Jump to content

Moto Zajednica

Iskrivljen ključ

Recommended Posts

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Mustang 125cc

Dobro, razumem i da ga je pravio Kinez i da sam ključeve sa sve skuterom platio 1600 EUR... ali bre majku mu da li je moguće da se ovako iskrivi? Ne znam kad i kako se to desilo. Ključ i dalje funkcioniše, ne pravi problem, ali me zanima da li se još nekome ovo desilo i da li smem malo da ga čuknem čekićem da ga ispravim?

20240606_175055.jpg

20240606_175102.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 689 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Ako ti je frka, idi do kljucara. Moze da ti ispravi, a moze i rezervni da napravi.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 479 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R, Integra 750

Zagrij ga malo, moze i fenom, samo da nije hladan ko led, stavi na ravno (ali da noz kljuca samo bude na ravnom!) i par puta udari cekicem, ali sa osjecajem.
Nedavno mi u Intruderu ostao kljuc sa strane gdje se otvara sjediste i kako sam hodao po garazi naravno da sam ga zakacio i iskrivio skoro na L. Istom metodom ga ispravio da ne moze biti ravniji.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 419 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
Pre 18 sati, vtomic85 je napisao:

Dobro, razumem i da ga je pravio Kinez i da sam ključeve sa sve skuterom platio 1600 EUR... ali bre majku mu da li je moguće da se ovako iskrivi? Ne znam kad i kako se to desilo. Ključ i dalje funkcioniše, ne pravi problem, ali me zanima da li se još nekome ovo desilo i da li smem malo da ga čuknem čekićem da ga ispravim?

20240606_175055.jpg

20240606_175102.jpg

To je kvalitet, ozbiljno. Ako je krt, polomi se ocas posla a tek onda igranka. Imam iskustva i sa jednom i sa drugom stranim price, ova ti je bolja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3203 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Ma gde kvalitet... Neverovatno je kakav bofl mogu kinezi da naprave, samo kad hoće :) Nedavno mi po komšiluku otkrili neke dečije biciklice po 7.000 din (neko uvezao, doterao, i još ima da zaradi za te pare!), lepo izgledaju na slikama. Komšije u fazonu, ma nek izguraju ovu sezonu pa će ionako da prerastu... Sve se raspale za po nedelju do 2 dana. Prosto, gledaš i ne možeš da veruješ da je takav nekvalitet uopšte izvodljiv. A jeste na žalost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja