Jump to content

Moto Zajednica

Motorista napao policajca na Pancevackom mostu! 15/04/2009 oko 17:00h

Recommended Posts

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Evo sada javise na dnevniku, da je policajac u urgentnom i da ima lakse povrede, a da su motoristu uhvatili. Rekose i ime, ali zaboravih!

 

Dalibor Ristic cini mi se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Posle nedavnih slucajeva kada je policajac ubio suvozaca i posle Vladimirove pogibije, policija ce svaki dan objavljivati ko i gde je napao policiju.  verujte mi da se ovo i ranije desavalo ali MUP to namerno nije objavljivao.  Sada ce poceti da objavljuju svaki napad na policiju. 

 

Vecina ljudi u policiji su odgovorni i posteni ljudi.  Kada covek cita postove na ovom i slicnim forumima mislio bi da su svi policajci zivotinje. 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Riba smrdi od glave.....tako i nasa drzava....da imamo normalniji standard manje bi bilo i sranja...kakvu perspektivu ima prosecan mlad covek u srbiji??????? Necude me ovakve stvari......

Da me neko pogresno neshvati ne podrzavam kriminal i ovo sto se desilo ali svi smo vise na ivici nerava...a i sami znate kako se panduri ponasaju a o interventnoj da ni ne govorim.....

Nevezano od ovog slucaja nepamtim da su me zaustavili i rakli ljubazno : DOBARDAN I MOLIM VAS VASE ISPRAVE....vec sve nesto izdrkano i glume neke mangupe....ispadosmo svi gradjani potencijalno sumljivi cim se tako ponasaju....a posle ovakvih incidenata nesumljam da ce biti jos ljubazniji....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650a Classic

idiot...odakle mu ideja da udari pandura..to po meni samo budala moze da uradi i da misli da ce to tek tako da prođe..mene su ovih dana zaustavljeli i nisam imao nekih problema..imaju naređenje da zaustavljeju motoriste i da ih kontrolišu ,pošto je zadnjih dana bio pokolj na ulicama..setite se koliko je ljudi na motorima poginulo,a ložača bez kacige i lake ruke sve više

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Kako god okrenemo- dupe nam od pozadi! Tako je ovde bilo i biće. Neko će da bije pandure i ništa, a nama ostalima će da se na..bavaju keve onoliko!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Kako god okrenemo- dupe nam od pozadi! Tako je ovde bilo i biće. Neko će da bije pandure i ništa, a nama ostalima će da se na..bavaju keve onoliko!

 

 

Ziva istina!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Imajte razumevanja, čoveku je sigurno dosadno u životu a ima i kratak fitilj, možda su ga nekad zlostavljale kolege pa je navuko strah u afektu... Nikad se ne zna. Al od kako su izašli marsovci na ulice vozim ko pi*** , kad dobijem ideju da pređem punu liniju i obiđem koloni, doooobro pogledam u oba retrovizora i na ćošak ispred...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: beograd

znam da su pooštrili kontrole. i treba. posebno zbog onih pametnih što paradiraju gradom bez kacige, a od opreme imaju naočare za sunce i golu cicu na leđima. ne razumem zašto je problem ako te zaustavi i traži dokumenta. to što je on bahat i neobrazovan nije moj problem, ma kakav bio on ipak, samo radi svoj posao.

ovaj pametnjaković što je napao policajca treba da bude oštro kažnjen. idiotizam. ma koliko bio ljut i ogorčen, na bahatost i bezobrazluk ne treba odgovoriti na taj način. zašto se spuštati na nivo neke neobrazovane i nekulturne spodobe.. nema potrebe. nasilje nije i nikada neće biti rešenje. najlakše je reći da cela država ne valja i onda otići i prebiti prvog policajca. uvek vidimo đubre u tuđem dvorištu a ne obratimo pažnju na svoje. kada bi svako počistio ispred svoje kuće, grad bi bio čist.

uostalom, sve i da jeste sve ovo objavljivanje napada na policajce kampanja da se zataška ono ubistvo, opet u svakom trenutku prezirem napad na policajca!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Pre neki dan su me kod Americke Ambasade dvojica "pesaka" hvatali na semaforu dok sam stajao.....posle se cudili kako nisam bezao....nedaj boze da sam krenuo da ih nisam video svukli bi me sa motora i posle bi bilo "u pokusaju begstva".....i sto je najsmesnije na kraju mi nisu pogledali ni licnu kartu....videli su da sam bio zacudjen njihovim postupkom a moj odgovor "naravno da sve imam" im je bio dovoljan....

Previse smo ocrnjeni...a da negovorim da u drustvu povremeno cujem komentare tipa "motore treba zabraniti".....

 

Sad cu stvarno morati da kupim prvu pomoc...ref.prsluk....aparat za gasenje pozara itd......

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

najlakše je reći da cela država ne valja

 

Jok nego je "do jaja"....nisam skoro cuo coveka koji nekuka na kvalitet zivota.....veoma mali procenat je onih koji su zadovoljni a ti su verovatno u "vrhu"...

Ne podrzavam napad na policajce ali nisam ni stoka da me neko "lovi" po ulici i izdrkava se na mene bez razloga....

Postoje neka pravila ponasanja a pogotovo bi to trebalo da bude u drzavnim sluzbama....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: beograd

u kom delu sam rekla da je dobro? rekla sam, doduše malo komplikovanije, ali ću da uprostim: polazim od sebe, ja ću da budem kulturna, ja ću da se pridržavam pravila (uglavnom), ja neću da primenjujem silu....

jel ti sad jasnije ili da pišem elaborat?  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Jedini odgovor na sva ova desavanja je intenziviranje BJB akcija, da se pokaze da je mnogo veci broj onih koji su drugaciji. Da razbijemo predrasude o motoristima.  Ovakve stvari izmedju ostalih, samo  ucvrscuju te predrasude.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Jedini odgovor na sva ova desavanja je intenziviranje BJB akcija, da se pokaze da je mnogo veci broj onih koji su drugaciji. Da razbijemo predrasude o motoristima.  Ovakve stvari izmedju ostalih, samo  ucvrscuju te predrasude.

+1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

u kom delu sam rekla da je dobro? rekla sam, doduše malo komplikovanije, ali ću da uprostim: polazim od sebe, ja ću da budem kulturna, ja ću da se pridržavam pravila (uglavnom), ja neću da primenjujem silu....

jel ti sad jasnije ili da pišem elaborat?  ;D

sve smo shvatili.  ;)

 

Samo nemoj da primenjujes silu . :);)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

najlakše je reći da cela država ne valja

 

Jok nego je "do jaja"....nisam skoro cuo coveka koji nekuka na kvalitet zivota.....veoma mali procenat je onih koji su zadovoljni a ti su verovatno u "vrhu"...

Ne podrzavam napad na policajce ali nisam ni stoka da me neko "lovi" po ulici i izdrkava se na mene bez razloga....

Postoje neka pravila ponasanja a pogotovo bi to trebalo da bude u drzavnim sluzbama....

kukanje ljudi na kvalitet života je svugde, ne samo kod vas.....neko kuka zbog plate, neko što mu ženska nije "user friendly", neko kuka pošto je to moderno.......

ne vidim razloga, da te neko lovi na ulici, ako si stao ......ako se neko "izdrkava" po tebi bez razloga ( a taj razlog nije tvoje ponašanje) , lepo i pristojno ga pitaš za ime i prezime i pišeš žalbu na ponašanje.....i nemojmo sada o tome, da to kod vas ne pali.....pali, veruj....več isprobano

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

mnogo veci broj onih koji su drugaciji

Nisam bas siguran.. :-\

Ja sam siguran sto posto. Koliko motora i motorista bude na raznim akcijama, druzenjima, ucestvuje u humanitarnim akcijama....A koliko ima slucajeva da se motorista vizicki obracunava sa murijom. Razlika je u tome sto nije interesantno, ne prodaje novine i ne podize tiraz novinama informacija da su motoristi dali krv ili se mrzli da bi urucili paketice deci ili zasadili drvo ili da ne nabrajam. Ali ovakve vesti idu na naslovne strane i to je to. Rezultat, tako se formira javno mnjenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

mnogo veci broj onih koji su drugaciji

Nisam bas siguran.. :-\

Ja sam siguran sto posto. Koliko motora i motorista bude na raznim akcijama, druzenjima, ucestvuje u humanitarnim akcijama....A koliko ima slucajeva da se motorista vizicki obracunava sa murijom. Razlika je u tome sto nije interesantno, ne prodaje novine i ne podize tiraz novinama informacija da su motoristi dali krv ili se mrzli da bi urucili paketice deci ili zasadili drvo ili da ne nabrajam. Ali ovakve vesti idu na naslovne strane i to je to. Rezultat, tako se formira javno mnjenje.

 

Za ovo si u pravu 100% nismo mi krivi koliko novinari napumpaju....

(izuzimajuci ovaj slucaj) mada netreba ni njega odmah osudjivati....ko zna zasto je tako pustupio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja