Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6S

Sad cu da iskopiram link sa videa da vidite kako radi pa napisite svoje misljenje...

A mozda to sto potrosio ulja nije do lose masine mozda je izbacio na dihtung,,,,,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6S

Odustao sam od bugija nekako mi nije to to ima stavki za ulaganje i necu da se zlopatim sa njim...

 

Ko zna zasto pusta ulje na tom duhtungu, mozda je glava kriva mozda je pregrejan svasta moze da bude...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Прочитао већ 0takoje.gif,свака част теби и колеги са Јамахом1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Nazalost, ove godine sam otiso na Zlatibor kolima, ali sam se prijatno iznenadio kada sam video BURGMANA 400, koji stoji na mestu, gde sam ja prosle godine bio sa ZX6R, i podsetilo me na predhodnu godinu :D

 

Tablice su :

BG 04135

 

Pa me zanima, da li je mozda covek sa foruma :) jer nisam uspeo da ga navatam, jer je ili u sobi spava, ili se voza, u pitanju su Momak i Devojka na skuteru :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Burgmandžije,jedno pitanjce..Podešavanje farova na K5 400, jel onako po uputstvu, tj treba skidanje istih pa onda da se šteluje (ako sam dobro video,a možda se i varam :) ) ili ima neki jednostavniji način?

Gospodža i ja kad se vozimo malo previsoko baca oborena svetla,a o dugim i da ne pričam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

ako se dobro secam kljuc je 8mm ili 10mm,steluje se svaki far posebno tako da je moj savet da ga parkiras ispred nekog zida upalis far i polako podizes-spustas koliko ti odgovara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Motocikl: Burgman 400 k8

Nazalost, ove godine sam otiso na Zlatibor kolima, ali sam se prijatno iznenadio kada sam video BURGMANA 400, koji stoji na mestu, gde sam ja prosle godine bio sa ZX6R, i podsetilo me na predhodnu godinu :D

 

Tablice su :

BG 04135

 

Pa me zanima, da li je mozda covek sa foruma :) jer nisam uspeo da ga navatam, jer je ili u sobi spava, ili se voza, u pitanju su Momak i Devojka na skuteru :)

 

Taj sam :zdravo: Gde si nas to video jer smo menjali dva smestaja na Zlatiboru ? Inace u povratku iz CG gde smo bili 25 dana .. Sto se Burgmana tice ovo mi je treca sezona da sa njim idem na more i samo reci hvale.. potrosnja i sve.. 2000km smo presli. Poz.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Nazalost, ove godine sam otiso na Zlatibor kolima, ali sam se prijatno iznenadio kada sam video BURGMANA 400, koji stoji na mestu, gde sam ja prosle godine bio sa ZX6R, i podsetilo me na predhodnu godinu :D

 

Tablice su :

BG 04135

 

Pa me zanima, da li je mozda covek sa foruma :) jer nisam uspeo da ga navatam, jer je ili u sobi spava, ili se voza, u pitanju su Momak i Devojka na skuteru :)

 

Taj sam :zdravo: Gde si nas to video jer smo menjali dva smestaja na Zlatiboru ? Inace u povratku iz CG gde smo bili 25 dana .. Sto se Burgmana tice ovo mi je treca sezona da sa njim idem na more i samo reci hvale.. potrosnja i sve.. 2000km smo presli. Poz.

Kod Vladeta u kuci :) ja sam drzo kola na Travi Dacia Logan, i odmah pored mene je bio jos jedan auto i tvoj skuter :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Motocikl: Piaggio free 80cc, Kymco GD 80cc, Suzuki Burgman 400

Pozdrav ljudi! Novopeceni vl. Burgmana 400, god 2002, promenio mu ulje, filter i udario mali glanc, odo u kratku voznjicu, nadam se druzenju sa Vama1moto3.gif.Eo slicica :

post-26394-0-43121000-1375617657_thumb.jpg

post-26394-0-49272000-1375617672_thumb.jpg

post-26394-0-64758100-1375617682_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Motocikl: Piaggio free 80cc, Kymco GD 80cc, Suzuki Burgman 400

dobrodosao,brzo u voznju i javljaj prve utiske..

 

Hvala drugar, ih utisak, dozivljaj, kako sam sa prethodnicima mogao samo 60 km(najvise 180km u jednom pravcu) ovo vuce li vuce, nemam pojma negde na 130 sam stao posto mi je put postajao sve uzi a isprekidana linija sve punija1lol.gif.Nego, reko da odem na kafu do NS-a kod drugarice, aj necu preko Temerina vec preko Curuga i da posetim naseg dragog nam predsednika Alexanta, al skontam nedelja necu da davim coveka, drugi put, produzio, bio sam prosle godine kod njega sa Krmkom jako me odusevio sa Atlantic-om, kako nisam naisao na neki ocuvan primerak potrazio sam nesto drugo. Video sam Burgmana ispred neke garaze sasvim slucajno, jos u Beceju 1staa.gif kad izlazi deda iz hlada."Kazi momak, svidja ti se" Pregledam ga koliko sam mogao bombonica 1jee1.gif usao u garazu kad slike na sve strane skutera, sa druge strane tabla kad je sta menjano, svaki alat na svom mestu, covek je inace dosta dugo radio u Nemackoj ima sve vrste alata (citaj muzej za svakog majstora) tj odmah vidis s kim imas posla, sto znaci ako je motoru nesto falilo odmah je menjao.Dam ja tu odmah kaparu da ga ne prodaje kad cu ostalo i kako cu da nadjem stvarno nisam imao pojma, nisam razmisljao samo sam znao da moram da ga kupim.Bogme se skupljanje para oteglo, stalno neki izdatak0ljut2.gif.Uspeo sam posle dva meseca mislio sam da je vec sve otislo u majcinu i pare i motor zovem dedu, kaze tu je, ceka te1moto3.gif.Hvala mu na strpljenjuDa ne mislite da sam lud bio je i majstor koji ga je pregledao, isprobao za svaki slucaj.Sve super.Tako da cemo se cesce vidjati.2jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Motocikl: Piaggio free 80cc, Kymco GD 80cc, Suzuki Burgman 400

1500 jurica mozda malo previse, 28000 predjeno km, al meni vredi, jbg kupis motor pa ga vodas kod majstora plus zivci, ovako bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5720 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Koleza Becejac, vazno da si ti zadovoljan i da si ub'o dobar primerak. Cena je relativna, razlika brzo ode kod nekog "majstora" u dzep (nisu svi Dare)... Od utorka sledece nedelje smo kuci pa se javi i navrati da popijemo picence.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: srce Bačke
  • Motocikl: an250; er500

Pozdrav,

...što se tiče "pucanja" iz auspuha; imao sam sličnih problema i to dva puta. Prvi put zbog kvaliteta goriva, drugi put bili karburatori ( problem otklonjen čišćenjem i naštelavanjem).

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

Pozdrav ljudi, samo da se javim, ekipica iz Nisa veceras tj nocas krece za Rumunijum, Transalpina i Transfagaras, malo smo oslabili pa smo sad pola pola sa tom nekom bezveze masinom koja se zove Yamaha :)))))))))))), ali nema veze ima i dovoljno Suzukija :)......Moj veliki saborac sa Vstorm-om ce sve da zabelezi pa cu da postavim celo putovanje, pozzzzzzzzzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja