Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

moras da ih izbalansiras,kad stavis na balanserku videce se jel kriva gume ili treba samo balans felni...tako da brzo kod majstora koji ti je montirao gume...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

pazi, ako niste zajebali ležaj prilikom montaže onda je guma problematična 100% , možda je ne adekvatno skladištena i tom prilikom deformisana

 

Ja bi reklamirao gumu prodavcu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Valjevo

Gume sam kupio u Beogradu i 23 nedelja je prednja i 30 nedelja je zadnja 2012. U Valjevu zivim i samo jedan vulkanizer ima balanserku za motore i druzenje sa njima me kostalo 3200 din. Ne znam koliko uzimaju po drugim gradovima ali smatram da je ovo bilo otimanje para! U svakom slucaju amaterizam i ja bez motora sutra. Hvala na brzim odgovorima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

@ Kovalski: Na Forumu postoji sekcija Prodajem. Tamo postavi oglas za svoj Burgman pa u ovoj temi možeš dati link ka tom oglasu. Ako te to mrzi, onda kolegu uputi na svoj oglas ka drugim sajtovima preko PP. Nije teško biti fin. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Pozdrav narode , da se prikljucim ljubiteljima maxi dvotockasa, da se pohvalim juce sam postao ponosni vlasnik Suzuki Burgamana 400 kupljen od kolege forumasa Johana. Model je 2003 godiste sa predjenih 27 000 jednostavno izgleda kao da je izasao iz fabrike. Tako da od danas dete ostavljam babi na cuvanje :moto3: i sa gospojom odo na koju voznjicu :zdravo:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

Dobrodosao kolega medju burgmaniste :zdravo:

 

Ovako na slikama motor izgleda savrseno, a nadam se da cemo ga uskoro videti i uzivo da ga detaljno ispitamo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Jovice moped je nadmasio moja ocekivanja za maxi skuter za par dana predjeno oko 1000km sjajno. Alexa svratis u Maticu i pitas Za Ricu iz 4 smene :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Motocikl: flying brick

Maxi drugari potrebna mi je pomoc,kao sto neki od vas znaju ja sam sa vama otvorio sezonu ispred skupstine i taj dan i reklo bi se zatvorio, no da vas pitam za savet, bugi mi je nesto pobrkao sa instalacijom taj dan i buksne koje idu u bravu su izgorele,naposletku masina resetovana i kod majstora upalila,e sad potreban mi je ulozak brave za burgera ali tesko se nalazi,uglavnom mora cela da se kupi,pa da vas pitam sta je isplativije da kupujem celu bravu koja je kod servisera oko 50 e, u euro sumaru 335 e, ili da ugradim prekidac negde ispod haube i da kontaktiram preko njega dok nenadjem ulozak,dani prolaze a motor zjapi, pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

eeee, bezveze...vidi sa nekim krstenim eletricarem dal taj prekidac vrsi posao(mislim da vrsi jer bugi nema kod kljuc)...ja iskreno nebih bezao od te polovne sto ima tvoj majstor jer je ipak to ono pravo.javljaj sta si uradio.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Motocikl: flying brick

Hvala drugari na savetima, brava je ponovo u funkciji uz pomoc prekidaca za kontakt dok ne nabavim ulozak za istu, vreme iskorisceno na servisu sam iskoristio za zamenu plocica I kompletan pregled cele masine.Majstor tvrdi da je salonsko stanje tako da sezona moze da pocne.Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Motocikl: Kawasaki zx6r

Zdravo bajkeri :)

Zovem se Mladen i od skoro sam i ja vozac burgmana 400 (1999. godiste)

Kupio sam ga pre nekih 6 meseci i poprilicno sam zadovoljan.. :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja