Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova

Hvala jos jednom.

 

Mislim da cu uzeti 250 jer mi je izleteo jedan odlican komad, na zalost slabiji je al je bas u dobrom stanju, nove gume, diskovi, plocice, svaka plastika na svom mestu malo presao od prvog vlasnika, nije iz uvoza...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: HONDA X-ADV 750

razmisljam se izmedju silver winga i burgmana k7 ,k8 400

 

vise sam bio za silver ,a malopre sam probao jedan burgman iz oglasa 400 ccm i odusevio sam se...

 

neko vase misljenje bi mi znacilo... hvala

 

sa koliko lamela je kvacilo na burgmanu 2007 god ( sa tri lamele ili sa 5)

 

hvala,pozdrav :takoje::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

@Skols: Dobrodosao medju burgmaniste :)

Kakvi su prvi utisci o masini?

 

@vjvojkan: Ako je dobar kao sto kazes, uzimaj.

Koje godiste i koliko para?

 

@ShomiBGD: Na Burgmanu 2007. je kvacilo sa 3 lamelice, a na modelu iz 2008. je radjena revizija kvacila i ubaceno je sa 5.

 

Koji silver bi uzeo, isto od 400?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Cao,

 

opet ja.

 

Uzeo sam Burgmana 250 2000. god. Za sada je najbolji skuter koji sam vozio, videcemo kako ce da se pokaze dalje...

Ima li negde da se skine neki Service manual ili tako nesto.

 

 

 

Pozdrav i hvala..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: HONDA X-ADV 750

za MARKULJU :zdravo: i hvala na informaciji,

 

uzeo bih silver wing 600 ( nesto me vuce kubikaza i konjaza :moto3:) merkam neki iz obrenovca sto se prodaje 600ccm cini mi se da je dobar ali treba to pregledati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: novi pazar,srbija
  • Motocikl: Suzuki Burgman an400 2000

Poazdrav za sve Burgmaniste.

imam problem, zestok problem.Na mom Bugiju (AN400 2000god) vec neko vreme me muci nesto oko struje...

motor bez svetala radi, kad mu upalim svetlo, cesto mi se desi da se ugasi ili krene da se ugasi.Ponekad mu upalim samo poziciju i desi mi se da kad mu upalim migavac isti problem(tako mi se jednom ugasio kad sam krenuo u preticanje), uglavnom problem je strasno iritantan...

da napomenem da mi je akomulator prilicno los ali probao sam sa punjenjem, odmah nakon punjenja isti problem sam imao, tako da mislim da nije do njega..

da li se neko od vas sretao sa slicnim problemom??

unapred zahvalan,

Jackie.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Poazdrav za sve Burgmaniste.

imam problem, zestok problem.Na mom Bugiju (AN400 2000god) vec neko vreme me muci nesto oko struje...

motor bez svetala radi, kad mu upalim svetlo, cesto mi se desi da se ugasi ili krene da se ugasi.Ponekad mu upalim samo poziciju i desi mi se da kad mu upalim migavac isti problem(tako mi se jednom ugasio kad sam krenuo u preticanje), uglavnom problem je strasno iritantan...

da napomenem da mi je akomulator prilicno los ali probao sam sa punjenjem, odmah nakon punjenja isti problem sam imao, tako da mislim da nije do njega..

da li se neko od vas sretao sa slicnim problemom??

unapred zahvalan,

Jackie.

 

pogledaj relej startera,meni se slicno manifestovalo i samo je bio los kontakt.

http://www.lambertiricambi.it/catalog/RELE-AVVIAMENTO-RELAY-STARTER-YAMAHA-MAJESTY-250-2000-2001-19946

ovako izgleda

 

relej ti se nalazi ispod crne plastike ispod vizira.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: novi pazar,srbija
  • Motocikl: Suzuki Burgman an400 2000

Hvala na odgovorima.probacu sutra da dodjem do tog releja pa javljam kako je proslo.

@MKTOMI punjenje je dobro oko 14-14,5V.samo, zanimljivo je to da kad dodajem gas on smanjuje voltazu a ne povecava ali to je sitno reda pola volta.

cudan problem.inace, drugacije mi se ponasa na razlicitim akomulatorima.danasa sam npr zakacio akomulator od auta i nije se gasio, mada ga nisam vozio.najveci problemi su u voznji zapravo.(ugasi se ili bude na granici gasenja pa mi izbaci iz brzine i malo me cimne-naglo uspori na trenutak.tom prilikom mi se cuje i neko puckanje metala o metal, ovaj jedan majstor kaze da to odvaja lamela naglo pa se zato cuje..)

bio sam prilicno opsiran, ne zamerite... :D

srdacan pozdrav..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: novi pazar,srbija
  • Motocikl: Suzuki Burgman an400 2000

Resen problem!! :)

danas sam skidao osigurace i releje, cistio kontakte i sl.To i nije bas pomoglo, onda sam zicom prespoio masu motora i rama, e to je bio glavni problem!

uglavnom hvala svima na odgovorima.

zao mi je sto nemam vremena cesce da svratim na forum ali sta da se radi, posao, fax i nedeljne voznje kad je lepo vreme... :)

srdacan pozdrav,

 

Dzemil.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6S

Cao, prodao sam svoj skuter pa gledam sada burgmana 400, sta mislite 2003 1700e vredi li?? (model 2003-2005) k5 valjda nosi oznaku...Xenoni fino stanje registrovan ne znam da li je mnogo? Na sta treba obratiti paznju jel ima neke poznate boljke sta crkava i tako to??? Nisam definitivno resio ali ne znam sta bih drugo... Pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Poz burgmanisti :) Imam problem sa mojim bugijem 150cc,poceo je od jednom da trosi ulje kao nenormalan,jel gotova masina ili ? Nisam radio sad ove godine servis,jel ima neke veze sa tim? Prosle sezone je isao lepo i malo je potrosio ulja oko 1l a presao sam mozda 3000 km....Jel moze pomoc ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6S

I mene zanima ta famozna potrosnja ulja, koliko je normalno da potrosi i koliko se tolerise? Ovaj sto ja gledam je na nekih 1500 km potrosio nesto ne znam tacko koliko, znam da je dolivano samo ali ne znam tacno koliko, jel moze da se desi da je masina losa a da ne izbacuje nikakav dim na auspuhu i da normalno vuce? Prelistao sam sve stranice unazad ali nije mi bas najjasnije koliko je normalno da bugi potrosi?

Vozio sam medisona 150ccm i na 1000km je trosio oko 100 grama odnosno na 3000 km 300grama sto sam smatrao normalnim jer isao ko lud i nije izbacivao dim nikada... Bugi mi je nepoznanica totalno, e i ovaj ima oko 20 000km na satu heheh...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 323 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: burgman 650, honda silver wing 400, burgman 400, t max 500

@nigga94 sta znaci nenormalno ? 1l na 100km dal dimi ? u svakom slucaju negine otvaranje masine karike-klip

 

@Drandigo sto manje to bolje isti slucaj kao sto si sipo kod medisona mada alo redovno konrolises ulje da ga ima u granicama normale prece tako jos puno ( samo bez jaceg gasa ) pozzz 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Поуздано знам да у Руму иде данас,а у Кисач сутра као и нас неколицина из МСЦ !!!0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6S

Ljudi hitno dajte savet odgovor...

Uzeo sam bugija na probu dan jedan lepo radi pali ide vuce ali primetio sam da je glava vlazna i da izgleda tu pusta ulje, ne kaplje ispod ali vidi se da izbija na sastavu skroz gore na poklopcu ventila??

Sta sad jel da uzimam ili ne neznam ni ja???

400cc 2003

inace nista se ne cuje iz dekle da lupka bruji zakacuje i slicno, na nogarkama malo trese na leru... Ne izbacuje nikakav dim na auspuhu ni na malom nina velikom gasu, pise 21000 na satu, diskovi dobri plocice isto, gume dobre ne znam ni ja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Verovatno je loš dihtung poklopca ventila.

 

kao sto rece aca trebalo bi da je ok,99%je dihtung poklopca sto se resava za sitne novce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja