre neki dan u padinjaku što su pali likovi sa 5kg su mu konkurencija,jbg mora se zna ko je glavni...

samo je sramota što su panduri odradili posao za njega...a možda i nije,možda je i to biznis...ko zna...>:(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: KLE, GS500E, JAWA 350

Imam 10 godina dozvolu, sve kategorije. Nema sta nisam vozio, profesionalno, za lovu. Naravno, tu se susreces sa saobracajnim pandurima redovno i ostvaruje se komunikacija. E sad, samo jedan policajac je bio normalan i kulturan baja. Mozda deluje neverovatno ali je tako. Kazne sam popio ni sam ne znam koliko. I sad me ceka kazna od 15000 din zato sto sam "nebezbedno' preticao vozilo na isprekidanoj liniji. Ejjj! Sudija je sve to progutao naravno i osamario me pomenutom kaznom. Mozda je moja faca antipaticna ali to ne znaci da treba da me cimaju. Ne simpatisem policiju tako da ovog momka sto je zveknuo policajca razumem. Ne kazem da je ispravno ali ga dooobro razumem. Samo da dodam da je smederevska policija najgora, sujetna, najneobrazovanija i smatraju grad svojim oborom a zna se ko su mangulice. Zato, obratite paznju kada prolazite kroz rodni mi grad. U zdravlje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

:lol:

Kako me covek lepo oraspolozi taman sam pomislio da su nas svosjki zajahali ali eto ima i medju nama nemirnih dusa.

Naravno nije u redu to sto je uradio i naravno da cemo svi sad lepo da najebemo ali svaka mu cas za toliko kurcenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja